Esileht Ilu ja tervis valu paremalpool abaluu all

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: valu paremalpool abaluu all

Postitas:

On ehk keegi samalaadse valu käes olnud ja oskab midagi soovitada. Pead pöörates vasakule või paremale lööb meeletu valu paremale abaluu piirkonda. Valu päris välja kannatamatu, valuvaigistid (paracetamol, ibuprofen 600, Dolmen) eriti ei aita. Millega võiks olla tegu?Perearsti soovitus, et söö aga valuvaigisteid ja temal pole aega momendil sellega tegeleda, kuna grippi hooaeg on käes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:15; 15.02 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sallita väljas hirskand ja kaela/seljanärvi ära külmetanud. Mul “õnnestub” see saada igal varakevadel. Määri diklofenak/ibuprofeengeeliga (Ortofen, Voltaren, Ibmetiingeel, esimene meeldib mulle kõige enam) haiget kohta, pane sall või muu asi, mis sooja hoiab sel kohal ja läheb üle. Kui 1-2päevaga üle ei lähe Ortofeniga määrides, paina perearsti edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:56; 12.02 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on juba kuu aega. Perearst ei osanud midagi tarka öelda. Neuroloog arvas, et kaela radikulopaatia on. Saadeti mrt tegema. Midagi hullu sealt ei leitud. Ainult diskide veesisaldus langenud, kerge diski jama C5-7 juures ja kaela lordoos puudub. Kogu lugu ja valutab ikka edasi. 7 päeva võtan Arcoxiat. Täna viies päev ja ei saa aru, et mõjuks. Nüüd selg ka juba valus. Lähen uuesti neuroloogi juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 17:36; 15.02 18:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sallita väljas hirskand ja kaela/seljanärvi ära külmetanud. Mul “õnnestub” see saada igal varakevadel. Määri diklofenak/ibuprofeengeeliga (Ortofen, Voltaren, Ibmetiingeel, esimene meeldib mulle kõige enam) haiget kohta, pane sall või muu asi, mis sooja hoiab sel kohal ja läheb üle. Kui 1-2päevaga üle ei lähe Ortofeniga määrides, paina perearsti edasi.

Mul aitab kõige paremini see nn hobusesalv millegipärast. See ergutab vereringet piirkonnas, ilmselt selles asi. Samuti aitab valusa koha soojendamine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh soovitamast. samuti kasutan lihtsalt pipraplaastrit, aitab ka väga hästi ja just soojendab, panen turja peale terve lehe korraga mõnikord. Kõige kiiremini saab ikka valu ära ravimikreemiga, nn järelraviks võib küll midagi soojendavat panna ja kõiuge tähtsam, mitte peale külmetada, muidu ei saa lõpuks üldse pead keerata, kasvõi keera terve kerega nagu robot!
Muidugi võib põhjusi olla palju, aga kui asi tekib äkki ja allub kergesti selisele lihtsale paiksele põletikuravile, siis vast midagi hullemat lülisambaga, närvi pitsumisega jne ei ole. Loodame!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:56; 12.02 18:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja. No kõike variante olen proovinud, salvid, plaastrid ja valuvaigistid jne. Midagi ei aita valu siiani alles, oskab ehk keegi veel midagi soovitada. Perearstile saab alles 22.02.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 14:15; 15.02 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja. No kõike variante olen proovinud, salvid, plaastrid ja valuvaigistid jne. Midagi ei aita valu siiani alles, oskab ehk keegi veel midagi soovitada. Perearstile saab alles 22.02.

Mine neuroloogi juurde parem. Mul algas samamoodi ja nüüd on selg ka valus. Ei aita plaastrid, salvid ega ka Arcoxia. Üle kuu juba jama. Mrt näitas muutusi kaelas ja sellest lööb valu abaluu juurde ka. Lähen 19 uuesti neuroloogi juurde ja siis vaatab mis ta arvab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 17:36; 15.02 18:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis valu paremalpool abaluu all

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.