Esileht Ajaviite- ja muud jutud Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 160 )

Teema: Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised

Postitas:
Kägu

https://kroonika.delfi.ee/news/inimesed/hannes-kaljujarv-alkoholi-hulgamisest-oleksid-justkui-sulle-eluks-ajaks-antud-lobususe-ara-raisanud?id=70018733

Mees teab, millest räägib: Enamustel teie ideaalidest on ka mõni valus saladus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahju, et abielu olen😊

Tüüpiline perekoolikas.

Vähemalt on sul varblane peos, mitte vares katusel.

Tuvi katusel, tuvi, mitte vares.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tuvi katusel, tuvi, mitte vares.

Sry, tuvipiruka unustasin sootuks. Õnneks saab põldvutti ka kasutada, kui tuvi katusel on.
Baltast saab tuvi maast ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meestest on minu jaoks külgetõmbavad Andres Kõpper ja Jüri Butšakov. Ja seda ainult silmavaate poolest, mõlemal on väga intensiivne pilk. Viimasel ajal olen hakanud aduma, et Jüri Krjukov oli kunagi väga võluv mees, kuigi terve elu olen teda vaadanud lihtsalt kui üht lõbusat klouni; ja habemega mehed mulle muidu ei meeldi.
Arvo Kukumägi noorena, näiteks Halleluuja osatäitjana.
Andrus Ansip muidugi ka, veidi nooremana, kuigi ma ta poliitilisi vaateid ei suuda jagada. Aga ka tema pilk oli kuidagi ligitõmbav.
Allan Noormets, jällegi nooremana, just siis, kui ta juhtus laulma.

Harriet Toompere ja Elina Pähklimägi – nende miimikas on midagi kütkestavat.
Piret Krumm, temas on ka nagu midagi.

Ma juba tean, kuidas miinuseid hakkab sadama, aga sügisene aeg – sadagu 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Magnus Kirt.
No lihtsalt on ilusa välimusega mees. Sümpaatne ka. Teiste odaviskajate hulgas kohe paistab välja.
Sama lugu oli Gerd Kanteriga. Ei olnud lihtsalt jõumasin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Magnus Kirt, Priit Loog ja miks mitte ka Ott Lepland (tema välimus selline pigem tavaline, aga ta olek on kuidagi ligitõmbav).

Varasemalt on ikka kõvasti sellistest teemades Perekoolikad kiitnud Uku Suvistet ja Kristjan Kasearut. Maitse üle küll ei vaielda, aga siiski ei saa mainimata jätta, et õnneks on keskmise perekoolika maitse muutumas. Minu meelest on Uku Suviste nagu 90ndate Barbie katoloogis olnud kummist juustega Ken – poleks nagu päris inimene. Ja Kristjan Kasearu on naiselike näojoontega keskpärane ilueedi, nagu neid ridamisi kuskil Bachleorette’i saates võib näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ajase peal oli Koidula tõesti ilusaks joonistatud, aga kui tema noorusvälimusega praegu keegi tänavale tuleks, siis kahtlustataks sel inimesel üht teatud haigust, pilt.

Millist haigust? Vanasti olidki inimesed sellise unistavalt rahuliku ilmega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Magnus Kirt, Priit Loog ja miks mitte ka Ott Lepland (tema välimus selline pigem tavaline, aga ta olek on kuidagi ligitõmbav).

Varasemalt on ikka kõvasti sellistest teemades Perekoolikad kiitnud Uku Suvistet ja Kristjan Kasearut. Maitse üle küll ei vaielda, aga siiski ei saa mainimata jätta, et õnneks on keskmise perekoolika maitse muutumas. Minu meelest on Uku Suviste nagu 90ndate Barbie katoloogis olnud kummist juustega Ken – poleks nagu päris inimene. Ja Kristjan Kasearu on naiselike näojoontega keskpärane ilueedi, nagu neid ridamisi kuskil Bachleorette’i saates võib näha.

Olen Ilu Suviste ja Kasearu osas sinuga täielikult nõus. Ei meeldi kumbki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui nii võtta, siis läbi aegade üks väga ligitõmbavaid mehi on olnud see vaene talunik, kes Köleri mitmetel teostel poseeris…“Herakles”

Ilus Villem https://et.wikipedia.org/wiki/Villem_Tamm_(m%C3%B5isavalitseja,_1836%E2%80%931915)

Ei, see on keegi teine. Köler nägi Ilusat VIllemit esmakordselt 1863. “Herakles” valmis aga 1855.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ajase peal oli Koidula tõesti ilusaks joonistatud, aga kui tema noorusvälimusega praegu keegi tänavale tuleks, siis kahtlustataks sel inimesel üht teatud haigust, pilt.

