Esileht Pereelu ja suhted Välja teise naisega

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 160 )

Teema: Välja teise naisega

Postitas:

Aga kuidas teie tänu avaldaksite naiskolleegile, kes on teid aidanud mingi väga suure projektiga. Ega mul mingit ülihead varianti pähe ei tule kui, et lähme ja tähistame, kohe kui mõlemal selleks aega on. Lilled ja šokolaad on justkui imelik ja pole justkui suure pingutuse vääriline. Võibolla sul ei ole rahade käsutamise võimalust, et kolleegile boonust maksta. Mis siis teie välja pakuksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 10:27; 16.02 13:16; 16.02 13:48; 16.02 15:24; 16.02 17:02; 19.02 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sõprus meeste ja naiste vahel saab olla vaid nii kaua, kuni naine seda sõprusena tahab. Kui naine tahab enamat, siis saab 99% juhtudest esialgsest sõprusest armusuhe. Kõik sõltub sellest naisest.

Ja kuidas sellisel juhul õhtusöök asja muudab, kui niikuinii ninapidi koos töötatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 07:00; 16.02 15:42; 20.02 07:35; 21.02 07:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult käiakse kolleegidega söömas, aga mitte õhtul ja nädal ette planeeritult.
Eristage paranoiat ning elukogemusel põhinevat tunnetust.
Aga selge, et igaüks peab enda arvamust õigeks. Lihtsalt elu võib teiegi optimismi korrigeerida.
Jah, sõprus meeste ja naiste vahel saab olla vaid nii kaua, kuni naine seda sõprusena tahab. Kui naine tahab enamat, siis saab 99% juhtudest esialgsest sõprusest armusuhe. Kõik sõltub sellest naisest.

kust sa selle nii suure % võtad? mina tahaks nii mõneltki enamat, mõnelt olen küsinud ka, aga keegi pole vedu võtnud ja ei, ma ei ole mingi peletis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin oma mehelt, kuidas tema sellisest olukorrast aru saab. Ütles, et kahekesi niimoodi välja minna oleks välistatud. Liiga kahemõtteline olukord.Suurema seltskonnaga oleks teine asi. Aga ta mul vanakooli mees ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, milline mees on varem olnud. Kui selline vanakoolimees nagu eelmisel Käol, siis on asi enam kui kahtlane. Kui on sotsiaalne tüüp ja suhtleb vabalt igas asendis, siis jääks ooterežiimile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin oma mehelt, kuidas tema sellisest olukorrast aru saab. Ütles, et kahekesi niimoodi välja minna oleks välistatud. Liiga kahemõtteline olukord.Suurema seltskonnaga oleks teine asi. Aga ta mul vanakooli mees ka.

Mina ütleksin, et kuivõrd loomulik ja pingevaba selline naine-mees sõbrasuhtlus on, oleneb suuresti mehest ja sellest seltskonnast, kellega ta on harjunud läbi käima. Mina käin omaette lõunatamas koos inimestega, kes on ülikoolipäevilt, töö pärast või hobina harjunud nii meeste kui naistega lähestikku ja võrdväärselt koos tegutsema ega muutu imelikuks, ei hakka automaatselt seksistlikke nalju viskama jne. Minu naabrimees on aga selline teisest seltskonnast pärit inimene. Nendel on kombeks, et mehed räägivad “meesteasju” ja naised räägivad “naiste asju” ja toimub väga suur vastandumine, talle meeldivad sellised matšolikud žestid ja naljad. Suhtlemine ei toimu huvide baasil vaid selle baasil, et sina oled mees ja mina olen naine. Vot sellise mehega üksi lõunal käies, tunneksin ka mina end halvasti. Mina käingi lõunal või kutsun külla vaid “turvalisi” meessõpru, kelle suhtes ma ei pea kartma, et nad mingeid siivutuid žeste hakkavad tegema või et nendelt mingeidki pealetükkivaid pakkumisi võiks tulla. Nende teistega minu meelest ongi võimatu naine-mees sõprussuhteid pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 10:27; 16.02 13:16; 16.02 13:48; 16.02 15:24; 16.02 17:02; 19.02 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme pea 30 aastat koos olnud. Selle aja jooksul on mõlemad käinud komandeeringutes, laagrites, kõikvõimalikel õhtustel pidudel küll üksi küll mõlemad koos seltskondadega, aga ei ole veel ette tulnud, et kumbki oleks üksi käinud ühe vastassoost kolleegiga õhtusöögil “tähistamas”. Lõunale on küllalt jah viidud tähistama, välja tehtud ja kingitusi reisdeltki toodud, aga õhtusöök on pere aeg ja kumbki ei jäta ju oma peret, et ühe töökaaslasega just õhtul minna “tähistama”. Kordan, lugematul arvul oleme käinud eraldi pidudel, ka ööbimisega pidudel, klassikokkutulekutel jne. Aga ei tete-a-tete kellegi teisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin mõtlema ja leidsin, et mina olen lausa 2x käinud meeskolleegiga üks-ühele väljas söömas. Mõlemad korrad olid välismaal ja mingit tagamõtet ei olnud ei minul ega nendel kolleegidel. Kolleegid olid minust umbes 20 a vanemad ja abielus (nagu minagi), üks oli kauaaegne hea kolleeg siitsamast Eestist, teine oli välismaalane, kellega seal välismaal koostööd tegin.
Ma isegi ei öelnud mehele, et ma nüüd lähen kolleegiga restorani, need käigud polnud ette planeeritud. Ühel juhul olime pärastlõunasel ajal linnapeal ja kõht läks tühjaks. Teisel juhul oli kolleeg viisakas ja tutvustas kohalikku elu-olu, mille lõpus leidis, et võiks õhtust ka süüa. Aeg hiline, mina äsja saabunud ega teadnud kust võiks viisaka kõhutäie saada.

