Esileht Pereelu ja suhted Valulik ja ebamugav vahekord ?!? Enam ei ole :)

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Valulik ja ebamugav vahekord ?!? Enam ei ole :)

Postitas:

Foorumites käivad vahest läbi teemad, kus naised kurdavad, et seksida on valus (eriti ebamugav on “sissepanek”). Ka mina olen selle probleemiga kokku puutunud tegelikult nii kaua kui mäletan (praegu olen 30 teises pooles). Need vähesed korrad kui seda probleemi pole olnud, on olnud siis kui suhe on hästi värske, liblikad maksimaalselt laes (ei saa salata, et nooremana käis seksiga tihti kaasas ka lõõgastav komponent- alkohol). Aga suhete arenedes on ikka tekkinud mingis punktis olukord, et vahekord on valulik, ei lähe piisavalt märjaks, pärast seksi on sügelus ja ebamugavustunne.
Olles oma praeguse mehega koos olnud üle 10 aasta (suure osa sellest ajast rase või imetav ema) arvasin, et ju see ongi normaalne, et lapsed ja kõik see kiire elu sinna juurde tingibki olukorra kui ei taha, ei ole aega jne…

Aga ühel päeval tuli mees koju ja ütles, et tead… ma eelmisel nädalal peaaegu oleksin sind petnud. Päris valus oli. Aga ma ei saa salata- olin tegelikult juba ammu seda olukorda kartnud. Kui ikka vahekord on vähem kui 1 korda kuus (ja niimoodi juba üle 4 aasta) ja siis ka selline emotsioonitu ja üsna kiretu, siis pole ju midagi imestada…

Otsustasime abikaasga, et me ikkagi närime ennast sellest olukorrast läbi. Meil on superägedad 3 last ning hoolimine teineteisest väga. Et teeme kõik, et seda olukorda muuta. Mina enda poolt alustasin sellest, et uurisin, millised naistearstid tegelevad Tartus ka seksuaalprobleemidega. Valisin välja Seksuaaltervise nõuandla, sealse arsti kohta olid ainult head kommentaarid. Enda suureks üllatuseks sain aja juba samaks päevaks 🙂 Ja ausalt- ma pole kohanud varem naistearsti, kellega suudaksin nii aus olla ja vabalt rääkida. Kuna olin päeva viimane klient, tegeles ta minuga üle 40 minuti. Ta kinnitas, et füsioloogiliselt on minuga kõik korras (kahtlustasin, et äkki on sünnitusjärgsed õmblused mu valu põhjuseks) ja oletas, et põhjus, miks mul on valus on ikkagi see, et ma ei lähe piisavalt märjaks (ja märjaks ei lähe, kuna hirm valu ees). Väga lihtne oletus, aga abi??? Arst soovitas mulle psühholoogi, kes teostab nende ruumides vastuvõttu. Enamusel juhtudest olevat valuliku suguühte põhjused peas…

Olen ka varem käinud edutult psühholoogi juures”selle probleemiga”, seega polnud mul sellesse eriti usku, aga no valikut ka ei olnud. Tahtsin oma suhet “restartida”.

Samal ajal käis mees Yoni massaaži koolitusel ja hakkasime rohkem rääkima ja arutama, mis meie elus on toimunud. Kui varem põgenesime mõlemad õhtusel vähesel vabal ajal “oma” tegevustesse (raamatud, arvuti jne), siis nüüd istusimegi diivanil ja muudkui rääkisime, rääkisime, rääkisime.

Esimesed kogemused Yoni massaažiga olid üsna mittemidagiütlevad. Mul oli endiselt valus, isegi siis kui ta pani ainult 2 näppu minu sisse (peale pikka-pikka eelnevat massaaži). Samas avastasin mingisuguseid punkte oma alakehal, mille olemasolu enne meist kumbki ei teadnud. Aga iga korraga hakkasin rohkem neid massaaži seansse ootama 🙂

