Esileht Ilu ja tervis Välja veninud kõhunahk ja diastaas.

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Välja veninud kõhunahk ja diastaas.

Postitas:

Tere.
Uurin natuke maad..mida peaksin tegema ja kas üldse on mõtet teha, või arstile pöörduda sellise probleemiga?
Vanust 45..laste arv täis, rohkem ei plaani ja no vanus ka juba.
16 aastat olen häbenenud enda keha..kui riided seljas siis pole viga aga suved on nii piinarikkad ja nii piinlik enda pärast. Välja veninud kõhunahk(kaksikud) ja diastaas..nii kui paar ampsu miskit sööd jood, nii tuleb igaveselt suur kõht ette ja no see ripendav nahk.
Kas saaks sellise probleemiga riigiasutuses hakkama, või selised protseduurid on ainult tasulised?
Millest peaks alustama? Kas pöördumisest perearstile?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.04 21:30; 18.05 01:08; 08.06 01:23; 13.06 01:02; 13.06 01:09; 06.08 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin selle opi eelmise aasta alguses. Perearstilt oli saatekiri ITK kirurgi konsultatsioonile (dr Rein Adamson), neil see opp on tasulisena. 1 kuu ootasin lõikust, tulemusega olen rahul. Vist 2 päeva olin pärast haiglas sees. Väga oluline on maksimaalselt korsetti kanda pärast oppi. https://www.itk.ee/patsiendile/hinnakiri/kirurgiakliinik
hind 1400 eur
On paar haiglat, kus võib-olla saaks riiklikult ja tasuta, aga järjekorrad seal 2+ aastat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see diastaas on sul diagnoositud? mul on sama häda, kui söön on kõht ees. isegi ei pea sööma, õhtuks on ikka kõht ees. Katsudes kõhulihaseid ma küll aga mingit vahekohta kõhul ei tunne.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab ainult op. Tasuline. Meditsiinilist näidustust ei ole, see on kosmeetiline op, diastaas ei ole ka med näidustus. Nii et pöördu ilukliinikutesse.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 10:28; 01.05 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab ainult op. Tasuline. Meditsiinilist näidustust ei ole, see on kosmeetiline op, diastaas ei ole ka med näidustus. Nii et pöördu ilukliinikutesse.

Jah, riigi kulul tehakse meile ainult vaaladele maovähendust…

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 14:25; 06.08 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab ainult op. Tasuline. Meditsiinilist näidustust ei ole, see on kosmeetiline op, diastaas ei ole ka med näidustus. Nii et pöördu ilukliinikutesse.

Jah, riigi kulul tehakse meile ainult vaaladele maovähendust…

Neil on meditsiiniline näidustus. Liigesed, diabeet, vererõhk, podagra, kolesterool, igasugused südameriskid. Rippuv kõhunahk ei ole tervisele ohtlik. Nagu ka rippuvad või liiga väikesed tissid. Sa ometi ei arva, et HK peaks hakkama ka tisse kinni maksma?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 10:28; 01.05 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab ainult op. Tasuline. Meditsiinilist näidustust ei ole, see on kosmeetiline op, diastaas ei ole ka med näidustus. Nii et pöördu ilukliinikutesse.

Jah, riigi kulul tehakse meile ainult vaaladele maovähendust…

Neil on meditsiiniline näidustus. Liigesed, diabeet, vererõhk, podagra, kolesterool, igasugused südameriskid. Rippuv kõhunahk ei ole tervisele ohtlik. Nagu ka rippuvad või liiga väikesed tissid. Sa ometi ei arva, et HK peaks hakkama ka tisse kinni maksma?

Kusjuures rippuv nahk võib olla küll tervisele ohtlik – nahavoldid, mis kergesti hauduma lähevad ja põletikke/mädanikke tekitavad.
Teine asi, millest ei räägita, on see, et diastaas võib põhjustada alaseljavalusid ja lausa selgroo muundumist. Lisaks võivad tekkida songad, organid ei ole kõhus korralikult kaistud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aitab ainult op. Tasuline. Meditsiinilist näidustust ei ole, see on kosmeetiline op, diastaas ei ole ka med näidustus. Nii et pöördu ilukliinikutesse.

Jah, riigi kulul tehakse meile ainult vaaladele maovähendust…

Neil on meditsiiniline näidustus. Liigesed, diabeet, vererõhk, podagra, kolesterool, igasugused südameriskid. Rippuv kõhunahk ei ole tervisele ohtlik. Nagu ka rippuvad või liiga väikesed tissid. Sa ometi ei arva, et HK peaks hakkama ka tisse kinni maksma?

Kusjuures rippuv nahk võib olla küll tervisele ohtlik – nahavoldid, mis kergesti hauduma lähevad ja põletikke/mädanikke tekitavad.
Teine asi, millest ei räägita, on see, et diastaas võib põhjustada alaseljavalusid ja lausa selgroo muundumist. Lisaks võivad tekkida songad, organid ei ole kõhus korralikult kaistud.

Nii võttes võib iga asi midagi põhjustada.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 07:11; 08.06 07:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin selle opi eelmise aasta alguses. Perearstilt oli saatekiri ITK kirurgi konsultatsioonile (dr Rein Adamson), neil see opp on tasulisena. 1 kuu ootasin lõikust, tulemusega olen rahul. Vist 2 päeva olin pärast haiglas sees. Väga oluline on maksimaalselt korsetti kanda pärast oppi. https://www.itk.ee/patsiendile/hinnakiri/kirurgiakliinik
hind 1400 eur
On paar haiglat, kus võib-olla saaks riiklikult ja tasuta, aga järjekorrad seal 2+ aastat.

Täitsa huvitav..miks on Itks ja Health kliinikuga selline hinna vahe? sama arst ja sama operatsioon ehk kõhuplastika aga hind on nii palju erinev!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.04 21:30; 18.05 01:08; 08.06 01:23; 13.06 01:02; 13.06 01:09; 06.08 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi, olin hästi väike ja kaksikutega kõhulihased rebenesid. Õhtuti on punu ees, hommikuti normaalne. nahka jäi ka kõvasti üle. Kahjuks sellist raha pole kusagilt võtta, et opile minna. Rannas ei käi ja inimeste seas kõhtu paljaks ei koori.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi, olin hästi väike ja kaksikutega kõhulihased rebenesid. Õhtuti on punu ees, hommikuti normaalne. nahka jäi ka kõvasti üle. Kahjuks sellist raha pole kusagilt võtta, et opile minna. Rannas ei käi ja inimeste seas kõhtu paljaks ei koori.

Võta laenu, 3000 eurot annavad kõik tagatiseta, maksad 5 aastat tagasi, pole väga hull.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole väga tänatud!
Varsti lähen ka opile ja ainult tänu Sinule =)
Nii tore,et on veel inimesi kes viitsivad siia kirjutada ka asjalikke asju ja nõu anda.
Suur aitäh Sulle armas inimene!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.04 21:30; 18.05 01:08; 08.06 01:23; 13.06 01:02; 13.06 01:09; 06.08 00:27;
To report this post you need to login first.

