Esileht Kodunurk väljaveninud paprika (t¨illi)…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: väljaveninud paprika (t¨illi)…

Postitas:

… selline suhteliselt lage ilma võsudeta. mida sellega teha? paprikat vist sügavamale ei tohi istutada? näpistada latv ära koos esimeste õitega? minema visata ja osta korralikud taimed?
minu esimene katsetus paprikaga läks ühesõnaga aia taha ja nii kurb on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 17:46; 17.05 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole aia taga midagi. Istuta aga sügavamale. Mina istutan kõik välja veninud taimed võimalikult sügavale, olenevalt taime liigist. Istuta kuni esimeste korralike lehtedeni mulda. Nendest alumised lehed(mis mulda jääksid) näpista ära. Latva ära ära näpista, las läheb õitsema, varsti on viljad küljes.
Öeldakse jah, et paprika ei taha ümberistutamist, aga mina olen ikka istutanud, kui vaja. Ei juhtu taimega midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatasin t¨illit eelmisel aastal esimest korda ega tea, kuidas peaks olema, aga mul kasvaski t¨illi paprikaga võrreldes teistsugune: pikk alt paljas vars, õied olidki ainult ladvaosas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]elenna kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasvatasin t¨illit eelmisel aastal esimest korda ega tea, kuidas peaks olema, aga mul kasvaski t¨illi paprikaga võrreldes teistsugune: pikk alt paljas vars, õied olidki ainult ladvaosas.[/tsitaat]
äkki siis peabki nii olema.
ma istutan siis mõned sügavamale ja mõned mitte. katsetamise mõttes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 17:46; 17.05 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen erinevaid kibepipraid kasvatanud mitu aastat järjest(mitmed sordid t¨illit, jalapeno). Kordagi ei ole olnud selline, et pikk üksik vars ainult ning ladvas õied. Ikka on tulnud külgvõsusid iga lehe juurest. Muidu jah, t¨illil ongi sellised pikemad varred ja peenemad kui paprikal, aga ta peaks ikka rohkem põõsa kuju võtma. arvan endiselt, et kui praegu on teemaalgatajal ainult üks vars, siis ongi lihtsalt välja veninud. Kui praegu jätta sügavamale istutamata, võib hiljem hataka ladvast külgvõsusid ajama ning siis on palju toestist vaja. Aga katseta ja anna teada. Ehk on sort selline, et võsusid ei aja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk väljaveninud paprika (t¨illi)…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.