Esileht Tööelu, raha ja seadused. Valimiskompass/valimismootor

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Valimiskompass/valimismootor

Postitas:
Kägu

ma ei poolda multikultuurset ja/või venestatud ning EL poolt juhitud Eestit.

Ütlesin ju, et ei poolda venestatud Eestit, kas lugenmisoskus tõesti nii kehv? Pooldan iseseisvat Eestit, kus olulised otsused riigis tehakse Eesti rahva poolt ja Eesti rahva huvides ja mitte Brüsselist või kust iganes mujalt.

Too iseseivalt ja oma peaga mõeldud näide sellest, et EL kuulumine on Eestile halb? Milline on see oluline otsus, mis on jäänud tegemata seoses sellega, et me kuulume ELi?

Tulemas on hulk Eestile (ja üleüldse normaalsetele inimestele) ülikahjulikke seadusi – vihakõne-ja kliimaseadus tulevad esimesena meelde.

Eesti on olnud Euroopa Liidus peaaegu 20 aastat ja sul paluti tuua kasvõi üks näide sellest, kuidas see Eestile halb on olnud. Ja sa suudad nimetada ainult asju, mis veel juhtunudki pole. Rääkimata selles, et “vihakõneseadust” käsitlev direktiiv võeti EL-is vastu 2008. aastal. Ehk siis on väga küsitav, kas see muudatus nüüdki “tulemas” on, 15 aastat on see “tulemas” olnud.

Mitmed kliima, energia ja loomastikuga seotud määrused:

CO2, kütuse ja elektri kvoodid, nullenergiamajade nõue, naastrehvide tõrjumine (nüüd jõuti arusaamisele, et iga lamell meie kliimasse ei sobi), elektriautodele üleminek (meie kliimas!), jahilubade piiramine (ühised normid, vaatamata liigi arvukusele erinevates riikides)…

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seda tegid? https://www.postimees.ee/7705105/valimised-2023-keda-valida-haaleandja-leiab-kandidaadi? Siin saad küsimuste kaupa vaadata, mis osas klapite. Ja kindlast ei ole kõik lähedased EKRE-st.

Tegin. EKRE, Isamaa, EKRE, Isamaa jne. Reform, keda olen alati valinud, oli selles valikus alles 15. No tõesti! Eesti200 oli kõige lähemal peale EKRE-t ja Isamaad. Pean vist selle siis valima? Täiesti pettund olen enda valikutest 🙁

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Postimehe kompass on küll veits kõver, mul jäid esimest ja teist kohta jagama Reform ja EKRE. Täiesti vastandlikud erakonnad ju, või on keegi, kes kaalub oma valikut nende kahe vahel?

Delfis tuli Reform esimene, Isamaa teine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see jutt, et ta on rahajagamise ja sotsialismi vastu, on ju teoorias ilus, aga seesama Varro ütles Postimehes ka eile, et nendele ettevõtjatele, kes satuvad majanduslikesse raskustesse, peaks just riik pakkuma abi.

Ta pole öelnud, et see abi peab olema rahajagamine. Soovitan infot hankida originaalallikast, mitte liberaalide häälekandjast.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema kandideerib ju EKRE nimekirjas. Täna pisteti mulle pihku selle erakonna Eesti päästmise kava kust muuhulgas saab lugeda, et plaan on tõsta peretoetusi ja vanemahüvitisi, vähendada lasteaia kohatasu, kustutada õppelaenu vastavalt laste arvule, vähendada tulumaksu vastavalt laste arvule. Ehk siis päästmise plaan on panna inimesed riigi raha eest sünnitama. Kuidas see ei lähe nüüd vara ümberjagamise alla?

Varro Vooglaid on korduvalt öelnud, et ta ei tagane mitte ühestki põhimõttest, mis tema väärtushinnangutega kokku ei lähe ja ei kavatse nende seaduste poolt ka hääletada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan, kuidas paljud poliitikud lubavad oma kampaaniamaterjalides inimestele kõikvõimalikke materiaalseid hüvesid (sageli lihtsalt raha) ja mõtlen, et sellises võidujooksus on mul raske kaasa lüüa, kuna minu veendumuseks on, et riik ei peaks üldse vara ümberjagamisega tegelema, vaid pigem jätma inimestelt nende vara ära võtmata ja soosima seda, et igaüks võtaks ise oma elu ja oma lähedaste eest vastutuse. Sotsialistlikud mustrid on meie ühiskondlikust mõtlemisest nii läbi kasvanud, et neid on hakatud pidama mitte ainult normaalseks, vaid ainumõeldavaks. Ma saan lubada seista valituks osutudes vaba ja õiglase ühiskonna aluseks olevate põhimõtete eest, aga ma ei tee ühtegi sammu selleks, et meelitada kedagi rahajagamise lubadustega minu poolt hääletama.

Varro on ju jutu järgi puhas paremliberaal ???? otsustusvabadus inimesele, mitte riigile on puhas parempoolsus.

Ta on paremkonservatiiv. Teda liberaaliks nimetada on küll täielik ämber. Ilmselt pole sa mitte ühtegi tema sõnavõttu kunagi kuulanud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin ju, et ei poolda venestatud Eestit, kas lugenmisoskus tõesti nii kehv? Pooldan iseseisvat Eestit, kus olulised otsused riigis tehakse Eesti rahva poolt ja Eesti rahva huvides ja mitte Brüsselist või kust iganes mujalt.

Too iseseivalt ja oma peaga mõeldud näide sellest, et EL kuulumine on Eestile halb? Milline on see oluline otsus, mis on jäänud tegemata seoses sellega, et me kuulume ELi?

Esiteks, kas ma ütlesin midagi liitu kuulumise kohta? Ei öelnud. Rääkisin suuremast iseotsutamise õigusest. Esimese asjana tulevad meelde, mis Eestile kahjulikud, on CO2 süsteemis osalemine ja rohepööre üldiselt (Eesti rannik ehitatakse täis loodusthävitavaid tuulikuid, mille pealt koore riisuvad Euroopa suurettevõtted), vihakõne seaduse vastuvõtmine (pole mõtet öelda, et seda veel pole – see on kolme partei valimislubadus), sisuliselt tähendab see seaduslikku tsensuuri, massimmigratsiooni lubamine.

EL-ile kuuletumine eeldab, et eksisteerida ei tohi otsedemokraatiat, s.t. rahvaalgatuslik seadusloome on välistatud, seadused võetakse vastu kuskil kuluaarides otsustades. Eestis peaks olema ülimuslik EV põhiseadus, mitte EL direktiivid.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole sama postitaja, aga sisestan siia näiteks EL tulevased rahastused Eestisse. Eks keegi mõtleb, et näpuotsaga midagi saame ja kuulnud, et põllumajandist vist toetatakse. Tegelikult peaks olema ka enamus kredexi raha minu teada sealt pärit. https://estonia.representation.ec.europa.eu/strateegia-ja-prioriteedid/eli-eelarve-eesti-jaoks_et See, mis saame on ikka suurema kasuga kui mingi iseseisva riigi ajamise jutt. Ausalt öelda on just igasugune töötamine, õppimine, reisimine jmt paremaks läinud. Just nagu inimene tahab kuskile kuuluda – perekond, sõpruskond, kollektiiv on kasud ka riigil organisatioonidesse kuulumine.

Ülinaiivne ja rumnal arvamus, et keegi meid heast tahtest toetab. Tasuta lõunaid pole ja kõige eest tuleb varem või hiljem maksta. Ning keegi pole väitnud, et me peaksime liidust välja astuma, aga oma õiguste eest rohkem seisma küll.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti on olnud Euroopa Liidus peaaegu 20 aastat ja sul paluti tuua kasvõi üks näide sellest, kuidas see Eestile halb on olnud.

