Esileht Hobinurk Vallaline kaunitar

Näitan 26 postitust - vahemik 991 kuni 1,016 (kokku 1,016 )

Teema: Vallaline kaunitar

Postitas:
Kägu

https://thehealthclinic.eu/hinnakiri/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://thehealthclinic.eu/hinnakiri/

Igal pool on hinnad alates. Palju sul tegelikult läheb, saad konsultatsioonil teada. Health Clinicu all teevad tööd väga paljud erinevad kirurgid, kelle kõigi hinnad on erinevad. Peep Pree kliiniku hinnakirjas on hinnad alates 5100. Seega ikkagi on vahe maksimaalselt 1000-2000 eurot, mitte ei erine hinnad poole võrra, nagu sa siin raiud ja raiud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terras sõnas „Stuudios“, et ta ei läinud „Vallalise kaunitari“ saatesse, et teha oma poliitikukarjäärile reklaami. Hendrik rääkis, et võttis „Vallalisest kaunitarist“ osa, kuna ta on lõpetanud ajakirjanduse magistri ja teda huvitas telesaate filmimise köögipool.”

https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120133242/hendrik-terras-esimeses-teleintervjuus-parast-suhteskandaali-vallalise-kaunitari-kogemus-aitab-kaasa-poliitikas#dalvalimised23

 

Karm!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terras sõnas „Stuudios“, et ta ei läinud „Vallalise kaunitari“ saatesse, et teha oma poliitikukarjäärile reklaami. Hendrik rääkis, et võttis „Vallalisest kaunitarist“ osa, kuna ta on lõpetanud ajakirjanduse magistri ja teda huvitas telesaate filmimise köögipool.” https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120133242/hendrik-terras-esimeses-teleintervjuus-parast-suhteskandaali-vallalise-kaunitari-kogemus-aitab-kaasa-poliitikas#dalvalimised23   Karm!

Mis selles karmi on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://thehealthclinic.eu/hinnakiri/

Igal pool on hinnad alates. Palju sul tegelikult läheb, saad konsultatsioonil teada. Health Clinicu all teevad tööd väga paljud erinevad kirurgid, kelle kõigi hinnad on erinevad. Peep Pree kliiniku hinnakirjas on hinnad alates 5100. Seega ikkagi on vahe maksimaalselt 1000-2000 eurot, mitte ei erine hinnad poole võrra, nagu sa siin raiud ja raiud.

Mul on Troosti juures pandud rinnad kaks korda, nii et ma olen väga kursis tema hindadega. Mida sa vaidled. Ei tule sinna midagi enam otsa.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terras sõnas „Stuudios“, et ta ei läinud „Vallalise kaunitari“ saatesse, et teha oma poliitikukarjäärile reklaami. Hendrik rääkis, et võttis „Vallalisest kaunitarist“ osa, kuna ta on lõpetanud ajakirjanduse magistri ja teda huvitas telesaate filmimise köögipool.” https://kroonika.delfi.ee/artikkel/120133242/hendrik-terras-esimeses-teleintervjuus-parast-suhteskandaali-vallalise-kaunitari-kogemus-aitab-kaasa-poliitikas#dalvalimised23 Karm!

Mis selles karmi on?

Lihtsalt kasutas ära naist.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Troosti juures pandud rinnad kaks korda, nii et ma olen väga kursis tema hindadega. Mida sa vaidled. Ei tule sinna midagi enam otsa.

Ja millal sa viimati panid need? Ja kui kaks korda pandud, siis teine kord oli ilmselt korrigeerimine, mis võikski natuke odavam olla. Ka Troosti hinnad on erinevad olenevalt sellest, kas pöördud ta poole otse või Health Clinicu kaudu, kes ka oma tasu võtab, kas tal on hetkel suur järjekord vms. Ja veidi aega tagasi olidki operatsioonide hinnad aastaid 4000 ringis. Aga siinkohal polegi Troosti hind üldse tähtis. Algas see vaidlus üldse sellest, et rikkad käivad mingi eraldi arsti juures, kus on kaks korda kallimad hinnad kui mujal ja kus ei panda pomme ette. See on täiesti vale. Kahekordseid hindu pole kuskil, kalleim on Pree, kelle käest ei saa sellepärast kvaliteetsemat tööd. Pooled pommid ongi Pree pandud, sest inimene ise soovib nii. Mingeid rikaste ja vaeste arste Eestis ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäätegi on rindadest ja hindadest jaurama või?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingeid rikaste ja vaeste arste Eestis ei ole.

Kuidas ei ole? Silmalaugude korrigeerimine näiteks 2000 vs 3000.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingeid rikaste ja vaeste arste Eestis ei ole.

Kuidas ei ole? Silmalaugude korrigeerimine näiteks 2000 vs 3000.

Kahju, et need rikaste arstid sulle mõistust pähe ei saa panna!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ei ole? Silmalaugude korrigeerimine näiteks 2000 vs 3000.

Rikas läheb hea arsti juurde, mitte selle juurde, kellele rohkem maksta saab. Rikas sellepärast ongi rikas, et oskab hästi oma raha kasutada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju, et need rikaste arstid sulle mõistust pähe ei saa panna!

Kahju, et sul pole ei mõistust ega raha. Mul õnneks mõlemaga hästi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikas läheb hea arsti juurde, mitte selle juurde, kellele rohkem maksta saab. Rikas sellepärast ongi rikas, et oskab hästi oma raha kasutada.

Jap, nii ma olengi teinud. Üldjuhul on hea tagasisidega, paljukoolitanud ning enim soovitatud arst kalleim. Opid võetakse ju ometi ette varasemalt pikalt uurides ja kaalutledes.

Sama toimub poes-kui mingi asi silma hakkab, osutub see kallima otsa omaks, alati.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa käiks aga bikini fitness, body fitness trennis, siis enamusel on kunstrinnad.

See ei tähenda siiski, et pooltel naistel oleks kunstrinnad, nagu siin väideti.

Nii et pooled naised harrastavad bikini või body fitnessi ???? Haha!

Ma käin nii jõusaalis kui erinevates rühmatrennides ja heas vormis, lihases naisi on küll. Noored mitte vanad tädid. Aga mingeid pomme kellelgi pole ning samuti pole märganud midagi sellist, et oleks kahtlustki, et kunstrind. Enamusel suuremad/väiksemad ja loomuliku asetusega rinnad, st ei pruugi olla kõige kenama asendi või kujuga.

Body ja bikini fitnessis läheb rasvaprotsent nii madalaks ja selle tulemusel rind peaaegu kaob. Siis ongi vaja midagi ette toppida, et liiga mehelikult lapik rind poleks.

Kui sa vaid teaks, kui palju kordi olen ma komplimenti saanud teistelt naistelt stiilis “mis sul viga, sul nii kenad rinnad peale kolme last”. Mul on kunstrinnad.

Lisaks on Pree hinnad lihtsalt nimega üle hinnatud. Jaan Troost, Siim Simmo, Mare Malva Tallinnas teevad rinnasuurendusoperatsioone umbes 4000€. Samuti kõik on hinnas ja väga hea töö, eriti Troost ja Simmo.

Tõesti? Oled kõigi nende juures käinud rindu panemas?

Minu opp Simmo juures ebaõnnestus täiesti. Ei soovita vaenlasele ka seda yleshaibitud kirurgi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldjuhul on hea tagasisidega, paljukoolitanud ning enim soovitatud arst kalleim.

Täitsa vale ilukirurgia puhul. Pree lõikab silmi halvasti, mingi koolnunägu tuleb pähe sellest. Rindade osas soovitab pomme. Üldiselt on ikka soovitus minna sellise kirurgi juurde, kes on mingile asjale spetsialiseerunud. Üks lõikab hästi kõhtu, teine rindu, kolmas nägu. Aga sina mine kirurgi juurde ja küsi, kas saad äkki veel rohkem maksta, kui ta küsib, siis saad enda arust kohe eriti hea tulemuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa vale ilukirurgia puhul. Pree lõikab silmi halvasti, mingi koolnunägu tuleb pähe sellest. Rindade osas soovitab pomme. Üldiselt on ikka soovitus minna sellise kirurgi juurde, kes on mingile asjale spetsialiseerunud. Üks lõikab hästi kõhtu, teine rindu, kolmas nägu. Aga sina mine kirurgi juurde ja küsi, kas saad äkki veel rohkem maksta, kui ta küsib, siis saad enda arust kohe eriti hea tulemuse.

Dziisas, kui loll sa oled. Loomulikult konkreetse protseduuri tagasisidet, mitte hei, kes meil Eestis parim lõikaja on, vahet pole, mida teha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dziisas, kui loll sa oled. Loomulikult konkreetse protseduuri tagasisidet, mitte hei, kes meil Eestis parim lõikaja on, vahet pole, mida teha.

Dziisas kui loll sina oled, hinnavahed ei ole Eestis nii suured, et minna selle juurde, kellel on kõige kallim, siis arvad, et saad kõige parema. Ei ole siin mingeid rikaste ja vaeste arste, nagu sa väidad. Aga tundub, et ilukirurgiast sa ei tea mitte midagi, niisama trollid siin.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dziisas kui loll sina oled, hinnavahed ei ole Eestis nii suured, et minna selle juurde, kellel on kõige kallim, siis arvad, et saad kõige parema.

Ei, ikka sina oled loll. Mitte ei lähe hinna pärast, vaid tavaliselt parim osutub kallimaks. Laugude ja rindade puhul näiteks on nii, süstide puhul mitte.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingeid rikaste ja vaeste arste Eestis ei ole.

Kuidas ei ole? Silmalaugude korrigeerimine näiteks 2000 vs 3000.

Kahju, et need rikaste arstid sulle mõistust pähe ei saa panna!

see pole see arst

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rikas läheb hea arsti juurde, mitte selle juurde, kellele rohkem maksta saab. Rikas sellepärast ongi rikas, et oskab hästi oma raha kasutada.

Jap, rikkana nii teengi. Kui see hea arst on palju kallim, siis maksan rõõmuga, mitte ei hakka koonerdama.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan ma õigesti aru, et kaks kunstrindadega naist vaidlevad siin, kumb neist on lollim?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan ma õigesti aru, et kaks kunstrindadega naist vaidlevad siin, kumb neist on lollim?

Just nii! Juba mitu lehekülge on suutnud valmis vorpida ja ilmselt jätkavad veel sama pikalt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan ma õigesti aru, et kaks kunstrindadega naist vaidlevad siin, kumb neist on lollim?

Jah,  sa saad õigesti aru.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Onlyfansi kummipardid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan ma õigesti aru, et kaks kunstrindadega naist vaidlevad siin, kumb neist on lollim?

Mul pole kunstrindu, enda ilus 75B on.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga täiesti mõttetu raha raiskamine oli lõppude lõpuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 991 kuni 1,016 (kokku 1,016 )


Esileht Hobinurk Vallaline kaunitar