Esileht Kodunurk Valmis pitsapõhi

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Valmis pitsapõhi

Postitas:

Mul  on ülejäägid, mida oleks hea kasutada ära pitsa peal. Kuna selle palavusega ei viitsi köögis vaeva näha ja tainaga mäkerdada, siis palun soovitage mõnd valmis pitsapõhja, millele lihtsalt kraam peale laduda.

Ise leidsin sellise. Kas on ok?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 20:46; 22.06 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda pole kasutanud, kallis tundub. Ca 20 €/kg – no mida kalamarja ????
Olen teinud Lapi leiva peale, Gruusia leiva peale (enne lõikan kaheks osaks lahti), tavalise saia peale, pita peale ja pärmi-lehtaina põhjale (ostan alati sellise, mis ei vaja enam rullimist).  Suure Ciabatta olen ka pikuti 3ks lõiganud ja kõik sinna peale ladunud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 21:12; 21.06 22:37; 23.06 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poe pitsapõhjadest eelistaks tortilla peale teha. Teised on hästi saiased ja/või lähevad kõvaks – pigem on sai pitsakattega. Pitsapõhi võib vabalt anda poole või ka 2/3 kogu pitsa kcal – miks enamasti eelistan pannipitsa asemel õhukese põhjaga pitsat.

Tortillapõhi on õhem, krõbedam, tervislikum. Väga palju kattega ei kannata käes süüa, aga noa kahvliga on ok. Vähem katet (mu lemmik on tomatipasta, peekon, ananass, hallitusjuust, mozarella) kannatab ka käevahel süüa. Lisaks teebki pitsa “kergemaks” ampsuks, selline hea snäkk palaval suvepäeval.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas käib mäkerdamise alla, aga (Prismas) on sügavkülmas müügil 2x pitsataigna pallid. Sulab tunnikese, siis lahti rullida ja kate peale.

Värske, pehme, nagu päris!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan Grossist. Värskeid, mitte sügavkülmutatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teised on hästi saiased ja/või lähevad kõvaks – pigem on sai pitsakattega.

Kõvaks pole mul ükski läinud, ahjus on ju suht lühikest aega. Sõltub muidugi, millega põhja määrida ja kui paksult katta.
Muidugi on  teisem maitse kui tavalise pitsatainaga, aga alati on täitsa mõnus toit saanud. Just huvitavam.
Meenus, et olen ka koorikleibadele teinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 21:12; 21.06 22:37; 23.06 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda pole kasutanud, kallis tundub. Ca 20 €/kg – no mida kalamarja ????

See on gluteenivaba, st nishivärk ja sellest see hind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kõige laisemalt tavalise röstsaia peale pannud ja ahjuplaadile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on kõige rohkem meeldinud Prismas müüdav mingi Eesti tootja 3tk kilepakis külmutatud pitsapõhjad. Hetkel e-poest ei leidnud, kuid alles nädal tagasi olid minu meelest sortimendis täitsa olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina avastasin pereköögi kokaraamatust ühe “sibulapizza” retsepti.

selle põhi on väga lihtne, ca 5 minutiga on valmis pizzataigen. koostises vaid vesi, jahu, küpsetuspulber, natuke võid või õli, tsipa soola ja suhkrut.

olen seda põhja nüüd tihti kasutanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ülejäägid, mida oleks hea kasutada ära pitsa peal. Kuna selle palavusega ei viitsi köögis vaeva näha ja tainaga mäkerdada, siis palun soovitage mõnd valmis pitsapõhja, millele lihtsalt kraam peale laduda.

Ise leidsin sellise. Kas on ok?

Miks see ei kõlvanud?

https://www.selver.ee/pitsapohjad-vici-320-g

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ülejäägid, mida oleks hea kasutada ära pitsa peal. Kuna selle palavusega ei viitsi köögis vaeva näha ja tainaga mäkerdada, siis palun soovitage mõnd valmis pitsapõhja, millele lihtsalt kraam peale laduda.

Ise leidsin sellise. Kas on ok?

Miks see ei kõlvanud?

https://www.selver.ee/pitsapohjad-vici-320-g

Ilmselt kõlbab. Otsingusõnaga “pitsapõhi” tuli välja ainult üks vaste – see, mis ma teemaalgatusse panin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 20:46; 22.06 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.selver.ee/pitsataigen-eesti-pagar-600-g

täitsa ok toode

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ülejäägid, mida oleks hea kasutada ära pitsa peal. Kuna selle palavusega ei viitsi köögis vaeva näha ja tainaga mäkerdada, siis palun soovitage mõnd valmis pitsapõhja, millele lihtsalt kraam peale laduda.

Ise leidsin sellise. Kas on ok?

Miks see ei kõlvanud?

https://www.selver.ee/pitsapohjad-vici-320-g

Ilmselt kõlbab. Otsingusõnaga “pitsapõhi” tuli välja ainult üks vaste – see, mis ma teemaalgatusse panin.

Ilmselt seda  eile ei olnudki müügil. E-Selveris ei ole igal päeval kõike, tooted vahetuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 21:12; 21.06 22:37; 23.06 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lemmik pitsapõhi on Fazer Street Food wrap, ainult sellega teengi. 4 tk pakis.

https://www.prismamarket.ee/entry/street-food-wrap-440-g/4740103098127

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Valmis pitsapõhi