Rohehullus pole sinu meelest tõesti juba Eestit mõjutanud?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna pisteti mulle pihku selle erakonna Eesti päästmise kava kust muuhulgas saab lugeda, et plaan on tõsta peretoetusi ja vanemahüvitisi, vähendada lasteaia kohatasu, kustutada õppelaenu vastavalt laste arvule, vähendada tulumaksu vastavalt laste arvule. Ehk siis päästmise plaan on panna inimesed riigi raha eest sünnitama. Kuidas see ei lähe nüüd vara ümberjagamise alla?

Varro Vooglaid pooldab Ungari süsteemi, kus kehtib tulumaksuvabastus sõltuvalt laste arvust. See tähendab, et inimesele jääb lihtsalt rohkem kätte tema enda teenitud raha. Kes pole kunagi teeninud ja ei teeni, ei saa ka riigilt midagi ning peavad enne ise pingutama.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varro Vooglaid on täiesti puhtakujuline libertaar. Neid Eestis eriti ei ole, küll aga näiteks Ameerika poliitikute hulgas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varro Vooglaid on täiesti puhtakujuline libertaar. Neid Eestis eriti ei ole, küll aga näiteks Ameerika poliitikute hulgas.

Puhtakujuline liberaal, kes on hindab üle kõige tradistioonilisi baasväärtusi, on katoliiklane ja ei poolda vastassooliste abielu ega aborti. Mhmh. Arvatavasti ta oskab ise enda väärtusbaasi ja maailmavaadet adekvaatsemalt hinnata, sel alal on ta äärmiselt haritud ja erudeeritud. Võimalik, et üks paremaid Eestis.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varro Vooglaid on täiesti puhtakujuline libertaar. Neid Eestis eriti ei ole, küll aga näiteks Ameerika poliitikute hulgas.

Puhtakujuline liberaal, kes on hindab üle kõige tradistioonilisi baasväärtusi, on katoliiklane ja ei poolda vastassooliste abielu ega aborti. Mhmh. Arvatavasti ta oskab ise enda väärtusbaasi ja maailmavaadet adekvaatsemalt hinnata, sel alal on ta äärmiselt haritud ja erudeeritud. Võimalik, et üks paremaid Eestis.

*edit samasooliste muidugi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas seda tegid? https://www.postimees.ee/7705105/valimised-2023-keda-valida-haaleandja-leiab-kandidaadi? Siin saad küsimuste kaupa vaadata, mis osas klapite. Ja kindlast ei ole kõik lähedased EKRE-st.

Tegin. EKRE, Isamaa, EKRE, Isamaa jne. Reform, keda olen alati valinud, oli selles valikus alles 15. No tõesti! Eesti200 oli kõige lähemal peale EKRE-t ja Isamaad. Pean vist selle siis valima? Täiesti pettund olen enda valikutest ????

No vaata küsimuste kaupa. Siis saad ehk paremini aru, miks nii tuleb. Minul tuli esimeseks reform, siis kaks korda Eesti200 ja siis taas reform. Nüüd siis pean otsustama, kas valin selle esimese või neljanda. St otsus reformi valida on juba tehtud. Tavaliselt ma valin naist, seekord siis neljas on naine. Samas sellest kõige paremini sobivast mehest (Mario Kadastik) pean ma ju tegelikult väga palju.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et esimeseks tuli mul reform, on ootuspärane, aga et teine oli Isamaa… see on üllatus 🙂 neid pole kohe kindlasti plaanis valida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsitaat internetist ühe oravapartei juhtfiguuri kohta.

