Esileht Hobinurk Vallaline kaunitar

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 1,016 )

Teema: Vallaline kaunitar

Postitas:
Kägu

Ilmselt just sellepärast, et vaatajatele hea kont närimiseks.

Pigem lõpetatakse vaatamine, kui suurem osa mehi on sellised, et naiskandidaat sellistega päriselus sõnagi ei vahetaks. Peaks jääma siiski mingigi usutavus, et tõepoolest igaühel on šanss. Aga praegu annab mingisuguse mõõdu välja ju ainult see edevuse hunnik, teiste puhul ei kujuta ju keegi ette, et selliseid üldse keegi tahaks, kõige vähem keegi vallaline kaunitar. Välismaistes saadetes on ikka ju kenad ja sobivas eas noormehed välja otsitud, et saate vastu huvi äratada. Siin on nagu õnnetusehunnikud.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline vähegi norm mees peaks sinna tahtma minna? Milleks?

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline vähegi norm mees peaks sinna tahtma minna? Milleks?

Ma arvan, et mujal saavad ikka raha selle eest. See edevik läks poliitilise kasu pärast, valimised tulevad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mujal saavad ilmselt raha seal näitlemise eest ja suures riigis ei hakka iga vastutulija näpuga näitama ka: vaata see oli tola selles tõsielu….

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu meest on seal sellised, et mina, keskealine keskmise välimusega naine, ei pea neid ka kenadeks, saati siis selline kaunitar nagu BSH.

+19
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu meest on seal sellised, et mina, keskealine keskmise välimusega naine, ei pea neid ka kenadeks, saati siis selline kaunitar nagu BSH.

Minu arust pole seal kedagi kenaks pidada.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu meest on seal sellised, et mina, keskealine keskmise välimusega naine, ei pea neid ka kenadeks, saati siis selline kaunitar nagu BSH.

Minu arust pole seal kedagi kenaks pidada.

No ei olegi, aga mitu tükki on lausa sellised, kes on allapoole keskmist välimusega.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei olegi, aga mitu tükki on lausa sellised, kes on allapoole keskmist välimusega.

Nii ta on. Sellepärast ongi neid kauni naisega paari toppimine naeruväärne.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ii ta on. Sellepärast ongi neid kauni naisega paari toppimine naeruväärne.

Ehk hingeliselt sobivad?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina imestan seda, et praeguse poliitilise ja majandusliku seisu juures Eesti Vabariigis üldse veel keegi vaatab selliseid täiesti mõttetuid saateid nagu tantsud tähtedega või mingi vallaline kaunitar. Kes neid saateid vaatab ja miks, milleks üldse avada televiisor. Milleks need saated on toodetud, mis eesmärki teenivad- kas vaid osalejate ego? Ma ise ei vaata ega hakka seda ka tegema, aga küsin neilt, kes sellist saasta tarbivad.

+12
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina imestan seda, et praeguse poliitilise ja majandusliku seisu juures Eesti Vabariigis üldse veel keegi vaatab selliseid täiesti mõttetuid saateid nagu tantsud tähtedega või mingi vallaline kaunitar. Kes neid saateid vaatab ja miks, milleks üldse avada televiisor. Milleks need saated on toodetud, mis eesmärki teenivad- kas vaid osalejate ego? Ma ise ei vaata ega hakka seda ka tegema, aga küsin neilt, kes sellist saasta tarbivad.

Samal põhjusel, miks sina käid siin perekooli foorumis.

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see saade vast välismaa mõõtu tõesti välja ei anna, aga põnev vaadata ikka. Okei, see poliitik ei istu üldse ja kui ta tõesti võidab, siis päris nõme küll ???? Aga tekkis küsimus et kui go3-s juba 2 osa ära olnud, siis peaks novembri keskpaigaks läbi olema, aga kui teles algab alles oktoobris ja kuskilt jäi kõrvu et 16.12 finaal, siis ilmselt go3 vaataja peab viimast osa ikka kuu aega ootama? Ma selline kiiksuga et kui midagi huvitavat näen siis kangesti tahaks kohe kõik ära näha/loen nädalaid kunas läbi saab ????

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see saade vast välismaa mõõtu tõesti välja ei anna, aga põnev vaadata ikka. Okei, see poliitik ei istu üldse ja kui ta tõesti võidab, siis päris nõme küll ???? Aga tekkis küsimus et kui go3-s juba 2 osa ära olnud, siis peaks novembri keskpaigaks läbi olema, aga kui teles algab alles oktoobris ja kuskilt jäi kõrvu et 16.12 finaal, siis ilmselt go3 vaataja peab viimast osa ikka kuu aega ootama? Ma selline kiiksuga et kui midagi huvitavat näen siis kangesti tahaks kohe kõik ära näha/loen nädalaid kunas läbi saab ????

Oh sa vaeseke, kuidas sa küll elatud saad, kui nii jube ootamine käib. Otsi ehk abi mõnelt psühholoogilt?

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake parem seda, kohe nagu õudukas, et kas see väike laps kuuma vee sisse kukub või ei kuku  https://jupiter.err.ee/1608688990/pea-ees-vette-tai-kuningriigis

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina imestan seda, et praeguse poliitilise ja majandusliku seisu juures Eesti Vabariigis üldse veel keegi vaatab selliseid täiesti mõttetuid saateid nagu tantsud tähtedega või mingi vallaline kaunitar. Kes neid saateid vaatab ja miks, milleks üldse avada televiisor. Milleks need saated on toodetud, mis eesmärki teenivad- kas vaid osalejate ego? Ma ise ei vaata ega hakka seda ka tegema, aga küsin neilt, kes sellist saasta tarbivad.

aga sina imesta, mina vaatan küll telekat, olgu see seis milline tahes, vallaliste saadet pole vaadanud, võibolla ei vaatagi, aga tantsusaadet hakkan küll vaatama, las inimesed teevad mis tahavad, sina imestad, mina lihtsalt vaatan

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina imestan seda, et praeguse poliitilise ja majandusliku seisu juures Eesti Vabariigis üldse veel keegi vaatab selliseid täiesti mõttetuid saateid nagu tantsud tähtedega või mingi vallaline kaunitar. Kes neid saateid vaatab ja miks, milleks üldse avada televiisor. Milleks need saated on toodetud, mis eesmärki teenivad- kas vaid osalejate ego? Ma ise ei vaata ega hakka seda ka tegema, aga küsin neilt, kes sellist saasta tarbivad.

Mida hullem seis, seda populaarsemad sellised saated on (kuni muidugi juba päris ellujäämise nimel võitlema ei pea hakkama füüsiliselt). Inimene tahab puhata ja mängida ka, mitte ainult maailma probleemide ja poliitika üle arutleda.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina imestan seda, et praeguse poliitilise ja majandusliku seisu juures Eesti Vabariigis üldse veel keegi vaatab selliseid täiesti mõttetuid saateid nagu tantsud tähtedega või mingi vallaline kaunitar. Kes neid saateid vaatab ja miks, milleks üldse avada televiisor. Milleks need saated on toodetud, mis eesmärki teenivad- kas vaid osalejate ego? Ma ise ei vaata ega hakka seda ka tegema, aga küsin neilt, kes sellist saasta tarbivad.

Vahest tahad vaadata midagi, kus ei pea pingsalt kaasa mõtlema. Minu arust on need nii lollid küsimused, stiilis ‘kuidas keegi küll seda või toda teeb/tarbib/sööb’.. Maailmas on nii palju inimesi ja kujutad ette, et täpselt nii palju erinevalt saavadki inimesed elada. Aga vaevata oma pead sellega, et KUIDAS? Võid ju oma saasta mitte tarbida, aga mõistust vist nagu antud ei ole, et analüüsida.. ????‍♀️

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahest tahad vaadata midagi, kus ei pea pingsalt kaasa mõtlema. Minu arust on need nii lollid küsimused, stiilis ‘kuidas keegi küll seda või toda teeb/tarbib/sööb’.. Maailmas on nii palju inimesi ja kujutad ette, et täpselt nii palju erinevalt saavadki inimesed elada. Aga vaevata oma pead sellega, et KUIDAS? Võid ju oma saasta mitte tarbida, aga mõistust vist nagu antud ei ole, et analüüsida.. ????‍♀️

No mis need kõik maailma inimesed siia teemasse puutuvad?

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahest tahad vaadata midagi, kus ei pea pingsalt kaasa mõtlema. Minu arust on need nii lollid küsimused, stiilis ‘kuidas keegi küll seda või toda teeb/tarbib/sööb’.. Maailmas on nii palju inimesi ja kujutad ette, et täpselt nii palju erinevalt saavadki inimesed elada. Aga vaevata oma pead sellega, et KUIDAS? Võid ju oma saasta mitte tarbida, aga mõistust vist nagu antud ei ole, et analüüsida.. ????‍♀️

No mis need kõik maailma inimesed siia teemasse puutuvad?

tõesti loll küsimus, mis inimesed siia teemasse tohivad üldse puutuda

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatasin ka seda ja minu meelest on see üsna igav.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Avastasin, et Telia pakkus praegu go3 kuuajalist proovivaatamist tasuta. tegin konto ja vaatasin juba näidatavad 2 esimest osa ära. lisaks ka kohtingute täisversioonide 2 esimest saadet.
jagan eelkirjutaja arvamust, kes kirjutas, et kokkuvõttes on saade igav.
lisaks häris pidev reklaam, nt rooside kätteandmise stseenis näidati vähemalt 3 korda lähedalt lillefirma logo, mis roosidega samal laual oli. samasuguseid reklaaminippe oli saates veel mitmeid tisigi.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida hullem seis, seda populaarsemad sellised saated on

Vot ei usu ja pole nõus. Inimestel on tõsine energiakriis ja meil ähvardab kohe Euroopas alata tuumasõda – ja selline täiesti mõttetu nn heaolusaade on seetõttu muudkui populaarsem? Sa mõtled, et üha rohkem ja rohkem inimesi lülitavad oma telekad selle saate vaatamiseks praegu sisse või mida?

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi meie hädisest Jupiterist on midagi vaadata, miks peaks sellist jampsi vaatama kui just mõni tuttav seal ei osale?

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel on tõsine energiakriis ja meil ähvardab kohe Euroopas alata tuumasõda – ja selline täiesti mõttetu nn heaolusaade on seetõttu muudkui populaarsem? Sa mõtled, et üha rohkem ja rohkem inimesi lülitavad oma telekad selle saate vaatamiseks praegu sisse või mida?

Ei oleks arvanud, et see backfires ja mõni aru ei saa 🙂
Ilmselgelt seepärast, et mida hullem jura muus elus ja maailmas toimub, seda rohkem tahetakse tühja ja vähe mõtlemist nõudvat meelelahutust, et veidigi hullumajast puhkust ja mütteid eemale saada.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu elu on praegu väga tume ja just sel põhjusel on see kaunitari saade ainuke, mida üldse vaatan. see on selline, kus ükski molekul ajus ei pea liikuma, lihtsalt vaatad ilusat naist (ise olen ka naine) ja ilusat mõisa.  samal põhjusel käisin ka just kinos vaatamas sellist puhtalt ilulemise ja tühja aju filmi nagu “pilet paradiisi”.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lauakommete reeglid on viimastel aastatel muutunud? Absoluutselt kõik EV ja ENSV  aegsed, aga ka hilisemad etiketiraamatud räägivad, et alustada tuleb taldrikule kõige kaugematest söögiriistadest, liikudest väljastpoolt sissepoole,  aga seal saates alusatatakse seestpoolt ja “etiketikoolituse” tädi ei ütle sellise jama kohta silpigi :-O

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel on tõsine energiakriis ja meil ähvardab kohe Euroopas alata tuumasõda –

Ja mis tavainimene selle teadmisega siis peale peaks hakkama? On nagu on, kuniks elame, tuleb teha, mis kellelegi meeldib.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa mõtled, et üha rohkem ja rohkem inimesi lülitavad oma telekad selle saate vaatamiseks praegu sisse või mida?

Klõpsan läpakas Go3 lingile ja kogu lugu. Võin samal ajal teises aknas tööd teha ja silmanurgast saadet jälgida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telia teenused muide on minutipõhise kasutamisega. St, et sa võid ka selle tasulise go3 tellida, vaatad kaunitari ära ja siis lõpetad tellimuse. Sa ei saa arvet terve kuu kohta, vaid nende minutite kohta, millal seda äppi kasutasid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telia teenused muide on minutipõhise kasutamisega. St, et sa võid ka selle tasulise go3 tellida, vaatad kaunitari ära ja siis lõpetad tellimuse. Sa ei saa arvet terve kuu kohta, vaid nende minutite kohta, millal seda äppi kasutasid.

Ma näen seda Go3st ja seda jagab mulle laps, kel see ongi ainus TV pakett. Vaatan arvutist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 1,016 )


Esileht Hobinurk Vallaline kaunitar