Esileht Lapse ootamine välised hemorroidid raseduse ajal

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: välised hemorroidid raseduse ajal

Postitas:

Uurin, et kui tekkinud, siis kas ja milliseid nö vanarahvameetodeid olete raviks kasutanud?

Mul uuel nädalal arstiaeg ja räägi siis seal ka sellest. Aga hakkaks enne juba leebemat/ looduslike vahenditega otsast peale.

Hetkel 3.trimester käimas.

Aitäh ette juba kogemuse jagajatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

WC-s ei istu üle 2 minuti. Lase duššiga leiget vett peale. Mul olid suvel, veritsesid ja valutasid. Piisas külmast/leigest veest ja hakkas parem

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi hemorroide olnud, nüüd kolmanda rasedusega ( 19+6) tekkinud jube valu pärakupiirkonnas ( justkui oleksid haavandid aga ilma mingisuguse veritsuseta).

Ma võtsin kasutusele Weleda beebikreemi – leevendas kohe valu, kipitustunnet.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Doloprocti kirjutati. Troxevasin ja Mastu on käsimüügis olemas, ei näe vajadust mingeid kartuleid jms sinna määrida????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli 36ndal nädalal ja ei kasutanud midagi selle jaoks, sest see ei häirinud mind muidu.. ka pärast sünnitust on see alles, aga ei sega kuidagimoodi. Veel.

Kas keegi oskab öelda, kas peab tingimata neid kuidagi ravima või teevad need kahju, kui on olemas, aga samas neid ei vigasta?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli 36ndal nädalal ja ei kasutanud midagi selle jaoks, sest see ei häirinud mind muidu.. ka pärast sünnitust on see alles, aga ei sega kuidagimoodi. Veel.

Kas keegi oskab öelda, kas peab tingimata neid kuidagi ravima või teevad need kahju, kui on olemas, aga samas neid ei vigasta?

Minul tuli hemorroid u 32. nädalal (u. väikse sõrme otsa suurune). Rääkisin ä/e-le, ta ütles, et kui ei valuta ega veritse, ei pea otseselt midagi tegema ning sünnitusel see ka takistuseks ei ole (ma ise kartsin, et äkki lõhkeb punnitamise ja survega vms).

Seega ma ise pole sellega midagi erilist ette võtnud. Tasub jälgida, et hea vereringe oleks tagatud (piisavalt liikumist, vähem istumist). Kui olen hästi päeva jooksul liikunud, siis on tunda, et see läheb nagu “tühjemaks” ehk väiksemaks. Loodan, et kaob peagi sootuks ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine välised hemorroidid raseduse ajal