Aga nädal aega ette planeerida, et koos restorani minna? Kas neil on mingi kindel tööalane arutelu plaanis, mida tööpäeva ajal töö juures ei saa rääkida? Või mis selle käigu eesmärk peaks olema?
Kui tähistada, siis kahekesi? Kas naistöötajal endal kaaslast pole? Kui on, siis neljakesi minna oleks igati ok. Muidu mina naistöötaja nahas eelistaksin küll kommikarpi või juustuvaagnat või väikest cateringi töökohal. Mees ise ei pruugi asjas midagi kahtlast nähagi, aga selle naistöötaja nahas, kui poleks mingeid kahtlasi mõtteid endal, oleks minul küll tõsiselt ebamugav üks-ühele niimoodi restoranis käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 17:26; 16.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mis puutub huvitegevusi, siis nii mõnigi uus suhe on alguse saanud laululaagrist või mees-ja naiskoori ühisest jõuluõhtust peale kontserdi.. ja seda ka juba niigi suhtes olevate inimeste puhul

Mõistlik oleks meest vannitoas ketis hoida. Siis on kindel, et ei satu kokku võõra naisega, kes võib talle käpa peale panna.
Kui mehe klassiõde sattus meie linna, siis käis mees temaga söömas, minul oleks seal igav olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen naine ja töötan kollektiivis, kus enamik on mehed. Lõunal käin küll vahel kellegagi kahekesi, kui teised mingil muul kellaajal lähevad. Meil sellele üldiselt tähelepanu ei pöörata, et ma naine olen ja kahemõttelisi nalju keegi minu suunal ei tee. Aga tähistamine kahekesi restoranis oleks minu jaoks ikkagi liig. Ma olen abielus ja ei taha oma kaaslast ebamugavasse olukorda panna. Kui mees teataks, et läheb kahekesi õhtusöögile, siis keelama muidugi ei hakkaks, aga ütleks ilmeselt välja, et see paneb mind ennast ebamugavalt tundma. No kui oleks koos komandeeringus, siis oleks teine asi. Sööma ju peab ja siis võib juba koos minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puust ja punaselt siis: kui su mehel poleks selle naise suhtes seksuaalset huvi, siis ta välja õhtustama ei läheks.

töötan samuti meestekollektiivis, igasugu projekte on tehtud ja raskusi seljatatud. mõnega neist ka lähedaseks saadud, õhtusöökidel käidud ja ka intiimsusi jagatud. kombluspolitseinikele ütlen kohe ära, et olin vaba naine siis, küll aga olid suhtes need mehed.
meestel on töö tähtsam kui pere, nad veedavad seal pikki õhtutunde ja kui nad saavad oma tööasju sügavuti naisinimesega jagada ning see naine on atraktiivne, siis on ainult aja küsimus, millal sellel pinnal suhe tärkab.

kui muidugi on tegemist ülekaalulise 60 aastasega, siis võid muretu olla. aga sellistega enamasti töövõite õhtusöögiga ei tähistata:)

Miks ei minda õhtusel ajal? Päeval on ju tööaeg. Muidugi tähistatakse tööl saavutatud just õhtul, kui töö on läbi, siis saab end lõdvemaks lasta ja mitte seksuaalses mõttes. Ka kamp IT-nohikuid läheb koos välja ning seal pole mingit geiteemat.

