Esileht Pereelu ja suhted välimuselt ebasobivad paarid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: välimuselt ebasobivad paarid

Postitas:

Küsimus teile, kuidas teie oma mehega välimuselt kokku sobite?

Nägin täna poes nö huvitavat paari. Naine on sale ja sihvakas, pikad ja sirged jalad nagu modellil, kena nägu, hoolitsetud välimus, stiilne riietus, seksikas ja sportlik kehahoiak. Mees oli sihuke keskmine jorss, nahktagis ja teksapükstega, ees mingid ossi päikeseprillid, näpus jäme sõrmus, telefon kõrva ääres ja jutt samuti nagu ossil.

Mulle ei meeldi ka paarid, kus üks on ülekaaluline ja teine alla keskmise peenike. Kena ilus naine ja pekikõhuga mees koos tunduvad jubedad. Parem juba 2 paksu.

Saaks aru, kui inimestel on hingeline suhe, siis välimus ei mängi rolli, kuid ei usu, et inimestel, kelle põhimureks on kõhu täitmine, oleks rääkida millestki muust peale söömise.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina olen vist see naine, kellest inimesed mööda kõnnivad ja mõtlevad: “Issand! Kuidas SEE endale sellise mehe sai?!”. Olen selline lühike, pigem üle keskmise raske, täiesti mittemidagi ütleva välimusega naine… Abikaasa on pikk, treenitud, selline klassikaliselt kena ja atraktiivne.

Noh, eks ma ise ka vahel mõtlen, et kuidas… 😀 Aga järelikult on mul muud head pakkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus teile, kuidas teie oma mehega välimuselt kokku sobite?

nagu siga ja kägu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saaks aru, kui inimestel on hingeline suhe, siis välimus ei mängi rolli, kuid ei usu, et inimestel, kelle põhimureks on kõhu täitmine, oleks rääkida millestki muust peale söömise.

No tundub, et sul vähemalt teemasid jätkub, mida oma kaasaga rääkida, vastu tuleb ju nii palju paare, kelle sobimatust imestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean mitut välimuselt ebasobivat paari, kes tegelikult sobivad väga hästi. Aga üks paar on minu tutvusringkonnas ka selline, et nagu üldse ei sobi. Naine näeb välja nagu modell, pikk, sale, blond, hea karjäär jne. Mees täisjorss. Aga nad said kokku juba põhikoolis ja neil on kuidagi väga vildakas arusaam teineteisest. Mees petab ja alandab naist. Selle suhte puhul mõtlen küll, et no mida, aga naine näeb asju täiesti teises valguses kui kõrvalseisja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 20:53; 12.04 15:21; 14.04 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on omas vanuses (57) väga nägus. Sportlik, samas mitte kõhn, naerukurrud, hoolitsetud nägu. Hästi riides, hea parfüüm. Ilus jume. Sära silmades. Väga viisakas ja tähelepanelik ka teenindajate suhtes. Ilusad käed, piklikud ja puhtad küüned, kenad hambad. Puhtad jalatsid, sage naeratus ja sõbralik olek, samas eestlaslik distantsihoidmine.

Mina omas vanuses (53) olen lombakas (kargud või kepp või tool) paks ja 90-kilone naine, kellel kasvaks hõre habe, kui ma seda ülepäeviti ei kitkuks. SIlmahammas puudu, mis paistab iga sõna ajal. Olen vana hipi ja rõivastun senimaani kui hipi. Parfüümi ma ei saa kasutada, aga deodoranti lõhnatuna küll. Kõndides põrnitsen ma maha ja kuigi ma olen lahke ja lugupidav teenindajatega, ma ei jäta vaikselt ütlemata, kui miski mulle ei meeldi. Poes pingil laiutavad inimesed lükkan ma kokku lühilausega: palun, ma pean istuma.

Poes oleks raudselt arusaamatu, miks küll see mees on ikka veel minu küljes.

See sinu Casanova sulle seda silmahammast ei saaks organiseerida siis? Või ta on mingi puuduva-hamba-pervert?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lollakas teema!
Kas nii pinnapealset inimest teist üldse leidub maailmas, kes sellise teemaalgataja-sugusega klapiks?

Vaevalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 22:47; 11.04 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi ka paarid, kus üks on ülekaaluline ja teine alla keskmise peenike. Kena ilus naine ja pekikõhuga mees koos tunduvad jubedad. Parem juba 2 paksu.

Saaks aru, kui inimestel on hingeline suhe, siis välimus ei mängi rolli, kuid ei usu, et inimestel, kelle põhimureks on kõhu täitmine, oleks rääkida millestki muust peale söömise.

Sa räägiksid nagu meist – mina olen ülekaaluline ja mees peenike. Põhimureks on meil tõesti kõhu täitmine – mina armastan süüa ja mees on ühe restorani peakokk:) Aga vahel me räägime ikka söögivälist (või söögi kõrvale:) juttu ka – teeme puhkuseplaane, räägime lastest, remondist ja vaadatud filmidest-etendustest.

Muide, mismoodi see hingeline suhe kahe kõhna inimese vahel välja näeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimureks on meil tõesti kõhu täitmine – mina armastan süüa ja mees on ühe restorani peakokk:)

😀 😀 Hästi öeldud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi ka paarid, kus üks on ülekaaluline ja teine alla keskmise peenike.

Mis arvamusliider sina oled? Mis see sinu asi on? Kas endal king suhte kohapealt kitsas ja eluke nõnda igav, et oma nina teiste suhetesse topid? Sind pole keegi endale kaaslaseks soovinud? Arvata on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saaks aru, kui inimestel on hingeline suhe, siis välimus ei mängi rolli, kuid ei usu, et inimestel, kelle põhimureks on kõhu täitmine, oleks rääkida millestki muust peale söömise.

Mu ema on eluaeg ülekaalus olnud nii 10-15 kg ja iial pole kõhutäitmine tema põhimure olnud, söömisest ta üldse eriti rääkida ei armasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 😀 õnneks on teemaalgataja nii sisukas ja laia maailmavaatega inimene, et tema kõik suhted väga hingelised ja sügavad kindlasti.

Meie suhtes on mees kenam ja kõrgemalt haritud-kõrgema palgaga. Minu meelest on tal mōneti ka parem iseloom- ma olen väga emotsionaalne inimene, samas tema alati hästi rahulik ja ratsionaalne. Aga kuna mu välimusel otseselt midagi viga pole, siis ei ole see vahe eriti tähelepandav. Samas pole ma Selveris vastutulevatelt inimestelt uurinud, et mida nemad arvavad meist 😀

Teemaalgatajale ja teistele, inimesed siiski vabatahtlikult suhetes, te ei tea iialgi, milline iseloom tollel ilusal naisel on / mis tüüpi mehed teda erutavad. Mu kunagise parima sōbranna ema oli ka malbe ja väga hoolitsetud välimusega, koduperenaiselik, suurepärases vormis, tema mees aga turske, kiilakas, korralik kirvenägu – oli ka teada, et mees vägivaldne(mitte oma perega, aga poes kellegagi nii tülli minna, et rusikad käiku lasta, polnud probleem). Tegelikkuses oli too naine palju julmem, polnud tal probleemi ei omaenda ema kodust ilma jätta, oma tütrele(minu sōbrannale) pisieksimuste pärast kätega kallale minna jmt. Ta lihtsalt oskas üliedukalt oma tegelikku olemust varjata ja suure sooja südamega oli 100x rohkem tema kirvenäost kantpea olemusga mees, kui see naine üldse kunagi.
Niiet, kallis teemaalgataja, sinu suurim probleem pole mitte see, et sa pealiskaudne ja igav inimene oled,vaid see, et sa oled talumatult loll, kui arvad, et inimese välimuse põhjal saab ülisuuri järeldusi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi ka paarid, kus üks on ülekaaluline ja teine alla keskmise peenike. Kena ilus naine ja pekikõhuga mees koos tunduvad jubedad. Parem juba 2 paksu.

