Esileht Pereelu ja suhted vallaline 40-nates mees ja üksikemad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 83 )

Teema: vallaline 40-nates mees ja üksikemad

Postitas:

Olen sisenenud vallaliste turule ja paraku sellises vanuses tulevad vastu juba “pagasiga” naised. Mul pole otseselt laste vastu midagi. Probleem on pigem selles , et kõigil kipub vaikimisi olema majanduslikud probleemid. Jah, loomulikult 2-3 lapsega elu pole lihtne, eriti kui exmehed ei toeta.Ma täitsa mõistan seda. Nt ühised väljaminekud kulud lähevad väga suureks, kui nt potensiaalse kaaslasega ja ta 3 lapsega kuskil käia või isegi reisida. Naeran juba mõne sõbraga, et tema lastetust “sõbrannast tibiga” on tal palju vähem kulusi(hotellituba jagatakse jne,piletid, söök)
Mul tekib sisemine konflikt, kas antud naised otsivad mingile probleemidele lahendust?Just majanduslikult, kuigi on päris tore naine.
Jah ilmselt tehakse mind maatasa, kuidas ma suudan rahast nii primitiivselt mõelda, kuid pange nt olukorda, kus selleks meheks on teie poeg ja teie emana olete sellises situatsioonis osaline?

+18
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.04 14:36; 15.04 18:44; 16.04 08:02; 17.04 22:54; 18.04 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jällegi ei teki sisemist konflikti, kui mees kirjutab “potensiaalne” ja ei tea, kuhu tühikud käivad.
Ja emana ma ei sekkuks oma täiskasvanud poja armuasjadesse.

+22
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on nii vanadel naistel reeglina lapsed, mõnel hakkavad lapsed juba täiskasvanuks saama. Kui see sinu jaoks on välistav tingimus, siis tuleb see otsekohe põhitingimuseks seada ja vaadata ainult neid, kel lapsi pole, et vältida pettumisi ja valelootusi mõlemalt poolt. Siis olenevalt sellest, kas sina tahad oma lapsi või ei taha üldse, pead valima nende naiste vahel, kes “pole veel leidnud seda õiget, kellega lapsi saada” (neid on 35+ küllalt veel) või kes ei taha üldse lapsi (ka neid on).
Jah, ikka on üksikvanemal raskem kui kahe vanemaga peredel- aeg, raha… Kui sina oma käsi sellega määrida ei taha, ongi parem kohe lapsega naised välistada, sest lastest sa muidu ei pääse.
Iseasi on see, kui naised eeldavad juba uue tutvuse ajal, et mees hakkab laste kulusid kandma (ega ometi keegi seda ei küsinud? kuidas sa tead? või sa lihtsalt arvad? Kas tõesti on mõni potenTsiaalne naistuttav ette pannud, et sina maksad reisi talle ja kolmele lapsele, või oled paranoiline. Ja tõenäoliselt ihne.).

Kui ma peaksin end panema 40-aastase vallalise mehe ema kingadesse… ma arvaks, et kui poja just homo pole, on viimane aeg täiskasvanuks saada, abielluda ja lapsed teha lõppude lõpuks, sest ma tahan ka lapselapsi näha!! Ja kui naine on hea inimene, ei häiriks mind ka tema eelmine laps (mitme lapsega selles vanuses naised enamasti lapsi lausa juurde ei tahagi, titeaeg üle elatud, lapsed olemas ja suured, milleks sama jamaga otsast peale alustada- see on ka üks faktor, mida naisevalikul arvestada).
Sa pole vallaline, vaid oled lahutatud, kui sa alles nüüd “vallaliste turule sisened”?

Ah, teema on liba, juurde on pandud üha nõmedamaks kiskuv lõiguke, et saada rohkem vihaseid vastused. Ma tahaks näha teismelisi, keda annab kuhugi hotelli mingi emme armukesega aega veetma sundida! Ilmaasjata nägin nõmedikule kirjutamisega vaeva…

+20
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 14:47; 15.04 15:34; 16.04 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, vanus on sul selline, et ilmselt enamus sulle sobivas vanusegrupis naistel ongi lapsed. Võid muidugi proovida nooremaid, alla 30-seid, kel veel lapsi ei ole, kui leiad sellise.

Ma tegelikult hästi ei saa aru, mis vastuseid sa ootad? Ei, kõigil üksikemadel ei ole majanduslikke probleeme. Mul näiteks ei olnud, aga ma ka püsivat meest ei otsinudki peale lahkuminekut. Nüüd, kus lapsed juba suured, võiks muidugi kellegi leida, aga väga oluliseks ei pea seda kah, on nagu on.

Aga see on vist ka reaalsus, et paljudel lastega üksjäänud naistel siiski on rahaliselt raske. Jällegi, on nagu on, ega sa siin midagi muuta ei saa. Kui leiad sellise naise, kes sulle päriselt ka meeldib, siis ehk ei tundugi raha väga probleem? Ja niikaua võid ju lihtsalt üksi olla, pole vaja üksikemadega koos lastega suhelda, kui sind rahaline pool häirib. Või siis vali suhtlemiseks odavad kohad. Minge istuge tasuta mänguväljaku juures vmt. Ei pea ju koos lastega reisile minema. Kui naine arvab, et reisitakse ainult koos lastega, siis jääb reis lihtsalt ära, kui naisel endal ei ole võimalik laste eest maksta ja sulle see ka üle jõu käib.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 14:50; 15.04 17:59; 15.04 18:01; 16.04 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sellised asjad häirivad, siis ainus võimalus on otsida lastetu naine. Milleks selline teema?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust teemaalgataja ei kirjutanud sellest, et teda häirivad naisel laste olemasolu kui selline, vaid häirib see, et ta peab maksma kinni naise laste kulusid. Arusaadavalt see mõjub häirivalt, eriti kui selle kohta pole tehtud mingit kokkulepet ning seda oodatakse mehelt vaikimisi. Kas naised tahavad ka vaikimisi kinni taguda oma kärgmehe laste kulusid, kui nad mehe eest maksavad mõnikord? (Kui üldse maksavad?)

Eriti pikantseks muutub lugu siis, kui naine on andnud põhjust selleks, et laste isa ei toetaks oma lapsi (no näiteid on kogu Perekool täis: keelatakse laste ajaveetmist isaga, on näha, et raha kulub naisele, aga mitte lastele vms), aga nüüd “uuelt” mehelt oodatakse, et see toetaks temale võõraid lapsi.

Sellest temaatikast on raske aru saada naistel, kelle jaoks kõik mehed on juba a priori kõigis naiste hädades süüdi ja peavad naistele maksma ükskõik mis asjaoludel.

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 14:56; 15.04 15:30; 17.04 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paar 40-aastast tuttavat naist, kes pole hetkel suhtes ja kellel on lapsed. Samas, nende lapsed on juba teismelised. Teismelistele peaks peale maksma (mitte ainult nende eest maksma), et nad ema ja ema uue seksisemuga kuskile hotellituppa (teemaalgataja enda näide) aega veetma läheks.
Julgen väita, et kui kohtad seda ÕIGET naist, siis pole raha üldse oluline. Mina (naine) tutvusin oma abikaasaga kui tal majanduslikus mõttes elu madalaim punkt. Ostsin siis ka mehe lapsele asju. Samuti maksin koos väljas käies mehe ja ta lapse piletite eest, sest ma ARMASTAN seda meest ja mingi kinopilet või lõunasöök ei muutnud asja.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaid häirib see, et ta peab maksma kinni naise laste kulusid.

