Esileht Pereelu ja suhted Valida kahe mehe vahel

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Valida kahe mehe vahel

Postitas:

Kui oleks valida kahe mehe vahel.
Mees nr üks. Tunded on mõlemapoolsed peaaegu armastus nii tal kui mul, aga ta iseloomul on palju vigu, laisk on ka, mängib arvutimänge, ei abista kodustes asjades (ei ela veel koos, kuid külastame üksteist).
Mees nr kaks. Minul tunded suht lahjad, tema armastavat mind, on väga tundeline, toob lilli/kinke, aitab mind kuidas saab (mitte rahaline abi), soovib suhelda palju, teeb plaane tulevikuks.
Valik minu jaoks on siis, kas mõistus (mees nr 2) või süda (mees nr 1).
Kumba te selle lühikese tutvustuse põhjal valiks?
Samuti, kas keegi on hakanud suhet aretama ilma eriliste tundeteta, aga need on ajaga tulnud.
Selline natuke teismelise probleem, kuigi olen naine 30+ 🙂

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiguks edasi.

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valiku korral tasub naisel alati eelistada seda meest, kes armastab teda rohkem kui naine teda. Võimaliku õnnestumise tõenäosus on suurem.

+27
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 15:38; 29.01 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lihtne valik. Ei valiks kumbagi. Mõlemaga on pikaajaline kooselu väga raske. Esimesega kaoksid millalgi ka tunded, eriti kiiresti, kui teil peaksid lapsed tulema. Teine hakkaks sulle varsti närvidele käima, kui tundeid juba alguses ei ole. Miks sa üldse selliseid variante kaalud?

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende parameetrite järgi ei oska soovitada. Puudu on üks oluline asi ja see on seks!
Seksi nende kahe mehega ja mõõda silmadega riista pikkust. Soovitan valida selle, kel on toekam riist püksis ja kes on voodis osavam.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees nr üks. Tunded on mõlemapoolsed peaaegu armastus nii tal kui mul, aga ta iseloomul on palju vigu, laisk on ka, mängib arvutimänge, ei abista kodustes asjades (ei ela veel koos, kuid külastame üksteist).
Mees nr kaks. Minul tunded suht lahjad, tema armastavat mind, on väga tundeline, toob lilli/kinke, aitab mind kuidas saab (mitte rahaline abi), soovib suhelda palju, teeb plaane tulevikuks.

No see number 1 tüüp küll ei armasta sind, sina võid teda armastada aga tema sind ilmselt mitte. Sellest annab ilmekalt aimu tema kirjeldus, ei abista, ei aita, ei hooli – see ei ole armastus!

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei valiks kumbagi. Minu jaoks on oluline seks ja raha.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei valiks kumbagi. Kas 30+ olemine sunnib valima? Niisama kohtuda ja paremini tundma õppida võib küll, mõlemat, esimest ennekõike selleks, et ei mõtleks pärast aastakümneid, mis kõik oleks võinud olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks valida kahe mehe vahel.

Mees nr üks. Tunded on mõlemapoolsed peaaegu armastus nii tal kui mul, aga ta iseloomul on palju vigu, laisk on ka, mängib arvutimänge, ei abista kodustes asjades (ei ela veel koos, kuid külastame üksteist).

Mees nr kaks. Minul tunded suht lahjad, tema armastavat mind, on väga tundeline, toob lilli/kinke, aitab mind kuidas saab (mitte rahaline abi), soovib suhelda palju, teeb plaane tulevikuks.

Valik minu jaoks on siis, kas mõistus (mees nr 2) või süda (mees nr 1).

Kumba te selle lühikese tutvustuse põhjal valiks?

Samuti, kas keegi on hakanud suhet aretama ilma eriliste tundeteta, aga need on ajaga tulnud.

Selline natuke teismelise probleem, kuigi olen naine 30+ ????

