Esileht Koolilaps Valime tõukeratast

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Valime tõukeratast

Postitas:

Tere kevadet! Kuidas ja mille järgi olete valinud tõukerattaid oma lastele? Sooviks head tõukekat, mis peaks vastu nii plikale kui poisile. Hetkel tüdruk 7 ja poiss 4. Üks titekas neil on, nüüd tahaks nö suurte oma. Võtsin lahti Anttila ja enamus on kaalule kuni 50. Selliseid, mis ka suurt inimest kannaks, oli Duudson ja Fastway.
http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=2444&productId=701716&shopId=10006&compartmentId=10048&categoryId=24152&catalogId=2444&ddkey=ProductDisplay
ja
http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=2444&productId=699639&shopId=10006&compartmentId=10048&categoryId=24152&catalogId=2444&ddkey=ProductDisplay

Kust võiks veel vaadata? Endal kogemused puuduvad. Vaatan, et vahel ka 14-15-a linnas sõidavad. Kirjutage, kogemustega lapsevanemad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 19:43; 29.04 11:18; 10.05 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://gruuvi.ee/ väga hea tõuks on 95 EURi, väga vastupidav (sealsetest kõige odavam). kuni 100 kg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 19:56; 29.04 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tõuksifännist poja nägi Juku poes väga kvaliteetset tõuksi. Mina ei tea neist midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vot seangi sammud Jukusse. Enne tuleb vist kohalikele poodidele Tartus ring peale teha, küll netipoodidest jõuab. Kui ütled, et Jukus on peale titerataste muud ka, siis lähen uurima tõesti. Pole varem poodides kunagi tõuksidele tähelapanu pööranud lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 19:43; 29.04 11:18; 10.05 20:32;
To report this post you need to login first.

Vaata spordipoodidest ka – Rademar, Sportland ja muud. Meie olime aasta tagasi sama küsimuse ees ja konsulteerides asjatundjatega – soovitati valdavalt veidi kallimaid mudeleid, kuna need soodsamad on mõeldud vaid sõitmiseks (hüpped ja trikitamised ei sobi, ratas läheb kergesti katki). Kuid lapsed hakkavad kohe ka muud proovima. Mulle nad seletasid kenasti erinevused lahti ja kuna minu omad unistasid just trikitamisest, siis sai korralik mudel soetatud ning see on täiesti töökorras ka täna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostame oma tütrele sünnipäevaks Roces tõukeratta, maksab ca 70 eur. Eelmisel suvel lapse spordilaagris olid paljudel tõukekad kaasas ja silma jäi just, et roces omad olid kõige kvaliteetsemad. Vt siin pilt ka http://www.veloplus.ee/toode/Tukeratas-Roces-Alu-punane-Scooter-14353
Sportlandis nägin ka roces tõukekaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://gruuvi.ee/ väga hea tõuks on 95 EURi, väga vastupidav (sealsetest kõige odavam). kuni 100 kg.[/tsitaat]

Jukust ma ei soovita osta – meil oli vana tõuks ka JUkust ostetud, mis esimesel suvel juba läks katki (6aastasel veel veidi peab vastu). pigem pane veidi rohkem raha alla, aga saad korraliku asja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 19:56; 29.04 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin just Tartu Maximast lapsele tõukeratta, mille kaalu piiriks on 100kg. Hind oli umbes 30¤. Eks näis kuidas vastu peab.
Teisele lapsele sai kunagi Soomest spordipoest kallis ratas ostetud. Meie saime küll suure soodukaga selle kätte, aga lapsel õnnestus trikke tehes ikkagi see ära lõhkuda. Pole veel uurinud, kas parandada saab. Nii, et peaks mõtlema, mille jaoks laps seda kasutama hakkab. Kui on poiss, siis suure tõenäosusega hakkab ka trikke tegema ja siis peaks juba tõesti väga kvaliteetset ratast vaatama, mis ongi spets. trikitamise jaoks mõeldud.
Kui aga laps lihtsalt punktist A punkti B sõitmiseks kasutama hakkab seda, siis sobivad ka need odavamad kuni 100kg-sele raskusele mõeldud rattad. Need kuni 50kg omad on tõenäoliselt rohkem koolieelikutele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõukeratta valimine on peaaegu sama mis jalgratta valimine, hinnad on väga erinevad, olen näinud ka 1000¤ tõukerattaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen vaadanud siit lehelt: http://www.rebel.ee
Tunduvad korralikud asjad olema, plaaningi enda lastele sealt need 63 eurosed rattad tellida. Usun, et minu väikestel tüdrukutel peaksid vastu ka 2-3x odavamad Maxima jm tõukekad, aga no ei julge riskida, küllalt juba neid \”odavaid\” asju ostetud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rebelis ja Gruuvis on korralikud.
Razor on korralik firma. alla selle ei maksa vaadata. tean, sest 3 tõuksi fänni on kõik puust ja punaseks teinud. kui laps tahab veel trikke ka teha, siis pead arvestama, et korralikud rattad maksavad ca 20 eur tk (korruta siis kahega) ja kindlasti tuleb võtta metallist sisemusega, mitte plastikust. odavamad rattad (8 eur tk) kuluvad kiiresti. siis tahavad suuremad saada kõrgemat lenksu, laiemat lenksu, laiemat tallakat, kahvleid, laagreid jne jne. rahasurm 🙂 aga selle nimel teevad meie poisid suvel ka tööd – niidavad muru naabritel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.mytoys.de/Hudora-Scooter-Hudora-Big-Wheel-205-blau/Scooter/Scooter-Roller/KID/de-mt.sp.ca01.10.03/1866978