Sina kirjutad “kulusid” õigesti, teemaalgataja paraku mitte.
Samuti kargas silma “potentsiaalne” valesti kirjutamine. Need on ikka räiged eksimused. Võib-olla niisuguste kirjavigadega haritud naisi ei püüa? Haritud = reeglina majanduslik toimetulek.

Tervitab,
30ndais lapsevaba heas suhtes tark naine

+11
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 15:20; 17.04 15:41; 17.04 17:31; 17.04 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võrdus kehtib ainult piirini, et haridus üldjuhul garanteerib endaga hakkamasaamise. Päris kuuse alla ei jää, kui oled haritud. Sellest aga naiste sebimiseks ja veel enam, üksikemade laste kulude plekkimiseks, ei piisa.

Lisaks annab haridus vaid võimaluse. Ma ei kirjutanud, et formaalse hariduseta oleks garanteeritud mittehakkamasaamine! Vähese hariduse korral on meestel eelis, kuna neil on julgust riskida ja ronida kohtadesse, kuhu naised ei taha minna ja mistõttu siis makstakse rohkem. Hariduseta naine aga piirdub pigem lihtsama tööga või rikkama mehe ärasebimisega.

Olles ise haritud, panustades sellesse, et meie ümber oleks rohkem harituid, olles näinud nii harituid kui harimatuid, ma ei fetišeeriks haridust ega kirjaoskust üle.
Tõsine probleem on aga, kui haritud inimesed on lapsevabad, sest harimatud saavad lapsi alati rohkem. Miks sellele protsessile omalt poolt veel hagu anda? 😉

Haritud = reeglina majanduslik toimetulek.

Tervitab,

30ndais lapsevaba heas suhtes tark naine

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 14:56; 15.04 15:30; 17.04 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitab,
30ndais lapsevaba heas suhtes tark naine

Tänapäeval Tervitades jne taha enam koma ei panda.

Parimat soovides
40. aastates kolme lapsega abielus naine, kah tark, kuigi seda ise ütlema pean 😀

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 14:47; 15.04 15:34; 16.04 14:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea, mis seltskonnas sa liigud, aga nii ma ise kui mu sõbrannad, kel juba teismelised lapsed ja ise 30ndate lõpus, on oma kodud ja normaalsed sissetulekud – mina ei oota küll, et keegi minu laste kulusid kannaks.

Küll aga näen vastupidist – tunnetest jahuvad ja naise koju diivanile soovivad end suruda ikka sellised pea 40-aastased mehed, kes kas lahutuse järgselt või lihtsalt don juanina siiani elanuna pole endale peale spordikoti suutnud (sorry, auto ka liisingus) midagi hankida.
Otsitakse endale uut ema või teenindajat???

+20
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.04 15:37; 15.04 17:24; 16.04 07:08; 16.04 07:14; 16.04 07:39; 16.04 15:12; 17.04 09:47; 18.04 09:37; 18.04 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see majanduslikes raskustes üksikema. Mõned aastad tagasi tekkis ka austaja, käis pea igal õhtul külas ja sai lastega hästi läbi. Aga kui tuli, istus alati koos meiega söögilauda, tegi omale võileibu ja võttis laualt puuvilju. Kahjuks ei tulnud talle päehegi, et kui päeva eelarve kolmele on 7 eurot, siis tekitab selline lisasuu eelarvesse tohutu augu. Ei toonud ta ise kunagi midagi kaasa ega pakkunud ka poes, et maksab seekord ise. Saatsin viisakalt oma teed ja elasin oma piiratud eelarvega kenasti edasi. Seega – ei palu oma ja laste eest maksta, aga üksikema seljas elamine ei ole mulle samuti vastuvõetav. Kui küsid, miks ma siis suud lahti ei teinud, see just sellepärast, et ei saaks öelda, kuidas näljas üksikema omale ja lastele kelleltki süüa kerjab. Tegelikkuses saame meie ikka hakkama, aga võõraid tõepoolest toita ei jõua.

