Esileht Väikelaps Välibasseini ujuma

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Välibasseini ujuma

Postitas:
Kägu

Kas praeguste ilmadega on ok lasta lapsed välibasseini ujuma kui see asub kohas kus päike paistab basseini?
Ise muidugi kahtlen, sest 15 kraadi pole just kõige soojem ujumisilm.
12-aastane ise ütles juba, et tena küll ei lähe aga 6-aastasele vist natuke raskem selgeks teha kui kõik teised lapsed ju lähevad…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui kõik teised lähevad, siis nende laste vanemate arvates on ju ok. Kas nende arvamus ei sobi?
Ma tahaks küll teada, kuskohas Eestis on välibassein kuhu praegu massiliselt lapsi ujuma lastakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kõik teised lähevad, siis nende laste vanemate arvates on ju ok. Kas nende arvamus ei sobi?

Ma tahaks küll teada, kuskohas Eestis on välibassein kuhu praegu massiliselt lapsi ujuma lastakse.

Koduhoovis on bassein ja lapsi tuleb mõni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koduhoovis on bassein ja lapsi tuleb mõni.

Mingid talisuplejad või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No eks see sõltub ju lapsest. Kui bassein on teie hoovis ja arvad, et on liiga külm, no lase bassein tühjaks siis (miks eal üldse vesi, kui ujuda ei tohi). Kui aga laps läheb külla, siis uuri sealt perest, et mis on vee temperatuur ja kas keegi jälgib, et lapsed ei külmetaks (sh ei jookseks basseiniääres ujumsiriietes, vaid kohe hommikumantel peale + mütsid võiksidi olla peas ja vee alla ei minda

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina pole iialgi keelanud lapsele koduhoovis basseinis plätserdamist. Kui on liiga külm, siis ta saab ju sellest ise aru. Ükskord hüppas oktoobris basseini ja tuli sealt sama kiiresti välja ka, sest toast paistis ilm soe ja päikseline, tegelikult külm. Ei teinud see talle mitte midagi. Käis terve talv aluspükste väel õues batuudil hüppamas, ka ei olnud midagi häda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil on ka hoovis välibassein ja lapsed on seal solberdavad seal mõnuga, vahepeal soojendavad päikese käes ja siis vette tagasi. Paneme basseini välja mai alguses, sest armastame ise lavalt tulles basseini karata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No muidugi. Mul käis 5aastane eile järves ujumas. 2aastane solberdas samuti järve ääres jalgupidi vees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul käisid lapsed eile meres ujumas, ja mitte korraks vaid päris tükk aega plätserdasid seal. Selle kõrval on kodubassein ikka lausa soe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No muidugi. Mul käis 5aastane eile järves ujumas. 2aastane solberdas samuti järve ääres jalgupidi vees.

Rohkem kui nädala aega tagasi oli veidi teine olukord kui viimastel päevadel on olnud.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Väikelaps Välibasseini ujuma