Väga nõus! Aga erinevalt teemaalgatajast, kes pk teemasid teeb, siis mina teen ka reaalselt midagi ära – kui ikka minu arust kokkusobimatut paari tänaval näen, siis astun ligi ja ütlen oma arvamuse välja. No ei saa ju edasi nii elada, et üks on paks ja teine peenike.
Mõned paarid on õnnestunud ka lahku ajada (mille üle ma olen väga õnnelik!) ja mõned olen suutnud vähemalt asja üle mõtlema panna.
Tehkem kõik midagi enda ümbruse paremaks muutmiseks ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise teemaga meenub kunagine ilueedist sōber. Käis ja tuututas kõigile, milline iluspoiss ta on. Oli oma venna peale kade, kuna too oli väidetavalt (tema asjatundliku pilgu järgi) koledam, et kuidas selline küll ometi enne abiellus ja lapse sai – temal oleks pidanud ju see õigus olema, kuna tema on ilusam!!
Aastaid möödas, naised tulevad-lähevad, keegi pidama ei jää ja siiani vanapoiss.

Moraal: mis sest ilust kasu (polnd ta nüüd naa ilus ka, oleme ausad), kui iseloom seuke pask on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teemaalgataja teab, et tema kirjeldatud seksika olekuga ja pikkade modellijalgadega naine on nii tark ja väljapeetud, viisakas ja nii moraalne kõiges? Ja kus on tehas, kust saab toota ja tellida omale pikki jäsemeid ja veatut ilu?
Minu arusaamist mööda keegi inimesi paari ei pane, ikka ise valitakse teine välja ja kui see kolmandataele ei meeldi, on see kolmandate endi probleem.
Paari sobivad mu meelest kõik, välimus muutub ajaga nagunii. Elus loeb see, kas on korralik ja hea inimene või iniseb ja on liiderlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi ka paarid, kus üks on ülekaaluline ja teine alla keskmise peenike. Kena ilus naine ja pekikõhuga mees koos tunduvad jubedad. Parem juba 2 paksu.

Piinlik pole sellist pubeka juttu ajada? Keda huvitab, mida Sina arvad? Psühholoogidel kaunis mõte — inimesed näevad teistes alati seda, mis enda juures häirib. Ehk kritiseerides teisi, kritiseerid iseend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi ka paarid, kus üks on ülekaaluline ja teine alla keskmise peenike. Kena ilus naine ja pekikõhuga mees koos tunduvad jubedad. Parem juba 2 paksu.

Väga nõus! Aga erinevalt teemaalgatajast, kes pk teemasid teeb, siis mina teen ka reaalselt midagi ära – kui ikka minu arust kokkusobimatut paari tänaval näen, siis astun ligi ja ütlen oma arvamuse välja. No ei saa ju edasi nii elada, et üks on paks ja teine peenike.
Mõned paarid on õnnestunud ka lahku ajada (mille üle ma olen väga õnnelik!) ja mõned olen suutnud vähemalt asja üle mõtlema panna.
Tehkem kõik midagi enda ümbruse paremaks muutmiseks ära!

Braavo!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.04 18:07; 11.04 22:48; 11.04 23:12; 13.04 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma olen selline imeliku välimusega, et pool Eestit võib arvata, et niisuguse peletisega ei taha üldse keegi koos olla. Aga mulle polegi vaja seda, et terve rahvastik mu välimuse heaks kiidaks, oma eluteel on mulle austajaid jätkunud küll ja kuhjaga, laps kasvamas, on suhteid, millest on partner soovinud lahkuda ja neid, mille ise olen lõpetanud. Praegu aga ilmselt vaadatakse pigem imestusega seda, et mees on naisest palju noorem. No mitte küll nii noor, et talle emaks võiksin olla, aga ega ma enam päris ära ei peta, et oleksin oma east 10 aastat noorem ja ilmselt neid imestajaid ikka jagub.