Ma olen ise näinud, et Skandinaavia maades on see üsna tavaline, et professorid, magistri ja doktoriõppe tudengid jm ülikoolitegelased lähevad pärast projekti läbiviimist või kellegi doktoritöö esitlust koos välja jooma ja just konkreetselt jooma ja pidutsema ning see on perekeskne ühiskond. Ei mingeid sekssuhteid, viimaseid toimuvad pigem isegi töö ajal, mitte naise kuuldes välja minnes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 08:54; 16.02 19:29; 16.02 19:45; 16.02 19:50; 16.02 19:53; 18.02 09:44; 18.02 09:50; 19.02 08:57; 20.02 00:52; 20.02 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes väga kahtlane. Kui on tõesti ainult eduka töö tähistamine, mitte range äriline õhtusöök siis miks mitte kutsuda kaasa ka oma kaaslased? Mis mees see on, kes viib võõra naise välja sööma ja jätab oma abikaasa koju konutama? See “töö” on ilmselge vabandus!

See on jama jutt. Esiteks suhtlevad paljud kolleegid ka vabamas õhkkonnas, kõik ei pea olema pulk-perses ja ametlik kohtumine, et firmasuhteid hoida. Teiseks, tähistamine tähendabki, et õhkkond on vabam, aga kindlasti mitte seksi, seda võib ka töölõuna asemel teha. Töölõunal on aga raske tähistada, sest kohe tuleb tööle tagasi minna ja paljude jaoks polegi 30 min linna peal ringi jooksmine või sööklas järjekorras seismine eriline paus. Kolmandaks, asjasse mittepuutuval inimesel on töökohtumisel igav. Töökaaslased naljatavad oma eriala ja tööseikade üle, mis on teiste jaoks arusaamatu ja lihtsalt jutu talumine. Siis peavad töökaaslased aga sellele mõtlema, et kuidas oma partnereid lõbustada ja räägitaksegi millesti väga üldisest, nagu ilm ja viisakused. Tähistamise eesmärk on tavaliselt muljetada, et kuidas projekt läks, mitte topeltkohting või oma kaaslaste lõbustamine. Mul on ka igav olnud, kui lähen mõne sõbrannaga kaasa tema magistritöö lõpetamist tähistama, kus kõik peale minu on erialainimesed. Mingit seksi seal pole, lihtsalt võõra jaoks igav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 08:54; 16.02 19:29; 16.02 19:45; 16.02 19:50; 16.02 19:53; 18.02 09:44; 18.02 09:50; 19.02 08:57; 20.02 00:52; 20.02 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puust ja punaselt siis: kui su mehel poleks selle naise suhtes seksuaalset huvi, siis ta välja õhtustama ei läheks.

töötan samuti meestekollektiivis, igasugu projekte on tehtud ja raskusi seljatatud. mõnega neist ka lähedaseks saadud, õhtusöökidel käidud ja ka intiimsusi jagatud. kombluspolitseinikele ütlen kohe ära, et olin vaba naine siis, küll aga olid suhtes need mehed.
meestel on töö tähtsam kui pere, nad veedavad seal pikki õhtutunde ja kui nad saavad oma tööasju sügavuti naisinimesega jagada ning see naine on atraktiivne, siis on ainult aja küsimus, millal sellel pinnal suhe tärkab.

kui muidugi on tegemist ülekaalulise 60 aastasega, siis võid muretu olla. aga sellistega enamasti töövõite õhtusöögiga ei tähistata:)

Miks ei minda õhtusel ajal? Päeval on ju tööaeg. Muidugi tähistatakse tööl saavutatud just õhtul, kui töö on läbi, siis saab end lõdvemaks lasta ja mitte seksuaalses mõttes. Ka kamp IT-nohikuid läheb koos välja ning seal pole mingit geiteemat.

