Esileht Ilu Valu sõrmeküüntes

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Valu sõrmeküüntes

Postitas:

Kunagi aastaid tagasi lasin panna geelküüned. Pidin need ise eemaldama sest tekkis talumatu valu. Siis läks mööda paar aastat , tegin uuesti geelküüned ja tekkis jälle talumatu valu ning eemaldasin need ise.

Minu küsimus on et kas mul on allergia mingi aine vastu või? Enam ma muidugi ei taha geelküüni ja olen olnud ilma neist juba pikki aastaid aga ma tahaksin teada kas kellelgil veel on sõrmeküüned valutama hakanud?

Kuna maniküüri tegija oli proffesionaalne ja populaarne siis ma eriti ei usu et tema midagi valesti tegi.

Lihtsalt tahaks teada teiste inimeste kogemusi kes kannavad geelküüni , kas teil on ka valud?

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Küüsi, professionaalne.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küüned nüüd küll valutada ei saa! Muidu ei saaks neid ju lõigatagi. Umbes sama nagu juustevalu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll geelküüsi pole kandnud. Aga kui mu oma küüned pikaks kasvavad, siis ka tunnen valu ja tuleb need lühemaks lõigata. Paar millimeetrit üle sõrmeotste on ok. Siis valu kaob.

Kas Sa panid endale pikad küüned äkki? Sest siis on sellega seotud valu. Inimeste valutundlikkus on erinev lihtsalt.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küünte all olevad pehmed koed võivad valu teha, küüned ise küll mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis samamoodi valu, kui geelküüned olid. Selline pakitsemine ja häiris. Proovisin mitmel korral ja erinevate tehnikute juures ja samamoodi oli häiriv tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest! Nii kui nii ma neid enam ei pane aga jah valu tekkis koguaeg uuesti seega loobusin. Töö pärast kah enam ei saakski panna. Ise arvasin et äkki küüned ei saa piisavalt hingata selle geeli all , äkki sellest see valu.  Mõlemal korral sain kanda neid 2 nädalat ja küünte pikkus oli ümbes edit: 0,5cm mõõdetuna küüne tipust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 20:29; 21.11 10:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küünte pikkus oli ümbes 1cm mõõdetuna küüne tipust.

Nendega annaks juba puu otsa ronida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekib ka ebamugavustunne, kui küüned liiga pikaks kasvavad. Geelküüsi kandsin aastaid tagasi paar nädalat, lasin panna, et ehk saan küüntenärimisest nii lahti.  Lihtsalt geel oma küünte peale, mitte otsi. Ei õnnestunud, närisin geeliga koos küüsi :S. Nüüd õnneks lahti saanud sest. Arvan ka, et äkki said liiga pikad sul. Mul ka näiteks see häda, et ei saa tavalist küünelakkigi kanda, tekib ebamugav tunne mõne tunni pärast. Kui siis laki maha võtan, siis on tunne, et lõpuks ometi saavad sõrmeotsad hingata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli üks kord elus samamoodi, aga mõlemal suure varba küünel, mitte sõrmedel. Super vastik tunne, sõna otseses mõttes valus ja nagu umbne tunne. Ei enne ega pärast seda pole kunagi olnud, kuigi lakin palju. Arvan, et aluslakis oli mingi sobimatu ühend. Vist kolm päeva kannatasin valu, üle ei läinud. Ei taibanud kohe lakki maha ka võtta, sest varem polnud kogenud ja arvasin, et viilimisega või nahkade lükkamisega tegi liiga ja aeg parandab ära. Aga läks aina hullemaks. Sama pediküürija juurde enam tagasi ei läinud, nii et jääbki müsteeriumiks. Laki eemaldamisest oli kohe abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu Valu sõrmeküüntes