Eks meil ole see vist suguvõsa viga, mul tädil on ka endast kõvasti noorem mees, nad on koos olnud varsti 20 aastat. Vanatädigi, kes nüüd saab 88, oli pärast esimese abikaasa surma koos endast palju noorema mehega, vanusevahed on nii 10-15 aastat. Teemaalgataja südamerahuks aga peab ütlema, et me oleme kõik natuke paksud, seda jama ei ole, et üks oleks piitspeenike ja teine aam, nii et ilmselt on sellega kõik korras, eks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 22:04; 11.04 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägin täna poes nö huvitavat paari. Naine on sale ja sihvakas, pikad ja sirged jalad nagu modellil, kena nägu, hoolitsetud välimus, stiilne riietus, seksikas ja sportlik kehahoiak. Mees oli sihuke keskmine jorss, nahktagis ja teksapükstega, ees mingid ossi päikeseprillid, näpus jäme sõrmus, telefon kõrva ääres ja jutt samuti nagu ossil.

oled sa kindel, et see paar, keda nägid, olid abikaasad või elukaaslased?
abielutunnistust ikka küsisid näha, et nii väita julged?

sinu jutu järgi tunduks nagu sa oleksid näinud mu vanemat venda koos tema tütrega 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhin tähelepanu huvitavale asjaolule: kõik vastajad on naised ja absoluutselt kõik väidavad, et mees on temast ilusam (parem, targem jms).
Mitte keegi ei ütle, et minu mees on kole, aga ma ise olen ilus. Või mu mees on paks, aga mina sale. Või mu mees on töötu jobu, aga mina kõrgelt haritud heapalgaline. Ja ma vean kihla, et selliseid postitusi ei tule ka.

Järeldus: naine väärtustab end läbi mehe. Täiesti tõestatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.04 18:07; 11.04 22:48; 11.04 23:12; 13.04 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järeldus: naine väärtustab end läbi mehe. Täiesti tõestatud.

ca 10 Perekooli postituse põhjal?
Palju õnne.
Nii loll on ka juba loll olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 22:47; 11.04 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järeldus: naine väärtustab end läbi mehe. Täiesti tõestatud.

ca 10 Perekooli postituse põhjal?
Palju õnne.
Nii loll on ka juba loll olla.

No ootame, ehk tuleb siia veel naisi, kes räägivad, et nad elavad endast palju viletsama mehega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.04 18:07; 11.04 22:48; 11.04 23:12; 13.04 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhin tähelepanu huvitavale asjaolule: kõik vastajad on naised ja absoluutselt kõik väidavad, et mees on temast ilusam (parem, targem jms).
Mitte keegi ei ütle, et minu mees on kole, aga ma ise olen ilus. Või mu mees on paks, aga mina sale. Või mu mees on töötu jobu, aga mina kõrgelt haritud heapalgaline. Ja ma vean kihla, et selliseid postitusi ei tule ka.

Järeldus: naine väärtustab end läbi mehe. Täiesti tõestatud.

