Esileht Ajaviite- ja muud jutud Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )

Teema: Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised

Postitas:
Kägu

Kes on teie arvates. Ma ei mõtle iseloomu ega rikkust, vaid kes lihtsalt oleksid teie meelest sellised kelle vastu oleks mingi tõmme. Ma mõtlen tuntud inimestest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ain Mäeots võiks vabalt minu valimiskasti sedeleid torgata, kui te aru saate, mida ma mõtlen 😉
Henri Kalmet samuti.
Kristjan Ükskülas on midagi olemas.
Jaan Rekkor on no… selline hääl, et see võtab põlvist nõrgaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aleksander Tammert ka tuli meelde – väga mehelik mees

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hannes Hermaküla

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mait Malmsten.
Vahepeal Genka, alati ei meeldi.
Arop.
Tambet Tuisk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arvates on ka Hannes Hermaküla väga atraktiivne.
Kunagi nooremana meeldis Priit Loog.

Naistest on hästi sümpaatne Leelo Tungal, kes tundub nii hingelt kui välimuselt väga ilus.
Noorematest Mirtel Pohla ja Evelin Pang.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üllar Saaremäe

Please wait...
Postitas:
Kägu

Anu Saagim

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pääru Oja, Priit Võigemast ja Tambet Tuisk.
Naistest Lenna ja Ester Kuntu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Allar Levandi, Joonas Hellerma, Indrek Taalmaa, Tõnu Oja, Rain Simmul
Rita Rätsep, Reet Linna, Luule Komissarov

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige atraktiivsem Eesti meeskuulustusest on minu jaoks olnud Veikko Täär, nüüd ta enam nii sümpaatne miskipärast pole kui aastaid tagasi. Naistest on minu jaoks atraktiivseim vist Eda-Ines.

Edit: Priit Loog on küll jah nii atraktiivne kui sümpaatne.

Kusjuures Tõnis Mägi on minuga võrreldes ikka väga vana, ikka vanaisa võiks olla, mehena kui kaaslaseks ma ilmselt teda tegelikult ei vaataks, samas ilus mehine sümpaatne mees.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõige atraktiivsem Eesti meeskuulustusest on minu jaoks olnud Veikko Täär, nüüd ta enam nii sümpaatne miskipärast pole kui aastaid tagasi. Naistest on minu jaoks atraktiivseim vist Eda-Ines.

Edit: Priit Loog on küll jah nii atraktiivne kui sümpaatne.

Kusjuures Tõnis Mägi on minuga võrreldes ikka väga vana, mehena ma ilmselt teda tegelikult ei vaataks, samas ilus mehine sümpaatne mees.

Nõustun Sinu valikuga ülemises osas aga eestlaslikult ilma kriitikata ei saa – Veikko Täär on minu silmale väga ilus mees aga samas tundub selline eputrilla, mis tõmbab tema sümpaatsust alla. Mulle meeldivad ilusad mehed, kui nad pole eputrillad. Siinkohal Priit Loog on nagu parem valik, ta on ka hea välimusega minu silmale aga pole tundunud hullult edevana (ilmselt on, kõik näitlejad on, aga pole suutnud veel seda muljet jätta).
Eda-Ines Etti on lihtsalt kuradima ilus, nagu portselannukk ja erinevalt paljudest kritiseerijatest, meeldib mulle väga ka tema hääl.
Tõnis Mägi on minu jaoks sümpaatne nüüd, vanana, aga mitte mehena vaid sellise….mmm, kuidas seda nüüd öelda…vanaisana või nii. Samasse sümpaatse vanaisa kategooriasse liigitaks mina ka Ivo Linna 😀

Üldiselt minu jaoks kuulsuste ligitõmbavusega on pahasti. On neid, kes meeldivad mingi parameetri järgi, a la võrratult ligitõmbav hääl, või hea välimus, aga samas on nad meedias rolliväliselt alati nii edevad või siis mängivad selliseid eriti diipe, et pole kedagi, kes päriselt ka ligitõmbav oleks kogu komplektina.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juss Haasma, Sergo Vares, Liis Lemsalu, Heidy Purga

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõustun Sinu valikuga ülemises osas aga eestlaslikult ilma kriitikata ei saa – Veikko Täär on minu silmale väga ilus mees aga samas tundub selline eputrilla, mis tõmbab tema sümpaatsust alla. Mulle meeldivad ilusad mehed, kui nad pole eputrillad. Siinkohal Priit Loog on nagu parem valik, ta on ka hea välimusega minu silmale aga pole tundunud hullult edevana (ilmselt on, kõik näitlejad on, aga pole suutnud veel seda muljet jätta).
Eda-Ines Etti on lihtsalt kuradima ilus, nagu portselannukk ja erinevalt paljudest kritiseerijatest, meeldib mulle väga ka tema hääl.
Tõnis Mägi on minu jaoks sümpaatne nüüd, vanana, aga mitte mehena vaid sellise….mmm, kuidas seda nüüd öelda…vanaisana või nii. Samasse sümpaatse vanaisa kategooriasse liigitaks mina ka Ivo Linna 😀

Üldiselt minu jaoks kuulsuste ligitõmbavusega on pahasti. On neid, kes meeldivad mingi parameetri järgi, a la võrratult ligitõmbav hääl, või hea välimus, aga samas on nad meedias rolliväliselt alati nii edevad või siis mängivad selliseid eriti diipe, et pole kedagi, kes päriselt ka ligitõmbav oleks kogu komplektina.