+44
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin just oli teema, kus lahutatud mees ja tema uus naine arvasid, et kui mehe eksnaisel uus mees majas, siis elatis peaks vähenema, kuna uus mees taob kinni ka võõraste laste kasvatamise. Nii et mõtle hoolega, et ämbrisse ei astu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on nii vanadel naistel reeglina lapsed, mõnel hakkavad lapsed juba täiskasvanuks saama.

Ei, see ei ole loomulik. See on suuremalt jaolt, aga mitte iseenesestmõistetav. Tee sõnatähendustel vahet!

Mina olen jälle märganud, et just ühtki lastetut meest sellises vanuses pole. No ok, tunnen paari tüüpi, aga need on ka sellised elupõlised elupõletajad, et päris ok mõtlemisega naine ei julgekski nendega lapsi saada.

Mis selle majandusliku poolega on, siis minu meelest on turg avar. Kui kõhnema sissetulekuga prouad ei sümpatiseeri, vali rikkamad. Iseasi muidugi, kas nemad jälle valikuga rahul on.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem on pigem selles , et kõigil kipub vaikimisi olema majanduslikud probleemid.

Kust sa küll leiad selliseid?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.04 16:54; 16.04 16:33; 16.04 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar kustutatud

Perekool.ee kasutajatingimused
4. Foorumis on keelatud algatada ja kirjutada järgnevatel teemadel:
4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades (mittesoovitavad on igasugused mõtteavaldused kaasfoorumlaste isikuomaduste kohta);

Perekooli moderaator

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus siin viide aseksuaalsusele? Iga normaalne naine teab, et enne vibraator kui parasiidist diivanikaunistus. Ja ka seksi saamiseks ei pea naine endale kedagi koju elama võtma ????????‍♀️ja kui laste isa puhul veel kannatatakse ja venitatakse kummi, siis jah, teise ringi puhul vaatavad ka naised, et keskealine meesterahvas ennast hoopis naise kodus mugavalt sisse ei sea, ise midagi panustamata – kusagilt on ju ka tema tulnud?! Exi või ema kaitsva tiiva alt?

Kommentaar kustutatud

Perekool.ee kasutajatingimused
4. Foorumis on keelatud algatada ja kirjutada järgnevatel teemadel:
4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades (mittesoovitavad on igasugused mõtteavaldused kaasfoorumlaste isikuomaduste kohta);

Perekooli moderaator

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.04 15:37; 15.04 17:24; 16.04 07:08; 16.04 07:14; 16.04 07:39; 16.04 15:12; 17.04 09:47; 18.04 09:37; 18.04 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust teemaalgataja ei kirjutanud sellest, et teda häirivad naisel laste olemasolu kui selline, vaid häirib see, et ta peab maksma kinni naise laste kulusid. Arusaadavalt see mõjub häirivalt, eriti kui selle kohta pole tehtud mingit kokkulepet ning seda oodatakse mehelt vaikimisi. Kas naised tahavad ka vaikimisi kinni taguda oma kärgmehe laste kulusid, kui nad mehe eest maksavad mõnikord? (Kui üldse maksavad?)

Eriti pikantseks muutub lugu siis, kui naine on andnud põhjust selleks, et laste isa ei toetaks oma lapsi (no näiteid on kogu Perekool täis: keelatakse laste ajaveetmist isaga, on näha, et raha kulub naisele, aga mitte lastele vms), aga nüüd “uuelt” mehelt oodatakse, et see toetaks temale võõraid lapsi.

Sellest temaatikast on raske aru saada naistel, kelle jaoks kõik mehed on juba a priori kõigis naiste hädades süüdi ja peavad naistele maksma ükskõik mis asjaoludel.