mina pole väitnud, et mees on minust ilusam, parem ja targem. noorem on küll ja see on lihtsalt fakt. Ma pean ennast ka täiesti ilusaks, heaks ja targaks. Minevikus on mul küll olnud kaks mõttetut meest, üks oli kange seelikukütt, teine oli küll ilus, aga paraku väga rumal, no täitsa nii, et tekitas piinlikkust. See, kui naine oma meest kiidab, kellega on parasjagu suhe (pikaajaline) ei näita siiski seda, et naine ennast läbi mehe väärtustaks, vaid seda, et naine on oma suhtega rahul. Ja järelikult ka endaga, kui ei põe seda, et äkki keegi vaatab, et näe see paar üldse ei sobi kokku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 22:04; 11.04 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ja mu mees oleme mõlemad keskmise pikkuse, kehaehituse ja iluga.
Aga mu tuttavate ja kolleegide hulgas on väga erinevaid kooslusi. Kui on koos atraktiivne mees ja mitte eriti atraktiivse välimusega naine, siis sellistele abielus meestele haagivad end vallalised naised agaramalt külge, kuna ilmselt arvataksegi et mees on tänulik et pakutakse võimalust ilusa naisega tiiba ripsutada. Nendele meestele, kel endal kaunitar kodus, ei julgeta nii hoogsalt läheneda.
AGA – need mehed, kelle enda naine pole eriti kena, ei lähe liimile. Kuid alles hiljuti olin tunnistajaks olukorrale kus üks piltilusa naise mees ära võluti samuti ilusa kolleegi poolt. Ehk siis mehed kelle jaoks väline kest on oluline, petavad oma ilusat naist suurema tõenäosusega kui need, kes ise pole omale nukku ega modelli kaaslaseks valinud. Selline tähelepanek siis 15 aastat ühes suures asutuses töötamise järel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen aru saanud, et üldiselt tekib soov pikemalt koos olla ikka selle põhjalt, et mingid iseloomuomadused ja eluvaated klapivad. Kus see üldse kirjas on, et välimus peab kuidagimoodi kokku sobima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean sõpruskonnast ühte paari, kus naine on pikk ja sale, mees peaaegu peajagu lühem ja selline treenitud lai (mitte paks). Eks nad natuke ebatavalised näevad väja, aga mõlemad on väga targad ja toredad inimesed ja sobivad vaimselt väga hästi kokku. Neil on lapsed ja ühine hobi (koerte aretus ja näitused). Minu meelest lahe, et neil on sellest ükskõik, et nad normidele ei vasta. Endal on endast 6 aastat noorem kallim, kes oma vanusest veel noorem välja näeb. Mina näen oma vanune välja nii, et inimesed võivad vabalt arvata, et meil on üle 10 aasta vanusevahet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees kais esimest korda Eestis. Tema esimene reaktsioon oli, kuidas SELLISED mehed kaunite naistega koos on. Hakkasin vaatama, et ilmselt on sel ka pohjus, miks ma Eestis eriti kohtingutele ei kippunud toesti, valik on vaga kehv. Mehed justkui ei pea pingutama eriti naiste parast?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil viskab jah seda Ida-Euroopa värki sisse, et kenad naised on alla oma lati meestega koos. Aga nii hull ikka pole kui venelastel. Käisin just Hispaanias, no kui vaatad paare, kus naine on modellivälimusega, aga käitumiselt madalam kui muru, mees on mingi täistropp, aga hullult heal arvamusel endast, siis jumala kindel, et venelased. Olin mingis kallis hotellis, modellivälimusega naine kandis hommikusöögil palju vanemale paksule jorsile sööki ette. Mees ise ainult tõmbas suitsu ja õgis. Naine tohtis ka siis lõpuks kaks viilu arbuusi ja klaasi vahuveini võtta. See oli kogu ta hommikusöök. No kaugelt karjub silma, et venelased. Mingi edasiminek siin ikka on toimunud ka, kui selliseid vaadata, isegi eestlastel on paarisuhted juba veidi teistsugused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 20:53; 12.04 15:21; 14.04 08:47;
To report this post you need to login first.

Järeldus: naine väärtustab end läbi mehe. Täiesti tõestatud.

ca 10 Perekooli postituse põhjal?
Palju õnne.
Nii loll on ka juba loll olla.

No kas sa näed, ei olnudki loll! Ka mina imestasin, et siia ei kirjuta ükski naine – olen piltilus ja sale aga mu mees on paks, suitsetav, alkoholiga liialdav, higi järgi haisev, näos on akne ja laupäeviti võib mul vabalt silma siniseks lüüa.

Ikka veel ootan, et keegi naine kirjeldaks ka ennast sellises ebavõrdses suhtes olevana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kas sa näed, ei olnudki loll! Ka mina imestasin, et siia ei kirjuta ükski naine – olen piltilus ja sale aga mu mees on paks, suitsetav, alkoholiga liialdav, higi järgi haisev, näos on akne ja laupäeviti võib mul vabalt silma siniseks lüüa.

Jutt on ju välimuse järgi ebasobivatest paaridest. Kui sellel muidu piltilusal ja saledal naisel on silm juba mitu korda siniseks löödud, siis on mees ja naine selles paaris varsti päris võrdse välimusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted välimuselt ebasobivad paarid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.