Esileht Ilu ja tervis Valu käes ja kaenla all.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Valu käes ja kaenla all.

Postitas:

Mure siis järgmine, et tuim valu õlavarre all javahest ka kiirgab kaenla alla ja vahest ka mööda külge natuke alla ( rinna kõrval ). Kaenla alt natuke sooned ka paistes. Naistearst katsus rinnad üle detsembri keskel ja ütles, et tema ei näe põhjust isegi uh teha. Perearst katusu ka ja tema ütles, et kui naistearst katsus rindu ka, siis tema arvab, et see ülepingest. Tõstan oma 24kg tütart kõrgesse autosse ja sealt alla ja poekärusse jne. Ise kahtlustan ka, et äkki ülepingest ( lapse tõstmine ) või siis mingi närvipõletik või siis sellest, et koon ja heegeldan selle käega ( parema käega ja seal ka see tuimvalu ) või siis äkki menstruatsiooni tsüklist ( päevad peaks hakkama 17-18veeruar ). Kuid jookse peast läi ka see kõige hullem variant, kuigi selle tunnuseks ei pidanud valu olema. Ise olen ka rindu mudinud, aga mingeid tükke pole õnneks leidnud. Kas või huvitav kanelaalust ja kätt kampriõliga määrida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan ka, et samasugune valu on vahest ka vasaku ka kaenla all ja külje peal rinna kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kiirgab, siis oleks närvipõletik. Mul läks nii hulluks, et ei saanud lusikat suu juurde tõsta. Võtsin valuvaigisteid, perearst lubas päris tihti võtta ja määrisin kõikvõimalike salvidega, veidi aitas Deep Relief, seal on ibuprofeeni sees. Umbes viie päevaga peaks paremaks minema, hoia soojas, masseeri tasakesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi mõne teise arsti arvamust veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MUl on alati peale ov-d sellised valud kaenla all ja rinna küljel, lõppevad päevadega.
Ka raseduse puhul oli nii, aga siis \”valutas\” pikalt, 11nda nädalani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Valu käes ja kaenla all.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.