Mul endal olidki samad mõtted. Täär on jah kuidagi natuke playboy tüüpi olnud, sobiks ka vanuselt isaks, samas ometigi mäletan, et pubekana kui telekas või etendustel oli siis vaatasin, et nö ilus mees. Oli kunagi isegi üks meesttuttav, noorem ehk minuealine versioon temast , aga välimuselt peaagu üks ühele koopia, siis võttis küll korra jalad nõrgaks, aga oli paras pleikar. Minu jaoks teeb see samuti mehe ebasümpaatseks.

Tõnis Mäe puhul mõtlesingi pigem seda, et oma vanuse kohta, 70a näeb ta igati väga hea välja. Et kui mul kunagi meesterahvas 70a samahea välja näeb sellises vanuses siis on ikka väga “uhke” kui ta kõrval on (no nii poolnaljaga).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane Google otsingusse Mait Malmsten Perekool ja leiad n+100 taolist teemat, nagu praegu tegid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Indrek Laul ja Neivelt, Urmas Viilma, Jaanus Nõgisto, Madis Kalmet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ott Lepland jäi näosaate ajal silma, väga kena mees. Rohkem ei oskagi enda vanuseklassist nimetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile Kaks Kanget Live saate aja mõtlesin, et keda seal külalisena näha tahaksin ja ei meenunud ainsatki. See noor näitlejanna oli päris huvitav, nimi ei meenu.
Ok, Sergo Varest võiks kuulata/vaadata. Aga tundub, et saadetes käivad ainult ühed-samad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülle Lichtfeldt, Katrin Karisma, Hendrik Toompere Jr Jr, Üllar Saaremäe, Mait Malmsten, RAsmus Kaljujärv, Sergo Vares, Tanel Padar, Maarja-Liis Ilus, Karmel Eikner-misiganestanüüdon, Reet Linna, Indrek Neivelt, Erki Nool, Magnus Kirt, Valter Soosalu, loetelu pole kindlasti lõplik.
Ja kui erinevad on ikka inimeste maitsed – pooled siin teiste poolt nimetatud isikutest on mulle välimuse poolest suisa ebameeldivad – näiteks Veikko Täär, Tambet Tuisk, Arop.

Ja õudsalt tahaks teada, mida mõtlevad need tüübid, kes siin teiste loetelusid miinustavad? Mis mõttes sa paned teise meeldimistele miinuse? Et sulle ei meeldi, et talle need inimesed meeldivad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Piusid ja noor Toompere.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Reket ehk Tom-Olaf Urb

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile Kaks Kanget Live saate aja mõtlesin, et keda seal külalisena näha tahaksin ja ei meenunud ainsatki. See noor näitlejanna oli päris huvitav, nimi ei meenu.

Ok, Sergo Varest võiks kuulata/vaadata. Aga tundub, et saadetes käivad ainult ühed-samad.

Hmm. Mis pistmist on saatekülaliseks olemisel välise meeldivusega? Sa naudid nagu saates inimeste ilu või? Või äkki nende huvitavat juttu, kogemusi, lugusid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hmm. Mis pistmist on saatekülaliseks olemisel välise meeldivusega? Sa naudid nagu saates inimeste ilu või? Või äkki nende huvitavat juttu, kogemusi, lugusid?

Nuu tiad, neid kogemusi ja huvitavaid jutte võin ka lugeda kui neid eestlasel imekombel peaks esinema. Telekast ikka VAATAKS jah.
Korraldame nüüd teemat solkiva pika-pika saagimise?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja õudsalt tahaks teada, mida mõtlevad need tüübid, kes siin teiste loetelusid miinustavad? Mis mõttes sa paned teise meeldimistele miinuse? Et sulle ei meeldi, et talle need inimesed meeldivad?

Sa ülehindad neid tüüpe.
Keegi pole kuskil öelnud, et nad üldse midagi mõtlevad.

Aga mulle naistest Karmen Joller. Ei ole ta mingi iludus ega sekspomm, aga ta on ülisümpaatne. Ja asjasse pühendumatule jääb mulje, et see elukutse, mille ta omale valinud on, sobib 100%.

Meestest Saaremäe. Eriti muidugi see macho, keda ta vahepeal seal seriaalis mängis, aga igapäevaelus on ta vist hoopis alfaisane.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Reimo Sagor, Erki Nool, Magnus Kirt

Please wait...
Postitas:
Kägu

Priit alias Wend.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nuu tiad, neid kogemusi ja huvitavaid jutte võin ka lugeda kui neid eestlasel imekombel peaks esinema. Telekast ikka VAATAKS jah.

Korraldame nüüd teemat solkiva pika-pika saagimise?

No nii igava pöördena ei viitsi. Sain juba selgeks, et sul on lihtsalt omad kiiksud ja kinnismõtted, mis siin ikka vaielda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No nii igava pöördena ei viitsi. Sain juba selgeks, et sul on lihtsalt omad kiiksud ja kinnismõtted, mis siin ikka vaielda.

Ma ka ei viitsiks.
Kui inimene vaatab Pealtnägijat või TV3 uudiseid saatejuhtide pärast ja pärast saadet läheb loeb R. Chandleri “Naine järves” sinna peale, niis on, midagi pole teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tanja Mihhailova

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub,et vanemad inimesed on vastanud ainult, huvitav, et Uku Suvistet ja Kristjan Kasearut pole mainitud. Need 2 on minu arust kõige ilusamad mehed Eestis. Välimuselt külgetõmbav pole ükski peale oma mehe, lihtsalt kenasid on palju: Reimo Sagor, Ain Mäeots, Andres Mähar, Jürgen Pärnsalu, Taavi Immato, Taavi Langi, Ragnar Uustal, Jaagup Kreem.
Naistest ilusad on, Grete Klein, Elina Born, Kerli Kivilaan, Elina Purde, Brigitte Susanne Hunt, Tanja Mihhailova.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised