Esileht Pereelu ja suhted välimuselt ebasobivad paarid

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: välimuselt ebasobivad paarid

Postitas:

Tean paari, kus naine on nagu hall hiireke, ülemus mul. Nii umbes 40-45 aastane, parajalt masajas. Juuksed pikad ja elutud, kulmud puhmas, küüned hooldamata. Mees aga seevastu täitsa kena tükk. Näeb alati hoolitsetud välja, viisakas ja kena (vähemalt väljaspool kodu). Mõtlesime töökaaslastega, et kuidas selline naine küll endale niisuguse mehe krabas. Kuni ükskord nägime selle naisterahva pilte nii ca 20 aastat tagauseid. Ossa kuss oli püss! Kõik küsimused said vastused. Kahju ainult, et nüüd nii käest ära…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube lahe, et sul on oma arvamus. Mul on ka, teadsa. Mulle näiteks meeldiks kui lollid kanad oma lolle arvamusi ei avaldaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

. Naine tohtis ka siis lõpuks kaks viilu arbuusi ja klaasi vahuveini võtta. See oli kogu ta hommikusöök.

Täitsa lõpp, mees muud midagi ei lubanudki, jah?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.04 18:07; 11.04 22:48; 11.04 23:12; 13.04 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lõpp, mees muud midagi ei lubanudki, jah?

Arvata on jah, kui kilo juurde võtad, viskab vanamees ju välja ja aidaa siis reisid ja firmarõivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 20:53; 12.04 15:21; 14.04 08:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka oma abikaasaga ehk imelik ja “ebasobiv” paar siis. Ta on peaaegu 2 meetrit pikk ja meeter lai, pealagi on juba vähese ea kohta üsna paljas ning rühtki pole kõige parem. Ise olen tagumikuni tumedate juustega, särava naeratusega (tänu teismeeas kantud breketitele) ning üleüldse roosa ja rõõsa. Tervislik eluviis on mulle ka ilusa keha andnud. Meeste tähelepanust mul puudust ei tule aga ma ei taha seda, kui ma tean, kes ja mis mind kodus ootamas on. Ma pole elusees hoolivamat hinge näinud, kui seda on minu mees. Mind ei huvita, mida arvavad teised inimesed, ma olen meie kooselu jooksul kuulnud vähemalt 20x, et ma leiaksin kellegi parem/ilusama.. Ei tasu õiendada, kui koduuste taha ei näe. Pigem võtaksin maailma koledaima mehe, kui ilusa mehe aga türanni või alkohooliku või naisepeksja või kriminaali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma mõnikord oma isaga poodi lähen, siis taban ka selliseid takseerivaid pilke meie mõlema suunas kui püütakse kramplikult ära arvata meie kooslust. Meil isaga saab alati nalja. Seepärast kui paare isiklikult ei tunta, pole mõtet neid kohe paari panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted välimuselt ebasobivad paarid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.