Esileht Pereelu ja suhted Välja teise naisega

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 160 )

Teema: Välja teise naisega

Postitas:

Mu armas abikaasa tuli täna töölt koju ja teatas mulle, et läheb järgmine nädal enda (nais)kolleegiga õhtustama. Mis mul selle vastu ikka olla saab, tean, et neil sai äsja seljatatud suur projekt, aga nüüd, kui mees magama keeras, hakkasin mõtisklema. Kätt ma õhtusöögile loomulikult ette ei pane, aga samas ei kujuta ma ette, et ise mõne enda meeskolleegiga kahekesi restorani läheksin. Mis te arvate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 22:04; 17.02 12:09; 25.02 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa siis ütle, et olgu, ka minu üks meeskolleeg on mind ammu juba välja kutsunud, aga seni olen ma keeldunud austusest sinu vastu. Kui sinul minu vastu sellist austust pole, siis hästi, sellega saan ka mina vabapileti, mille ma kohe ka ära kasutan – ütlen sulle homme pärast tööd, mis päeval vajan, et sa lapsi hoiaksid.

Mees teeb sulle lihtsalt praegu tuima näoga ajupesu, et saada sinust alluvat lambukest, kes on nõus ka näkku s****misega. Loomulikult ei pea sa sellega leppima – normaalses kooselus teiste naistega/meestega üks-ühele väljas ei käida. Su mees teab seda väga hästi, lihtsalt ta üritab sind praegu ootamatusega maha tampida. Esimese raundi ta juba võitiski.

Kõigepealt peaksidki seda mehelt sama ootamatult otse näkku küsima: mis mäng see on, kas sa tahad öelda et sa teavitad mind, et kavatsed nüüd teise inimesega suhte luua?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.02 22:21; 17.02 14:55; 17.02 22:27; 18.02 10:28; 25.02 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen käinud mitu korda kooselus oleva meeskolleegiga peale tööd dringil, samuti juba abielus olles oma ekselukaaslasega õhtust söömas – sattus kodulinna ja kutsus mind õhtul sööma. Mees ei olnud vastu ja ma ei näe selles midagi halba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 22:23; 25.02 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed käivad ka suisa hobikaaslastega koos ööbimas ja teistes linnades. Näiteks laulukoorid või rahvatantsu seltskond, kellega veel füüsiline lähedus. Need on keerulised ja pingeid tekitavad olukorrad, aga kui mees ise ütles, et läheb kolleegiga sööma, siis pole vast küll väga vaja muretseda ju, eriti kui veel ühine projekt edukalt lõppenud. Ilmselt oli rõõmus ja soovis sinuga seda jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti käinud meeskollegi(de)ga nii söömas kui ka lausa ärireisil koos. Kui ta millegi muuda kahtlust ei ärata, siis las minna, mis sa ikka põed. Minu arust on su mehest kena, et ta seda sulle ütles. Kui midagi väga varjata oleks, siis ta pigem varjaks või ütleks, et läheb mõne meeskolleegiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik see on tõepoolest ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et igaks juhuks peaksid minema sinna restorani juurde piiluma ja jälgima, et mismoodi neil see õhtusöök kujuneb ja mis nad edasi teevad. Või maskeerid end ära ja istud kõrvallauas, nii kuuled ka äkki, millest nad räägivad…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 22:51; 18.02 08:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on ettevõtte juht. Ta käib mitu korda kuus äriõhtusöökidel. Enamasti küll on neid suurem seltskond, on tema firmast veel keegi ja äripartnerite poolt ka kaks-kolm inimest. Paaris ettevõttes on aga vaid üks konkreetne inimene, kes teeb ka konkreetselt vaid minu mehega koostööd. Nendega ta käib üks-ühele õhtustamas, ehk siis kahekesi. Koostööpartnerite esindajad on seni küll mehed olnud. Kuid kui ühel hetkel peaks kas üks neist võtmeisikutest vahetuma, või tekkima uus koostööpartner, kus võtmeisikuks minu mehe jaoks seal teises ettevõttes on naine – kas peaksin siis hakkama protesteerima? Ometi ise ju tahaksime, et juhtide hulgas oleks ka rohkem naisi. Aga kui sel juhtival naisel on vaja minna äripartneriga õhtusöögile ja äripartneri abikaasa hakkab pirtsutama?
Hetkel olen lastega kodune, aga tööl käies pidin ka vahel meessoost koostööpartneritega õhtustamas käima. See oli enamasti välismaal, aga seda hullem vist? Meil vist mehega ei olnudki sellest juttu, see oli nii loomulik, et see kuulub töö juurde. Ja midagi pikantset neil õhtusöökidel kunagi ei toimunud. Komplimente muidugi tehti, aga Lõuna-Euroopas kuulub see lihtsalt viisaka suhtlusstiili juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on ettevõtte juht. Ta käib mitu korda kuus äriõhtusöökidel.