Ligi on RE karistamatu staarpoliitkelm, riigi vastases kahjuteos osalenud Autorollo postiljoni avalik õigustaja , Sajandi ca 200-300 Miljardilise vene musta rahapesuaegne rahandusminister, Sõjaväeluure kaotaja, ajateenistust palgaarmeega asendada üritanud aferist, türklastele Tallinna lähistele mošee ehitamiseks abipakkuja, ettevõtjate autode kilowattide lugeja ja maksustaja( koos Jegoroviga), Eesti Õhu sohu uputaja koos Partsi, Heleniuse ja Randperega. Kas RE-l tõesti kedagi paremat enam võtta pole , et Ligi asemel Riigikokku saata?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No hakka siis “tulevaste põlvede heaolu” nimel juba praegu putukaid sööma.

Kas Mart loeb teile kuskil unejutuks hirmujutte putukate söömisest, et te kooris seda laulu laulate? Kohe näha, et jutupunktid on ette antud. Putukavalk pole millegi poolest halvem kui kalavalk ja Maa rahvastiku kasvades peab teatud korrektuure tegema, sest kõigile puhast loomalihafileed ei jätku. Hüdropoonika, laboriskasvatatud liha, putukad (kõige kiiremini taastuv tooraineressurss) jne.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valimiskompass võtab teesid valimisprogrammist, mis teadupärast on ulmekirjandus. Pole siis ime, et ka ekre ilus jutuke kattub liberaalide arusaamisega sellest, mis on õige, riputame “eestluse kaitset” natukene maitseks juurde ja läheb küll. Aga tegelikud teod näitavad mida? Lähtuks siiski reaalsest tegevusest, mitte valimislubadustest. Vanasti oli ütlus “usu poolt, saad poolega petta”, valimisreklaamide osas on seda isegi veel palju, hea, kui 10% on reaalne.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Najh, huvitav tulemus. Valmismaterjale ja tõekspidamisi (võrdne lastetoetus, perehüvitise kaotamine/vähendamine/võrdustamine, loodussäästlik areng jne) vaadates kattuvad mu vaated nüüd Sotsiaaldemokraatidega, kuid seda testi tehes vaatas vastu Reformierakonna ridades kandideeriv hea sõber. Esimesena. Järgmised 2 olid ka RE ja alles siis tulid sotsid. Või on see seotud ikkagi sellega, et kuni selle ülimalt ebavõrdse pere- ja lastetoetuse süsteemi vastuvõtuni ma RE toetasingi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik kes kaaluvad Reffide poolt hääletamist – vaadake kõigepealt ära 13.02 Kuu-uurija saade.  Lühikokkuvõte on siin. 

Rain Rosimannusele ja teistele reformierakondlastele kuuluvad üle eesti mitmed hooldekodud, kus kohatasu on 1200 eur kuus, firma käive ja kasum on väga head, aga mida pole, see on inimlikkus ja hoolitsemine sinna toodud vanainimeste eest!

Hea tervisega vanainimesed pumbatakse täis rahusteid ja aheldatakse vooditesse, et neist vähem tüli oleks – 60 inimese eest hoolitseb vaid 2 hooldajat! Selga antakse kaltsud, voodiriided on kaltsud, mähkmeid ei vahetata, süüa-juua korralikult ei anta.  Sugulaste saadetud pakid kas kaovad või jäävad tuppa vedelema, kuni saadetud toit halvaks läheb. Paanikanuppe ei ole. telekat-raadiot ei ole. Reformikast hooldekodu juhataja oskas vaid suud maigutada ja vabanusi otsida ja lõpuks teatas – ärge muretsega kõik on hästi, tooge ikka edaspidigi oma memmed-taadid meile hoolitseda.

Ja reffidest omanikel pole ka sugugi häbi sellise äriga kasumit teenida!
Ja – ei ma pole EKREst, ega ka mitte EKRE valija 😀

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oijuudas, mul oli just sama asi. Tegin seda Postimehe oma, lausa pakkus mulle nimeliselt oma piirkonna kandidaadi, kellega minu vastused pidavat kõige paremini klappima.