Ma sooviks näha kellegi enne ja pärast pilte. Sooviksin ise sama lõikuse ette võtta, kuid tahaks maksimaalselt head tegijat.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 07:11; 08.06 07:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisesta googlisse Abdominoplastika ja näed palju pilte =)
Itks käisin mina,nagu ülevalpool soovitati. Võib ka Health kliinikusse minna, aga seal muidugi on kallim. Kirurgiks saab olema dr Adamson, kas isa või siis poeg.Minul teeb poeg.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.04 21:30; 18.05 01:08; 08.06 01:23; 13.06 01:02; 13.06 01:09; 06.08 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kirjutasin Itk meilile ja edasi läks suhtlus lahti. Sain teada mida pean tegema(võtma perearstilt saatekirja) eelnevalt juba broneerisin kirurgile aja sama meili suhtluse käigus ja lähed pakutud ajal konsultatsioonile. Arst võtab vastu, vaatab üle ja edasi siis saadab analüüse tegema ja EKG, muidugi lepite opi aja ka.
Mina nüüd ootan enda aega…ei jõua ära oodata muidugi.
Suur kole arm tuleb, ühest puusakondist teiseni aga aastaga paraneb suht nähtamatuks.
Kui opil käidud küll siis kirjutan uuesti =)
Olen väga, väga tänulik inimesele kes mu teemasse vastas ja lingi pani!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.04 21:30; 18.05 01:08; 08.06 01:23; 13.06 01:02; 13.06 01:09; 06.08 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Opil käidud, ei olnudki nii hull kui lugenud, uurinud olin.
Diastaas, song(lõikuse käigus avastati)tehti korda ja loomulikult ripendav nahk. Väga rahul olen, elu parim otsus. Kõht nüüd ilus sile,trimmis.
Taastumine minul isiklikult oli väga kiire..nüüd on kuu möödas ja nii öelda kole arm on väga ilus, väga peenike ja õrnalt roosa, mitte selline nagu vaatasin videotest ja googlist.
Ühe kuuga siis suht korras, muidugi annavad tunda sisemised õmblused(diastaas) ja nahk on ikka veel nagu narkoosi all või noh selline tundetu. 1,5 kuud peab kandma korsetti, 3 nädalat ööpäeval ja ülejäänud nädalad siis ainult päeval. Mina ikka vahetevahel võtan ka päeval ära,et nahk saaks puhata ja hingata nii palav ju.
Valu nagu üldse ei olnudki, ainuke väga valus valu oli naermisel ja aevastamisel. Nagu juba kirjutasin… siis sisemised õmblused annavad tunda aga valusad ei ole.
Esimesed kolm nädalat kõndisin ikka suht küürus, kuna ei tohigi ega ei sagi ennast sirgu ajada, nüüd 1 kuu möödumisel olen peaaegu sirge seljaga.
Mis ma tahan siis öelda, et kes plaanib seda, tehke kindlasti ära, see annab nii palju juurde ja teeb nii õnnelikuks.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.04 21:30; 18.05 01:08; 08.06 01:23; 13.06 01:02; 13.06 01:09; 06.08 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab ainult op. Tasuline. Meditsiinilist näidustust ei ole, see on kosmeetiline op, diastaas ei ole ka med näidustus. Nii et pöördu ilukliinikutesse.

Jah, riigi kulul tehakse meile ainult vaaladele maovähendust…

Neil on meditsiiniline näidustus. Liigesed, diabeet, vererõhk, podagra, kolesterool, igasugused südameriskid. Rippuv kõhunahk ei ole tervisele ohtlik. Nagu ka rippuvad või liiga väikesed tissid. Sa ometi ei arva, et HK peaks hakkama ka tisse kinni maksma?

Aga see nende “meditsiiniline näidustus” on 99% juhtudest tingitud nende enda käitumisest ja elustiilist. Rasedus on siiski elu paratamatu osa. Minu arvates peaksid pigem sellised opid olema riigi poolt toetatud kui mingid laiskade ja tahtejõuetute mugavusprotseduurid.
Tahad ennast haigeks süüa – palun väga. Sa tead, mida teha, et seda ei juhtuks. Oma valik.
Diastaasi siiski ise vältida ei saa.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 14:25; 06.08 11:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi, olin hästi väike ja kaksikutega kõhulihased rebenesid. Õhtuti on punu ees, hommikuti normaalne. nahka jäi ka kõvasti üle. Kahjuks sellist raha pole kusagilt võtta, et opile minna. Rannas ei käi ja inimeste seas kõhtu paljaks ei koori.

Kas mees ei sooviks omalt poolt naise heaolusse panustada? Sa oled talle lapsed sünnitanud, normaalne mees peaks selle paartuhat eurot leidma, et naine ennast inimesena saaks tunda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama asi, olin hästi väike ja kaksikutega kõhulihased rebenesid. Õhtuti on punu ees, hommikuti normaalne. nahka jäi ka kõvasti üle. Kahjuks sellist raha pole kusagilt võtta, et opile minna. Rannas ei käi ja inimeste seas kõhtu paljaks ei koori.

Kas mees ei sooviks omalt poolt naise heaolusse panustada? Sa oled talle lapsed sünnitanud, normaalne mees peaks selle paartuhat eurot leidma, et naine ennast inimesena saaks tunda.

Normaalne mees leiab selle raha pere ühisest rahakotist? Meil on kõik raha ühine, ei ole minu ega mehe raha. Mina sünnitasin lapsed meile, mitte mehele.
Opereeritule- see armi piirkond võib jääda väga kauaks tundetuks. Minul tehtud op. 9 aastat tagasi ja siiamaani on nahk kunagise haava ümbruses üsna tundetu. Armi pole nähagi aga võimaliku naha tundetusega harjud ära.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis Välja veninud kõhunahk ja diastaas.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.