Esileht Pereelu ja suhted vallaline 40-nates mees ja üksikemad

Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )

Teema: vallaline 40-nates mees ja üksikemad

Postitas:

Mina olen vallaline ja lapsetu 39 ja tunnen veel mitut. Kõik on kenad ja toredad naised. Jah tõsi see, et nad ei pinguta nii meeleheitlikult mehe leidmisega nagu lapsega naised ega tee kontosid portaalidesse, kus partnerit otsitakse.

40-le ligineva lastetu naise eest peaks iga mees jooksma nii et pea ja jalad kokku puutuvad. Enamasti on sellistel naistel plaan, kellelegi ikka see ups!-titt kraesse keeratakse.

See ikka väga mööda jutt. Tavaliselt naine, kes õudseeelt last tahab, selle kusagilt ka hangib ja tavaliselt veidi nooremana. Kasvõi pangast. Vaevalt nüüd suur lapsehuviline nii kaua ootab.
Olen ise sellises vanuses, suhtes ja õnnelik lastetu. Enamasti on see meieealistel ikka teadlik valik.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 15:20; 17.04 15:41; 17.04 17:31; 17.04 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen vallaline ja lapsetu 39 ja tunnen veel mitut. Kõik on kenad ja toredad naised. Jah tõsi see, et nad ei pinguta nii meeleheitlikult mehe leidmisega nagu lapsega naised ega tee kontosid portaalidesse, kus partnerit otsitakse.

40-le ligineva lastetu naise eest peaks iga mees jooksma nii et pea ja jalad kokku puutuvad. Enamasti on sellistel naistel plaan, kellelegi ikka see ups!-titt kraesse keeratakse.

See ikka väga mööda jutt. Tavaliselt naine, kes õudseeelt last tahab, selle kusagilt ka hangib ja tavaliselt veidi nooremana. Kasvõi pangast. Vaevalt nüüd suur lapsehuviline nii kaua ootab.

Olen ise sellises vanuses, suhtes ja õnnelik lastetu. Enamasti on see meieealistel ikka teadlik valik.

Pangast?:D
Naine ei julge kondoomegi osta, läheb jah pangast last küsima:)
Pigem jäädakse mõnest tuttavast mehest rasedaks või eksmehest. Päris võõrast ka selleks ei valita, sest peab seksima. Ega rasedaks jäämine pole ka nii lihtne enam võib osutuda täiesti võimatuks.

Teadlik valik? Oleks sul see “õige” mees, küll siis lapse teed kuigi 40 on juba käest lastud vanus. Vabadest valikutest räägib see kellel pole valikuid.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 19:14; 16.04 12:27; 16.04 15:05; 17.04 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teadlik valik? Oleks sul see “õige” mees, küll siis lapse teed kuigi 40 on juba käest lastud vanus. Vabadest valikutest räägib see kellel pole valikuid.

Sa ikka tead, et kõik inimesed ei taha paljuneda? Tihti just see parem osa inimkonnast.
Lapse võib igaüks saada, armastust päris kõigile ette nähtud polegi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 15:20; 17.04 15:41; 17.04 17:31; 17.04 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne inimene siiski soovib lapsi. Egoism on selle asja nimi.

Seda küll jah. Altruism on säästa keskkonda, loodust, enda kapriise.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 15:20; 17.04 15:41; 17.04 17:31; 17.04 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamik emasid soovib oma lastele ikka parimat – et kõike jätkuks ja lastel millestki puudust ei tuleks – ei saa ju neile seda pahaks panna. Ma tahan ka, et mu lastel oleks tuba soe, kõht täis ja riided seljas. Paraku on selleks ikkagi raha vaja – kes käib mitme kohaga tööl, kes otsib majanduslikult kindlustatud kaaslast (kes aitaks kergemini toime tulla). Eestis kipub nii olema, et töökohad, kus naised töötavad, on väiksema töötasuga kui need, kus valdavalt töötavad mehed.

Kuid ka paljud lahutatud mehed on raskes olukorras – lastele tuleb elatist maksta. Nendelgi on raske uut suhet luua – maksab elatise ja oma elamiskulud (sageli jääb elukoht endisele naisele ja lastele, tuleb uut üürima/ostma hakata), järgi jääb vähe, niisama kulutada ei saa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et sa alateadlikult valid teatud tüüpi naisi, hetkel siis selliseid, kes enda majandamisega hakkama ei saa.
Mina olen ka üksikema, ühe lapsega. Elatist ei saa, sest meil on 50-50 jaotus. Mu sissetulek on piisav, et lisaks äraelamisele ka lõbustusi lubada meile. Töötan keskastme juhina. Minule käiks au pihta, kui keegi tahaks mu lapse kulusid kinni maksta. Nagu, sa arvad, et ma ei suuda oma last toita ja katta?! Endale vahel luban väljas käies välja teha, aga tõesti ainult vahel, kui see on mehele oluline.
Enda kõrvale soovin sellist meest, kes samuti oma eluga hästi hakkama saab. Küll aga ma ei soovi lapsi rohkem ja isegi koos elamine pole esmatähtis ja vot sellist meest on juba raske leida. Siiamaani kohatud mehed soovivad kas kõike või mitte midagi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 20:53; 17.04 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et sa alateadlikult valid teatud tüüpi naisi, hetkel siis selliseid, kes enda majandamisega hakkama ei saa.

Mina olen ka üksikema, ühe lapsega. Elatist ei saa, sest meil on 50-50 jaotus. Mu sissetulek on piisav, et lisaks äraelamisele ka lõbustusi lubada meile. Töötan keskastme juhina. Minule käiks au pihta, kui keegi tahaks mu lapse kulusid kinni maksta. Nagu, sa arvad, et ma ei suuda oma last toita ja katta?! Endale vahel luban väljas käies välja teha, aga tõesti ainult vahel, kui see on mehele oluline.

Enda kõrvale soovin sellist meest, kes samuti oma eluga hästi hakkama saab. Küll aga ma ei soovi lapsi rohkem ja isegi koos elamine pole esmatähtis ja vot sellist meest on juba raske leida. Siiamaani kohatud mehed soovivad kas kõike või mitte midagi.

oot-oot mehed tahavad kohe kokku kolida, mitte visiitsuhet?Minu arust enamus visiitsuhtest unistavadki ainult ja väldivad kokkukolimist kärgperenduses.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.04 14:36; 15.04 18:44; 16.04 08:02; 17.04 22:54; 18.04 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et sa alateadlikult valid teatud tüüpi naisi, hetkel siis selliseid, kes enda majandamisega hakkama ei saa.

Mina olen ka üksikema, ühe lapsega. Elatist ei saa, sest meil on 50-50 jaotus. Mu sissetulek on piisav, et lisaks äraelamisele ka lõbustusi lubada meile. Töötan keskastme juhina. Minule käiks au pihta, kui keegi tahaks mu lapse kulusid kinni maksta. Nagu, sa arvad, et ma ei suuda oma last toita ja katta?! Endale vahel luban väljas käies välja teha, aga tõesti ainult vahel, kui see on mehele oluline.

Enda kõrvale soovin sellist meest, kes samuti oma eluga hästi hakkama saab. Küll aga ma ei soovi lapsi rohkem ja isegi koos elamine pole esmatähtis ja vot sellist meest on juba raske leida. Siiamaani kohatud mehed soovivad kas kõike või mitte midagi.

oot-oot mehed tahavad kohe kokku kolida, mitte visiitsuhet?Minu arust enamus visiitsuhtest unistavadki ainult ja väldivad kokkukolimist kärgperenduses.

Ei, ma väidan seda, et need mehed, kellega mina tutvunud olen ja vastastikune meeldimine on tekkinud, on tahtnud rohkemat, kui mul pakkuda on.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 20:53; 17.04 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan ka, et sa alateadlikult valid teatud tüüpi naisi, hetkel siis selliseid, kes enda majandamisega hakkama ei saa.

Mina olen ka üksikema, ühe lapsega. Elatist ei saa, sest meil on 50-50 jaotus. Mu sissetulek on piisav, et lisaks äraelamisele ka lõbustusi lubada meile. Töötan keskastme juhina. Minule käiks au pihta, kui keegi tahaks mu lapse kulusid kinni maksta. Nagu, sa arvad, et ma ei suuda oma last toita ja katta?! Endale vahel luban väljas käies välja teha, aga tõesti ainult vahel, kui see on mehele oluline.

