Esileht Ajaviite- ja muud jutud Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 160 )

Teema: Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised

Postitas:
Kägu

Hendrik Toompere jr

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Johann Urb, väga ilus ja atraktiivne. Paljude ülalkirjutatutega nõustun.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub,et vanemad inimesed on vastanud ainult, huvitav, et Uku Suvistet ja Kristjan Kasearut pole mainitud.

Veider, et sinu arust nad vanematele inimestele ei peaks meeldima? Mina olen 50+ ja need kaks meest unustasin nimekirjast lihtsalt välja. Loomulikult on nad atraktiivsed. Isegi “vanemale inimesele”. Veel unustasin ma Kirill Käro välja, kes on peaaegu Eesti oma :).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Andres Mähar, Alo Kõrve, Tanel Padar
Lenna Kuurmaa, Merle Palmiste

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ragnar Klavan
Mirtel Pohla

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin on seda Mäharit nii palju nimetatud, et ma läksin kontrollima, kas on ikka see, keda mina tean. See “käi perse!” tüüp?
https://2.bp.blogspot.com/-YQH8AR7vXlo/V0DJsvt82UI/AAAAAAAAAnY/X8UjWshtBPMWCI7BFzjO2LfjW2tjncnBACLcB/s1600/2016%2BKai%2Bperse.png

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mähar on küll arusaamatu- no ei mingit atraktiivsust ega ilu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Eia Uus – hiljuti oli ta Terevisioonis ajalehti tutvustamas, tundus ülisümpaatne ja ilus naine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka ei viitsiks.
Kui inimene vaatab Pealtnägijat või TV3 uudiseid saatejuhtide pärast ja pärast saadet läheb loeb R. Chandleri “Naine järves” sinna peale, niis on, midagi pole teha.

Ohh, sa püha pürst, kus ma nüüd sain alles paika vajutatud. Pikka pidu su kahele kasutajakontole!

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

Tambet Tuisk. Välimuselt pigem omapärane, aga temas on mingi meeletu karisma, mis juba samas ruumis viibides hullutab.

Andrei Korobeinik. Ei ole kunagi päriselus kohtunud, aga välimuselt 100% minu maitsele. Vene mehe võlud.

Ragnar Klavan. Ideaalse välimusega Eesti mees minu jaoks. Äratuntavalt eestlane, aga selle parimas mõttes.

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Andrei Korobeinik.

Tambet Tuisk. Välimuselt pigem omapärane, aga temas on mingi meeletu karisma, mis juba samas ruumis viibides hullutab.

Andrei Korobeinik. Ei ole kunagi päriselus kohtunud, aga välimuselt 100% minu maitsele. Vene mehe võlud.

Ragnar Klavan. Ideaalse välimusega Eesti mees minu jaoks. Äratuntavalt eestlane, aga selle parimas mõttes.

/ninakaspreili

Ikka kasutad seda idiootset allkirja?

/perekooli kasutaja aastast 2002/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule meeldib Tanel Padar, ta läheb iga aastaga paremaks nagu vein.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
ninakaspreili

Andrei Korobeinik.

/ninakaspreili

Ikka kasutad seda idiootset allkirja?

/perekooli kasutaja aastast 2002/

Ma ei allu muttide survele. Leian, et võin ennast teisi solvamata väljendada nii nagu tahan.

Ja allkirja kohta.. kes teab, see teab..

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

Tema suurim sära jäi siiski sellesse aega kui abielunaisega voodit jagas. Karma ilmselt.

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu vaatan, et Priit Loog on tõesti atraktiivne.
Magnus Kirt samuti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu vaatan, et Priit Loog on tõesti atraktiivne.

Mulle jäi ta juba “Pilvede all” ajast silma. Väga ilusate silmade ja terava pilguga.

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lea Liitmaa, eriti kui ta veel sellele nimele reageeris.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust on väljanägemiselt vanaks jäänud ja sära nagu ka ei ole enam, laulud samuti viletsad. Nagu Uno Loop. Sümpaatne, aga sädet pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mähar on küll arusaamatu- no ei mingit atraktiivsust ega ilu.

Minu jaoks ka arusaamatu valik. Kenast mehest ikka väga kaugel, minu jaoks lausa ebameeldiva välimusega tüüp. Tal on kuidagi hirmutavad silmad, pealegi jätab ebaintelligentse mulje (sorry, ei tunne teda muidugi isiklikult). Sobib edukalt kurjategijaid mängima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

/ninakaspreili

Ei meeldi, kui inimesel on soolatüükad näos. Küll aga meeldib mulle ta hääl ja näitlejana on ka hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Marko Matvere. Hendrik Sal-Saller. Priit ja Mart Kuusk. Kõigi aegade suurim sümpaatia oli Aarne Rannamäe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Magnus Kirt, Mihkel Aksalu – mõlemad võtavad põlved nõrgaks. Naistest Merle Palmiste.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Magnus Kirt

Pikka kasvu, keha vormis, kenad juuksed ja hambarivi, päevitunud, tugevad lihased.
Iseloomu ei tea, aga välimuselt väga ilus.
Kui vaid paljud teisedki eesti mehed enda eest hoolitseksid – jätku suits, õlu ja vormigu oma keha.
Mitte nüüd et kuskil medaleid võita, vaid oma tervise heaolu nimel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja allkirja kohta.. kes teab, see teab..

/ninakaspreili

Oot, sul on siis mingi pikk ja terav nina?
Või siis kartulinina?

Sis ju arusaadav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tanel Padari rikuvad ära tema näotud tätoveeringud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No Uku Suviste on ikka üle kõige praegustest staaridest, kusjuures ta ei ole ju klassikaliselt “ilus mees”. Aga kuna ma nii vana juba, et võin ausalt üles tunnistada – minu elu armastus oli ikkagi Lembit Ulfsak….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule on hakanud ta ellusuhtumine jms. meeldima. Ta sai kuulsaks väga noorelt, eurovisooni ajal oli lausa laps ning eks see katus sõitis ka. Aga nüüd on ta palju küpsem ja arukam, kusjuures väga hea huumorisoonega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt samal arvamusel.
Olen vaadanud erinevate riikide next top model saadet ja imestan aina – nägu kena, ilus naeratus,pikka kasvu ning siis näed üle terve keha neid tindi plekke. Milleks? Ja siis üllatunud,et miks eelvoorust välja kukkusid? Keha on modelli töövahend ja kui see on töökõlbmatu siis polegi midagi muud teha kui kahetseda oma rumalust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka ei viitsiks.

Kui inimene vaatab Pealtnägijat või TV3 uudiseid saatejuhtide pärast ja pärast saadet läheb loeb R. Chandleri “Naine järves” sinna peale, niis on, midagi pole teha.

Ohh, sa püha pürst, kus ma nüüd sain alles paika vajutatud. Pikka pidu su kahele kasutajakontole!

Mis sa arvad, et selle kommentaari kirjutaja ja mina oleme ühe isiku kaks kontot või? 😀
Ütlen nagu alati sarnaste rumaluste peale – eks igaüks kahtlustab teisi kõigepealt iseenda nõrkustes ja pattudes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütlen nagu alati sarnaste rumaluste peale – eks igaüks kahtlustab teisi kõigepealt iseenda nõrkustes ja pattudes.

Ega vist pole küsimust jah, kui inimesele esimesena vaid see variant pähe torkab.

Anol shalom

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 160 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised