Esileht Ajaviite- ja muud jutud Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 165 )

Teema: Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised

Postitas:
Kägu

Hannes Võrno

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rasmus Kaljujärv

Please wait...
Postitas:
Kägu

No praegu kindlasti on selline mees, kellelt ei saa pilku pealt, Magnus Kirt – lihtsalt ilus vaadata. Vaatamata sellele, et ma ei arva tippsportlastest midagi ja sporti ei jälgi, on ta silma jäänud.
Naistest pean tõeliseks kaunitariks Saskia Alusalut, kahjuks taas sportlane. Rohkem välimuselt tõeliselt ilusaid avaliku elu tegelasi Eestis praegu ei teagi. Ülejäänud kenad inimesed on lihtsalt armsad, aga minu silmis ilma erilise iluta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Wend ja tema vend mõlemad – Uhhuduurist jäid juba silma…
Marko Matvere, Teet Margna.
Noorematest see näitleja, kes Vargamäe Andrest mängis!

Palju rohkem on neid, kelle seksikuse fenomenist ei saa üldse aru!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elina Purde

Please wait...
Postitas:
Kägu

Korsetist oled midagi kuulnud? Piht pidi naisel ideaalis 40-45 cm olema.

Ilmselt ta ON kuulnud, aga sina pole omakorda kuulnud, et kui naisel on sellised paksud sõrmed ja talupoja käed, siis seda pihta ikka ei tõmmanud ühegi korsetiga nii kokku.
Ehk siis tolleaegne photoshop kindlasti. (näo oleks võinud ju samuti teha?)

Naisekäed, kelle omaniku piha võibolla saab korsetiga peeneks teha…
Võrdle Koidula kätega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Wend ja tema vend mõlemad – Uhhuduurist jäid juba silma…

Marko Matvere, Teet Margna.

Noorematest see näitleja, kes Vargamäe Andrest mängis!

Palju rohkem on neid, kelle seksikuse fenomenist ei saa üldse aru!

Priit Loog on on 35, seega mitte mingi ulmenoor enam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis otsast see Kirt ligitõmbav on? Pundar midagi. Võlts ja kole mees.

Pundar??? 191cm pikk mees on pundar? Kas sa ajad ta kellegagi segi? Kole pundar? See mees?
https://doeho6k8shw5z.cloudfront.net/imengine/image.php?uuid=2ec96c0a-df96-408a-bf35-210e5d37be97&type=preview&source=2ec96c0a-df96-408a-bf35-210e5d37be97&function=hardcrop&width=784&height=521&q=80

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pundar??? 191cm pikk mees on pundar?

Vblla pidas lihased silmas?
Kui omal on kodus pirnikujuline peeenikese käsivarrega mees, siis sellised WC ukse peal olevat sümbolit meenutavad mehed vblla ongi puntrad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle kah sellised pigem kirvenäod meeldivad – Hannes Kaljujärv, ta ise on öelnud, et talle oleks nagu nina eemalt näkku visatud. Gert Raudsep ja Indrek Ojari on lihtsalt nii ebaareaalselt head näitlejad. Andres Mähar ka, siin inimesed ei saa aru, miks teda võiks külgetõmbavaks pidada, aga no ta ON laval nii äge. Klassikaliselt ilusatest meestest Lembit Ulfsak ja Raul Vaigla. Vaiglale nagu absoluutselt aastad ei mõju. Naistest on Ingrid Margus on täielik hollivuud, Eeva Esse ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Magnus Kirt, Priit Loog ja miks mitte ka Ott Lepland (tema välimus selline pigem tavaline, aga ta olek on kuidagi ligitõmbav).

Varasemalt on ikka kõvasti sellistest teemades Perekoolikad kiitnud Uku Suvistet ja Kristjan Kasearut. Maitse üle küll ei vaielda, aga siiski ei saa mainimata jätta, et õnneks on keskmise perekoolika maitse muutumas. Minu meelest on Uku Suviste nagu 90ndate Barbie katoloogis olnud kummist juustega Ken – poleks nagu päris inimene. Ja Kristjan Kasearu on naiselike näojoontega keskpärane ilueedi, nagu neid ridamisi kuskil Bachleorette’i saates võib näha.

Olen Ilu Suviste ja Kasearu osas sinuga täielikult nõus. Ei meeldi kumbki.

Uku on nii uskumatult edev ju. Ja muidugi – https://www.youtube.com/watch?v=KYXNeYXUmEQ

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meestest on minu jaoks külgetõmbavad Andres Kõpper ja Jüri Butšakov. Ja seda ainult silmavaate poolest, mõlemal on väga intensiivne pilk. Viimasel ajal olen hakanud aduma, et Jüri Krjukov oli kunagi väga võluv mees, kuigi terve elu olen teda vaadanud lihtsalt kui üht lõbusat klouni; ja habemega mehed mulle muidu ei meeldi.

Arvo Kukumägi noorena, näiteks Halleluuja osatäitjana.

Andrus Ansip muidugi ka, veidi nooremana, kuigi ma ta poliitilisi vaateid ei suuda jagada. Aga ka tema pilk oli kuidagi ligitõmbav.

Allan Noormets, jällegi nooremana, just siis, kui ta juhtus laulma.

Harriet Toompere ja Elina Pähklimägi – nende miimikas on midagi kütkestavat.

Piret Krumm, temas on ka nagu midagi.

Ma juba tean, kuidas miinuseid hakkab sadama, aga sügisene aeg – sadagu 🙂

Jumala eest, ma ei taha maitse üle vaielda, aga sulle oleksin tõesti äärepealt miinuse pannud. (Ei pannud, ei miinusta teiste maitset.) Aga kui kohe mitte ühtki mulle meeldivat nime ei tulnud lõpuni välja, ainult noor Ansip oleks veidi sinnapoole, siis oleks käsi tahtnud lõpuks mingi hinnangu panna. 🙂 Ma saan täiesti aru isegi sellest, miks Gräzin võib meeldida, aga sinu nimekirjast no mitte ükski.

Arvan et on väga hea, et meil on nii erinevad meeldimised kõigil. Igaühe jaoks on kuskil keegi.

Kui teemasse, siis Piusid on minu jaoks ületamatud, ning naistest Maarja-Liis Ilus, kes on tõesti ilus. Vanakooli omadest vana Ulfsak ja naistest noor Helgi Sallo – võrratu. Poliitikutest Kalle Palling, Martin Helme ja huvitaval kombel on Jaanus Karilaius ja Jaak Madisonis mingi x-faktor. Naistest Urve Palo, Liisa Oviir ja veel Riina Sikkut on imelise vaikse iluga.

Kui rääkida ainult välimusest muidugi.

Aga mina panin sulle just plussi. Selle eest, et mõistad, et igaüks võib kellegi jaoks ilus olla.
Mulle endale sinu nimekirjast on ainult Ulfsak väliselt sümpaatne (seda igas tema vanuseetapis), teiste kohta ma seda kahjuks väita ei saa. Vastumeelsed ei ole, aga ligitõmbavad samuti mitte.
Mulle pigem meeldibki inimestes mingi nüanss. Midagi tema miimikas või siis lihtsalt pilk, ninakirtsutus, peanõksak, hääl, hoiak, juuksed, isegi mõni väike, aga sellele inimesele väga hästi sobiv defekt. Seega võib minu jaoks äärmiselt võluv olla ka muidu üsna kole inimene.
Mul on näide varnast võtta. Ma ei arvanud Elmo Nüganenist midagi, ei head ega halba. Ja ükskord vaatasin teab mitmendat korda “Armastus kolme apelsini vastu”, kus ta oli see inetu Pantalone ja teises vaatuses mingi laval lobisev võlur ka. Ja siis ühel hetkel võlurina tema miimika kuidagi muutus ja mul vajus suu lahti, sest see nii võlus mind. See oli ainult üks hetk, aga peale seda ei tundunud Pantalone minu jaoks enam nii inetu ja Elmo Nüganen muutus mulle inimesena sümpaatseks. Samas lavastuses Allan Noormetsa üks lauldud fraas, tema hääl ja ilme sel ajal muutis selle näitleja minu jaoks mõnes mõttes ligitõmbavaks.

Piltilusates inimestes ma seda võlu kahjuks üles ei leia. Mitte midagi, mida nad teevad, ei ilmesta neid rohkem, kui nad juba on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga kütkestav on Reimo Sagor

Reimo

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas liiga noor ei tundu? Poisikese välimusega. Meheliku välimusega esialgu veel ei seostu kuidagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Poisikese välimusega. Meheliku välimusega esialgu veel ei seostu kuidagi.

Arvad, et nüüd oli väga oluline rõhutada oma 50+ vanust?

30 aastat vana mees on ju 20-30 naistele väga mehelik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas liiga noor ei tundu? Poisikese välimusega. Meheliku välimusega esialgu veel ei seostu kuidagi.

Mis otsast 32-aastane poisike on? Välimuse poolest ka väga noor ei ole ju. Või õige naine vaatab ikka vanaisasid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei uurinud tema tegelikku vanust, lihtsalt sellel fotol näeb välja ca 17-20 ainult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei uurinud tema tegelikku vanust, lihtsalt sellel fotol näeb välja ca 17-20 ainult.

Kuidas palun? Kui vana ise oled? 70+? Kuidas saab see inimene kellegi jaoks välja näha 17?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mikk Saar ja Rasmus Mägi
Hele Kõrve, Evelin Võigemast, Nele- Liis Vaiksoo ja Kelly Sildaru

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind võtab Juhan Ulfsak jalust nõrgaks: pilk, hääl, miimika, žestid, kõnnak, hoiak – kõik on minu jaoks täiuslikkuseni paigas. Sealjuures on eriti ligitõmbav teatud lahendamatu ebakõla ta juures ja isegi see ülbevõitu elitaarne hoiak, mis mulle paljude teiste avangardiga flirtivate kunstiinimeste puhul vastu hakkab. Tema paps oli muidugi ka hämmastavalt sümpaatne ja atraktiivne igas vanuses.

Magnus Kirti pidin spordikauge inimesena suisa guugeldama ja tõesti – klassikaliselt nägus mees. Kuna ma aga ei tea, kuidas ta kõlab ja liigub, siis atraktiivsuseskaalal teda hinnata ei oska.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind võtab Juhan Ulfsak jalust nõrgaks: pilk, hääl, miimika, žestid, kõnnak, hoiak – kõik on minu jaoks täiuslikkuseni paigas. Sealjuures on eriti ligitõmbav teatud lahendamatu ebakõla ta juures ja isegi see ülbevõitu elitaarne hoiak, mis mulle paljude teiste avangardiga flirtivate kunstiinimeste puhul vastu hakkab. Tema paps oli muidugi ka hämmastavalt sümpaatne ja atraktiivne igas vanuses.

Magnus Kirti pidin spordikauge inimesena suisa guugeldama ja tõesti – klassikaliselt nägus mees. Kuna ma aga ei tea, kuidas ta kõlab ja liigub, siis atraktiivsuseskaalal teda hinnata ei oska.

Minule Kirt jäigi esmakordselt just silma oma sõnavõtu poolest talvel olnud spordiauhindade jagamisel. Lihtsalt imetlesin nägu 🤤 ja kuulasin (lisaks sellisele ägedale välimusele oli mehel ka meeldiv jutt. Ei yhtegi puterdamist ega lolli lauset, mida Alusalu seal samas jälle korralikult toota suutis.)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelly Sildaru on väga ilus neiu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rasmus Mägi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maitse asi. Sa võiksid kirjutada juurde, et ‘sinu arvates’.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miss tall äda onn?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kütkestav mees on anekdoodivestja Valdo Jahilo.

Valdo

Please wait...
Postitas:
Kägu

NII. NÕME. TEEMA.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelle arvates siis minu kontolt postitatakse? Sipsiku?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veidi teistmoodi kuulsus, aga mulle on väga sümpaatne ‘Kodutundest’ see projektijuht, Aleks Lind. Ilus naeratus, hea huumorimeel, kuldsed käed – tundub nii soe ja tore inimene.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kütkestav mees on anekdoodivestja Valdo Jahilo.

Aga mitte sellel pakutud fotol (vale objektiiv ja pildistamiskaugus ning rakurss, mistõttu näo alapool näib imelikult suur).

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 165 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Välimuselt külgetõmbavad Eesti tuntud mehed ja naised