Meil käis asi lihtsalt. Oleme mehega abielus, minu lapse elatis ja lastetoetus (ka see 3. lapse oma, kaksikud on ühised) on lihtsalt osa pereeelarvest. Enne abiellumist rääkisime asjad läbi, mõlemale sobis ja sobib ka nüüd, 12 aastat hiljem.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest temaatikast on raske aru saada naistel, kelle jaoks kõik mehed on juba a priori kõigis naiste hädades süüdi ja peavad naistele maksma ükskõik mis asjaoludel.

Vale järeldus. Ei, ma ei arva, et mehed on kõigis naiste hädades süüdi. Ma lihtsalt arvan, et teemaalgataja peaks suutma valida sellise nasie, kes talle sobib. Kui talle ei sobi lastega naine, siis valib lastetu. Kui lastega naine sobib, aga ei sobi naise eest maksmine, annab ju samuti sobiva naise valida. Ja naisega asjad selgeks rääkida. Kõikidel üritustel ei pea lapsed kaasas käima ja kui on koos lastega toimetamised, siis saab kokku leppida, kes mille eest maksab.
Ja lõpeks ei saa ma lihtsalt aru, mida ta siit perekoolist ootab. Nõuannet, kust leida talle soivat naist? Või nõuannet, kuidas naisega teema selgeks rääkida? Või nõuannet, kuidas üksi naisteta elada, kui kõik naised pahad on?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 14:50; 15.04 17:59; 15.04 18:01; 16.04 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar kustutatud

Perekool.ee kasutajatingimused
4. Foorumis on keelatud algatada ja kirjutada järgnevatel teemadel:
4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades (mittesoovitavad on igasugused mõtteavaldused kaasfoorumlaste isikuomaduste kohta);

Perekooli moderaator

Lastea ise hakkamasaamine ja kohe ennast uue mehe kaela mitteriputamine ei tee naisest veel aseksuaali. Ja isegi feministi ei tee see naisest mitte 🙂 Meestega saab suhelda ka ilma nendega koos elamata ja ilma nende kulul elamata.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 14:50; 15.04 17:59; 15.04 18:01; 16.04 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaid häirib see, et ta peab maksma kinni naise laste kulusid.

Sina kirjutad “kulusid” õigesti, teemaalgataja paraku mitte.

Samuti kargas silma “potentsiaalne” valesti kirjutamine. Need on ikka räiged eksimused. Võib-olla niisuguste kirjavigadega haritud naisi ei püüa? Haritud = reeglina majanduslik toimetulek.

Tervitab,

30ndais lapsevaba heas suhtes tark naine

No kui sõnas “potentsiaalne” hääletu t-hääliku ärajätmine on räige viga, siis ma ei taha mõeldagi, mis need päris tõsised kirjavead sinu meelest on…näiteks ültse või supper… haritus tähendab ka seda, et tehakse vahet kohtadel, kus tuleb kirjakeelt ja ortograafiat täpselt jälgida ja kus suhtlemine sarnaneb pigem suulisele kõnele kirjalikus vormis, nagu foorum. Ja pisivigade, mis trükkimisel ikka sisse tulevad, üle norimine ei ole teab, mis suur harituse näitaja…

Teemasse kah….Tegelikult on väga palju 30+ ja 40+ naisi, kel lapsed juba suured, või pole neid lapsi 3. Ja päris palju on ka selliseid üksikemasid, kel normaalne eks, kes laste kasvatamises osaleb nii rahaliselt kui ka kasvatuslikult. Miks sina neid õnnetumaid ligi tõmbad, selle pead ise välja mõtlema.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 18:19; 18.04 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaid häirib see, et ta peab maksma kinni naise laste kulusid.

Sina kirjutad “kulusid” õigesti, teemaalgataja paraku mitte.

Samuti kargas silma “potentsiaalne” valesti kirjutamine. Need on ikka räiged eksimused. Võib-olla niisuguste kirjavigadega haritud naisi ei püüa? Haritud = reeglina majanduslik toimetulek.

