Esileht Koolilaps Välimus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Välimus

Postitas:

Tere! Olen natukese suures probleemis, nimelt on minu klassi tüdrukud minust kõik väga palju ilusamad, mõned on pikemad, mõned on lühemad ja kõik on ilusad. Ma ei tea mida enam teha, klassis käib ka üks Marjaana ( nimi muudetud ), kes tundub meist kõikidest palju vanem ja meeldib paljudele poistele..Mida teha, et ka ise silma paista? 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et teised on sinust ilusamad? Kas keegi on sulle kunagi öelnud, et KÕIK on sinust ilusamad? Mis neid teisi tüdrukuid sinu arvates ilusaks teeb? Kas näiteks ilusad ja hoolitsetud juuksed, puhtad ja maitsekad riided, naerune nägu ja sõbralik olek või hoopis midagi muud? Siis mõtle, kas sinus endas võiks olla samu omadusi, mis sulle teiste juures meeldivad. Ma usun, et kui sulle enda juures midagi meeldib, siis meeldib see teistele ka. Kindlasti on ka sinus midagi ilusat ja erilist! Õpi seda märkama:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu öeldakse, ilu on vaataja silmades – see, kes mõne arvates on väga ilus, ei pruugi mõne teise arvates ilus olla. Ja vastupidi. Ära iial arva, et sa ei ole ilus, ka siis kui keegi on sinu välimuse kohta midagi pahasti öelnud. Klassis on ka ikka mingi üks konkreetne seltskond, kes tihti peab ilusaks neid kes meeldivad mitte välimuse, vaid muude omaduste tõttu – näiteks neid, kes \”sobivad kampa\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hähh, ka mina olin teismelisena tõeline pardipoeg, ei meeldinud poistele, ja klassis olid paljud tüdrukud minust ilusamad mitte küll kõik. Nüüd kus ma olen täiskasvanu, näen ma välja palju parem kui mu kunagised klassiõed, ka mehi on jalaga segada komplimente saan pidevalt. Tunnen end ka ilusana, meeldin iseendale. Ära muretse, sa jõuad veel ilusaks muutuda. Ära võrdle end mingite oma klassiõdedega, ja lihtsalt ole sina ise, ja kõik laabub. Need nn coolid tshikid, kes praegu klassis ruulivad, mutistuvad suht ruttu, niiet kannatust. Küll tuleb sinu aeg särada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Välimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.