Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Valud…

Postitas:
Kägu

Juba 30 Detsembrist alakõhus kummalised valus.
Käisin ka kaks korda nende pärast erakorralises. Seal kontrolliti emaka ja lapse südame tööd. Emakaskael on pehme ja ca 1cm avatud. Tehti no-spa süst ja saadeti koju puhkama ja öeldi et tita võiks veel nädalake kõhus püsida. Kodus kästi veel vastavalt vajadusele no-spad võtta.
Mingi aeg kadusid siis valud ära. Siis tulid tagasi ja kadusid ära.
Nüüd aga juba eilest saadik valutanud jälle. Valu meenutab mensi valu ja käib ka hooti ning on ebaregulaarne. Tita on aktiivne.
Erakorralisse ei taha enne minna kui valu jalust niidab, st et enne ei taha ennem minna, kui sünnitama hakkan.
Olen esamasünnitaja ja tahtsin teada kellel veel nii olnud ja mida ette olete võtnud, millal sünnitama läinud? Või on see märk et sünnitegevus käib juba?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Valud…

Mul täpselt sama teema ja ka nädalaid-päevi täpselt sama palju 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äge 🙂 Äkki trehvame veel koos sünnitama 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Esiteks jälgi pidevalt (no iga tunni-paari tagant), kas laps ikka liigutab. Kui liigutab, siis võiks üsna ok olla. Kui kahtled, siis mine ikka siina emosse ja lase kontrollida.

Võid proovida minna jahedasse vanni. Vannivesi kehatemperatuuril, nii 37C. Peaks valetuhud maha võtma, aga õigeid võimendama. Võid proovida ka jalutada vm liikuda. Või siis puhata. Kumb sulle loogilisem tundub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul juba mitu nädalat nii olnud, et osadel öödel hakkab mensese valu ja kõht tugevalt toonuses. Ämmakas aga eile ütles, et lapse pea pole veel fikseerunud (korduvsünnitajal ei peagi ju enne fikseeruma?). Huvitav, mis seda valu siis põhjustab, kui lapse pea alles kõrgel. Seepärast vist ei hakkanud ta ka emakakaela kontrollima. Erakorralisse pole ka läinud. Ühel ööl valutasin 4h. Valude vahe oli alates 15min-7min ja siis vaikus. Laps liigutab ilusti.

Täna öösel olin jälle valudes. Ei hakkanud läbi une isegi kella vaatama. Võtsin ühe no-spa sisse, see leevendas. Kella 7 ajal oli valu kadunud ning jäin sügavalt magama.
Öösel ju veel see jama, ega eriti ei viitsi end du¨¨i alla vedada, tahaks magada.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.