Ma olen ise näinud, et Skandinaavia maades on see üsna tavaline, et professorid, magistri ja doktoriõppe tudengid jm ülikoolitegelased lähevad pärast projekti läbiviimist või kellegi doktoritöö esitlust koos välja jooma ja just konkreetselt jooma ja pidutsema ning see on perekeskne ühiskond. Ei mingeid sekssuhteid, viimaseid toimuvad pigem isegi töö ajal, mitte naise kuuldes välja minnes.

Kamp jah, aga mitte üks-ühele. See on suur vahe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 17:26; 16.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin mõtlema ja leidsin, et mina olen lausa 2x käinud meeskolleegiga üks-ühele väljas söömas. Mõlemad korrad olid välismaal ja mingit tagamõtet ei olnud ei minul ega nendel kolleegidel. Kolleegid olid minust umbes 20 a vanemad ja abielus (nagu minagi), üks oli kauaaegne hea kolleeg siitsamast Eestist, teine oli välismaalane, kellega seal välismaal koostööd tegin.
Ma isegi ei öelnud mehele, et ma nüüd lähen kolleegiga restorani, need käigud polnud ette planeeritud. Ühel juhul olime pärastlõunasel ajal linnapeal ja kõht läks tühjaks. Teisel juhul oli kolleeg viisakas ja tutvustas kohalikku elu-olu, mille lõpus leidis, et võiks õhtust ka süüa. Aeg hiline, mina äsja saabunud ega teadnud kust võiks viisaka kõhutäie saada.

Aga nädal aega ette planeerida, et koos restorani minna? Kas neil on mingi kindel tööalane arutelu plaanis, mida tööpäeva ajal töö juures ei saa rääkida? Või mis selle käigu eesmärk peaks olema?
Kui tähistada, siis kahekesi? Kas naistöötajal endal kaaslast pole? Kui on, siis neljakesi minna oleks igati ok. Muidu mina naistöötaja nahas eelistaksin küll kommikarpi või juustuvaagnat või väikest cateringi töökohal. Mees ise ei pruugi asjas midagi kahtlast nähagi, aga selle naistöötaja nahas, kui poleks mingeid kahtlasi mõtteid endal, oleks minul küll tõsiselt ebamugav üks-ühele niimoodi restoranis käia.

Miks oleks ebamugav? Valdav osa ei vaata 99% vastassoost inimestest kuidagi teisiti, kui omasoolisi. Kui mees ja naine kaua koos töötavad, võivad nad teineteist juba nii hästi teada, et igasugune säde ja salapära on ammuilma kadunud, isegi kui muidu oleks olnud. Aga ikkagi, see on nii väike tõenäosus, et mehele just see naine meeldib ja naisele see mees. 99% on tõenäoline, et nad ei märkagi teineteise sugu ja kui poleks armukadedat naist kodus ja natuke postsovjetlikku ühiskonda, siis isegi ei öeldaks, et mis soost on kolleeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 08:54; 16.02 19:29; 16.02 19:45; 16.02 19:50; 16.02 19:53; 18.02 09:44; 18.02 09:50; 19.02 08:57; 20.02 00:52; 20.02 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puust ja punaselt siis: kui su mehel poleks selle naise suhtes seksuaalset huvi, siis ta välja õhtustama ei läheks.

töötan samuti meestekollektiivis, igasugu projekte on tehtud ja raskusi seljatatud. mõnega neist ka lähedaseks saadud, õhtusöökidel käidud ja ka intiimsusi jagatud. kombluspolitseinikele ütlen kohe ära, et olin vaba naine siis, küll aga olid suhtes need mehed.
meestel on töö tähtsam kui pere, nad veedavad seal pikki õhtutunde ja kui nad saavad oma tööasju sügavuti naisinimesega jagada ning see naine on atraktiivne, siis on ainult aja küsimus, millal sellel pinnal suhe tärkab.

kui muidugi on tegemist ülekaalulise 60 aastasega, siis võid muretu olla. aga sellistega enamasti töövõite õhtusöögiga ei tähistata:)

Miks ei minda õhtusel ajal? Päeval on ju tööaeg. Muidugi tähistatakse tööl saavutatud just õhtul, kui töö on läbi, siis saab end lõdvemaks lasta ja mitte seksuaalses mõttes. Ka kamp IT-nohikuid läheb koos välja ning seal pole mingit geiteemat.

