Esileht Beebi ja mitmikud Välismaa emmedele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Välismaa emmedele

Postitas:

Sooviks teada mis riikides soovitatakse imikutele anda D vitamiini. Ise elan Suurbritannias ja siin ei arvata sellest midagi ning D vitamiini pole isegi võimalik apteegist osta.
Kuna juba teema tehtud, siis oleks huvitav lugeda mis muud erinevused laste kasvatamisega Eestiga on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rootsi. Väga soovitatakse. Jagatakse tasuta sünnitusmajas juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul isa arst ja ta üldse ei soovita seda D-vitamiini väga anda. Mul laps kohe ajab toitu välja, kui seda saab. Nii et annan ülepäeviti. Sellega asi kontrolli all.
Aga Inglismaal üldse nende lastega väga teistmoodi, kui meil. Seal istuvad viimaseid kuid rasedad ka baarileti taga, teadmata, et alkohol lapsele kahjulik on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elan soomes ja siin on enda sisetunde asi.keegi peale ei suru ja ei käsi,vaid soovitatakse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Norras soovitatakse anda hoopis kalamaksaõli, kus D vitamiin on looduslikul kujul ning lastele paremini omastatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iiris (uldse mitte koige paikserohkemas riigis!!!)hakati andma alles 2004 aastast ja annavad need, kes tahavad, arst iga kord kull ule ei kusi, et kas saab voi mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käisin täna oma lapsega arstil ja arst küsis kui palju saab laps rp/rpa-d ja ütles et kui saab üle 1L siis ei pea D-vitamiini juurde andma. nii suure piima kogusega saab laps kõik vajalikud vitamiinid! ja ütles ka seda et suvel kui on päikest rohkem siis ikka last ka päikesele näidata ja ei pea ka D-vitamiini andma. mina hakkan uuest andma arvatavasti alles sügisel kui saabub jälle pime aeg. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saksamaal soovitatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Norras ka soovitatatkse väga. Valid kas D-vitamiini v6i kalamaksa6li. Mina annan vitamiini oma lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Välismaa emmedele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.