Aga kui sel juhtival naisel on vaja minna äripartneriga õhtusöögile ja äripartneri abikaasa hakkab pirtsutama?

Hetkel olen lastega kodune, aga tööl käies pidin ka vahel meessoost koostööpartneritega õhtustamas käima. See oli enamasti välismaal, aga seda hullem vist? Meil vist mehega ei olnudki sellest juttu, see oli nii loomulik, et see kuulub töö juurde.

On ikka vahe, kas toimub õhtusöök äri- või koostööpartneritega või minnakse õhtul välja kolleegiga, kellega igapäevaselt koos töötatakse. Koos lõunal käimine on igati normaalne, aga koos naiskolleegiga õhtustamine peale tööd tundub mulle küll imelik.

Vaevalt, et seal midagi tõsisemat on, vastasel juhul poleks mees seda sulle üldse rääkinud või valetanuks seltskonna suuremaks:) Aga ma millegipärast usun, et ega selline olukord paljudele siin “see pole üldse imelik” kirjutajatele tegelikult eriti ei meeldiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 23:44; 16.02 08:40; 16.02 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugege järgmist postitust. Läks topelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 16.02 02:34; 16.02 02:36; 16.02 14:44; 17.02 21:46; 18.02 12:43; 18.02 13:01; 18.02 13:34; 18.02 13:37; 18.02 14:18; 18.02 14:37; 18.02 14:45; 18.02 15:11; 18.02 15:17; 18.02 15:32; 18.02 15:39; 18.02 16:27; 18.02 22:30; 19.02 09:20; 20.02 19:59; 20.02 21:28; 20.02 21:50; 25.02 14:32; 25.02 19:31; 25.02 20:33; 25.02 21:29; 25.02 21:36; 26.02 10:35; 26.02 11:14; 26.02 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu näinud naine ütleb: see ei ole ok. Juba see ei ole ok, et ta seda niimoodi ette teatama tuleb. Kui oleks tegu juhusliku ja tähtsusetu asjaga, siis ta helistaks enne tööpäeva lõppu, et oih, unustasin öelda, et täna lähen Marega õhtul sööma, tulen 21. Ette plaanituna on see asi väga ebameeldivalt veider.

Mu mees käis pool aastat “sõbrannaga” aeg ajalt väljas ja oli äärmiselt solvunud, kui teda sealjuures kahtlustasin. Siis aga tuli päev, kus oli vaja mulle teatada, et nüüd peame hakkama suguhaiguse vastaseid tablette võtma. Ka sel hetkel ta veel ei tunnistanud, et tal on armuke. Ei ei, tal lihtsalt oli tekkinud suguhaigus. Armukese tunnistamine tekkis alles mitme kuu pärast, kui olin juba valmis lahutama.
Ei olnud tore aeg.

