Esileht Koolilaps Valikeksam

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Valikeksam

Postitas:

Mis aine laps valis ja kuidas läks?

Minu laps valis inglise keele ja sai
kirjalik osa 80/80
suuline osa 20/20

🙂

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 12:36; 16.06 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks sai inglise keeles 96 punkti ja hinne 5. Teisel kahjuks ajalugu 3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu oma valis ka inglise keele, aga kuna neil oli kooli peale 50+ neid, kes inka võtsid, siis pole vestlused isegi mitte läbi veel. seega ei tea, aga loodame viite, muidu ei saa kiitusega lõpetada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 13:12; 16.06 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seega ei tea, aga loodame viite, muidu ei saa kiitusega lõpetada

Loodad vast ikka viit, et laps saaks kiitusega lõpetada. Loodetavasti lapsel käänamine ka paremini selge.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen inglise keele õpetaja. Inglise keele eksam oli sel aastal ikka väga-väga lihtne. Minu õpilastest tegi eksami 15 (25st), nendest 13 said viied ja kaks neljad, kusjuures need, kes neljad said, olid jooksvatelt hinnetelt 2 ja 3 vahel.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:58; 16.06 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen inglise keele õpetaja. Inglise keele eksam oli sel aastal ikka väga-väga lihtne. Minu õpilastest tegi eksami 15 (25st), nendest 13 said viied ja kaks neljad, kusjuures need, kes neljad said, olid jooksvatelt hinnetelt 2 ja 3 vahel.

Miks peaks õpilane, kellel on jooksvad hinded 2 ja 3 vahel, vabatahtlikult sellises aines eksami valima?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks õpilane, kellel on jooksvad hinded 2 ja 3 vahel, vabatahtlikult sellises aines eksami valima

Võib-olla on ta enamikes ainetes 2-3 vahel ja mitte suutmatuse, vaid laiskuse tõttu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seega ei tea, aga loodame viite, muidu ei saa kiitusega lõpetada

Loodad vast ikka viit, et laps saaks kiitusega lõpetada. Loodetavasti lapsel käänamine ka paremini selge.

muidugi, lapsed peavadki meist targemad ja paremad olema 🙂

sai viie ja lõpetab kiitusega.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 13:12; 16.06 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen inglise keele õpetaja. Inglise keele eksam oli sel aastal ikka väga-väga lihtne. Minu õpilastest tegi eksami 15 (25st), nendest 13 said viied ja kaks neljad, kusjuures need, kes neljad said, olid jooksvatelt hinnetelt 2 ja 3 vahel.

Miks peaks õpilane, kellel on jooksvad hinded 2 ja 3 vahel, vabatahtlikult sellises aines eksami valima?

Inglise keele eksamit peetakse üheksandike hulgas lihtsaks. Kuna keelt kasutatakse igapäevaselt palju, siis selleks eksamiks eriti õppima ei pea.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen inglise keele õpetaja. Inglise keele eksam oli sel aastal ikka väga-väga lihtne. Minu õpilastest tegi eksami 15 (25st), nendest 13 said viied ja kaks neljad, kusjuures need, kes neljad said, olid jooksvatelt hinnetelt 2 ja 3 vahel.

Miks peaks õpilane, kellel on jooksvad hinded 2 ja 3 vahel, vabatahtlikult sellises aines eksami valima?

Võib-olla on sellel õpilasel kõikides ainetes, mille vahel valida tuli, kehvad hinded. Veel on võimalus, et otsus polnud kaalutletud ja valiti aine, mille peaaegu kõik teised valisid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks õpilane, kellel on jooksvad hinded 2 ja 3 vahel, vabatahtlikult sellises aines eksami valima?

Ma proovisin neid veenda, et võtaks mõne teise aine, aga vastus oli, et õpetaja, ma ei oska ühtegi teist ainet ka… No ma ei saanud ju neil keelata siis inglise keelt valida. Ongi sellised kõva peaga lapsed, mitte just laisad, aga kui aastaid ikka midagi aru ei saa, küllap siis tuleb laiskus ka kallale.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:58; 16.06 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks õpilane, kellel on jooksvad hinded 2 ja 3 vahel, vabatahtlikult sellises aines eksami valima?

Ma proovisin neid veenda, et võtaks mõne teise aine, aga vastus oli, et õpetaja, ma ei oska ühtegi teist ainet ka… No ma ei saanud ju neil keelata siis inglise keelt valida. Ongi sellised kõva peaga lapsed, mitte just laisad, aga kui aastaid ikka midagi aru ei saa, küllap siis tuleb laiskus ka kallale.

Aga mis saab edasi sellistest lastest, kes ühtegi ainet ei oska?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 12:36; 16.06 23:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis saab edasi sellistest lastest, kes ühtegi ainet ei oska?

perekooli mõne aja pärast tulevad kirjavigadega postitused kuidas riik on paha ja toetused on väikesed ning soomes olla ikka kõik palju parem, ühetoaline korter on liiga väike, kolmas üliarmas laps sündimas ja mis nüüd küll teha?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajalugu ja hinne 5
Inglise keelt ei valinud seetõttu, et ei viitsinud nii pikalt (kahes osas) eksamiga tegeleda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Valikeksam

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.