Samal ajal käisin ka soovitatud psühholoogi juures, kes ühel korral pakkus välja, et teeks minuga ühte teraapiat, millest olevat sarnase (valu)probleemiga naised abi saanud. Teraapia ise lihtne, pidin mõtlema välja mingi olukorra oma minevikust, kus mul on mingi negatiivne kogemus seksuaalsusega (oi neid oli mul varrukast võtta, kuigi mind vägistatud pole, on selliseid ahistamiskeisse jaburalt palju). Tehnika ise oli selline, et psühholoog vibutab sõrmedega minu silmade ees ja mina pean neid jälgima. Et selle mõjul aju poolkerad omavahel vahetavad infot, info hakkab liikuma ja saad probleemist jagu. No see tundus ikka tõeliselt mõttetu ja jabur. Ma üldse ei uskunud sellesse. Aga kuna olen varasemalt veel sama jaburaid asju oma seksprobleemide lahendamiseks katsetanud (nt rännakud, hingamisteraapia igasugu andestamisteraapiad), siis mõtlesin, et teen ära, hullemaks ikka minna ei saa. Seansi lõpus mul juba hakkas tunduma, et selles midagi on… mingid imelikud seosed tekkisid sündmuste vahel, sisse tuli rahulik tunne valusate teemade peale mõeldes. Ja koju minnes olin õhtu suhtes ootusärev, kuna teadsin, et oli plaanitud romantiline õhtu 🙂

Aaa… üks asi veel. Mulle meeldib magada jahedas. Ja ma polnud kunagi varem mõelnud, et selleks hetkeks kui mehega voodisse läheme võiks toa soojaks “kütta”. Massaaži ega seksi pole võimalik nautida kui toas on 17-18 kraadi 🙂 Samuti polnud ma tulnud selle peale, et panna käima rahulik taustamuusika, mis aitab keskenduda ja loomulikult küünlad, mis annavad just piisava valguse (eriti kui mees paberilt Yoni massaaži juhendeid jälgib :))

Ja sel õhtul kõik töötas. Täiesti uskumatu, aga mul polnud valus. Läksin korralikult märjaks ja mul ei tekkinud valu ei sissepanekul, seksi ajal ja ka järgmisel päeval polnud mingit kipitust ja kihelust. Ja nii ka järgmisel korral… ja järgmisel… See töötas! Või aitas see, et sundisime ennast jälle suhtlema või see, et mees läks Yoni massaazi või see, et tuba oli soe… Tegelikult see kõik kokku 🙂

Ma tõesti arvasingi, et mu abikaasa ei eruta mind. Aga ma polnud iial selle peale tulnud, et minu väga ammused uskumused ja kogemused hoidsid mind selliselt “lukus”. Tunnen praegu, et olen nagu uus naine 🙂
Ja ma ei kirjuta seda siia selleks, et kekata, vaid anda lootust naistele (ja nende naiste meestele), kes on juba seksuaalsuse endas maha matnud! Tunnista probleemi ja tegutse. Tegelikult pole ju (peale teraapiale ja Yonimassaaži koolituse kulunud raha :)) kaotada midagi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 09:50; 30.11 11:34; 30.11 13:01; 01.12 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahelduseks on hea lugeda, et kellelgi on pereelus kõik hästi ja suguelu taas päevakorras, sest selmet petma hakata ja lahutada, hoopis võeti ühiselt midagi reaalselt selleks ette, et kokku jääda ja perekond edasi olla õnnelikult.

Head…no kõike seda, noh, mida tunned.

Tubli oled. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 10:22; 30.11 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sul kekata väga millegagi polegi, su mees nagunii pettis sind ja petab edasi, lihtsalt sai südametunnistuse ja hirmud vähemaks, kui sulle ütles, et ‘peaaegu’ pettis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 10:36; 30.11 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti peetakse erutuseks ainult spontaanset erutust, aga paljudel inimestel on n-ö reageeriv, st tegevuse käigus tekkiv. Ja tegevus ongi see “õigete” nuppude vajutamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 10:37; 30.11 18:08; 03.12 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sul kekata väga millegagi polegi, su mees nagunii pettis sind ja petab edasi, lihtsalt sai südametunnistuse ja hirmud vähemaks, kui sulle ütles, et ‘peaaegu’ pettis.