Mul kukkus suu ammuli, sest nimekirja tipus oli mingi angloameerika nimega mees, kes kuulub Ekresse. Hakkasin siis guugeldama, et nagu misasja ja sain hea lõuatäie naerda. Tegemist on miski Kuusalu tüübiga, kes läks USA-sse elama ja muutis oma tavalise eesti nime ämjeerika-päraseks! Omab seal puhastusfirmat ja nüüd tahab Eestis Riigikokku saada. FB on tal ka ja sealt selgub, et tema praegu elabki USA-s ja soovib Riigikogus esindada välismaal elavaid konservatiivseid eestlasi. Kandideerib Mustamäe valimispiirkonnas! Muuhulgas hoopleb eht-ameerikalikul kombel, missuguste kuulsustega ta elu jooksul kohtunud on ja et tema olevat koguni Trumpil kodus külas käinud.

Täielik absurditeater, mingi valimisrobot arvab, et ma peaksin sellise tüübi poolt hääletama?!? WTF nagu ütleb õige eestlane.

Delfi valimismootor oli pealiskaudsem, aga see soovitas mulle sotsiaaldemokraate, mis tundub tõepärasem, sest ka varasematel aastatel on mul kompassidega sama tulemus tulnud.

Hakkab idanema kuri kahtlus, et kas Postimehe oma on äkki natuke tuunitud kõigile Ekret soovitama?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oijuudas, mul oli just sama asi. Tegin seda Postimehe oma, lausa pakkus mulle nimeliselt oma piirkonna kandidaadi, kellega minu vastused pidavat kõige paremini klappima.

Mul kukkus suu ammuli, sest nimekirja tipus oli mingi angloameerika nimega mees, kes kuulub Ekresse. Hakkasin siis guugeldama, et nagu misasja ja sain hea lõuatäie naerda. Tegemist on miski Kuusalu tüübiga, kes läks USA-sse elama ja muutis oma tavalise eesti nime ämjeerika-päraseks! Omab seal puhastusfirmat ja nüüd tahab Eestis Riigikokku saada. FB on tal ka ja sealt selgub, et tema praegu elabki USA-s ja soovib Riigikogus esindada välismaal elavaid konservatiivseid eestlasi. Kandideerib Mustamäe valimispiirkonnas! Muuhulgas hoopleb eht-ameerikalikul kombel, missuguste kuulsustega ta elu jooksul kohtunud on ja et tema olevat koguni Trumpil kodus külas käinud.

Täielik absurditeater, mingi valimisrobot arvab, et ma peaksin sellise tüübi poolt hääletama?!? WTF nagu ütleb õige eestlane.

Delfi valimismootor oli pealiskaudsem, aga see soovitas mulle sotsiaaldemokraate, mis tundub tõepärasem, sest ka varasematel aastatel on mul kompassidega sama tulemus tulnud.

Hakkab idanema kuri kahtlus, et kas Postimehe oma on äkki natuke tuunitud kõigile Ekret soovitama?

????????????????

päris naljajas kalkulaator.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varro Vooglaid on täiesti puhtakujuline libertaar. Neid Eestis eriti ei ole, küll aga näiteks Ameerika poliitikute hulgas.

Puhtakujuline liberaal, kes on hindab üle kõige tradistioonilisi baasväärtusi, on katoliiklane ja ei poolda vastassooliste abielu ega aborti. Mhmh. Arvatavasti ta oskab ise enda väärtusbaasi ja maailmavaadet adekvaatsemalt hinnata, sel alal on ta äärmiselt haritud ja erudeeritud. Võimalik, et üks paremaid Eestis.

Libertaarid ei ole sama, mis liberaalid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://euandi2019.eui.eu/survey/ee/valijakompass2023.html

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4132361: ma ei poolda multikultuurset ja/või venestatud ning EL poolt juhitud Eestit. Pooldad Moskvast juhitud Eestit, mis on vormilt rahvuslik ja sisult sotsialistlik – nagu nõukogude ajal?