KUi on selline valik, siis tuleb valida kolmas tee. MItte valida kumbagi. Mis ora on inimesel tagumikus, et peab valima? Ei pea ju. Iseseisvus on õnneliku elu võtmesõna. Kui on südame valik, siis teised ei tule kõneallagi. Järelikult kui tuleb kõnealla, siis on süda surnud, mitte elus ja kirg räägib oma lugu. Kui süda ärkab ei suuda ükski inimene sellele vastu seista. Mõistuse valiku puhul on oluline, milline on valiku kriteerium. Kui tegemist on väga hea inimesega, kelle suhtes hetkel pole tunded, siis võivad need tõesti ajajooksul tekkida. Aga kui mõistuse valikuks on see, et mees on rikkam ja tundub lihtsam elu, siis vaeval mingeid tundeid tekiks ja oled selle mehe jaoks ja iseenda jaoks tõulooma staatuses, kes peab lapsi ilmatooma ja töölooma staatuses, et pead oma ülevalpidamise väljateenima. Nii et vali kõigepealt iseseisvus, et sa iial ei peaks tegema oma valikuid majanduslikel põhjustel.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine 30+ soovib perekonda luua, siis võib-olla ei ole väga hea mõte seda asja üha ootele ja ootele panna. Sest aasta-aastalt (vananedes) kahanevad võimalused head ja sobivat meest leida, esteks seepärast, et enda välimuse atraktiivsus hakkab siiski kahanema, ja teiseks, väheneb aasta-aastalt ka mõistlike, asjalike ja heade vallaliste meeste hulk. Need paremad on 35. eluaastaks suuremas osas juba ära korjatud ning pereisadeks hakanud. Üle on jäänud mitmendal ringil olevad vändavollid, ema kukil elavad memmepojad, joodikud või egoistid-nartsissistid, kes ühtegi naist elus õnnelikumaks ei tee.
Abikaasa valik ei pea lähtuma argumendist, kas ja kui palju liblikad kõhus laperdavad. Paratamatus on nagunii, et liblikad ja kirg mööduvad mõne aastaga ja pikaaegset abielu elatakse eelkõige sõprusest ja hingearmastusest, mitte hormooni- ja kiremölluga, mida armumine endast kujutab.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 15:38; 29.01 11:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ainus võimalus ongi kahest halvast parim valida?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks valida kahe mehe vahel.
Mees nr üks. Tunded on mõlemapoolsed peaaegu armastus nii tal kui mul, aga ta iseloomul on palju vigu, laisk on ka, mängib arvutimänge, ei abista kodustes asjades (ei ela veel koos, kuid külastame üksteist).
Mees nr kaks. Minul tunded suht lahjad, tema armastavat mind, on väga tundeline, toob lilli/kinke, aitab mind kuidas saab (mitte rahaline abi), soovib suhelda palju, teeb plaane tulevikuks.
Valik minu jaoks on siis, kas mõistus (mees nr 2) või süda (mees nr 1).
Kumba te selle lühikese tutvustuse põhjal valiks?
Samuti, kas keegi on hakanud suhet aretama ilma eriliste tundeteta, aga need on ajaga tulnud.
Selline natuke teismelise probleem, kuigi olen naine 30+ ????

Jeerum, ei kumbagi!
Muidugi, ei kujuta end ka ette armumas laiska arvutimängusõltlasesse.
Aga kindlasti mitte nr.2, temal on õigus ikkagi vastuarmumisele juba alguses, mitte teesklevale ärakasutajale, keda abistada vajalikes asjades.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastus kustutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, et see on nüüd ebapopulaarne vastus, aga ma valiks mehe nr 1.

Ja ainult sellepärast, et kui on kirg ja tunded, siis miks mitte lubada endal kogeda õnne?

Ja sellega olen ka nõus, mida eelpool postitajad juba ütlesid, et ole iseseisev ja vali südame järgi!

No aga teemaalgataja saab ju ise ka aru, et selle mehega ei tule mingit õnne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine 30+ soovib perekonda luua, siis võib-olla ei ole väga hea mõte seda asja üha ootele ja ootele panna. Sest aasta-aastalt (vananedes) kahanevad võimalused head ja sobivat meest leida, esteks seepärast, et enda välimuse atraktiivsus hakkab siiski kahanema, ja teiseks, väheneb aasta-aastalt ka mõistlike, asjalike ja heade vallaliste meeste hulk. Need paremad on 35. eluaastaks suuremas osas juba ära korjatud ning pereisadeks hakanud. Üle on jäänud mitmendal ringil olevad vändavollid, ema kukil elavad memmepojad, joodikud või egoistid-nartsissistid, kes ühtegi naist elus õnnelikumaks ei tee.

Abikaasa valik ei pea lähtuma argumendist, kas ja kui palju liblikad kõhus laperdavad. Paratamatus on nagunii, et liblikad ja kirg mööduvad mõne aastaga ja pikaaegset abielu elatakse eelkõige sõprusest ja hingearmastusest, mitte hormooni- ja kiremölluga, mida armumine endast kujutab.

Võib-olla on see isegi päris hea vastus.
Ju siis ei ole kõige säravam vikerkaar või sügavam päikeseloojang, kui 30+ ja ikka veel üksi. Ma küll ei soovitaks valida kahest halvast variandist parimat, aga… see esimene variant tundub kuidagi eriliselt ebasümpaatne ja teine variant riskib sinu poolt ärakasutamisega.
Tõsi on muidugi see, et aastake või paar veel ja väärt kaup on turult läinud. Abielus või juba mitmendal ringil. Et siis ei tuleks postitust teemal “lapse saamine kõrvaltsuhtlest” 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta selle järgi kumb sind paremini prõmmib ja kelle kõrval tahad hommikul ärgata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese jätaks kohe maha ja siis annaks teise osas tunnetele võimaluse.

Mina näiteks ei olnudki vist armunud oma praegusesse abikaasasse. Vajasin turvalist tulevikku ja selle ka sain. Nüüd koos juba üle 20 aasta ja armastan teda väga, aga eelkõige tema pühendumise ja turvalisuse tagamise eest. Minu parim sõber.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Liiguks edasi.

Ma arvan samuti, et kui sul juba selline küsimus tekib, kumba valida, siis pole kumbki õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb kummaga sul lapsed on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nr 2. Kui leivad ühte kappi panete, küll teenib ka raha perele ja sulle. Nr 1 suhteks ei kõlba kui iseloom on kehv ja istub ainult arvutis ja on laisk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kumbki, sest kui asi oleks õige, ei oleks sul endal üldse küsimust ega kahtlust, keda valida!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Valida kahe mehe vahel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.