jajaa, sina tead. see, et siin perekas saripetturite kaasasid palju ringi liigub, on siin nii alati olnud. Ja nad kõik on nii ära vägistatud vaimselt, et tõemeeli arvabvadki, et KÕIK mehed on petjad. Ja pole mõtet vaieldagi sinuga, kui oled nii haiget saanud, et nüüd näed igas mehes potensiaalset petjat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 10:22; 30.11 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tekst tundub nagu mingi alternatiivmeditsiini ravi reklaam. Raske ette kujutada, kuidas kolme väikelapse vanemad panevad küünlad põlema ja taustamuusika ning hakkavad siis masseerima ja mingeid juhendeid veerima sinna kõrvale. Huvitav, mida arvaks nii 4-aastane väikelaps, kel hirmuuunenäo tõttu uni ära läheb ja tuleb vanemate tuppa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et Kärsini provva ise reklaami tegemas oma Yoni-koolitusele. Mu arust tõi oma koolituse alguses ka taolise “elulise” näite pereelust, miks tasub koolitusele minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks imelik? Väikseim laps on 4-aastane ja magab ilusti. Pealegi käib ju uks lukku? Kas siis tõesti kõik väikelapse vanemad seksivad kottpimedas ja hiirvaikselt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 09:50; 30.11 11:34; 30.11 13:01; 01.12 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sul kekata väga millegagi polegi, su mees nagunii pettis sind ja petab edasi, lihtsalt sai südametunnistuse ja hirmud vähemaks, kui sulle ütles, et ‘peaaegu’ pettis.

jajaa, sina tead. see, et siin perekas saripetturite kaasasid palju ringi liigub, on siin nii alati olnud. Ja nad kõik on nii ära vägistatud vaimselt, et tõemeeli arvabvadki, et KÕIK mehed on petjad. Ja pole mõtet vaieldagi sinuga, kui oled nii haiget saanud, et nüüd näed igas mehes potensiaalset petjat.

MInd pole ükski mees kunagi petnud, ma ei tea sellest midagi ja seetõttu hirmud puuduvad. Pealegi see sõna on potentsiaalselt, jäta meelde.
Ülespuhutud tekst, mõttetu reklaam, punnitatud suhe teil. Mis valu oleks mehel tunnistada, et ta ‘peaaegu pettis’. Absurdne. Ela oma mullis edasi. Yoni massaaži ta sinu peal harjutab, aga päriselt teostab kellegi teisega.
Aga jah, Kärsin oled vbl tõesti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 10:36; 30.11 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuulge, juba see teema pealkiri viitab ju otseselt sellele, et tegu on reklaamiga, normaalsed inimesed selliseid pealkirju ei kirjuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tekst tundub nagu mingi alternatiivmeditsiini ravi reklaam. Raske ette kujutada, kuidas kolme väikelapse vanemad panevad küünlad põlema ja taustamuusika ning hakkavad siis masseerima ja mingeid juhendeid veerima sinna kõrvale. Huvitav, mida arvaks nii 4-aastane väikelaps, kel hirmuuunenäo tõttu uni ära läheb ja tuleb vanemate tuppa?

Mulle tundub, et Kärsini provva ise reklaami tegemas oma Yoni-koolitusele. Mu arust tõi oma koolituse alguses ka taolise “elulise” näite pereelust, miks tasub koolitusele minna.

Täpselt nii. Nagu elu perekoolis korduvalt tõestanud on – esmamulje petab haruharva (harvemini kui su mees :D).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 12:12; 30.11 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tekst tundub nagu mingi alternatiivmeditsiini ravi reklaam. Raske ette kujutada, kuidas kolme väikelapse vanemad panevad küünlad põlema ja taustamuusika ning hakkavad siis masseerima ja mingeid juhendeid veerima sinna kõrvale. Huvitav, mida arvaks nii 4-aastane väikelaps, kel hirmuuunenäo tõttu uni ära läheb ja tuleb vanemate tuppa?

Mulle tundub, et Kärsini provva ise reklaami tegemas oma Yoni-koolitusele. Mu arust tõi oma koolituse alguses ka taolise “elulise” näite pereelust, miks tasub koolitusele minna.

Täpselt nii. Nagu elu perekoolis korduvalt tõestanud on – esmamulje petab haruharva (harvemini kui su mees :D).

