Esileht Ilu ja tervis Valu rinnus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Valu rinnus

Postitas:

Juhtus siis nii et eile õhtul töölt tulles tundsin veits nõrkust. Veits aja pärast tekkis väike iiveldus ja rinnus selline ebamugavustunne. Läks siis veits aega mööda ja nii kella 21 paiku hakkas lambi koha pealt jube kuum ja lõi rindu sellise terava valu. Aga möödus. Vaatasin et ok võibolla peaksin ära magama minema. Kui olin 22 paiku voodisse heitnud kordus sama kui vaid selle erinevusega et algul läks nagu süda rütmist välja ja kuskil mingi poole minuti pärast rütm küll taastus aga süda pani nagu kalasnikovi automaat. Ja sel hetkel ajasin kähku riidesse ja mõtlesin kähku kiirabisse sõita aga siis mõtlesin et äkki ei jõua. Siis helistasin kähku kiirabisse ja helistamise ajal nagu vaibus kõik. Jäid üksikud torked vahepeal. Ütlesin et kiirabi pole vaja aga nad ikka saatsid igaks juhuks.
Sama asjaga käisin ka augusti algul emos aga vastus jäi nii tookord kui ka sel korral nii arstidele kui endale ebaselgeks. Kui vaid see et kaaliumi ja naatriumi puudus.
Hetkel olen pmst päev otsa puhata püüdnud ja ikka tulevad mõningased üksikud torked rindu.
Et nüüd ongi selline küsimus et kas see võib olla tingitud ärevusest või ongi miskit mäda?
Ehk kellelgu veel sellist olukorda esinenud?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 18:10; 18.09 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabalt võib olla ärevusest. Infarkt võib ju ka olla või vererõhu kõikumine. Mida see kiirabi siis tegi? Nemad peaks ju oskama vastata? Infarkti saab tagantjärele ka diagnoosida, sest südamele jääb infarktist ju püsiv kahjustus. Aga igasugu puperdamised, iiveldus ja valud rinnus võivad väga vabalt ka ärevusest tulla ja sellest ei jää sageli mingit kahjustust. Ühesõnaga- arst saab pärast vaatlust ja teste ikka öelda, mis see täpselt oli, mitte mingi suva tegelane läbi interneti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, mitte kellelgi teisel pole midagi sellist olnud. Isegi kellegil.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naatriumi/kaaliumi puudus on ju piisav põhjus. Kas kiirabi Panangini tablette käsimüügist ei soovitanud? Kui järgmine kord sellist nõrkust tunned, siis võta tablet kohe sisse.Kui sellest abi ei ole, siis tasub edasi mõelda.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 21:09; 18.09 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naatriumi/kaaliumi puudus on ju piisav põhjus. Kas kiirabi Panangini tablette käsimüügist ei soovitanud? Kui järgmine kord sellist nõrkust tunned, siis võta tablet kohe sisse.Kui sellest abi ei ole, siis tasub edasi mõelda.

Panangini tarbin ma regulaarselt ja igapäevaselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 18:10; 18.09 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ikkagi on nende ainete puudus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 21:09; 18.09 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rauapuudus võib ka tekitada sellist sümptomit.
Lase vereproov teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ikkagi on nende ainete puudus?

Ei tasu imestada, mul ka mingi ebamäärane rütmihäire, arst soovitas panangini. Tihti siis võtsin ka nii, et 2 hommikul/2 õhtul. Vereproov näitas, et kaaliumitase veres on kõige miinimum lubatud tase. Selles 1 tabl on nii väike kogus kaaliumi, et see ilmselt ei mõju mitte kuidagi.
Ja kui TA on ka naatriumi puudus siis Pananginis ei ole naatriumi sees.
Apteegist ehk südametilgad? Veiste-südamerohi, viirpuu? Olen ise Apothekast ostnudki kohe Südametilgad nime all olevat preparaati, seal need mõlemad sees. Mulle toimisid need tilgad paremini kui panangin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terav valu ja torked ei ole ohtlikud, need rohkem kas ärevusest või halvast asendist. Infarkt annab hoopis teistsuguseid tundemärke (ei hakka siin loetlema, et hüpohondrikud ei hakkaks ette kujutama). Kui kiirabi käis ja kontrollis, siis ei ole muretsemiseks põhjust. Infarkti suudavad nad küll tuvastada ja ka tagantjärgi, siis kui mingeid sümptome kontrollimise hetkel polegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Valu rinnus