Esileht Tööelu, raha ja seadused. Välismaised e-poed

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Välismaised e-poed

Postitas:
Kägu

Millistest eelkõige välismaistest e-poodidest enadale, lastele ja lemmikloomadele asju ostate? Küsimus ajendatud järjest kasvavatest hindadest.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endale – aboutyou, jälgin soodukaid ja sooduskoode

Next – endale ja lapsele, samuti soodukaid, viimased suurused, hooaja lõpud jne soodsamad tihti

Loomadele – kui viitsin siis saksamaa või soome zooplus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endale – aboutyou, jälgin soodukaid ja sooduskoode

Next – endale ja lapsele, samuti soodukaid, viimased suurused, hooaja lõpud jne soodsamad tihti

Loomadele – kui viitsin siis saksamaa või soome zooplus

Ahjaa, lapsele peamiselt pigem FB marketplace ja YAGA. Saab ka uusi siltidega (nt laps jõudis enne välja kasvada). Olen lasknud tellida ka Soome Kappaahlist Newbie tooteid (meeldivad lihtsalt). Seal ka soodukaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koeratoitu ostan zooplusist. Allergilisele koerale mõeldud toit on seal 8 kg 72 eurot, Petcitys 140. Peab ikka väga jõukas olema, kui Eestist midagi osta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kassile ostan zooplus.de kaudu. Olen võrrelnud zooplus.fi ja zooplus.de hindu ja vähemalt need tooted, mida mina tellin, saan ma kokkuvõttes saksa kaudu odavamalt (soomes on väiksem postikulu) ükskord ma ostsin soome kaudu ka, aga sealt tellitud pakk pandi ikkagi teele Poolast, nii et erilist vahet ei ole, kui mõelda kuidagi keskkonnasäästlikult.

Endale ostan kabedamad riided, a la pintsakud, tööl käimise kleidid yooxist: https://www.yoox.com/ee/women

Yooxis peab jälgima seda, et itaalia numeratsioon on teistsugune, kui nt saksa numbrite järgi oled 40, siis itaallaste järgi pigem 44. Õnneks on sinna tagastamine lihtne, alguses mul endal läks paar korda õige suuruse valimine aiataha. Jalatseid, kotte on sealt ka hea osta. Lapsele riideid eriti midagi saanud ei ole, mõned joped on olnud odavamad, Adidase dresse olen sealt lapsele ostnud, jalatseid aga olen lapsele küll palju sealt saanud. Kes trenni teeb, siis trenniriideid tasub ka sealt vaadata, ale hulgas tihti häid diile.

Lapsele riiete osas on hea koht next https://www.next.com.ee/en

Sealt saab nüüd alega ka asju osta, vanasti ei saanud. Kui tavalised riided ei ole palju odavamad, siis sealt tasub osta selliseid asju, mis on multipakina. Näiteks Nexti pidžaamad on mu meelest parimad, võrreldes teiste poodidega, neid ostan sealt lapsele kolmpakiga.

Koduriideid olen ostnud niisama Sinsayst, takkost, a la t-särgid, retuusid, suvakad dressipüksid. Vanasti tellisin sportsdirectist, aga ma ei tea, sealt vist läheb nüüd tolli.

kampsuneid ma olen palju tellinud Gapist, seal on mõnusad kampsikud ja kui on ale, siis saab hea hinnaga: https://www.gap.eu/gap/women/sale/shop-all-sale/jumpers-and-outerwear/?parentCategory=60645&nav=leftNav%3AWomen%3ASale%3AShop%20All%20Sale

Vanasti tellisin lasteriideid ka sealt, aga nüüd on laps suurem ja valik ei ole enam nii hea kui oli väikelapse puhul.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koeratoitu ostan zooplus.de-st, korraga kolme kuu jagu, ostukorv tuleb täpselt 50% odavam kui Petcitys. Transpordikulu 8 eurot.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomasööta olen ka Zooplusist tellinud, aga eelkõige seetõttu, et Eestis ei ole seda toodet saada, mida mul vaja on. Hinna suhtes minu kogemusel vahet ei ole, kui siis toote hinnas natuke, aga koos transpordiga tuleb ikka enam-vähem sama. Ma tellin ka hobusele, koertele ja kassidele olen kuulnud küll palju, et saadakse soodsamalt, aga ilmselt sõltubki seal palju brändist. Seda firmat, mida mina koerale söödan, ei ole jällegi Zooplusis.