Meie ostsime selle ja hetkel küll väga rahul. Tallinnas nägin Rademaris müügist sama suurte ratastega Hudorat, mis maksis poole rohkem. Värv oli teine, ma ei tea, kas siis miskit muud ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui niisama sõita, siis vist ei peagi suurt raha alla panema ja pikalt kaaluma. kui nad plaanivad trikitama hakata (ja seda tavaliselt al. 7 a. tehakse), siis ikka rebel ja gruuvi keskus on abiks. me oleme juppe ka välismaa netipoodidest tellinud. neil ju vahetatakse lenkse, \”tallakaid\”, \”grippe\” ja misiganes veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on Classic tõukekas ja väga rahul. Kolmas suvi lapsel ja väga kõvasti vatti saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hudora Big Wheel on tõesti hea. Kui laps tõukekaga ikka korralikult edasi liikuda tahab, siis peaks tõukekas olema suuremate ratastega nagu see Hudora. Väikeste ratastega muudkui sügad ja sügad, aga suurt edasi ei liigu.

Ma ei planeeriks kahe peale üht ratast. Esialgu, kuni poiss on alles neljane, on see ok, aga kui poiss on juba 7-8, siis pole ta enam mingil juhul nõus ratast õega jagama (muidugi, kui õde selleks ajaks enam üldse tõukerattast huvitub). Aga kui huvitub, siis tuleks poisile kunagi hiljem ikkagi päris oma ratas osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel (7a) on Hudora Big Wheel ratas (http://www.quelle.at/alu-scooter-hudora-big-wheel-oc-205-/pref-AKL5959246@Quelle-QuelleAt/artikel/quelle-at). Ostsime Rademarist eelmine kevad ja maksis kuskil 90¤ (veidi vähem vist) ja väga hea ratas on. Sõidan vahepeal ise ka, väga kerge ja kiirelt läheb edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka ühel lapsel hudora big wheel (see keskmise suurusega ratastega, 180 mm) ja on peres nii populaarne, et mõistlik oleks vist sel suvel teine samasugune veel osta. ise sõidan tihtipeale (lähen kodupoodi v lapsele aeda järele), kaalupiir on 100 kg. tõesti läheb edasi hästi, lausa nauding.

aga trikke sellega vist teha ei kannata, esiteks rattad liiga suured ja vastupidavuse poolest vist pole ka trikkideks mõeldud. trikiratastega ei kannata minu meelest jällegi sõita.

ise ostsime rademarist (oli 85 euro ringis), aga hudora rattaid on netis nii palju müüa, et kindlalt saad ka märksa odavamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just ostsin Prismast, hind 39.90, kannatab kuni 100kg, värvilt metallik punase ja mustaga, (peaks sobima nii poisile kui tüdrukule) ja ABEC7 laagrid.
rattad ka natuke suuremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin ära 2 tõukeratast Sportlandist, sama mudal , aga erinevad värvid :)Kaalupiir on kah 100 kg. Lapsed rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.04 19:43; 29.04 11:18; 10.05 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui trikke ei taha teha siis minul on praktiliselt uus Hudora pakkuda. Müüme kuna tõime reisult spetsiaalse trikika.
http://www.amazon.de/Hudora-14595-Scooter-L120-Licht/dp/B004TK31PI

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koolilaps Valime tõukeratast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.