Kui ma millelegi reklaami tahaks teha, siis oleks see hoopis see teraapia, millesse ei uskunud ja mida täiesti umbluuks pidasin (kuigi seda viis läbi TÜ lõpetanud psühholoog). Sest valu võttis ju ära see, mitte massaaž. Aga Kärsimi “mutti” võin ka muidugi kiita (paljud käinud sõbrad kiidavad ka) ja ilmselt võtan kunagi ise ka lingami koolituse plaani!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 09:50; 30.11 11:34; 30.11 13:01; 01.12 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on ikka inimestel viitsimust reklaami nimel selline novell kokku kirjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum küll. Sa oled ju nii läbinähtav. Lõpeta see antireklaam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.11 12:12; 30.11 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lahe koolikirjand

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reklaamid peavad olema lühemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samal ajal käisin ka soovitatud psühholoogi juures, kes ühel korral pakkus välja, et teeks minuga ühte teraapiat, millest olevat sarnase (valu)probleemiga naised abi saanud. Teraapia ise lihtne, pidin mõtlema välja mingi olukorra oma minevikust, kus mul on mingi negatiivne kogemus seksuaalsusega (oi neid oli mul varrukast võtta, kuigi mind vägistatud pole, on selliseid ahistamiskeisse jaburalt palju). Tehnika ise oli selline, et psühholoog vibutab sõrmedega minu silmade ees ja mina pean neid jälgima. Et selle mõjul aju poolkerad omavahel vahetavad infot, info hakkab liikuma ja saad probleemist jagu. No see tundus ikka tõeliselt mõttetu ja jabur. Ma üldse ei uskunud sellesse. Aga kuna olen varasemalt veel sama jaburaid asju oma seksprobleemide lahendamiseks katsetanud (nt rännakud, hingamisteraapia igasugu andestamisteraapiad), siis mõtlesin, et teen ära, hullemaks ikka minna ei saa.

EMDR teraapia on tegelikult juba päris kaua väga laialdaselt kasutusel, eriti PTSD (traumajärgse stressisündroomi) ravimisel. Kuigi selle üle veel vaieldakse, mis täpselt selles teraapias on see, mis toimib, siis ei saa eitada, et väga paljusid inimesi on see tõesti aidanud. Oleks väga armas, kui paneksid siia selle terapeudi nime, kes seda meetodit valdab – teaks nii mõnelegi PTSD-ga inimesele soovitada.

https://en.wikipedia.org/wiki/Eye_movement_desensitization_and_reprocessing

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole, ärge fantaseerige siin.
Tavakasutaja on, ei ole spämmer kunagi olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja – ära pane neid kadedikke tähele. Tänan jagamist ja usun, et nii mõnedki saavad Sinu kirjutisest tuge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 10:37; 30.11 18:08; 03.12 14:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks imelik? Väikseim laps on 4-aastane ja magab ilusti. Pealegi käib ju uks lukku? Kas siis tõesti kõik väikelapse vanemad seksivad kottpimedas ja hiirvaikselt?

No vot, meil on ka kaks last, noorem juba viiene ja mina ei ole suutnud leida seda aega või kohta, kus saaks mehega kasvõi kahekesi rahulikult rääkida. Ma ei saa rääkida seksist kuskil söögilaua taga kui lapsed iga kahe minuti tagant midagi küsimas käivad. Või leida aega või tahtmist seksiks, kui noorem laps peale 40 minutit oma voodis olemist õhtul ikka meie voodisse ronib, sest tema kardab! Me ei ole mehega kunagi kahekesi kodus – meil pole sugulasi, kelle juurde lapsi ööseks saata ja kui vahel üks on sõbranna juures ööd veetmas, siis teine on ikka kodus ja niimoodi nipsust ei tule ju mingit isu ega meeleolu. Ja kui lõpuks leidub aeg ja koht seksiks, siis kuna mees on nii kaua ilma olnud, siis tuleb tal 5 minutiga ära ja mina olen ikka ilma. Masendav elu. Nii elangi sisuliselt ilma seksita ja ma pole veel 40. Ja ma ometi tahan seksi! Lisaks ei näita minu mees üles erilist huvi, ehk tema ei organiseeri lapsi kuhugile ega korralda romantilisi õhtuid ega ei tee mulle mingisugust massaaza (tal hakkavad käed valutama enda sõnul). Ja ometi ma tahan olla ju aus abielunaine, ma ei taha leida endale armukest, ma tahan oma tööka ja lapsi hoidva mehega koos elada pika elu. Kas kuidagi on võimalus oma seksuaalsust alla suruda nii, et see elu ei segaks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samal ajal käisin ka soovitatud psühholoogi juures, kes ühel korral pakkus välja, et teeks minuga ühte teraapiat, millest olevat sarnase (valu)probleemiga naised abi saanud. Teraapia ise lihtne, pidin mõtlema välja mingi olukorra oma minevikust, kus mul on mingi negatiivne kogemus seksuaalsusega (oi neid oli mul varrukast võtta, kuigi mind vägistatud pole, on selliseid ahistamiskeisse jaburalt palju). Tehnika ise oli selline, et psühholoog vibutab sõrmedega minu silmade ees ja mina pean neid jälgima. Et selle mõjul aju poolkerad omavahel vahetavad infot, info hakkab liikuma ja saad probleemist jagu. No see tundus ikka tõeliselt mõttetu ja jabur. Ma üldse ei uskunud sellesse. Aga kuna olen varasemalt veel sama jaburaid asju oma seksprobleemide lahendamiseks katsetanud (nt rännakud, hingamisteraapia igasugu andestamisteraapiad), siis mõtlesin, et teen ära, hullemaks ikka minna ei saa.