Tervitab,

30ndais lapsevaba heas suhtes tark naine

No kui sõnas “potentsiaalne” hääletu t-hääliku ärajätmine on räige viga, siis ma ei taha mõeldagi, mis need päris tõsised kirjavead sinu meelest on…näiteks ültse või supper… haritus tähendab ka seda, et tehakse vahet kohtadel, kus tuleb kirjakeelt ja ortograafiat täpselt jälgida ja kus suhtlemine sarnaneb pigem suulisele kõnele kirjalikus vormis, nagu foorum. Ja pisivigade, mis trükkimisel ikka sisse tulevad, üle norimine ei ole teab, mis suur harituse näitaja…

Teemasse kah….Tegelikult on väga palju 30+ ja 40+ naisi, kel lapsed juba suured, või pole neid lapsi 3. Ja päris palju on ka selliseid üksikemasid, kel normaalne eks, kes laste kasvatamises osaleb nii rahaliselt kui ka kasvatuslikult. Miks sina neid õnnetumaid ligi tõmbad, selle pead ise välja mõtlema.

Eks need, kel majanduslikult kitsas tikuvad rohkem esile ka. Kes üksikud, ex-mehega saadakse hästi läbi ei ole otsest vajadust ka “armastust” otsida

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.04 14:36; 15.04 18:44; 16.04 08:02; 17.04 22:54; 18.04 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lastega vallaline naine.
No me saame hakkama. Ei pea kellegi rahale lootma.
Teeme ühe reisi ka aastas umbes. Aga kui nüüd mingi mees tuleks ja ütleks, et võiks reisile minna, siis jah, seda ma enam tervele vahmiilile lubada ei saaks.
Seega ma pigem ei läheks reisile. Ma ei nõuaks, et mees peaks maksma, aga ma ütleks otse, et ei saa reisile tulla, sest liiga kalliks läheb.
Ma olen ometi ajudega inimene. Ma saan ju aru kui suured on mu sissetulekud ja väljaminekud ja milline on mu elustiil. Kui üks minimaalselt 1000 eurone reis (no naine + 2 last) plaanida, siis ma arvutan ja saan aru, et see on liiga riskantne. No pärast tuleb äkki lastega puukoort närida või ei saa lubada jalgtratast.
Nii, et kui rahulik elu või kallis reis – siis pigem rahulikult tasutud maksud ja veidi üle ka.
Üle oma varju ma ei hüppaks.

Loodetavasti ei peaks ükski mees sellist vastust väljapressimiseks – see on minu poolt lihtsalt oma võimete ja võimaluste kaine hindamine. See reis võib ka olemata olla.

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 18:51; 18.04 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sisenenud vallaliste turule ja paraku sellises vanuses tulevad vastu juba “pagasiga” naised. Mul pole otseselt laste vastu midagi. Probleem on pigem selles , et kõigil kipub vaikimisi olema majanduslikud probleemid. Jah, loomulikult 2-3 lapsega elu pole lihtne, eriti kui exmehed ei toeta.Ma täitsa mõistan seda. Nt ühised väljaminekud kulud lähevad väga suureks, kui nt potensiaalse kaaslasega ja ta 3 lapsega kuskil käia või isegi reisida. Naeran juba mõne sõbraga, et tema lastetust “sõbrannast tibiga” on tal palju vähem kulusi(hotellituba jagatakse jne,piletid, söök)

Mul tekib sisemine konflikt, kas antud naised otsivad mingile probleemidele lahendust?Just majanduslikult, kuigi on päris tore naine.

Jah ilmselt tehakse mind maatasa, kuidas ma suudan rahast nii primitiivselt mõelda, kuid pange nt olukorda, kus selleks meheks on teie poeg ja teie emana olete sellises situatsioonis osaline?

Kommentaar kustutatud

Perekool.ee kasutajatingimused
4. Foorumis on keelatud algatada ja kirjutada järgnevatel teemadel:
4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades (mittesoovitavad on igasugused mõtteavaldused kaasfoorumlaste isikuomaduste kohta);

Perekooli moderaator

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 19:14; 16.04 12:27; 16.04 15:05; 17.04 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohhoo, nii tuttav teema!

Olen lasteta naine, kahekümnendate teises pooles, saan ise väga hästi majanduslikult hakkama. Paar aastat tagasi sisenesin ka vallaliste turule ning sain tuttavaks endast 10 a vanema mehega, kes oli toona 35-aastane. Käisime koos väljas ning see oli lausa piinlik, millise sihikindlusega üks tema suhtlusringkonna värskelt vallaliseks jäänud 30-aastane kahe väikese lapse ema minu kaaslast enda vääksudele “isaks” üritas sokutada. Minu juuresolekul flirtis ja kurtis vaheldumisi – et küll on ikka raske see üksiku elu ja oleks vaid selline kena mees kõrval, kes aitaks.Ikka väga-väga sihikindlalt käis see ülelöömise plaan ning üsna kindel, et lisaks vanale tutvusele ajendas teda ka soov majandusliku kindlustatuse järele – naisel endal polnud ei haridust ega oskusi, tegeles peaasjalikult mingite plätserdiste joonistamisega, mida ise suureks kunstiks pidas.

Nüüd paar aastat hiljem on see naine endiselt vaba ja vallaline, tinderdab mis hirmus. Lausa meeleheitlikult. Vahepeal on tal olnud mitu-mitu endast vanemat meesterahvast, keda suure hurraaga lastelegi tutvustanud, niiet viimased ei jõua järgegi pidada. Ja kõik suhted on lõppenud põhjusel, et naine on eeldanud, et meesterahvas oleks rahakoti ülesannetes. Aga ära kasutatud ei taha ju keegi saada, või mis? Minu hinnangul ei ole õige eeldada, et kõik kulutused endale ja lastele katab uus meessõber – selleks on lastel olemas bioloogiline isa, kellelt on võimalik elatis välja nõuda. Seda see naine aga teinud ei ole.

Ma ei austa seda naist isegi mitte niivõrd sellepärast, et ta mu toonasele silmarõõmule käppa üritas peale panna, vaid seepärast, et ta on nii meeleheitel ja kohtleb kõiki mehi kui rahakotti ja isa oma lastele. Tema ongi see naine, kes igal jõululaupäeval oma lastele uut isa tutvustab.:)

+11
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks raha meelitab igasugu tegelasi, nagu sitt kärbseid.
Ka oma mees ei taha kuhugi enam minna, kui naine hästi teenib.
Niiet naised, pange pead tööle ja tehke raha, siis on ka austajaid jalaga segada.

(40 ja 3 last, külla aga abielus)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et miski sinu valikutes on selline, mis viib mitte hakkama saavate naistega tutvuma.
Mina olin ka üksikema, aga haritud ja ettevõtliku inimesena suudan teenida hästi, ilmselt rohkem kui enamik mehi. Sain kohe vallaliseelu alguses aru, et peast palgatöötaja, kokkuhoidliku, kulusid pidevalt arvestava mehega ma koos olla ei suuda. Ta lihtsalt pole minu jaoks piisavalt mees, kuidagi selline liiga pehme, liiga meeleheitlik, plaanideta, arengusoovita, hääbuv mulje jäi sellistest meestest.
Õnneks ei pea- leidsin enda kõrvale inimese, kellega koos olla ettevõtlik, teha plaane, keda vaadata imetlevalt kui ta oma töistest tegemistest räägib, maksame kulusid ausalt öelda nii nagu juhtub ja kuidas kellelgi parajasti ettevõtluses likviidsust on. Oma laste reisikulud, vahel ka mehe omad maksan ise.
Niiet, tahad ägedat ja toimetulevat naist – pead ise rohkem mees olema.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et miski sinu valikutes on selline, mis viib mitte hakkama saavate naistega tutvuma.

