Esileht Lapse ootamine Valud alakõhus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Valud alakõhus

Postitas:

Olen 13+2 nädalat rase. Tekkinud on alakõhtu tuim valu, rohkem esineb seda paremal pool, mis ka puhates üle ei lähe. Liigutades vahepeal tunnen rohkem seda. Meenutab sellist munasarja valu, mitte päevade eelset valu. OSCARIS öeldi, et korras kõik, kuid siis seda valu polnud. Magada saan, määrimist pole olnud. Kellelgi kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emakas suureneb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 13:27; 07.07 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli veel nii, et hakkas parema munasarja juures pistma kõndides, nüüd aegajalt sama, aga pigem vähem (24. nädal). Aga ämmaka sõnul kõik normaalne.
Endal tekkis täna hoopis selline asi, et lööb valu häbemeluu peale, kas tõesti on see ka jälle emaka suurenemine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui häbemeluule ja vaagnale, siis sümfüüs pigem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 13:27; 07.07 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Oli sama lugu, käisin veel erakorralises (mul varasemalt palju tsüste olnud, tekkis mure, et kas jälle mingi tekkinud ja ega beebile viga tee) ning vaadati, et kõik korras. Soovitati Nospad ja paratsetamoli, kui väljakannatamatu on. Mul tablette vaja ei läinud, lihtsalt selline tüütu tuikav valu paremal munasarja juures. See oli siis ca 8 v 9 ndl. Tänaseks 18ndl ja sama teema oli öösel, hommikul. Selline tüütu tuikav valu kogu aeg aga läks ise üle. Juba mõtlesin ka, et peaks äkki erakorralisse minema aga tundub, et lahenes ja küllap oleks sama soovitus tulnud, et nospa + parakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olid väga tugevad alakõhu valud kuskil 7.-9. rasedusnädal, kõik oli korras, arst soovitas ka NoSpa-d lihtsalt võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Valud alakõhus