Enda kõrvale soovin sellist meest, kes samuti oma eluga hästi hakkama saab. Küll aga ma ei soovi lapsi rohkem ja isegi koos elamine pole esmatähtis ja vot sellist meest on juba raske leida. Siiamaani kohatud mehed soovivad kas kõike või mitte midagi.

oot-oot mehed tahavad kohe kokku kolida, mitte visiitsuhet?Minu arust enamus visiitsuhtest unistavadki ainult ja väldivad kokkukolimist kärgperenduses.

Ei, ma väidan seda, et need mehed, kellega mina tutvunud olen ja vastastikune meeldimine on tekkinud, on tahtnud rohkemat, kui mul pakkuda on.

Aga mida Sul ikkagi pakkuda on sellisele mehele ja mida vastu ootad? Alla 45 mehed elaksid veel heameelega pereelu, 50+ võibolla seda enam ei vaja. Kas aktsepteeriksid, kui sellisel visiitsuhtleval mehel on veel sarnaseid iseseisvaid naispartnereid peale Sinu?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 00:52; 18.04 13:51; 18.04 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida Sul ikkagi pakkuda on sellisele mehele ja mida vastu ootad? Alla 45 mehed elaksid veel heameelega pereelu,

Kui need alla 45+ mehed veel elaks hea meelega pereelu, siis miks nad pahatihti oma eelmiste perede juurest jalga on lasknud?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 14:24; 16.04 16:22; 16.04 17:34; 18.04 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui need alla 45+ mehed veel elaks hea meelega pereelu, siis miks nad pahatihti oma eelmiste perede juurest jalga on lasknud?

Sest vaheldust tahaks.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla 45 mehed elaksid veel heameelega pereelu, 50+ võibolla seda enam ei vaja. Kas aktsepteeriksid, kui sellisel visiitsuhtleval mehel on veel sarnaseid iseseisvaid naispartnereid peale Sinu?

Mis pereelu see päss enam elab. 45aastaks peaksid lapsed juba täiskasvanud olema. Mina küll ei sooviks saada last nii vana mehega, kel kari lapsi juba valmis trükitud. Lastetu mehega võib saada lapse, sest siis see on sellele mehele nagu eriline kingitus. Aga saada laps mehega, kel pesakond lapsi juba maha jäetud ja eksnaine maitseb üksikema põlve? Peaks ikka peast segi siis ju olema.

Eile avalikustati statistika, et Eestis on 92000 kõrgharidusega naist rohkem, kui kõrgharidusega mehi. Seega 92000 naist peab leppima kas madala haridusega või elama ilma meheta.

Ainult hariduse järgi mehe otsimisel võib väga rängalt puusse panna….parem keskharidusega tubli ja asjalik, norm iseloomuga oskustöölisest mees, kui kõrgharidusega, kuid sita iseloomuga intellektuaal…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 18:19; 18.04 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need 40+ mehed tahavad ikka nn pereelu vaid sellel põhjusel, et oleks keegi loll, kes keedab-küpsetab-hoolitseb nende eest ja regulaarne seks kodus olemas. Ei ole siin mingit suurt eluarmastust suuremalt jaolt mängus.

Olen siin ühe teise vastajaga täiesti nõus, ma ise küll 38, kuid lapsed 15 ja 17 ja no pmst täiskasvanud. Lahku läinuna jah, tore intelligentne kaaslane, kes mitmendal ringil, käiks väljas ja seksi vajame kõik, aga alustada täiesti nullist kogu selle pereeluga… ei saa 100 protsenti eitada, et võib veel juhtuda, aga suure tõenäosusega mitte. Olen õnnelik, et olen noorena lapsed sünnitanud ja tänaseks suur töö tehtud.

Samas minu ex on elanud peale lahutust juba 4 naisega koos – pool aastat siin, siis jälle seal, siis kolmandas ja neljandas kohas. On need olnud tema eluarmastused? Kahtlen. Mehed lihtsalt ei oska üksi olla – ja kuna mingil põhjusel on need naised teda oma diivanile lasknud (sest ta on ikka naiste juurde sisse kolinud), siis usun, et tema poolt on puhtalt mugavus see olnud. Paraku on mingil põhjusel need kooselud tänaseks kõik lõpppenud (aiman, miks, sest ega inimene ei muutu, kuid eks igaüks peab vitsad ikka ise kätte saama).

Kui mina naisena/emana nii käituks, no ma arvan, et ma ei oleks normaalne. Käia ja olla võib, aga kokku kolimine on ikka tõsine samm – mitte, et kolime sisse-välja, kuidas tuju on.
Ma arvan, et mehed lihtsalt ei mõtle asju läbi – ja neid ei huvitagi, kui paljusid nende sammud puudutavad tegelikult.

Ja ausalt öeldes – ma ei kujuta ette, mis must pori tuleb enamiku meestega kaasa nende endise elu näol – milleks seda vaja on. Enamik mehi jaurab oma elatise teemaga (naisena olen arvamusel, et elatis peab makstud olema, muidu on tegu ikka täiesti mõttetu mehega), siis see suurem ring, kellega peab arvestama… see ei ole vaid liblikad kõhus ja armuõnn. Hetkel mõtlen, et parem mitte.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.04 15:37; 15.04 17:24; 16.04 07:08; 16.04 07:14; 16.04 07:39; 16.04 15:12; 17.04 09:47; 18.04 09:37; 18.04 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed lihtsalt ei mõtle asju läbi – ja neid ei huvitagi, kui paljusid nende sammud puudutavad tegelikult.

Sellega olen nõus, et PALJUD mehed ei mõtle oma samme läbi. Ei näe suhet kui midagi, mida ehitatakse ja hoitakse, vaid midagi, milles loksutakse, kuni võimalik. Ja kui enam pole, siis järgmisse loksumisse.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 12:42; 18.04 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe poolt paari kirjavea tegemist harimatuseks tembeldada on mu meelest naljakas. Esiteks ei ole keelelised võimed kõigil ühesugused ja teiseks on tähenärijateks enamasti naised. Mehed lihtsalt ei pööra pisiasjadele tähelepanu. Mu enda kõrgharidusega mees küsib minult ühtelugu õigekirja osas nõu, tean mitut professorit, kes alatasa kirjavigu teevad, ja ka enamus meie kõrgahritud tuttavatest meestest teeb vahel ortograafiavigu. Sel teemal naeruvääristamine on rumal ja mõttetu. Mis ei tähenda, et viisakalt ei võiks parandada, aga sellest mingit draamat teha ja harimatuks pidada on küll liiast.
Aga mis teemaalgatusse puutub, siis mitut last üksi kasvatav inimene ongi majanduslikult keerulisemas olukorras kui vallalised, kes elavad vaid endale. 2 lapse ülalpidamine on juba üüratu kulutus, kui just väga vähe ei teeni, et iga penni peab 3 korda peos veeretama.
Mina näiteks maksin sel nädalal 2 lapse trennide eest ligi 250 eurot korraga – küll tantsupeo kostüüm (kohustuslik), rahvatantsu laager koolivaheajal, kuumaksud. See on ainult TRENNIDE eest… Kui palju üks teismeline võib süüa, seda suudavad ette kujutada vaid teismeliste vanemad.
Aga väikeste laste ülalpidamiskulud on palju väiksemad ja söövad nad ka vähem. Meenutan vahel aega, kus mu tänaseks teismelised lapsed sõid nii, et mina ostsin ühe prae ja siis kolmekesi süües jäi meil sellest veel järgi ka kohvikus… Täna pean ostma 3 praadi ja tuleb veel puudugi, hea et kõrvallaudades ei käida jääke endale küsimas…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ehee, perekooli klassika. Üldistamine, sildistamine ja seda puhtalt enda isikliku kogemuse pealt? Järeldus – kõik 40+ mehed on pässid, pere maha jätnud laiskvorstidest seksisõbrad, kel porine rada järel lohisemas. Kõik mehed. Punkt.
Ja kõrgharidus teeb inimesest kohe väärtuslikuma isendi. Alati. Punkt.
Aamen.
Aga, võibolla prooviks oma suures ilmeksimatuses esmalt enda elule tagasi vaadata ja mõelda kastist välja? Kui oma exi üle olla nõnda kibestunud, võiks mõelda, miks siis kunagi temaga üldse voodisse pugesid lapsi tegema? Enda rumalust on vahel pagana raske tunnistada iseendalegi.
Meeste valimatu süüdistamine maailma hädades suhete mõttes küll kaugele ei vii, ainult s???magnetiks muudab ja järgnevad mehekogemused on ikka vanas mustris.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 00:52; 18.04 13:51; 18.04 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult hariduse järgi mehe otsimisel võib väga rängalt puusse panna….parem keskharidusega tubli ja asjalik, norm iseloomuga oskustöölisest mees, kui kõrgharidusega, kuid sita iseloomuga intellektuaal…

Kahe käega nõus! Mina kolistasin päris mitu sellist ämbrit läbi, enne kui kohale jõudis. Hästi ligitõmbav on küll alguses, kui mehel on kõrgem kraad ja vinge töö ja hobid ja ettevõtlikkust nii palju, et ajab üle ääre. Pidev teema, et ei jõua kogu teenitud raha enam kuhugi pannagi! Uhke kohe sihukest tutvustada, et näe, millise mehe olen ära võlunud! Kuidagi tõstab enda väärtust ka. Mingi aja pärast sain aru, et tahaks, et mina ka kuhugi sinna raha ja hobide vahele mahuksin…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka lahku läinud ja tõesti ma ei viitsi hetkel kellegagi pereelu elada.
Saaks oma teismelistega hakkama, on juba hästi küll.
Ma ei tea, miks ma peaks tahtma hetkel pereelu.
Näen juba probleeme – mehel on ootused, vähemalt puhas pesu ja söök, tuba hoiab korras naine, lapsed peavad olema viisakad ja korralikud, no kurat jälle on elutoas lapsed sõpradega kui koju tuled, naisele ei meeldi õhtune õlu ja paar sarvilist sõna teleka ees, lapsed on jälle vannituppa oma kola laiali jätnud, hommikul vist pesema ei saagi, sest 12-aastane teeb seal oma iluprotseduur. Siis peab veel kuhugi mahtuma mehe eelmine elu. Ehk peab aega olema laste jaoks ja kena oleks ju nendega korrapäraselt tegeleda. Mul pole nii palju tubegi korteris, et näiteks potentsiaalse mehe lapsed mõnusasti ära mahuks.
Oi mulle see kärgperendus ei sobi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 18:51; 18.04 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ka ajab alati naerma see kõrghariduse olemasolu.
Vaadates kuidas eestis neid “kõrgharidusi” vorbitakse Vakra-Kovalenko näitel.
Sry tööandjaid ei huvita ka su kõrgharidus-huvitav see kuidas sa talle kasulik oled.
Eesti eristab teistest riikidest see kõrghariduse hullus. Et peab nui neljaks olemas kõrgharidus, ükskõik kuidas sa selle siis saad.
See kõrghariduse taak on tulnud nõukaajast. Et kindlastis saagu kõrghariduse, siis partei abil saab kuskile tehasesse tööle!Töökoht kindlustataud elu lõpuni jne

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.04 14:36; 15.04 18:44; 16.04 08:02; 17.04 22:54; 18.04 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka lahku läinud ja tõesti ma ei viitsi hetkel kellegagi pereelu elada.

Saaks oma teismelistega hakkama, on juba hästi küll.

Ma ei tea, miks ma peaks tahtma hetkel pereelu.

Näen juba probleeme – mehel on ootused, vähemalt puhas pesu ja söök, tuba hoiab korras naine, lapsed peavad olema viisakad ja korralikud, no kurat jälle on elutoas lapsed sõpradega kui koju tuled, naisele ei meeldi õhtune õlu ja paar sarvilist sõna teleka ees, lapsed on jälle vannituppa oma kola laiali jätnud, hommikul vist pesema ei saagi, sest 12-aastane teeb seal oma iluprotseduur. Siis peab veel kuhugi mahtuma mehe eelmine elu. Ehk peab aega olema laste jaoks ja kena oleks ju nendega korrapäraselt tegeleda. Mul pole nii palju tubegi korteris, et näiteks potentsiaalse mehe lapsed mõnusasti ära mahuks.

Oi mulle see kärgperendus ei sobi.

Ma siis ka see kahe teismelisega.
Põhimõtteliselt olen nõus – kooselu toob kaasa naise jaoks ainult kohustuste kasvu. Enamjaolt.

