Esileht Ilu ja tervis Väline hemorroid, palun soovitusi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Väline hemorroid, palun soovitusi

Postitas:

Millist käsimüügiravimit olete tarvitanud ja aitas?
Mul on väline hemorroid, ei veritse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 19:25; 18.09 13:31; 18.09 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen tõesti ainuke, kel on väline hemorroid? Ostsin täna apteegist Presto geeli nende soovitusel. Siin on aga kirjas, et aplikaatoriga tuleks ravim sisse panna, samas on ju mul probleem VÄLJAS. Ise mõtlesin, et tuleks geeli panna välise hemorroidi peale. Midagi ei saa aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 19:25; 18.09 13:31; 18.09 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No panedki muidugi peale sinna, kus häda on. Võid sisse ka panna, ta tuleb sealt nagunii välja.
Lisaks pese jaheda veega, liigu palju, ära kanna p-vahe alukaid, vaata, et kõht kinni ei oleks ja küll ta nädalaga tagasi tõmbab. Ravimil on seal kõige väiksem roll, eluviis on olulisem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 14:02; 18.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No panedki muidugi peale sinna, kus häda on. Võid sisse ka panna, ta tuleb sealt nagunii välja.

Lisaks pese jaheda veega, liigu palju, ära kanna p-vahe alukaid, vaata, et kõht kinni ei oleks ja küll ta nädalaga tagasi tõmbab. Ravimil on seal kõige väiksem roll, eluviis on olulisem.

Jah, seda kõike teengi. Olen rase, tundub, et see paratamatu kaasnev tegur ja midagi polegi muud t eha kui ära sünnitada ja loota, et kaob. Aga ravimist ootan leevendust ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 19:25; 18.09 13:31; 18.09 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ravimist ootan leevendust ikka.

Jah, leevendab ikka. Eks ta paratamatus on – ja ega nad peale sünnitust ka sul enam kuhugi imekombel ära kao. Lihtsalt märku annavad end harvem, aga olemas on ikka, kui korra juba tekkisid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 14:02; 18.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis peale sünnitust suur väline hemorroid, jube valus oli ka. Spetsiaalsed kreemid/geelid mind ei aidanud. Googeldasin ja keegi soivitas loton1000 peale määrida. Peale määrides alguses on ikka kibevalus. Aga… aitab väga hästi. Nüüd aegajalt kui välja lööb, määrin kohe peale ja päeva paariga asi korras.
Rasedusega ma muidugi ei tea kas võib kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka panin liotoni geeli ning külma jääkuubikut, mitu x päevas. Mul ikka kusagil 2 nädalat taandus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka aitas Lioton geel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Väline hemorroid, palun soovitusi