Ma olen ise näinud, et Skandinaavia maades on see üsna tavaline, et professorid, magistri ja doktoriõppe tudengid jm ülikoolitegelased lähevad pärast projekti läbiviimist või kellegi doktoritöö esitlust koos välja jooma ja just konkreetselt jooma ja pidutsema ning see on perekeskne ühiskond. Ei mingeid sekssuhteid, viimaseid toimuvad pigem isegi töö ajal, mitte naise kuuldes välja minnes.

Kamp jah, aga mitte üks-ühele. See on suur vahe.

Miks on vahe? Üks-ühele minnakse siis, kui on üks-ühele midagi tähistada. Ma olen ka meessoost sõpradega üks-ühele nende lõputöid tähistanud, ausalt öeldes ei mõelnudki soo peale. Kui on individuaalne sõber või kolleeg, kellega tehakse kahekesi koos midagi, mis mõttega kõrvalisi inimesi kutsuda? Või suheldaksegi ainult omasoolistega? Et naistel ei ole individuaalseid meessoost sõpru? Minu jaoks on üldse väga vähesed mehed iseloomu ja välimuse poolest sellised, keda mehena märkaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.02 08:54; 16.02 19:29; 16.02 19:45; 16.02 19:50; 16.02 19:53; 18.02 09:44; 18.02 09:50; 19.02 08:57; 20.02 00:52; 20.02 00:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, et leidub inimesi, kes meest keelaksid, restorani piiluma läheksid ning muid trikke ja draamat teeksid.

Mina ei näe siin ühtki kommentaari, kus naine mehel minna keelaks, akna taha piiluma minna või muudmoodi draamat teha lubab. Uskumatu, kui palju võib juurde mõelda kõigest “mulle see ei meeldi”-arvamuse alusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 23:44; 16.02 08:40; 16.02 20:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene tahab petta, siis teeb ta seda niikuinii, hoia sa teda kui tahes lühikese keti otsas

Just. Sama ka naisega. Ja kui ei saa füüsiliselt petta, teeb seda mõttes ikka – ja on see siis parem? Nojah, et ei saa mingit häda külge…

Ma ei ole kunagi aru saanud, mida Kitzbergi “Libahundis” Mari saada tahtis? Peletas Tiina minema, abiellus mehega, kes talle lapse tegi, aga mehe mõte oli ikka kogu teise juures. Kas tõesti peitub kogu õnne selles, et füüsiliselt on kõrval mees, isegi kui ta oma naisest ei hooli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.02 20:19; 17.02 19:10; 18.02 01:07; 18.02 19:37; 25.02 03:29; 25.02 22:01; 26.02 19:33; 28.02 03:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sõprus meeste ja naiste vahel saab olla vaid nii kaua, kuni naine seda sõprusena tahab. Kui naine tahab enamat, siis saab 99% juhtudest esialgsest sõprusest armusuhe. Kõik sõltub sellest naisest.

Ja pead mehi töllideks, kes suhtesse tõmmatakse, kui naisel huvi on? Enamiku naiste vastu ei teki meestel üldse huvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka meeskolleeg, kellega iga päev tihedalt koos, projektid samad, aga ka huvid sarnased, kahekesi käime lõunal, istume kõrvuti koosolekutel ja reisidel, mulame niisama skypes – aga ma ei kujuta ette, mida meil oleks teha või rääkida veel lisaks kahekesi õhtusöögil??
õhtul ikka tahaks ju oma perega olla. abikaasagagi ei jõua väga restorani muude kodutegevuste kõrvalt.
kui hullult vaja töökaaslasega kahekesi midagi tähistada, siis teeme kontoris õlled ja jaurame natukene peale tööd pikemalt, suuremateks tähistamisteks on olemas firmapeod kambakesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 20:51; 25.02 16:32; 27.02 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin pole probleem selles, et te olete liiga palju ameerika filme vaadanud kus õhtusöök mehe ja naisega tähendab raskekujulist vormi flirtimisest? Pole mina veel näinud, et siin riigis õhtusöök midagi intiimset tähendaks ega kohtinguks kedagi õhtusöögile kutsutaks. Kui nad läheks teatrisse või kinno või midagi sellist, siis ma muretseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 20:55; 17.02 10:39; 18.02 13:20; 18.02 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine peamiselt meeste kollektiivis.
Ja meeskolleegidega olen õhtusöögil käinud küll, päris mitmel põhjusel. Esiteks on osasid asju palju parem arutada tavapärasest keskkonnast eemal ja teiseks on mitmed meist nii tiheda graafikuga nädala sees, et sellisteks vabamateks strateegiliselt tulevikku vaatavateks aruteludeks tööpäeviti aega polegi. Seetõttu on tavaline, rt planeerime näiteks mõlemale poolele sobivale ajale õhtusöögi.