Ole karm ja konkreetne ning usalda sisetunnet, aga ära kaaguta ega manipuleeri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 16.02 02:34; 16.02 02:36; 16.02 14:44; 17.02 21:46; 18.02 12:43; 18.02 13:01; 18.02 13:34; 18.02 13:37; 18.02 14:18; 18.02 14:37; 18.02 14:45; 18.02 15:11; 18.02 15:17; 18.02 15:32; 18.02 15:39; 18.02 16:27; 18.02 22:30; 19.02 09:20; 20.02 19:59; 20.02 21:28; 20.02 21:50; 25.02 14:32; 25.02 19:31; 25.02 20:33; 25.02 21:29; 25.02 21:36; 26.02 10:35; 26.02 11:14; 26.02 20:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu hulk paranoilisi tegelasi! Kas abielu on teie jaoks liit või omandisuhe? Abikaasa läheb prügi välja viima või leivapoodi, siis ka kahtlustate ja tormate PK teemat tegema?
Rohkem usaldust, prouad Käod! Või siis ärge abielluge võhivõõra inimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On täiesti loomulik ja normaalne, et sa end häirituna tunned. Ja loomulikult pole see olukord 100% ohutu. Kuid sul ei ole siin praegu palju teha. Võid mehele mainida, et sulle tegelikult see asi ülemäära ei meeldi, ning pakkuda, et teinekord võib ju sellisele õhtusöögile ka kaaslased kaasa võtta.
Äripartneritega õhtustamine on natuke teine teema, seda ei ole võimalik ära jätta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 07:00; 16.02 15:42; 20.02 07:35; 21.02 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei leia selles mingit paha ja ei hakakks kahtlustama, kui mees läheb tähtsa t66asja lõpetuse tähistamiseks oma kolleegiga välja s66ma. Ja kas nüüd sellest hoolimata või just sellepärast, et ma meest nii lühikese rihma otsas ei hoia ja lolli kahtlustusega oma marki täis ei tee, pole mind 2 abikaasast keegi veel petnud. Ehk see veel tuleb, ega ei tea, aga sellisest asjad skandaali tegemine nüüd seda küll ära ei hoiaks, pigem kiirendaks. Jah, alati on võimalus, et päeval külg-külje kõrval rügades läheb lähedus tasapisi suuremaks, aga sellisel juhul minu meelest seda õhtus66gi asja justnimelt niimoodi ette ütlema ei minda. No leppisid t66kaaslasega kokku, mis päev mõlemale sobib, et istuvad maha ja tähistavad, mis siis.
Olen korraldanud reise, kus “t66reisi” ajal teineteist leidnud paarikesed tulid vaikselt paluma, et neid koos tuppa pandaks (keeldusin viisakalt, et pole võimalik), romaan kestis 2 päeva, edasi istusid teine teises bussiotsas. Olen kunagi t66tanud ettevõttes, kus kahe t66kaaslase vahel oli romaan, mehe naine käis jõulupeo ajal akna taga luuramas 🙂 mis te arvate, kas jättis toreda mulje? Parajad p**as püherdajad. On, muidugi on seda rohkem kui mõned arvavad, aga nagu 6eldud, naise skandaalitsemine nüüd küll ei aita.
Kas see projekt on olnud ainult nende kahe teema, kas muud t66kaaslased tähistamisele kutsuda ei ole vaja, või minnakse meelega kahekesi, kuigi ka teised olid asja sees? Mis sinu enda sisteunne ütleb? Kas mees on kuidagi muutunud vms?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 08:30; 20.02 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu hulk paranoilisi tegelasi! Kas abielu on teie jaoks liit või omandisuhe? Abikaasa läheb prügi välja viima või leivapoodi, siis ka kahtlustate ja tormate PK teemat tegema?

Prügi väljaviimine või leivapoodi minek on siiski midagi muud, kui õhtusöök kahele koos naistöökaaslasega.