EMDR teraapia on tegelikult juba päris kaua väga laialdaselt kasutusel, eriti PTSD (traumajärgse stressisündroomi) ravimisel. Kuigi selle üle veel vaieldakse, mis täpselt selles teraapias on see, mis toimib, siis ei saa eitada, et väga paljusid inimesi on see tõesti aidanud. Oleks väga armas, kui paneksid siia selle terapeudi nime, kes seda meetodit valdab – teaks nii mõnelegi PTSD-ga inimesele soovitada.

https://en.wikipedia.org/wiki/Eye_movement_desensitization_and_reprocessing

Naljaga pooleks öeldes, siis natuke kade meel seda nime siia jagada, kuna ma endiselt tema juures teraapias käin ja järjekorrad niigi pikad 🙂 Aga, kellel tõsine huvi, siis terapeudi nimi on Monika ja usun, et tema meiliaadressi saab kui võtta ühendust esimeses postituses väljatoodud terviseasutusega.

Aga arvan, et selle EMDR teraapia (aitäh eelmisele postitajale, ma ise ei suutnud seda teraapia nime varem meenutada) tegijaid on üle Eesti ja kindlasti soovitan proovida seda kui probleemiks valulik vahekord. Päris palju infot leiab kui guugeldada EMDR. Ei hakka linke panema, muidu saan jälle süüdistused reklaamis…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.11 09:50; 30.11 11:34; 30.11 13:01; 01.12 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks imelik? Väikseim laps on 4-aastane ja magab ilusti. Pealegi käib ju uks lukku? Kas siis tõesti kõik väikelapse vanemad seksivad kottpimedas ja hiirvaikselt?

No vot, meil on ka kaks last, noorem juba viiene ja mina ei ole suutnud leida seda aega või kohta, kus saaks mehega kasvõi kahekesi rahulikult rääkida. Ma ei saa rääkida seksist kuskil söögilaua taga kui lapsed iga kahe minuti tagant midagi küsimas käivad. Või leida aega või tahtmist seksiks, kui noorem laps peale 40 minutit oma voodis olemist õhtul ikka meie voodisse ronib, sest tema kardab! Me ei ole mehega kunagi kahekesi kodus – meil pole sugulasi, kelle juurde lapsi ööseks saata ja kui vahel üks on sõbranna juures ööd veetmas, siis teine on ikka kodus ja niimoodi nipsust ei tule ju mingit isu ega meeleolu. Ja kui lõpuks leidub aeg ja koht seksiks, siis kuna mees on nii kaua ilma olnud, siis tuleb tal 5 minutiga ära ja mina olen ikka ilma. Masendav elu. Nii elangi sisuliselt ilma seksita ja ma pole veel 40. Ja ma ometi tahan seksi! Lisaks ei näita minu mees üles erilist huvi, ehk tema ei organiseeri lapsi kuhugile ega korralda romantilisi õhtuid ega ei tee mulle mingisugust massaaza (tal hakkavad käed valutama enda sõnul). Ja ometi ma tahan olla ju aus abielunaine, ma ei taha leida endale armukest, ma tahan oma tööka ja lapsi hoidva mehega koos elada pika elu. Kas kuidagi on võimalus oma seksuaalsust alla suruda nii, et see elu ei segaks…