Et siis tegelikkuses on pigem olukord ikka nii, et need lastega naised, kes saavad oma eluga majanduslikus mõttes toime, ega ikka need küll meeleheitlikult endale koju meest ei otsi. Ei tasu arvata vastupidist kõigil nendel 40+ vallalistel mehepoegadel, kel lapsed küla peal laiali ja elatis järgmised 10-15 aastat maksmist vajab.

Ehk siis jah, kui naine jubedalt tahab teile käppa peale panna, siis on seal mingi omakasu mängus – aga see on niimoodi nii lastega kui lasteta (siis on sooviks laps saada) naiste puhul. Lihtsalt hea seksi pärast on ikka vähesed valmis endale mitmenda ringi mehe koju võtma – kuigi mehed seda vist esimese põhjusena oma naiivsuses arvavad. Ja rahahimu siis see järgmine põhjus raudpolt. 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.04 15:37; 15.04 17:24; 16.04 07:08; 16.04 07:14; 16.04 07:39; 16.04 15:12; 17.04 09:47; 18.04 09:37; 18.04 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sisenenud vallaliste turule ja paraku sellises vanuses tulevad vastu juba “pagasiga” naised. Mul pole otseselt laste vastu midagi. Probleem on pigem selles , et kõigil kipub vaikimisi olema majanduslikud probleemid.

Ma olen 40+ naine ning koos sõbrantsiga viimased aastad vallalised. Ja probleem on hoopis selline, et 40+ vabad mehed on enamuses käest ära lasknud, näevad oma east tunduvalt vanemad välja, elavad jumal teab kus ning mingit vara eriti pole(tähelepanekud siis fb-tutvusgruppidest). Meie ja minuealine tutvuskond aga materiaalselt väga heal järjel, sportlikud ja hea välimusega naised. Ühesõnaga oleme me nüüd nii kaugel, et sõbrannal on endast 20 aastat noorem ja minul 16 aastat noorem mees, sest meievanused on tõesti õudus kuubis.
Ilmselt vaatab teemaalgataja 30-seid naisi, ilmselgelt neil on lapsed. Meievanuste lapsed on enamik täisealised ja saab kohustusteta elu nautida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 16:56; 18.04 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sisenenud vallaliste turule ja paraku sellises vanuses tulevad vastu juba “pagasiga” naised. Mul pole otseselt laste vastu midagi. Probleem on pigem selles , et kõigil kipub vaikimisi olema majanduslikud probleemid.

Ma olen 40+ naine ning koos sõbrantsiga viimased aastad vallalised. Ja probleem on hoopis selline, et 40+ vabad mehed on enamuses käest ära lasknud, näevad oma east tunduvalt vanemad välja, elavad jumal teab kus ning mingit vara eriti pole(tähelepanekud siis fb-tutvusgruppidest). Meie ja minuealine tutvuskond aga materiaalselt väga heal järjel, sportlikud ja hea välimusega naised. Ühesõnaga oleme me nüüd nii kaugel, et sõbrannal on endast 20 aastat noorem ja minul 16 aastat noorem mees, sest meievanused on tõesti õudus kuubis.

Ilmselt vaatab teemaalgataja 30-seid naisi, ilmselgelt neil on lapsed. Meievanuste lapsed on enamik täisealised ja saab kohustusteta elu nautida.

Mida muud nende 25a poistega ikka peale hakata, peale k000imise? Kahju tõesti, kui muid naudinguid (25a tõesti voodis osav?) enam elus otsida ei oska.
Aga pange edasi, saavad poisid vähemalt mingi kogemuse ja koolituse, loodetavasti.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 00:52; 18.04 13:51; 18.04 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida muud nende 25a poistega ikka peale hakata, peale k000imise? Kahju tõesti, kui muid naudinguid (25a tõesti voodis osav?) enam elus otsida ei oska.
Aga pange edasi, saavad poisid vähemalt mingi kogemuse ja koolituse, loodetavasti.

30+ on ning poistest on asi kaugel. Elus edukad ja heal majanduslikul järjel intelligentsed mehed. Ja lisaks muule tõesti voodis head ning hoolivad. Ning usu mind-vähemalt mina tean, mis on hea ning olen väga nõudlik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 16:56; 18.04 22:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 61 kuni 83 (kokku 83 )


Esileht Pereelu ja suhted vallaline 40-nates mees ja üksikemad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.