Ma hästi ei kujuta ette, et võtaks sinna kaaslased ka kaasa, mida nad teeksid samal ajal, kui me nt riigihangete või rasketehnika ostu ûle arutame? Poleks vist väga huvitav?
Ja need õhtusöögid pole rangelt ametlikud, tihti joosevad ka argielu teemad sisse nagu kummagi poole lapsed jne.

Siinseid kommentaare lugedes ma peaks end vist jube halvasti tundma, et korra kutsusin nt 3 meeskolleegi enda juurde koju õhtusöögile, et üht uut projekti tutvustada, ise polnud oma mehelegi sellisest õhtusest plaanist veel rääkinudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõuna on äri, õhtusöök on deit. Kes ettepaneku tegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaba olles sai IT nohikutega ikka kõvasti pidutsetud ja pole nad pärast tööd mingid kukupaid. Iseasi oli neid kontorist välja saada.
nüpd kõigil pered, mõnel ka juba kolmas abielu käsil

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.02 09:14; 16.02 09:17; 16.02 23:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ettevõtja olnud terve elu, samuti minu mees ja võin 100% väita, et mitte ûkski ärijutt ei vaja õhtust aega, eriti veel kahekesi intiimses õhustikus. Absoluutselt kõik vajalikud teemad saab läbi arutada tööajal (s.t. päeval). Ja kõik naised, kes usuvad, et mehe mittelubamine nn. “äriōhtusöögile” on liigne klammerdumine, on lihtsalt erilised naiivikud ja idealistid. Mitte iialgi ei soovi mees minna vabal ajal teise naisega vabas ōhkkonnas aega veetma, kui tal pole eraelulisi plaane tolle naisega. Väga-väga rumalad naised, kes seda takka kiidavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.02 00:16; 17.02 00:21; 17.02 00:22; 18.02 22:59; 18.02 23:00; 19.02 10:46; 19.02 10:54; 20.02 06:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sõprus meeste ja naiste vahel saab olla vaid nii kaua, kuni naine seda sõprusena tahab. Kui naine tahab enamat, siis saab 99% juhtudest esialgsest sõprusest armusuhe. Kõik sõltub sellest naisest.

Ja pead mehi töllideks, kes suhtesse tõmmatakse, kui naisel huvi on? Enamiku naiste vastu ei teki meestel üldse huvi.

Kas siin pole probleem selles, et te olete liiga palju ameerika filme vaadanud kus õhtusöök mehe ja naisega tähendab raskekujulist vormi flirtimisest? Pole mina veel näinud, et siin riigis õhtusöök midagi intiimset tähendaks ega kohtinguks kedagi õhtusöögile kutsutaks. Kui nad läheks teatrisse või kinno või midagi sellist, siis ma muretseks.

Einoh, mida juttu. Teater ja kino on ohtlikud, aga jumala eest mitte õhtusöök kahekesi, kus on 100x rohkem aega intiimseks suhtluseks. See on ju suhte alguse klassika. Kuhu sa ikka mujale lähed, kui vaja vabamas õhkkonnas suhelda ja lähemalt tutvuda, ikka restorani.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.02 00:16; 17.02 00:21; 17.02 00:22; 18.02 22:59; 18.02 23:00; 19.02 10:46; 19.02 10:54; 20.02 06:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõuna on äri, õhtusöök on deit. Kes ettepaneku tegi?

