Esileht Pereelu ja suhted Vallalised, mitu partnerit teil aastas

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Vallalised, mitu partnerit teil aastas

Postitas:

Kui oled vallaline, aga seksida tahad, kui tihti uue partneri otsite. Normaalne suguelu paaridel ju mitu korda nädalas. Samas see teeks juba aastas väga palju partnereid. Kas peaksin ennast siis litsina tundma või lihtsalt mõtlema, et elan regulaarset suguelu.

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 10:24; 09.02 13:02; 09.02 14:00; 09.02 19:32; 10.02 12:26; 10.02 14:32; 10.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oled vallaline, aga seksida tahad, kui tihti uue partneri otsite. Normaalne suguelu paaridel ju mitu korda nädalas. Samas see teeks juba aastas väga palju partnereid. Kas peaksin ennast siis litsina tundma või lihtsalt mõtlema, et elan regulaarset suguelu.

Miks kõik partnerid ainult üheks korraks peavad olema?

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kust selline normaalsus pärit on? kollasest ajakirjandusest? naised saunas?

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, vahetad kuus korra. See teeb juba aastas 12. Kui ei sobi , siis ju rohkem ei seksi. Võtad järgmise. Vahet pole, kas mees või naine oled. Samas see ju normaalsem, kui armuke olla. Vähemalt ei tee kellegile liiga.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 10:24; 09.02 13:02; 09.02 14:00; 09.02 19:32; 10.02 12:26; 10.02 14:32; 10.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, 12 partnerit aastas. Mul tekib sellisel puhul küll küsimus, et kuidas see võimalik on, pmst igaüks sobib siis? Kui igaks korraks uus, siis on ju number eriti uhke 😀
Suvaline töökaaslane – sobib, suvaline meessoost teenindaja – diil… jne?
Ma ikka väga harva kohtan kedagi, kellega tekib tunne, et võiks. Ja kuidas siis edasi, sellise tempo juures tuleb vist kiirelt ettepanek teha, et lets fakk? Alati on variant, et tüüp ei võta vedu. Siis pöördud kõrvalseisja poole sama küsimusega?

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba ja vallalisena oli minul seksisõber, kes ei pretendeerinud suhtele, oli ise abielus ka. Kahjuks peale 2 aastat hakkas vihjama lahutusele sp. lõpetasin suhte. Edaspidiselt olid pikemad suhted vabade meestega.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 13:36; 09.02 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba ja vallalisena oli minul seksisõber, kes ei pretendeerinud suhtele, oli ise abielus ka. Kahjuks peale 2 aastat hakkas vihjama lahutusele sp. lõpetasin suhte. Edaspidiselt olid pikemad suhted vabade meestega.

Kui tihti kohtusite?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 10:24; 09.02 13:02; 09.02 14:00; 09.02 19:32; 10.02 12:26; 10.02 14:32; 10.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne suguelu paaridel ju mitu korda nädalas.

See võib nii olla “algajatel”. Edaspidi ikka kord-kaks kuus, nagu siin teistestki teemadest lugeda on. Mehed muidugi tahaksid rohkem.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 15:45; 10.02 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed muidugi tahaksid rohkem.

Loe veel teemasid – naised tahaksid ka teinekord rohkem kui nende mees viitsib.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 17:17; 10.02 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne suguelu paaridel ju mitu korda nädalas.

See võib nii olla “algajatel”. Edaspidi ikka kord-kaks kuus, nagu siin teistestki teemadest lugeda on. Mehed muidugi tahaksid rohkem.

Vaidleks vastu, seksi tahavad ka naised ja korra-kaks kuus seksivad püsivas kooselus ikkagi vähesed, kui seksist loobutakse, siis peab ikka suhe ise täitsa mäda olema. Kui siit teemadestki lugeda, siis pigem ikka korra-kaks nädalas või sagedamini püsisuhtes.

Aga teemasse ka. Kui vaba ja vallaline olin, siis sama hästi kui ei seksinudki aastaid. Aastate jooksul mõni üksik lühike nö seksisõprus tekkis, aga ei vahepeal oli ikka väga pikki perioode täiesti kuival. Ei olnud minust juhusuhete otsijat. Ei suutnud enda suht võõra inimesega vabalt tunda, ei olnud nii palju usaldust, et oleks üheöösuhteid ka tekitanud. Kuni sain tuttavaks praeguse mehega, tõmme oli kohe olemas, tekkis suhe. Nüüdseks 12 a koos, seksime 3-4 x nädalas, kuidas kunagi.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka vallalisena seksiga asi kaootiline. Kõige pikem paus oli aasta, siis olin küll valmis puu otsa ronima juba. Aga muidu oli nii, kuidas juhtus. Mõnikord oli üheöösuhe, enamasti aga mõni tuttav mees, kes aga poiss-sõbraks ei pretendeerinud erinevatel asjaoludel.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline teema, kui vallaline oled (ehk siis abikaasat, elukaaslast jne ei ole), siis on ju selge, et aastas partnereid on 0. Igal inimesel võiks ikka väärikus olla, ole siis vallaline või suhtes..aga seda on vist palju tahetud.

+10
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 19:02; 10.02 16:41; 11.02 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline teema, kui vallaline oled (ehk siis abikaasat, elukaaslast jne ei ole), siis on ju selge, et aastas partnereid on 0. Igal inimesel võiks ikka väärikus olla, ole siis vallaline või suhtes..aga seda on vist palju tahetud.

Kuidas seks kahe täiskasvanu vahel väärikust ära võtab? Kui asi kokkuleppel ja pole umbjoobes. Seks on ikka vaimsele tervisele hea. Eriti ei saa aru naistest, kes arvavad, et mehed naised on võrdsed, aga kui naine magab paljudega on lits ja mees lahe. Kogemusi saadki erinevaid proovides. Iga kümnes mees on voodis väga hea, nii, et su mõnust röökima paneb. Enamus ei leia kliitorit ega g punkti ka üles. Sellistega koos elades seksitaksegi korra kuus, kuna seks mõttetu.

+13
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 10:24; 09.02 13:02; 09.02 14:00; 09.02 19:32; 10.02 12:26; 10.02 14:32; 10.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks see number oluline on üldse?
Mingi hetk kirik leiutas, et seks on tabu ja nüüd kõik trambivad selle järgi, et ei tohi… Tunne vabalt ennast, kui tahad, lase käia ja ära muretse, mida teised arvavad. Sa ei pea ju kõigile kuulutama, kui palju sul neid on, aga kodus küüsi närida ja pidevalt ligunevaid püksikuid vahetada ei ole ka tegelikult normaalne ega loomulik.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 19:33; 09.02 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline teema, kui vallaline oled (ehk siis abikaasat, elukaaslast jne ei ole), siis on ju selge, et aastas partnereid on 0. Igal inimesel võiks ikka väärikus olla, ole siis vallaline või suhtes..aga seda on vist palju tahetud.

Kuidas seks kahe täiskasvanu vahel väärikust ära võtab? Kui asi kokkuleppel ja pole umbjoobes. Seks on ikka vaimsele tervisele hea. Eriti ei saa aru naistest, kes arvavad, et mehed naised on võrdsed, aga kui naine magab paljudega on lits ja mees lahe. Kogemusi saadki erinevaid proovides. Iga kümnes mees on voodis väga hea, nii, et su mõnust röökima paneb. Enamus ei leia kliitorit ega g punkti ka üles. Sellistega koos elades seksitaksegi korra kuus, kuna seks mõttetu.

Paneks sada laiki kohe.
Mul oli varemalt kogu aeg sama jama, seks kadus suhtest kiiresti ja siis oli ka kord kuus liiga palju. Kuni viimane mees oli nii tasemel, et kõik 7 aastat käis mitu korda nädalas ja ei tulnud kordagi pähegi, et ah, liiga väsinud, pole tuju vms. Alati tahtsin, sest mees hoolitses selle eest, et ma ka alati orgasmi saan. Ja seda ongi vaja. Niisama nühkida tõesti ei viitsi.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 19:33; 09.02 19:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaba ja vallalisena oli minul seksisõber, kes ei pretendeerinud suhtele, oli ise abielus ka. Kahjuks peale 2 aastat hakkas vihjama lahutusele sp. lõpetasin suhte. Edaspidiselt olid pikemad suhted vabade meestega.