Pole küll see, kellelt küsisid, kuid ma ei saa kohe kuidagi mainimata jätta, et on suht hämmastav vaadata, et isegi valimismootor on kõvasti realistlikum ja targem kui reaalse inimese poolt kirjutatud kommentaar Perekoolis. Näiteks, valmismootor ei jaga inimesi, kes ei poolda massimmigratsiooni automaatselt  Kremli  pooldajaks, sest no see mootor pole lihtsalt nii loll, et vaid kahte äärmust tunneks. Selliseid rumalusi räägivad ikka  inimesed ise.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on järgmiste riigikogu valimiste ekre reklaamlause

 

Ja – ei ma pole EKREst, ega ka mitte EKRE valija ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4132326: Mõistlik. Just selle järgi tasubki erakonda valida või valimata jätta, et seal on paar inimest “kõva häälega”.

Ikka! Kui nad on erakonna juhtfiguurid. Või peaks arvama, et muidu norm erakond, aga juht on neile     tola sattunud.  Ekre puhul lisaks nüüd ka see russofiilist onu Varro nimekirjas. Isegi KE viskas taolise tegelase oma ridadest välja.

Nõus. Lisan omaltpoolt, et kuigi ma EKRE maailmavaadet ei jaga, on seal minu hinnangul päris mitu asjalikku, intelligentset ning igati sümpaatset inimest, kes võiks edukalt seista konservatiivsete väärtuste eest. Ma ei oleks nende valija, kuid mul poleks nende kohta ka ühtegi halba sõna öelda. Pigem olen  arvamusel, et sellised inimesed tekitavad poliitilist konkurentsi, mis on igati teretulnud. Paraku ei ole aga neil inimestel, keda silmas pean, mingit häält. Inimlikult on kahju, et mõned räuskajad on suutnud kogu konservatiivsuse erakonna maine ära rikkuda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No hakka siis “tulevaste põlvede heaolu” nimel juba praegu putukaid sööma.

Kas Mart loeb teile kuskil unejutuks hirmujutte putukate söömisest, et te kooris seda laulu laulate? Kohe näha, et jutupunktid on ette antud. Putukavalk pole millegi poolest halvem kui kalavalk ja Maa rahvastiku kasvades peab teatud korrektuure tegema, sest kõigile puhast loomalihafileed ei jätku. Hüdropoonika, laboriskasvatatud liha, putukad (kõige kiiremini taastuv tooraineressurss) jne.

Kui mitu korda on Eesti rahvaarv viimase paarisaja aasta jooksul suurenenud, et me sitikaid sööma peaksime hakkama?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii Delfi kui Postimehe omas Reform suuure protsendigs esimene ja jeekre viimane. Täpselt minu vaated!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4132326: Mõistlik. Just selle järgi tasubki erakonda valida või valimata jätta, et seal on paar inimest “kõva häälega”.

Ikka! Kui nad on erakonna juhtfiguurid. Või peaks arvama, et muidu norm erakond, aga juht on neile tola sattunud. Ekre puhul lisaks nüüd ka see russofiilist onu Varro nimekirjas. Isegi KE viskas taolise tegelase oma ridadest välja.

Nõus. Lisan omaltpoolt, et kuigi ma EKRE maailmavaadet ei jaga, on seal minu hinnangul päris mitu asjalikku, intelligentset ning igati sümpaatset inimest, kes võiks edukalt seista konservatiivsete väärtuste eest. Ma ei oleks nende valija, kuid mul poleks nende kohta ka ühtegi halba sõna öelda. Pigem olen arvamusel, et sellised inimesed tekitavad poliitilist konkurentsi, mis on igati teretulnud. Paraku ei ole aga neil inimestel, keda silmas pean, mingit häält. Inimlikult on kahju, et mõned räuskajad on suutnud kogu konservatiivsuse erakonna maine ära rikkuda.

Kas seletaksid mulle konservatiivsuse võlu lahti?

Küsib liberaal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Valimiskompass/valimismootor