Mina olin ka üksikema, aga haritud ja ettevõtliku inimesena suudan teenida hästi, ilmselt rohkem kui enamik mehi. Sain kohe vallaliseelu alguses aru, et peast palgatöötaja, kokkuhoidliku, kulusid pidevalt arvestava mehega ma koos olla ei suuda. Ta lihtsalt pole minu jaoks piisavalt mees, kuidagi selline liiga pehme, liiga meeleheitlik, plaanideta, arengusoovita, hääbuv mulje jäi sellistest meestest.

Õnneks ei pea- leidsin enda kõrvale inimese, kellega koos olla ettevõtlik, teha plaane, keda vaadata imetlevalt kui ta oma töistest tegemistest räägib, maksame kulusid ausalt öelda nii nagu juhtub ja kuidas kellelgi parajasti ettevõtluses likviidsust on. Oma laste reisikulud, vahel ka mehe omad maksan ise.

Niiet, tahad ägedat ja toimetulevat naist – pead ise rohkem mees olema.

Seda, et üksikemad majaduslikult ühed kõige kindlustatumad on, selles ei kahtle meist enam keegi. Piisab paarist hiireklõpsust ja teekond, kus mina otsustan ja sina ole mees ja maksa võibki alata. Perekonnaseadusest tulenevalt ei tohi elatis ühele lapsele olla väiksem poolest alampalgast. Äge! Sellise summaga peab täiskasvanud inimenegi kuu aega hakkama saama, mis siis viga lapsi kasvatada. Nii on jah võimalik oma palgaga laiata.

Mees peab rohkem mees olema, aga kas sina ei olnud piisavalt naine, et sul laste isaga lörri läks!?

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appike, kui hästi sa oskasid sõnadesse panna sama, mida tunnen. Ka minu netosissetulek (ilma elatiseta) on rohkem kui mõne üksiku mehe palk. Ja no täielik turn off sellised mehed, kes iseenda toitmisegagi toime ei tule, mis siis veel muudest kuludest kanda.

Minul on kogemus, kus ma ostsin mehele ka lennupiletid, kui reisile minek, lisaks siis enda ja laste omadele… ja see pidev teema, et just mehel rahaga probleemid, mitte mul, see väsitas.

Mina arvan ka, et miski sinu valikutes on selline, mis viib mitte hakkama saavate naistega tutvuma.

Mina olin ka üksikema, aga haritud ja ettevõtliku inimesena suudan teenida hästi, ilmselt rohkem kui enamik mehi. Sain kohe vallaliseelu alguses aru, et peast palgatöötaja, kokkuhoidliku, kulusid pidevalt arvestava mehega ma koos olla ei suuda. Ta lihtsalt pole minu jaoks piisavalt mees, kuidagi selline liiga pehme, liiga meeleheitlik, plaanideta, arengusoovita, hääbuv mulje jäi sellistest meestest.

Õnneks ei pea- leidsin enda kõrvale inimese, kellega koos olla ettevõtlik, teha plaane, keda vaadata imetlevalt kui ta oma töistest tegemistest räägib, maksame kulusid ausalt öelda nii nagu juhtub ja kuidas kellelgi parajasti ettevõtluses likviidsust on. Oma laste reisikulud, vahel ka mehe omad maksan ise.

Niiet, tahad ägedat ja toimetulevat naist – pead ise rohkem mees olema.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.04 15:37; 15.04 17:24; 16.04 07:08; 16.04 07:14; 16.04 07:39; 16.04 15:12; 17.04 09:47; 18.04 09:37; 18.04 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise summaga peab täiskasvanud inimenegi kuu aega hakkama saama, mis siis viga lapsi kasvatada. Nii on jah võimalik oma palgaga laiata.

See inimene ei ela ju palgast, kas ridade vahelt ei oska lugeda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted vallaline 40-nates mees ja üksikemad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.