Esileht Hobinurk Vallaline kaunitar

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 1,016 )

Teema: Vallaline kaunitar

Postitas:

Kes esimest osa näinud, millised on muljed? Tean et paljudele BSH ei istu ja saadet ka juba päris palju maha tehtud, aga minu arust äge naine ja saade ka huvitav, igatahes asjalikum kui mingi rannamaja nt. Igatahes ühes eilses videos BSH ütles, et mehe ta saatest leidis, aga saate lõpuni peab meest varjama. Kes saadet vaatasid, mis arvate kes “võidab”? Kaspar ja Michael nt tundusid ühed kõige sümpaatsemad, aga eilsel saate-esitlusel nad andsid lühikese intervjuu ja nägudest jäi mulje, et ei võitnud kumbki. Samuti BSH mainis, et “esimeste saadete põhjal ei saa üldse järeldusi teha”. Huvitav, kas on reaalne et võitis näiteks too nigeerlane; 20 aastane noor kutt või too 4 lapse isa?? Kes saadet näinud siis tehke pakkumisi ???? Samas jäin mõtlema et huvitav kas sõbrannad ka tulemust ei tea? Või need 11 kutti, ka kõigil vaikimiskohustus?

+16
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Emmanueli ei kujutaks võitjana ette. Ma ei tea, kas asi on kehvas eestikeelses sõnavaras või on sõprade seltskond sattunud tal Eestis selline, kes nii räägib aga no nagu pubekas oli oma sebimiste ja asjadega.

Kuigi mõnigi koht pani silmi pööritama, siis eks formaat ongi selline. Vaatan teist osa ka kindlasti, sest vähemalt osalised on lõpuks ometi enam-vähem normaalselt valitud.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kanalil see saade jooksis? Kas kordust saab vaadata? Olen midagi maha maganud.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kanalil see saade jooksis? Kas kordust saab vaadata? Olen midagi maha maganud.

Eile alles hakkas jooksma TV3s.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kanalil see saade jooksis? Kas kordust saab vaadata? Olen midagi maha maganud.

Eile alles hakkas jooksma TV3s.

Ei, TV3 eilses saatekavas seda saadet küll ei ole. (spetsiaalselt võtsin telekava ette, no pole)
Äkki on mingis tasulises veebiversioonis vaid?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kanalil see saade jooksis? Kas kordust saab vaadata? Olen midagi maha maganud.

Eile alles hakkas jooksma TV3s.

Ei, TV3 eilses saatekavas seda saadet küll ei ole. (spetsiaalselt võtsin telekava ette, no pole)

Äkki on mingis tasulises veebiversioonis vaid?

Go3 jah, peab ostma vaatamise.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BSH isiklikult ei tunne, aga see “mina ja maailm” persona millega ta end esitleb mulle ei meeldi, mistõttu saadet ka ei jälgi.

Saate võitja on suht kindlalt ette teada kui loogiliselt mõelda. Miks peab erakonna esimeheks kandideeriv mees kuhugi suhterealitysse ronima kui võit poleks kindel? Ütlen seda ainuüksi uudistes loetu ja fotode põhjal, kus ka see meesterahvas on ainus, kes silma jäi.

+27
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kanalil see saade jooksis? Kas kordust saab vaadata? Olen midagi maha maganud.

Eile alles hakkas jooksma TV3s.

Ei, TV3 eilses saatekavas seda saadet küll ei ole. (spetsiaalselt võtsin telekava ette, no pole)

Äkki on mingis tasulises veebiversioonis vaid?

Go3 jah, peab ostma vaatamise.

Küll tulevad niisama kanalitesse ka, ei hakka mina maksma.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahti on niii sümpaatne!

+5
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

BSH. Pruut igas pulmas ja kadunuke igas matustel.

+26
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle üllataval kombel meeldis. Ei oodanud nii sooja ja osavõtlikku tähelepanu BSH poolt osalejate suhtes, paaris kohas sai isegi naerda – nt need kommentaarid Johanesse osas olid päris head ja see, kuidas Johannes ise enda üle naeris 🙂 BSH ellusuhtumine ja isiksus tundusid esimest korda elus ägedad.

Osalejad ka sümpaatsed, va Emmanuel ja see Herki 😀 Emmanuel tundub liiga libe sell ja Herki veidi kentsakas.

Ahti on ka minu lemmik, mõjub turvaliselt ja tundub ehe. Aga reaalses elus ei usuks, et BSH valiks 26aastasena ja veel lastetuna mehe 4 lapsega. Kaspar on ka muidugi tore, aga tundub, et pingutas esimeses saates natuke üle. Siim jälle võlus originaalsusega.

Terrase poeg on huvitav ja välise vaatluse põhjal justkui sobiks BSH kõige paremini. Kuigi mind isiklikult teeks ta edevus natuke ettevaatlikuks. Usun, et temast saabki väljavalitu.

+7
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nagu aimata oli, siis oli reklaam üle võlli. Nagu Eesti laulu puhul. Kui need on finalistid, siis millised olid saatest välja jäänud inimesed??

Aga millegagi tuleb eetrit täita.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

Terrase poeg on huvitav ja välise vaatluse põhjal justkui sobiks BSH kõige paremini. Kuigi mind isiklikult teeks ta edevus natuke ettevaatlikuks. Usun, et temast saabki väljavalitu.

Kui naine on niivõrd edev ja enesekeskne siis see ei tee ettevaatlikuks, aga edev mees on hirmus! 😀 Minu arvates just paar parajaid, suplevad oma egodes.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldis saate esimene osa. 🙂

 

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle üllataval kombel meeldis. Ei oodanud nii sooja ja osavõtlikku tähelepanu BSH poolt osalejate suhtes, paaris kohas sai isegi naerda – nt need kommentaarid Johanesse osas olid päris head ja see, kuidas Johannes ise enda üle naeris ???? BSH ellusuhtumine ja isiksus tundusid esimest korda elus ägedad.

Osalejad ka sümpaatsed, va Emmanuel ja see Herki ???? Emmanuel tundub liiga libe sell ja Herki veidi kentsakas.

Ahti on ka minu lemmik, mõjub turvaliselt ja tundub ehe. Aga reaalses elus ei usuks, et BSH valiks 26aastasena ja veel lastetuna mehe 4 lapsega. Kaspar on ka muidugi tore, aga tundub, et pingutas esimeses saates natuke üle. Siim jälle võlus originaalsusega.

Terrase poeg on huvitav ja välise vaatluse põhjal justkui sobiks BSH kõige paremini. Kuigi mind isiklikult teeks ta edevus natuke ettevaatlikuks. Usun, et temast saabki väljavalitu.

Ta ongi soe ja osavõtlik. Kahjuks on enamus eestlasi nii kibestunud ja kinni oma vihkamises, et no ei suudeta loobuda halvustamisest. Nagu siingi selgelt näha. Need inimesed ise on nii õnnetud, et neil on raske vaadata /kuulda kuidas teine inimene särab ja on õnnelik.
Nüüd õnnetukesed ruttavad toksima…

+10
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene hunnik õnnetust juba kohal ja lisas oma autogrammi alla. Pai sulle!

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahjuks Eesti siiski liiga väike sellise saateformaadi jaoks. Saade kukub välja ikkagi pigem paroodiana kui saates on ainult 10 meest ning nendest paar tükki enam-vähem üle keskmise välimusega ja ühtegi päriselt kena meest polegi. Ülejäänud üldse sellised, keda BSH küll päriselus iial ei vaataks.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kroonika artikkel oli täiesti täppi, milles oli arvustus kirjutatud, saade hype-ti liialt üles selle kohta, mis see päriselt on.. Nõustun selle arvamusega täielikult.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole üldse kibestunud ja ilmselgelt saate formaat näebki ette, et BSH peab särama ja kiitma kõiki mehi:) Aga tegelikult arvasin, et sellest tulebki tasemel saade, et saate meeskond on kasvõi korralikud mehekandidaadid kinni maksnud, et nad saatesse tuleksid. Reaalsus on aga paroodia. Kindlasti seal on paar normaalset meest ka, aga jah… pole üldse BSH fänn, aga ta pole ju naine, kes tahaks endale tossikest meest:) rääkimata nendest, kes olid reaalselt imelikud. See Terras on kindlasti saate võitja, ei imestaks, kui enne saadet juba kokku lepitud, seda enam, et “vanad tuttavad”.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole üldse kibestunud ja ilmselgelt saate formaat näebki ette, et BSH peab särama ja kiitma kõiki mehi:) Aga tegelikult arvasin, et sellest tulebki tasemel saade, et saate meeskond on kasvõi korralikud mehekandidaadid kinni maksnud, et nad saatesse tuleksid. Reaalsus on aga paroodia. Kindlasti seal on paar normaalset meest ka, aga jah… pole üldse BSH fänn, aga ta pole ju naine, kes tahaks endale tossikest meest:) rääkimata nendest, kes olid reaalselt imelikud. See Terras on kindlasti saate võitja, ei imestaks, kui enne saadet juba kokku lepitud, seda enam, et “vanad tuttavad”.

Tõesti kohutav kamp. Kuskilt külapeolt leiab ka vist normaalsema kaadri.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh sellist kampa oli oodata, kui meedias tehti nupukesi, et ilge tung on sinna saatesse saada.  Aga kui tava eetrisse jõuab, siis esimese osa ikka ära vaatan.

 

Lastest on natuke kahju….

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui tava eetrisse jõuab, siis esimese osa ikka ära vaatan.

Kuhu tava eetrisse? Ega teisedki saated, mis mujale toodetud, pole tava-eetrisse tulnud. Pilvede all jookseb üldse Apollos.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui tava eetrisse jõuab, siis esimese osa ikka ära vaatan.

Kuhu tava eetrisse? Ega teisedki saated, mis mujale toodetud, pole tava-eetrisse tulnud. Pilvede all jookseb üldse Apollos.

Ikka tuleb tv3 oktoobris.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui tava eetrisse jõuab, siis esimese osa ikka ära vaatan.

Kuhu tava eetrisse? Ega teisedki saated, mis mujale toodetud, pole tava-eetrisse tulnud. Pilvede all jookseb üldse Apollos.

Seda saasta ei vaata aastaid

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui tava eetrisse jõuab, siis esimese osa ikka ära vaatan.

Kuhu tava eetrisse? Ega teisedki saated, mis mujale toodetud, pole tava-eetrisse tulnud. Pilvede all jookseb üldse Apollos.

Pilvede all poleks mõtet tava-eetrisse panna.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilvede all poleks mõtet tava-eetrisse panna.

Parim sari üldse.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks on pandud valikusse mingid vanamehed, üks koguni nelja lapse isa. Mis vallalise kaunitari suhtematerjal see siis on. Piinlik. Kas siis mitte kedagi valida ei olnud.

+23
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilvede all jookseb üldse Apollos.

Kas seda on edasi tehtud või korratakse vana tobedat jura?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Brigitte on äge, aga mehed on küll sellised, et võta üks ja viska teist.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, miks on pandud valikusse mingid vanamehed, üks koguni nelja lapse isa. Mis vallalise kaunitari suhtematerjal see siis on. Piinlik. Kas siis mitte kedagi valida ei olnud.

Ilmselt just sellepärast, et vaatajatele hea kont närimiseks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 1,016 )


Esileht Hobinurk Vallaline kaunitar