Millist haigust?

Kilpnääret?

Please wait...
Postitas:
Mehike27

Klaudia Tiitsmaa ja Mirtel Pohla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma vaatan rohkem naiste kui meeste ilu (ei ole lesbi ühestki nurgast), aga eile Margnus Kirdi ilu peale küll veidi ehmusin. ei teadnudki enne, et selline meil siin eestis olemas.
tibidest meeldivad välimuselt näiteks Ingrid Margus ja Lisette Pomerants.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule on hakanud ta ellusuhtumine jms. meeldima. Ta sai kuulsaks väga noorelt, eurovisooni ajal oli lausa laps ning eks see katus sõitis ka. Aga nüüd on ta palju küpsem ja arukam, kusjuures väga hea huumorisoonega.

Väga tore, aga kuulame siis viimast värsket laulu. Võrreldes varasemaga ikka täisjama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui nii võtta, siis läbi aegade üks väga ligitõmbavaid mehi on olnud see vaene talunik, kes Köleri mitmetel teostel poseeris…“Herakles”

Ilus Villem https://et.wikipedia.org/wiki/Villem_Tamm_(m%C3%B5isavalitseja,_1836%E2%80%931915)

Mkmm, siis juba Päikesekuningas Louis XIV, õigemini näitleja selles filmis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib Jorma Puusaag, Koidu kitarrist ja hea sõber. Väga ilus ja sümpaatne mees! Väga kena ja sümpaatne on ka Joonas Hellermaa. Mingi karisma on ka Hannes Kaljujärvel ja Igor Gräzinil, kuigi nad pole ilusad aga minu jaoks ligitõmbavad kuidagi, vanuse poolest võiks nad muidugi mu isa eest olla!😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Andrei Korobeinik.

Tambet Tuisk. Välimuselt pigem omapärane, aga temas on mingi meeletu karisma, mis juba samas ruumis viibides hullutab.

Andrei Korobeinik. Ei ole kunagi päriselus kohtunud, aga välimuselt 100% minu maitsele. Vene mehe võlud.

Ragnar Klavan. Ideaalse välimusega Eesti mees minu jaoks. Äratuntavalt eestlane, aga selle parimas mõttes.

/ninakaspreili

Ikka kasutad seda idiootset allkirja?

/perekooli kasutaja aastast 2002/

Ma ei allu muttide survele. Leian, et võin ennast teisi solvamata väljendada nii nagu tahan.

Ja allkirja kohta.. kes teab, see teab..

/ninakaspreili

Üritad ERILINE olla? Tegelikult jääd just sellega negatiivselt silma ja tekitad ebasümpaatiat. Aga noh, kui see on su eesmärk, siis lase aga mõnuga edasi
“Kes teab, see teab”-arvad tõesti et kedagi huvitab või huvitas?

/suurepersega preili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nikolai Bentsler ja Elina Purde.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Owe Petersell

Please wait...
Postitas:
Kägu

Owe Petersell

Ta on tõesti ilus mees ja ka muidu tundub tore, üks väheseid homosid lisaks Teplenkovile, kes mulle meeldib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meestest absoluutselt Piusid. Teen neil ka vahet.
Loog ka, aga rohkem selline sõbramehelik (väga tugev roll Tões ja õiguses). Mähar. – inetu, aga mitmekülgne ja varjus. Lüüs- hääl:)
Naistest Saagim. Teist pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis otsast see Kirt ligitõmbav on? Pundar midagi. Võlts ja kole mees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Britta Soll

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elisabeth Reinsalu, Ülle Lihtfeldt, Roald Johannson

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meestest absoluutselt Piusid.

No täitsa inetud poisid on tegelikult, sellised delfiininäod, ilmselt peab neid rohkem tundma, et neid ligitõmbavaks pidama hakata.
Daniel levi ja Stig on armsad, paistavad väga noored välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirt Kanter 😄

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis otsast see Kirt ligitõmbav on? Pundar midagi. Võlts ja kole mees.

