Esileht Ajaviite- ja muud jutud Valimised 2019: keda ei tohiks seekord valida?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Teema: Valimised 2019: keda ei tohiks seekord valida?

Postitas:
Kägu

Pange kirja kandidaat, keda ei tohiks seekord valida.
Lisage juurde lühike põhjendus!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ekre= Putin ja Hitler üheskoos
Natuke mõtlev inimene ei tohiks seda erakonda valida, saate putinlased ja natsid ühekorraga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei valigi kedagi. Mitte kedagi ei tohi valida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Natuke mõtlev inimene ei tohiks seda erakonda valida, saate putinlased ja natsid ühekorraga.

Ma mäletan sellist retoorikat nõukaajast- natsid, fashistid ja mida kõik veel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eiki Nestor
Ta on riigikogu liige aastast 1992. Muutuste jaoks peavad inimesed vahetuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teeks nii, et ei hakkaks kohe valikuid maha tegema.
EKRE – täiesti absurdsed ja ebarealistlikud valmislubadused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda, kelle tõekspidamistele oma häält andes ei suuda sa endale peeglis otsa vaadata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mäletan sellist retoorikat nõukaajast- natsid, fashistid ja mida kõik veel.

Just sellepärast, et see kõik tuleb nii-nii tuttav ette, ma enam ammu valimas ei käigi. Retoorika on üks ühele nõuka ajast. Ei suuda mõista mitte kedagi, kes tõsimeeli valima läheb ja arvab, et siin on midagi kellegi kätes või et midagi muutub. Nooremad jah, kes pole nõuka ajal elanud, neil ei koida arusaadavalt miski, ja on vabandatav. Aga vanemad inimesed, kes peaksid ju juba teist ringi kogu seda kammajaad nägema – mis teie vabandus on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laine

Please wait...
Postitas:
Kägu

EKRE – ühiskonda lõhestav ja viha õhutav erakond.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei valiks EKRE-t ja autorollotajaid.
Esimesed on populistid, teiste arusaam ausast asjaajamisest ja vastutuse võtmisest erineb kardinaalselt minu tõekspidamistest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palun ärge keskenduge erakondadele! Valitakse ikka konkreetne isik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan tutvuda meie valimissüsteemiga!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitan tutvuda meie valimissüsteemiga!

Teemapüstitus on muu!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jajah, ühiskonda ei tohi lõhestada, kõik peavad moodustama rahvusvahelise ühtse ja õnneliku pere, ei mingit eesti keelt; paneme eesti ja vene lapsed ühte kooli, suretame eestikeelse kõrghariduse välja. Siis tuleb õnn õuele, au kolhoosikorrale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jajah, ühiskonda ei tohi lõhestada, kõik peavad moodustama rahvusvahelise ühtse ja õnneliku pere, ei mingit eesti keelt; paneme eesti ja vene lapsed ühte kooli, suretame eestikeelse kõrghariduse välja. Siis tuleb õnn õuele, au kolhoosikorrale.

Eesti ja vene lapsed oleksid pidanud ammu olema ühes koolis, siis räägiksid ka vene lapsed eesti keelt. Tutvu Läti kogemusega. Nende tegevuse tulemusel teeb täna 85% vene rahvusest õpilasi riigieksameid läti keeles.

Just nimelt selliste sõnavõttude põjal ma kinnitangi, et tegu on viha õhutava erakonnaga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa oled Riigikogu valimistest ikka väga valesti aru saanud. Lõppkokkuvõttes valitakse ikkagi erakonda, vt kuidas hääled jaotuvad lisaks isikumandaatidele jne. Kui tahad kenasid näolappe valida, siis pead ootama maikuuni.
Igas ringkonnas oma näod, keda tasub või ei tasu kedagi valida. Pealegi on see nimeline häbistamine seadusevastane. Tahad näha, kui kiiresti kustutatakse nimeline laimav kommentaar? ja siis oled veel hästi saanud!
Üldiselt: Valida ei tasu minu jaoks neid, kes on juba võimul olnud ja pole midagi korda saatnud või on hoopis halba korda saatnud (mis kellegi jaoks on halb, erakonnana üleüldiselt või isikuna halvaga silma paistnud, ei hakkaks nt valima vahelejäänud roolijoodikut, sest selline inimene ei suuda vastutust võtta isegi omaenese käitumise eest, mis siis rahvast rääkida). Ainult väga kesise vaimse võimekusega inimene kordab samu vigu (st valib tölli) ja loodab kardinaalselt erinevat tulemust eelmisest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis sellest kandidaadi mainimisest, kui kandidaat kuulub mingisse erakonda, mis palju hääli saab. Mina ei lähe üldse valima, või valin selle, keda olen alati valinud. Ja mind ei huvita, et see inimene kuulub erakonda, mida ei sallita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja see sinu konkreetne isik teeb edaspidi täpselt seda mis erakond ette ütleb! see teebki selle asja eriti mõttetuks ja neid riigikogu liikmeid võiks olla poole vähem, tulemus oleks ikka sama……

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sotse!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sotse ja Keskerakonda ei tohiks ka siis valida kui keegi relva meelekohas hoiab…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sotse ja Keskerakonda ei tohiks ka siis valida kui keegi relva meelekohas hoiab…

Just sotsi ma valingi, sest valin inimese, kes mulle sümpaatne on. See, et ta sotsiaaldemokraatlikku erakonda kuulub, on tema inimõigus ja ei puutu üldse minusse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esimesed on populistid,

Appiii, kui läila!
Katsu see populist ära seletada. Mulle. Kes see on selline?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kandidaate on 1099. Isegi kui tölle on 10% (ja saate aru, ma olen ülimalt lahke ja optimistlik praegu, tegelik töllide % on arvatavasti suurem), siis ootad sa siia üle saja nime?

Eks ikka valivad inimesed neid, kes nende meelest on “tore poiss” ja “hakkaja naisterahvas” jne 🙂 aga päris ei tasuks unustada, mis erakonda nad esindavad, sest mingi korrelatsioon nende ja partei maailmavaates vast ikka on! Ja lõpuks sõltub kõik sellest (kohtade arv riigikogus), kui palju hääli saab mingi erakond.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just sotsi ma valingi, sest valin inimese, kes mulle sümpaatne on. See, et ta sotsiaaldemokraatlikku erakonda kuulub, on tema inimõigus ja ei puutu üldse minusse.

Saa ometi aru: sa valid Riigikogu, mitte elukaaslast!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appiii, kui läila!
Katsu see populist ära seletada. Mulle. Kes see on selline?

Nii nagu ei ole võimalik joodikule selgitada alkoholi ja suitsetajale tubaka kahjulikkust ei ole võimalik EKRE fännile selgitada EKRE populistlikkust.
Populistide loosungite järgi on ühel pool rikkumata rahvas ja teisel pool korrumpeerunud eliit.
Mõlema definitsioon on ajas vastavalt vajadusele muutuv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle sotsid muidu meeldivad, aga nende seas on ka see tekstikaaperdajast Juske… Ei saa valida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Populistide loosungite järgi on ühel pool rikkumata rahvas ja teisel pool korrumpeerunud eliit.
Mõlema definitsioon on ajas vastavalt vajadusele muutuv.

Demokraatia, lugupeetav, ongi just rahva esindamine. Kui valitsus enam üldse rahvast ei esinda, siis on demokraatiaga pahasti.
Seleta nüüd veel kord ära, mis on populist? See kes kuulab oma valijate arvamust? Ahah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii nagu ei ole võimalik joodikule selgitada alkoholi ja suitsetajale tubaka kahjulikkust ei ole võimalik EKRE fännile selgitada EKRE populistlikkust.

Sinu äärmiselt piiratud silmaring lausa karjub vastu. Iga alkohoolik ja suitsetaja teab väga hästi kõike nii alkoholist kui ka tubakast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Indrek Tarand
Üleolev käitumine oponentide suhtes.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Valimised 2019: keda ei tohiks seekord valida?