Esileht Väikelaps Valla toetus eralasteaias

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Valla toetus eralasteaias

Postitas:

Lapsele pakuti lasteaiakohta eralasteaeda. Pakuti täiskohta 8-18ni. Kas ma saan sel juhul lapsele teha ka oma suva järgi vabasid päevasid või siis vald ei maksa toetust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga raske arvata, kui ei tea mis vallast on jutt… Ilmselgelt ei ole igal pool samad reeglid.

Mis vald?
Reegleid koduleheküljel pole?

Tavaliselt on see, kas laps käib lasteaias või ei siiski lapsevanema otsus st pole kohustust igapäevaselt käia. Laps võib ju haigestuda vms….kuidas siis karistatakse lapsevanemat toetuse ära võtmisega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldreegel on se,e et vald maksab toetsut selel järgi, millise koormuse eest sina hoiule maksad. No nätieks kui sa maksad täiskoha eest 5 p nädalas, siis ka vald hüvitab selel järgi ja kedgi ei huvita, kas ta päriselt kohal käis. Kui sa maksad 4p nädala eest,s isi paljudel valdadel on ka toetus kohe vasatavalt väiksem jne. Ma veel ei tea ühtegi erahoidu, kus lihtsalt suvaliste vabade päevade (või haiguspäevade) eest kohatasu väjhendataks, st et kui sul lihtsal ttuleb tuju, et jätaks täna laps ekoju, siis maksad ikka niipaljude päevade eest nagu sul leping on sõlmitud. Võibolal kuskil on mõni erahoid, kes tõesti arvestab kohatasu reaalselt kohalkäidu järgi.

No näiteks – mu prageu käin noorema lapsega nö harjutamas ja eelmisel nädala käis ta 3p iga päev 1,5h – maksan ikka 3 täispäeva eest, sest niimooid olen lepingu sõlminud, hakkan ju kohe tema päevi pikendama ja augusti lõpuks jõuame nö täispäevadeni. Ainult söögiraha maksan esimeste päevade eest vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära sa jumals eest mitte mingil juhul oma omavalitsusest küsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Valla toetus eralasteaias

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.