Muide, sinu hüsteerilist stiili silmas pidades sinu jaoks nii mitteolulisel teemal tundub, et tegelikult võid sa ise ka nende paranoliste tegelaste hulka kuuluda:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 23:44; 16.02 08:40; 16.02 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päriselt on ka selliseid naisi või, kes oma mehel kolleegidega õhtustada ei lase? Kui ta seksi pärast läheb, siis seda võiks ka salaja ning ütlemata teha, kasvõi töö ajal. Kui meeskolleegiga läheks, siis kirjutaks, et appi, kas mu mees on gei?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 08:54; 16.02 19:29; 16.02 19:45; 16.02 19:50; 16.02 19:53; 18.02 09:44; 18.02 09:50; 19.02 08:57; 20.02 00:52; 20.02 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puust ja punaselt siis: kui su mehel poleks selle naise suhtes seksuaalset huvi, siis ta välja õhtustama ei läheks.

töötan samuti meestekollektiivis, igasugu projekte on tehtud ja raskusi seljatatud. mõnega neist ka lähedaseks saadud, õhtusöökidel käidud ja ka intiimsusi jagatud. kombluspolitseinikele ütlen kohe ära, et olin vaba naine siis, küll aga olid suhtes need mehed.
meestel on töö tähtsam kui pere, nad veedavad seal pikki õhtutunde ja kui nad saavad oma tööasju sügavuti naisinimesega jagada ning see naine on atraktiivne, siis on ainult aja küsimus, millal sellel pinnal suhe tärkab.

kui muidugi on tegemist ülekaalulise 60 aastasega, siis võid muretu olla. aga sellistega enamasti töövõite õhtusöögiga ei tähistata:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen mina ka teiste meestega söömas käinud aga mitte kunagi õhtusel ajal.
Eks igaüks teab ise mida teeb, aga truudus on juhuse puudus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:17; 16.02 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mis puutub huvitegevusi, siis nii mõnigi uus suhe on alguse saanud laululaagrist või mees-ja naiskoori ühisest jõuluõhtust peale kontserdi.. ja seda ka juba niigi suhtes olevate inimeste puhul

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:17; 16.02 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on ka see veider, et õhtusel ajal minnakse. Olen käinud kolleegidega tööajal lõunatamas, aga mitte kunagi õhtul. Aga miks sa ei küsi ta käest, et miks just õhtul lähevad..ja mis selle õhtusöögi eesmärk on? Mina küll küsiksin, sest mulle see ei meeldiks..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli naised hindavad vist kõiki naisi enda järgi: kui ikka ruumis mingi mehega kahekesi ollakse (või okei, restoranis kahekesi), siis tuleb püksid kähku alla lasta.