Endale olen tellinud viimasel ajal netipoodidest põhiliselt Zalandost ja AboutYoust, aga taaskord, ma ei ütleks, et sealt oluliselt odavamalt saab, lihtsalt valik on teine ja suurem. Vahel harva saab -20% ja isegi -25% sooduskoode, siis võib täitsa häid soodukaid saada. Paar aastat tagasi tellisin AboutYoust talvesaapad, mis olid ka Rademaris müügis ja minu mäletamist mööda erilist hinnavahet ei olnud. Lihtsalt Rademaris ei olnud minu suurust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomatoit alati Zooplus.de lehelt, siinsed hinnad on ikka väga palju kõrgemad. Krõbinad, mida mu kassid söövad, maksavad siin 25€ 2 kg pakk. Samad krõbinad zooplus.de lehel maksavad 29€ 4 kg pakk. Transpordikulu läheb alati mitme vahel jagamisele kuna tellime koos ja see on väga väike lisa. Sisuliselt saan sama raha eest 2 korda rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kassitoitu zooplus. fi (tuleb Poolast), tituleerivad mind rouva’ ks ja üle 70€ saatmine tasuta

Asos.com’ist Nike Curve (tulevad Leedu vahelaost), üle 40€ saatmine tasuta

Hilfiger. com’ ist Curve riideid  ja jalanõusid, üle 100€ saatm. tasuta

Amazon.de Högl jalanōud

Vagabond. com jalanōud

Crocs. eu jalanōud, üle 75€ saatm. tasuta

Pōhjuseks suurem valik ja soodsam hind, korralikud allahindlused

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii paljud siin vihjanud zooplus e-poodidele Saksas ja Soomes.

Olen täiega nous, et Petcity on röövellike hindadega, samas ühtki neist kolmest toidufirmast, mida minu koer soob, ei ole zooplusis. Tuntud premium kaubamärgid kõik ja näe, pole.

Söödategi siis seda, mida zooplusist saab või kuidas?

Pakub seal asendusalternatiive, tõesti õigesse suunda, aga mitte ühelgi valgusisaldus pole piisav ja igal pool kartul sees, kui ka on teravilja- ja maisivaba.

Olen ostnud kaup24.ee, tuleb Ka kuskilt välismaa laost. 10 kg kott võrreldes Petcityga umbes 30-40 EUR odavam, abiks seegi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen täiega nous, et Petcity on röövellike hindadega, samas ühtki neist kolmest toidufirmast, mida minu koer soob, ei ole zooplusis. Tuntud premium kaubamärgid kõik ja näe, pole.

sama – sööb E. Cooperit ja Orijeni, neid seal pole. Pealegi koeral maitse muutub, ostan ainult kuni kiloseid pakke, et seisma ei jääks. Suurtes ladudes tihti väikepakke pole.  Õnneks koer 8-kilone, jõuan osta siit ka. Just oli e-esmaspäev -25%. Pets24 saab ka soodsamalt.

Sisustusasju tellin välismaalt – Rebel Walls tapeedid, üks Jaapani pood kangad.

 

Muid asju pigem Saksa Amazonist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tellin hambavalgendusgeeli Amazonist. Minu hambaarst võtab ühe süstlatäie eest 20 eurot, seal on 5-7. Täpselt sama asi muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest zooplusis küll kassitoitudel soodsamad hinnad pole. Võib-olla kallimate toitude puhul on vahe, aga meie proua ainult nuusutab eemalt neid kallimaid toite, mille proovipakke ma zooplusist tellinud olen. Kaubaks läheb ikka Sheba, aga see tuleb ümbernurgapoest sooduka ajal sama kallis kui Saksast sooduka ajal tellides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laia liistuga jalanõudega on Eestis kehv. Viimasel ajal olen Weekendshoes-t endale saanud, aga pojaga on raskem. Talle olen Saksa Amazonist üht-teist tellinud (Josef Seibeli kingi ja New Balance’il on mõni laia liistuga spordijalatsimudel ja ühed laia liistuga matkasaapad sain ka). Shipzee kaudu olen ka tellinud USAst joesnewbalanceoutlet.com-ist New Balance’i spordijalatseid (suurte soodukate ajal muidugi), kui Saksa Amazonis pole saada või on jube kallis, aga üldiselt laevaga tuleb sealt kaup nii kaua, et jõuad juba unustada, et tellisid, lennukiga jälle läheb ligi kaks korda kallimaks, kui letihind on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Välismaised e-poed