Lihtsalt ja lühidalt kokku võetud, paremini ei saakski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 17.02 00:16; 17.02 00:21; 17.02 00:22; 18.02 22:59; 18.02 23:00; 19.02 10:46; 19.02 10:54; 20.02 06:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kunagi aru saanud, mida Kitzbergi “Libahundis” Mari saada tahtis? Peletas Tiina minema, abiellus mehega, kes talle lapse tegi, aga mehe mõte oli ikka kogu teise juures. Kas tõesti peitub kogu õnne selles, et füüsiliselt on kõrval mees, isegi kui ta oma naisest ei hooli?

“Libahundi” Maril ei olnud last. Lastetus oli üks nende abielu hädadest kõige muu kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sõprus meeste ja naiste vahel saab olla vaid nii kaua, kuni naine seda sõprusena tahab. Kui naine tahab enamat, siis saab 99% juhtudest esialgsest sõprusest armusuhe. Kõik sõltub sellest naisest.

Ja pead mehi töllideks, kes suhtesse tõmmatakse, kui naisel huvi on? Enamiku naiste vastu ei teki meestel üldse huvi.

Kas siin pole probleem selles, et te olete liiga palju ameerika filme vaadanud kus õhtusöök mehe ja naisega tähendab raskekujulist vormi flirtimisest? Pole mina veel näinud, et siin riigis õhtusöök midagi intiimset tähendaks ega kohtinguks kedagi õhtusöögile kutsutaks. Kui nad läheks teatrisse või kinno või midagi sellist, siis ma muretseks.

Einoh, mida juttu. Teater ja kino on ohtlikud, aga jumala eest mitte õhtusöök kahekesi, kus on 100x rohkem aega intiimseks suhtluseks. See on ju suhte alguse klassika. Kuhu sa ikka mujale lähed, kui vaja vabamas õhkkonnas suhelda ja lähemalt tutvuda, ikka restorani.

Sa oled ka liiga palju ameerika filme vaadanud. Ma ei väida, et see intiimne pole vaid seda, et see ei ole siinmaal kombeks. Meil ei ole nii, et kui ma saan kellegagi tuttavaks, siis esimene kohting on õhtusöök nagu USA filmides alati on. Ja sellega seoses ei ole meil siin õhtusöök nii intiimse maiguga kui seal. Selge see, et tööasjad saab päeval ka aetud aga meie kultuuris (mis muidugi koos keelega järjest rohkem jänkistub) ei ole paanikaks põhjust eriti veel, et mees ise sellest rääkis ehk siis ta ei näinud salatsemiseks põhjust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.02 20:55; 17.02 10:39; 18.02 13:20; 18.02 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks hoopis nii, et kuidas sa takistada saad seda minekut? No kui mees lihtsalt läheb ja kõik. Eks siis ongi suhe läbi, iseasi, kas enamik suhte ka päriselt lõpetaks. Pigem ussitaks ja vegeteeriks edasi.

Ma arvaks nii, et ma ütleks, et minu meelest see puhas lugu ei ole ja küsiks, kas mees on sellesse naisesse armunud. Vastusest ja sellega kaasas käivast kehakeelest loeks ka ühtteist välja. Edasi vaataks, mis saama hakkab. Kui mees ongi armunud, siis tollel teisel naisel ju ka oma roll – vb ta ei taha meest. Ja kui on tunded vastastikku, siis ega see ju ainsaks kohtinguks jää, ilmselt hakkavad kahtlased käigud kord nädalas vähemalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 11:43; 17.02 15:11; 17.02 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pyha taevas, no ei taha iga naine igat meest ega iga mees igat naist. Tahavadki ilmselt edukat yhisprojekti tähistada & läbi jaurata, kes tegi mida, mis läx täkkesse & kuidas olex veel paremini saanud. See, et teine neist on teisest soost, tähendab ainult niipalju, et kui neil olexki vastastikune sexuaalne huvi, olex nad koostöö käigus seda juba ammu rahuldada jõudnud.

Õhtusöök annab parema tähistamistunde kui argine töölõuna & asjassepuutumatud kaaslased surex seal igavusse.

& tõesti, kui ta teatax, et läheb eduka koostöö lõpu puhul meeskolleegiga õhtustama, kas kahtlustaxid kapihomo?

Või olexid päriselt valmis kirglikult anduma suvalisele vastassoo esindajale, kellega õhtul yhte lauda sööma satud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 160 )


Esileht Pereelu ja suhted Välja teise naisega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.