Siin teemas on paljudel lihtsalt lühike mälu. Esimese hooga tulevad silme ette need kes viimasel ajal sageli on meedias läbi käinud. Mida rohkem viimasel nädalal/kuul/aastal, seda enam. Seetõttu ongi Kirt siin paljude nimekirjas. Aga näiteks sama ala (ja hoopis kõrgemate saavutustega) mees Nool on saanud siin kordades vähem märkimist. Oleks vastupidi Kirt tegutsenud sajandi alguses ja Nool praegu, siis kindlasti oleks siin ka nende nimetamine olnud vastupidise sagedusega kui praegu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi meeldis Karl Madis, siis Hirvo Surva. Sümpaatne on olnud ka Allan Noormets ja Are Eller. Aga nüüd mõtlen, et ei paku nad mingit pinget.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav kas vanasti õpetati heietamist koolis?

Ilmselt võttis pisut üle, siis leidsi sahtlist kahekroonise ja kukkus heietama.

Sajase peal oli Koidula tõesti ilusaks joonistatud, aga kui tema noorusvälimusega praegu keegi tänavale tuleks, siis kahtlustataks sel inimesel üht teatud haigust, pilt.

See on tõsi, Koidula polnud ilus. Selle pildi peal kahtlustaks lausa fotoshoppi, ei tea, kas tollal oli midagi sellist võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meestest on minu jaoks külgetõmbavad Andres Kõpper ja Jüri Butšakov. Ja seda ainult silmavaate poolest, mõlemal on väga intensiivne pilk. Viimasel ajal olen hakanud aduma, et Jüri Krjukov oli kunagi väga võluv mees, kuigi terve elu olen teda vaadanud lihtsalt kui üht lõbusat klouni; ja habemega mehed mulle muidu ei meeldi.

Arvo Kukumägi noorena, näiteks Halleluuja osatäitjana.

Andrus Ansip muidugi ka, veidi nooremana, kuigi ma ta poliitilisi vaateid ei suuda jagada. Aga ka tema pilk oli kuidagi ligitõmbav.

Allan Noormets, jällegi nooremana, just siis, kui ta juhtus laulma.

Harriet Toompere ja Elina Pähklimägi – nende miimikas on midagi kütkestavat.

Piret Krumm, temas on ka nagu midagi.

Ma juba tean, kuidas miinuseid hakkab sadama, aga sügisene aeg – sadagu 🙂

Jumala eest, ma ei taha maitse üle vaielda, aga sulle oleksin tõesti äärepealt miinuse pannud. (Ei pannud, ei miinusta teiste maitset.) Aga kui kohe mitte ühtki mulle meeldivat nime ei tulnud lõpuni välja, ainult noor Ansip oleks veidi sinnapoole, siis oleks käsi tahtnud lõpuks mingi hinnangu panna. 🙂 Ma saan täiesti aru isegi sellest, miks Gräzin võib meeldida, aga sinu nimekirjast no mitte ükski.
Arvan et on väga hea, et meil on nii erinevad meeldimised kõigil. Igaühe jaoks on kuskil keegi.
Kui teemasse, siis Piusid on minu jaoks ületamatud, ning naistest Maarja-Liis Ilus, kes on tõesti ilus. Vanakooli omadest vana Ulfsak ja naistest noor Helgi Sallo – võrratu. Poliitikutest Kalle Palling, Martin Helme ja huvitaval kombel on Jaanus Karilaius ja Jaak Madisonis mingi x-faktor. Naistest Urve Palo, Liisa Oviir ja veel Riina Sikkut on imelise vaikse iluga.
Kui rääkida ainult välimusest muidugi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav kas vanasti õpetati heietamist koolis?

Ilmselt võttis pisut üle, siis leidsi sahtlist kahekroonise ja kukkus heietama.

Sajase peal oli Koidula tõesti ilusaks joonistatud, aga kui tema noorusvälimusega praegu keegi tänavale tuleks, siis kahtlustataks sel inimesel üht teatud haigust, pilt.

See on tõsi, Koidula polnud ilus. Selle pildi peal kahtlustaks lausa fotoshoppi, ei tea, kas tollal oli midagi sellist võimalik.

Korsetist oled midagi kuulnud? Piht pidi naisel ideaalis 40-45 cm olema.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 160 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised