Esileht Hobinurk Vallaline kaunitar

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Vallaline kaunitar

Postitas:

Keda ennustate võitjaks vallalisele kaunitarile?

Ise arvan, et finaalis on Hendrik, Michael ja Kaspar. Aga vot, kes neist ära ka võidab, ei tea. Mis teie arvate?

Ehk Hendrikut iseginkujutaks kõige rohkem B kõrval ette?

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jutud liiguvad, et Hendrik võitis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hendrikuga liigub ringi jah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei vaadanud isegi lõpuni, väga nigel saade võrreldes samasuguste välismaiste saadetega

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda ennustate võitjaks vallalisele kaunitarile?

Ise arvan, et finaalis on Hendrik, Michael ja Kaspar. Aga vot, kes neist ära ka võidab, ei tea. Mis teie arvate?

Ehk Hendrikut iseginkujutaks kõige rohkem B kõrval ette?

Mina ennustan, et see saade kukub läbi ja ei too loodetud raha sisse. Räägi näiteks, miks sina investeerid sellesse saatesse?  Sinu tähelepanu on raha. Miks sa oma raha neile annad? Selgita palun.  Sellised saated on toodetud ainult ühel eesmärgi, et teenida omanikele tasu. Loodan, et need noored inimesed saavad väärilise tasu saates osalemise eest ja lähevad oma eluga edasi. Mis aga paneb sind oma vaba aega kulutama kellegi töötasu loomiseks ?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise arvan samamoodi, et lõpukolmik nemad 3. Miskipärast on ka meeles see, et oleks nagu kuulnud, et Hendrikuga nagu liiguvad ringi. Aga äkki ikka on head sõbrad.

Kohe kui Hendrikut nägin, siis mõtlesin, et ilmselt on nagu Brigitte tüüpi jne ja kahtlustasin suht alguses, et võidab selle ära.

Aga kurat noh ma ei tea…miskipärast on temas midagi kahtlast ja isegi kui ta võidaks.. ma nii kardan, et see pole ikkagi see prints valgel hobusel pikk suhe. Samas ma isiklikult ju ei tea teda ja mulje ehk ongi petlik..Võibolla kogu see poliitika asi käib ka mul kuklas ja siis endal peas kujunenud mingi asi.

Ma ise loodaksin väga Kaspari võitu muidu. Ta kuidagi oleks heaks tasakaaluks või noh jällegi, tundub. Michael on ka super, aga tundub Brigitte jaoks liiga asjalik või noh liiga teist tüüpi inimene.

Ideeliselt muidu jah sobiks Hendrik kõige paremini. Nad on kuidagi sarnased. No aga ikkagi see Kaspar..tema oleks natuke tagasihoidlikum, aga piisavalt julge ikkagi kaaa..

Nojah siis 😀

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib sealt see Hendrik ja Michael. Hendrikuga sobiks vast kõige paremini ja tundub selline sõbralik ja vaba tüüp. Aitab teistel riideid valida, õpetab lauakombeid ja no üleüldse, selline täiega sex mees 🙂

Aga sealt saatest see Herki ja Emmanuel ( loodan, et läksid nimed õigesti), sa püha jeerum mis mehed, jookseks kiiresti ja kaugele selliste eest.. Teised mehed on toredad, aga mitte BSH ‘le.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võrreldes viimasel ajal televisioonis olevate tõsieluseriaalidega on täitsa vaadatav asi. Kõik mehed viisakad ja toredad, ilma läbustamiseta. BSH on ka väga asjaliku jutuga, on väga hea mulje jätnud.

Mina usun, et võitja on Hendrik.. Teistega teda ette ei kujutaks 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei vaadanud isegi lõpuni, väga nigel saade võrreldes samasuguste välismaiste saadetega

milliseid saateid me saame samasuguste välismaa saadetega võrrelda

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emmanuel????

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui tüüpidelt küsiti, miks nad saatesse tulid, siis tuli sealt ikka kuhjaga nõmedaid vastuseid: üks tuli, kuna sõbrad saatsid ta ankeedi ära, üks tuli eesti keelt praktiseerima, mõned kasutasid vanu klišeesid, et tahtsid end proovile panna või uusi kogemusi saada … Mage! Selles osas oli Ahti äge: ütleski, et tuli Brigitte pärast!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Vallaline kaunitar