Esileht Ilu ja tervis Välja tõmmatud hammas.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Välja tõmmatud hammas.

Postitas:
Kägu

Nädal tagasi tõmmati hammas välja. Ja valutab siiani, kohati sihuke tunne, et juba kõrva lööb valu. Eriti tundlik on kuumale ja külmale, kohati valutab ka lihtsalt lampi. Arst viskas ka juba uuesti pilgu peale, kõik nagu korras. Ige ei puneta tõesti, ei ole ka teab mis paistes, aga valutab kui kurat… kaua see teie kogemuste järgi võib kesta? Ausalt, sihuke tunne, et ma enam ei suuda. Valuvaigistid suuremat ei mõju enam, eks neid ole selle nädalaga juba võetud ka. Jagage oma kogemusi?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ole rahulik. Kui luu on vigastada saanud seal sügaval, siis valutab mõnikord 10 päeva või 2 nädalat. See on intensiivne ja tugev luuvalu. Võta valuvaigisteid veel edasi, oota rahulikult, see läheb üle ja on normaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul valutab tavaline puuriminegi paar nädalat. Anna nüüd olla, võib vsbslt paar kuud minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oh, tänan… lohutasite natuke. Sihuke pidev näriv valu tekitab tõesti tunde, et see ei lõpe iial. Püüan edasi kannatada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ole rahulik. Kui luu on vigastada saanud seal sügaval, siis valutab mõnikord 10 päeva või 2 nädalat. See on intensiivne ja tugev luuvalu. Võta valuvaigisteid veel edasi, oota rahulikult, see läheb üle ja on normaalne.

Võid valuvaigisteid vahetada kui praegused ei mõju. Organism on nendega harjunud ja ei toimi enam nii efektiivselt. Valuvaigistite toimeaine on erinev, vajadusel küsi apteekrilt. Mida siiani võtnud oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valuvaigistitest soovitan soojalt Dolmen’i … mul see ainuke, mis hambavaluga toimib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hambavaluga peaks parim olema paratsetamool+iburprofeen kombo.

Kas valutas enne tõmbamist ka? Juhtub vahest ka sedagi, et tõmmatakse vale hammas.
Kuigi valu hiljem on normaalne ja võib ka kõrvalolevatesse hammastesse tuigata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hambavaluga peaks parim olema paratsetamool+iburprofeen kombo.

see paratsetamool ei kõlba tõsise valu puhul kuhugi. Paratsetamool on valu vastu väga nõrguke, pole selleks mõeldudki. Ibuprofeen, mainitud Dolmen( deksketoprofeen), Voltaren (diklofenak), nõrgema valu vastu ka aspiriin kui muud ei sobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alagataja olen. Hammas jah, valutas ka enne välja tõmbamist. Ostsin Dolmeni, natuke nagu kergem on, tänud soovitamast.. hambaarst soovitas suhu pihustada taruvaiku, mis on ka kurgu raviks. Pidada paranemisele kaasa aitama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alagataja olen. Hammas jah, valutas ka enne välja tõmbamist. Ostsin Dolmeni, natuke nagu kergem on, tänud soovitamast.. hambaarst soovitas suhu pihustada taruvaiku, mis on ka kurgu raviks. Pidada paranemisele kaasa aitama.

Nelgiõli on looduslikkest asjadest sellisel puhul parim.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ilu ja tervis Välja tõmmatud hammas.