Esileht Ajaviite- ja muud jutud Väline kōvaketas

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Väline kōvaketas

Postitas:
Kägu

Kes kasutavad oma piltide ja videote arhiveerimiseks välist kōvaketast oskavad ehk soovitada milline see töökindel, kvaliteetne ja superhea vōiks olla? Hind vōiks ka mōistlik olla aga nende nōuete puhul ilmselt vōimatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

soovitada milline see töökindel, kvaliteetne ja superhea vōiks olla? Hind vōiks ka mōistlik

Palun: näiteks see

Kõvakettad ei ole nii kaua kasutusel olnud, et ta kellelgi oleks jõudnud läbi kuluda.
Mis liigub see kulub, aga kui ta sul põhiliselt kapis seisab, siis ei kulu ju. Aga noh, mahapildumise ja otsastrampimise kindlad pole nad ükski.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vaatasin Arvutitargas pakutakse mingeid Adata kettaid. Kas need on sama head Seagatega?
Ma saan aru, et Kingston ja Samsung olekz kindla peale minek. Nende tootja pakub 3 a. garantiid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

SSD

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on Verbatim. ostsin büroomaailmast. maksis umbes 50€.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Absoluutselt töökindlaid kettaid pole vist olemas. Mul on aastate jooksul WD (Western Digital) kettad enam vastu pidanud. Kõige lihtsam ilmselt on võtta paar 1-2 TB ketast, ühele asjad peale ja teisest teed esimese koopia. Näiteks.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Absoluutselt töökindlaid kettaid pole vist olemas. Mul on aastate jooksul WD (Western Digital) kettad enam vastu pidanud. Kõige lihtsam ilmselt on võtta paar 1-2 TB ketast, ühele asjad peale ja teisest teed esimese koopia. Näiteks.

Ostsingi kogemata selle WD – i. 1 TB esialgu. Kohe ka probleem. Tegi koopia tervest arvutist aga tahtsin ainult pilte sinnA tōmmata. Kōigele lisaks näitab et on mingi 232GB backup aga faile ei näe pea úldse. Mingid 10 tk on nähtavad ja kust otsida ei tea vōi mida sättida. Mine vōi arvutiparandusse poistelt nōu küsima! Päriselt ka on sellele siis nii keeruline neid faile tōmmata, et igaüks ei saagi hakkama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegi koopia tervest arvutist aga tahtsin ainult pilte sinnA tōmmata.

Lausa ise tegi ja sina mingeid käsklusi ei andnud?
Sa vist pead ikka “poiste” juurde minema jah. Madara Raalimeistrites on üks kift “tüdruk” kah…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegi koopia tervest arvutist aga tahtsin ainult pilte sinnA tōmmata.

Lausa ise tegi ja sina mingeid käsklusi ei andnud?

Sa vist pead ikka “poiste” juurde minema jah. Madara Raalimeistrites on üks kift “tüdruk” kah…

No andsin ikka ise ka. Seal oli vaidalik, “include” ma panin pictures ja videos aga ta tōmbas lihtsalt terve arvuti sisu sisse. Näutab mulle,et sama maht mis atvutis kōvakettal on nüüd ka välisel kōvakettal. See isegi ju vōibolla tåitsa ok aga mōtlesin siiski ainult pilte ja videoid seal hoiustama hakata mitte tervet arvuti sisust backupi teha. Ja sellest Utilitisest ega äpist, mis oli vaja alla tōmmata ei leidnud kohta ega kausta kus alla tōmmatud sisu leida. Lihtsalt pole. Ainult mingid mitteolulised kaustad arvutist on seal näha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ainult pilte tahad hoida, siis pole üldse backupi võimalust vaja validagi. Välisega on see hea, et võid selle alati tühjaks teha ja uuesti alustada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ainult pilte tahad hoida, siis pole üldse backupi võimalust vaja validagi. Välisega on see hea, et võid selle alati tühjaks teha ja uuesti alustada.

Ahsoo. Ma leidsin lōpuks selle koha ka ülesse kus täpsemalt määrata laaditavaid asju. Kustutasin eelmisd backupi ära ja märkisin linnukesega vaid pildid ja videod. Teistel jäi kas tühjaks vōi mingi imelik must kastike kirja ees olevasse valikuruuutu. Panin uuesti bacupima ja nüüd ketrab juba pool tundi kuidagi ei saa tehtud. Eelmine kord terve kōvaketta sisu tōmbas mingi 15 minutiga sisse.

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Väline kōvaketas