Kui see naine su mehest huvitatud ei ole, siis ei ole. Kui on – siis mida see restoraniskäik muudaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.02 10:13; 17.02 18:27; 18.02 22:55; 18.02 23:58; 21.02 00:44; 25.02 19:42; 25.02 20:56; 25.02 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su mees näiteks minuga öhtusöögile tuleb, siis pole sul miskit karta. Mna käin välisriikides konverentsidel käies sageli õhtul kahekesi meeskolleegiga söömas. Näiteks Eestiski töö pärast teise linna sattudes käin ühe endise väga toreda meeskolleegiga sageli lõunal, meil jutt klapib. Kui vana reisikaaslane satub minu kodu lähedale, tuleb keset päeva minu juurde koju kohvile (töötan kodukontoris), meest kodus ei ole, ajame juttu ja joome kohvi. Aga mitte kunagi mitte mingis situatsioonis ei ole mul tekkinud soovi, et seksiks natuke või ajaks natuke keelt kõrva. Mitte mingisugust sellist soovi. Ja ükski neist meestest ei ole ka kunagi isegi vihjanud vastavast soovist, võibolla nad tõesti sisimas sooviksid seda vastavalt perekooli väidetele (mida ma ei usu) aga kuna mina ei väljasta lubavaid signaale, siis nad isegi ei vihja sellele. Seksin ma ikka ainult enda mehega. Juttu ajada meeldib mulle aga paljude mees- ja naisssoost sõpradega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 10:27; 16.02 13:16; 16.02 13:48; 16.02 15:24; 16.02 17:02; 19.02 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, et leidub inimesi, kes meest keelaksid, restorani piiluma läheksid ning muid trikke ja draamat teeksid. Need peavad olema vist kodused naised või lihttööl. Siis on tõesti raske ette kujutada, et mõnel töökohal on kokkusaamised ning kolleegide-klientide-koostööpartneritega õhtusöögid täiesti tavaline (rutiinne ja igav) töö osa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaesed mehed-naised, keda karmilt keti otsas peetakse. Ime pole, et paarid koos ei püsi, kaua sa ikka jaksad vangis istuda. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes väga kahtlane. Kui on tõesti ainult eduka töö tähistamine, mitte range äriline õhtusöök siis miks mitte kutsuda kaasa ka oma kaaslased? Mis mees see on, kes viib võõra naise välja sööma ja jätab oma abikaasa koju konutama? See “töö” on ilmselge vabandus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes väga kahtlane. Kui on tõesti ainult eduka töö tähistamine, mitte range äriline õhtusöök siis miks mitte kutsuda kaasa ka oma kaaslased? Mis mees see on, kes viib võõra naise välja sööma ja jätab oma abikaasa koju konutama? See “töö” on ilmselge vabandus!

Miks mina vana sõbraga kohtudes ei võta sageli oma meest kaasa? Tal hakkab igav. Vana sõbraga või töökaaslasega on meil ju oma siseinfo, omad töised või hobiga seotud teemad, kontekstiga seotud naljad, mis on lõbusad vaid meile. Samas kui mees juhtub lähedal olema ja ta tulla tahab, siis mul ei ole midagi selle vastu. Kui need samad sõbrad nädalavahetusel või õhtul minu juurde satuvad, siis istumegi kõik koos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 10:27; 16.02 13:16; 16.02 13:48; 16.02 15:24; 16.02 17:02; 19.02 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvamus on samuti see, et peale tööaega üks-ühele õhtustada on enamasti siiski midagi muud kui töö. Kui tegu on sellega, et käiakse koos lõunal tööpäeval, see oleks igati mõistetav, justkui tööpäeva osa, samas miks arutada tööasju peale tööd üks-ühele õhtusöögil?

Samas, ma ei tea, milline on su mehe töö. Võib olla väga võimalik, et ta ei saagi tööajal n.ö mõnedest asjadest oma kolleegiga rääkida ja see võibki olla üks pikale veninud tööpäev, mille käigus tõesti arutatakse laua taga puhtalt tööasju. Siin sa pead siiski oma meest tundma. Sinu mehest on muidugi tore, et ta sulle seda ütles ja tõenäoliselt pole sul mingit põhjust muretseda, sest tundub, et pigem ongi see üks pikem tööpäev.

Ja veel teisele käole:

Kui vana reisikaaslane satub minu kodu lähedale, tuleb keset päeva minu juurde koju kohvile (töötan kodukontoris), meest kodus ei ole, ajame juttu ja joome kohvi. Aga mitte kunagi mitte mingis situatsioonis ei ole mul tekkinud soovi, et seksiks natuke või ajaks natuke keelt kõrva.

Aga kas sa nii pole mõelnud, et kas sinu mehele see meeldib, et mingi võõras mees käib sinuga kodus kohvitamas? Kas sulle sobiks kui su mees käib mõne oma naise juures kodus kohvi joomas ja lobisemas?
On ju tore kuulda, et sinul pole seksimise soovi tekkinud, aga mida sellest saab järeldada? Ausalt öeldes, mitte midagi. Inimesi on erinevaid, on selliseid kes ei tegelegi seksimisega ja on selliseid, kellel see soov tekib järsku, ilma et sellest oleks varem haisugi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas sa nii pole mõelnud, et kas sinu mehele see meeldib, et mingi võõras mees käib sinuga kodus kohvitamas? Kas sulle sobiks kui su mees käib mõne oma naise juures kodus kohvi joomas ja lobisemas?
On ju tore kuulda, et sinul pole seksimise soovi tekkinud, aga mida sellest saab järeldada? Ausalt öeldes, mitte midagi. Inimesi on erinevaid, on selliseid kes ei tegelegi seksimisega ja on selliseid, kellel see soov tekib järsku, ilma et sellest oleks varem haisugi olnud.

Aga ta käibki, oma tuttavatega. Mind see ei häiri. Ma ei ole väga armukade. Kui tal on seksist vajaka, leiab ta selle võimaluse nii ehk naa. Ma isegi ei mõtle nii, et äkki ta nüüd seksib selle naisega. Minu mehe kurvastuseks ta lihtsalt peab sellega arvestama, et ma oma sõpradega kokku saan, sest selline mees mulle ei sobi, kelle pärast ma pean oma sõbrad hülgama. Ma kindlasti ei oleks nõus elama sellist elu, et nüüdsest edasi ma enam omapead teiste meestega suhelda ei või. Sellised kombed on moslemimaadel, mina seal elada ei tahaks. Minu puhul ei ole lootustki sellisele kooselule, et minu kaasa dikteerib, mida ma tohin ja mida ma ei tohi teha. Samad vabadused luban ma oma kaaslasele. Ma ei ela kogu elu hirmus, et äkki juhtub see halvim ja mees petab mind. Annan endast parima, et ma talle jätkuvalt meeldiksin, ei anna endast seda, mida ma ei raatsi ära anda (oma õigust vanade sõpradega jutustada) ja ei pabista enne, kui kurb juhtum käes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 10:27; 16.02 13:16; 16.02 13:48; 16.02 15:24; 16.02 17:02; 19.02 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sellest siis on, kui nad õhtust sööma lähevad? Tõsiselt? Suhtlemine on ju täiesti normaalne elu osa. Kui inimene tahab petta, siis teeb ta seda niikuinii, hoia sa teda kui tahes lühikese keti otsas, parem avardage oma silmaringi ja olge huvitavad kaaslased, mitte klammerdujad.

Päris õudne oleks elada inimesega, kes keelaks mul oma mingite isiklike eelarvamuste tõttu teiste inimestega suhelda. Sama ka vastupidi – loodetavasti ei muutu ma ise kunagi selliseks klammerduvaks ahistajaks. Inimene peab olema oma valikutes vaba ja suhtel on vaid siis väärtus, kui teine pool on koos minuga oma vabast tahtest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult käiakse kolleegidega söömas, aga mitte õhtul ja nädal ette planeeritult.
Eristage paranoiat ning elukogemusel põhinevat tunnetust.
Aga selge, et igaüks peab enda arvamust õigeks. Lihtsalt elu võib teiegi optimismi korrigeerida.
Jah, sõprus meeste ja naiste vahel saab olla vaid nii kaua, kuni naine seda sõprusena tahab. Kui naine tahab enamat, siis saab 99% juhtudest esialgsest sõprusest armusuhe. Kõik sõltub sellest naisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 16.02 02:34; 16.02 02:36; 16.02 14:44; 17.02 21:46; 18.02 12:43; 18.02 13:01; 18.02 13:34; 18.02 13:37; 18.02 14:18; 18.02 14:37; 18.02 14:45; 18.02 15:11; 18.02 15:17; 18.02 15:32; 18.02 15:39; 18.02 16:27; 18.02 22:30; 19.02 09:20; 20.02 19:59; 20.02 21:28; 20.02 21:50; 25.02 14:32; 25.02 19:31; 25.02 20:33; 25.02 21:29; 25.02 21:36; 26.02 10:35; 26.02 11:14; 26.02 20:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 160 )


Esileht Pereelu ja suhted Välja teise naisega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.