Kui tihti kohtusite?

kuidas kunagi – vahest olime nädalalõpu koos, vahest kohtusime nädala sees paar korda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 13:36; 09.02 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1-2, harvem 3.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka vallalisena seksiga asi kaootiline. Kõige pikem paus oli aasta, siis olin küll valmis puu otsa ronima juba. Aga muidu oli nii, kuidas juhtus. Mõnikord oli üheöösuhe, enamasti aga mõni tuttav mees, kes aga poiss-sõbraks ei pretendeerinud erinevatel asjaoludel.

Mul pikim paus oli 3,5 a. Sain ise oma asjadegga hakkama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 15:45; 10.02 10:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus [mehi] ei leia kliitorit ega g punkti ka üles.

Tead, kliitori ja g-punktiga saab ise väga vabalt hakkama, selleks pole meest vaja. Aga kahjuks suur osa mehi ei saa üldse aru, et kogu keha on pill, millel mängida. Ja seda on ise endale raske teha, umbes nii nagu ennast ei saa kõditada. Aga kuna mehed on nii tohmud, siis ma ei viitsigi nendega jännata.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 17:17; 10.02 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamus [mehi] ei leia kliitorit ega g punkti ka üles.

Tead, kliitori ja g-punktiga saab ise väga vabalt hakkama, selleks pole meest vaja. Aga kahjuks suur osa mehi ei saa üldse aru, et kogu keha on pill, millel mängida. Ja seda on ise endale raske teha, umbes nii nagu ennast ei saa kõditada. Aga kuna mehed on nii tohmud, siis ma ei viitsigi nendega jännata.

No ise kui teed on see asi veidi teine, saad orgasmi küll, aga tahaks pärast kaisus lebada ja veel silitada. Kui partner oskab teha, siis läheb asi ikka eriti heaks. Aga tõsi, enamus mehi ei oska, kui juhendada, siis veidi ikka arenevad. Kord ma jalutasin ühe juurest poole pealt ära. Ütlesin, et mulle selline nühkimine ei sobi, et kasuta sõrmi ka.Tegutse… Kutt ütles, et tal nii kõik naised orgasmi saanud. Ma ütlesin, et arvan, et nad teeskevad. Panin püksid jalga ja läksin minema…

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 10:24; 09.02 13:02; 09.02 14:00; 09.02 19:32; 10.02 12:26; 10.02 14:32; 10.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemusi saadki erinevaid proovides. Iga kümnes mees on voodis väga hea, nii, et su mõnust röökima paneb. Enamus ei leia kliitorit ega g punkti ka üles. Sellistega koos elades seksitaksegi korra kuus, kuna seks mõttetu.

Viga ongi selles, et kvantiteedi asemel peaksid keskenduma kvaliteedile. Seks on parem siiski, kui inimest natuke kauem tundnud oled, kui paar tundi enne klubist koju viimist. Avatud suhtlemine, mille eelduseks usaldus (mida võõra inimesega ju pole), aitab leida ka ühist keelt voodis. Mina ütleks, et see suhe on lausa 50:50. Sealjuures on olnud üheöö- kui pikemaid suhteid ja “mõnust röökima” on osanud pigem just pikemaaegsed kaaslased panna.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:45; 10.02 17:03; 11.02 09:45;
To report this post you need to login first.

Ilma seksita ei sure ära. Pigem elan tsölibaadis kui käitun nagu lits ja riskin oma tervisega. Seda enam et meeldivaid mehi on niikuinii nii vähe.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:09; 12.02 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemusi saadki erinevaid proovides. Iga kümnes mees on voodis väga hea, nii, et su mõnust röökima paneb. Enamus ei leia kliitorit ega g punkti ka üles. Sellistega koos elades seksitaksegi korra kuus, kuna seks mõttetu.

Viga ongi selles, et kvantiteedi asemel peaksid keskenduma kvaliteedile. Seks on parem siiski, kui inimest natuke kauem tundnud oled, kui paar tundi enne klubist koju viimist. Avatud suhtlemine, mille eelduseks usaldus (mida võõra inimesega ju pole), aitab leida ka ühist keelt voodis. Mina ütleks, et see suhe on lausa 50:50. Sealjuures on olnud üheöö- kui pikemaid suhteid ja “mõnust röökima” on osanud pigem just pikemaaegsed kaaslased panna.

Võimalik. Ma oma praeguse mehega seksisin pärast paaripäevast tutvust ja see oli superhea ning nii see on jäänudki.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kogemusi saadki erinevaid proovides. Iga kümnes mees on voodis väga hea, nii, et su mõnust röökima paneb. Enamus ei leia kliitorit ega g punkti ka üles. Sellistega koos elades seksitaksegi korra kuus, kuna seks mõttetu.

Viga ongi selles, et kvantiteedi asemel peaksid keskenduma kvaliteedile. Seks on parem siiski, kui inimest natuke kauem tundnud oled, kui paar tundi enne klubist koju viimist. Avatud suhtlemine, mille eelduseks usaldus (mida võõra inimesega ju pole), aitab leida ka ühist keelt voodis. Mina ütleks, et see suhe on lausa 50:50. Sealjuures on olnud üheöö- kui pikemaid suhteid ja “mõnust röökima” on osanud pigem just pikemaaegsed kaaslased panna.

Võimalik. Ma oma praeguse mehega seksisin pärast paaripäevast tutvust ja see oli superhea ning nii see on jäänudki.

Jah, ikka kohe peab alguses juba klappima. Kehvale teist võimalust hästi ei anna. Keemia kas on või pole. Mõnega on iga tõuge kohe hea…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.02 10:24; 09.02 13:02; 09.02 14:00; 09.02 19:32; 10.02 12:26; 10.02 14:32; 10.02 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vallalise seksiisu on hoopis teistmoodi, kui suhte seksiisu. Vallalisena see ongi pigem füsioloogiline vajadus, mida saab leevendada kas sooloseksiga või mõne ajutise seksisõbraga. Ja seda saab taluda ka pikema pausiga. Suhtes olles lisandub füsioloogilisele vajadusele ja emotsionaalne ning see on suunatud ühele konkreetsele isikule.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline teema, kui vallaline oled (ehk siis abikaasat, elukaaslast jne ei ole), siis on ju selge, et aastas partnereid on 0. Igal inimesel võiks ikka väärikus olla, ole siis vallaline või suhtes..aga seda on vist palju tahetud.

Nagu miinustest nähtub, siis on tõesti palju tahetud.
Mis väärikus, millega seda süüakse? Seksi on vaja, ilma seksimata inimene sureb ju ära.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 15:37; 10.02 15:40; 10.02 17:10; 10.02 19:10; 11.02 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

voodis väga hea, nii, et su mõnust röökima paneb.

Seksi ajal röökijad ei saa orgasmi, muide. Orgasm ei jäta röökimiseks jõudu. Kõikehaarav armastus ei röögi.
Siit näpunäide meestele: kui su partner röögib, siis on selge, et see kisa ongi kõik, mis saada oli.
Miks te lepite nii armetu sugueluga?

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 15:37; 10.02 15:40; 10.02 17:10; 10.02 19:10; 11.02 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord ma jalutasin ühe juurest poole pealt ära. Ütlesin, et mulle selline nühkimine ei sobi, et kasuta sõrmi ka.Tegutse… Kutt ütles, et tal nii kõik naised orgasmi saanud. Ma ütlesin, et arvan, et nad teeskevad. Panin püksid jalga ja läksin minema…

Õnneks mul tutvusringkonnas selliseid inimesi pole..

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 19:02; 10.02 16:41; 11.02 19:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ikka kohe peab alguses juba klappima. Kehvale teist võimalust hästi ei anna. Keemia kas on või pole. Mõnega on iga tõuge kohe hea…

No aga miks sa neid siis vahetama pead kümnete viisi? Miks nende headega pikemalt seksima ei jää?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:45; 10.02 17:03; 11.02 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui partner oskab teha, siis läheb asi ikka eriti heaks. Aga tõsi, enamus mehi ei oska, kui juhendada, siis veidi ikka arenevad. Kord ma jalutasin ühe juurest poole pealt ära. Ütlesin, et mulle selline nühkimine ei sobi, et kasuta sõrmi ka.Tegutse…

Mind huvitab siin, et kuidas tundub neid kutte juhendada? Et kui ta oleks “sõrmi ka kasutanud”, siis oleks päriselt ka hea hakanud või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 15:37; 10.02 15:40; 10.02 17:10; 10.02 19:10; 11.02 18:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Vallalised, mitu partnerit teil aastas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.