Oi, kui nukker ja masendav lugu!
Kas mees jääb siis kohe pärast oma 5min magama, et ei saa sinuga edasi tegeleda? Ta ei hooli sellest, et sul ka hea oleks? Tegelt mulle tundub, et ta/te lihtsalt ei oska seksida!
Kui rääkida ei saa, siis lugege mõlemad samu raamatuid, kirjutage üksteisele kirju (kirjuta talle kiri, et mis sulle meeldiks!), või kui on aeg ja koht käes, siis kasuta seda ikka viimseni ära ja ära lase tal ilma sinuga tegelemata lõpetada, see tähendab, et ta võib küll lõpetada, aga seksimist mitte enne lõpetada, kui sina oled ka orgasmini jõudnud. Lisaks, assseerimist ei pea ju nii jõuliselt tegema, silitamine on juba samuti hea (on sulle?)…
Tegelikult on ju ikka nii, et kui miski ei meeldi, siis tulevad need lahendused lõpuks ikkagi… kas siis lepitakse või leitakse mingi uus tase oma suhtes või kellegi teisega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib magada jahedas. Ja ma polnud kunagi varem mõelnud, et selleks hetkeks kui mehega voodisse läheme võiks toa soojaks “kütta”. Massaaži ega seksi pole võimalik nautida kui toas on 17-18 kraadi ???? Samuti polnud ma tulnud selle peale, et panna käima rahulik taustamuusika, mis aitab keskenduda ja loomulikult küünlad, mis annavad just piisava valguse

Pärast seksi tuleb siis lisaaega kulutada toa jahutamiseks ja õhutamiseks, sest küünlad kulutavad toast hapnikku ja hõreda hapnikuga soojas toas ei saa hästi magada. Seega, kui õnnestubki seksi nautida, siis tiksub pärast kuklas teadmine, et kui nüüd kohe kiiresti ei suuda uinuda, siis jääb uneaega napiks ja hommik on raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks imelik? Väikseim laps on 4-aastane ja magab ilusti. Pealegi käib ju uks lukku? Kas siis tõesti kõik väikelapse vanemad seksivad kottpimedas ja hiirvaikselt?

No vot, meil on ka kaks last, noorem juba viiene ja mina ei ole suutnud leida seda aega või kohta, kus saaks mehega kasvõi kahekesi rahulikult rääkida. Ma ei saa rääkida seksist kuskil söögilaua taga kui lapsed iga kahe minuti tagant midagi küsimas käivad. Või leida aega või tahtmist seksiks, kui noorem laps peale 40 minutit oma voodis olemist õhtul ikka meie voodisse ronib, sest tema kardab! Me ei ole mehega kunagi kahekesi kodus – meil pole sugulasi, kelle juurde lapsi ööseks saata ja kui vahel üks on sõbranna juures ööd veetmas, siis teine on ikka kodus ja niimoodi nipsust ei tule ju mingit isu ega meeleolu. Ja kui lõpuks leidub aeg ja koht seksiks, siis kuna mees on nii kaua ilma olnud, siis tuleb tal 5 minutiga ära ja mina olen ikka ilma. Masendav elu. Nii elangi sisuliselt ilma seksita ja ma pole veel 40. Ja ma ometi tahan seksi! Lisaks ei näita minu mees üles erilist huvi, ehk tema ei organiseeri lapsi kuhugile ega korralda romantilisi õhtuid ega ei tee mulle mingisugust massaaza (tal hakkavad käed valutama enda sõnul). Ja ometi ma tahan olla ju aus abielunaine, ma ei taha leida endale armukest, ma tahan oma tööka ja lapsi hoidva mehega koos elada pika elu. Kas kuidagi on võimalus oma seksuaalsust alla suruda nii, et see elu ei segaks…

Siin on abiks nn lastevahetus. Leiad töökaaslaste, lapse lasteaiakaaslaste, naabrite seast sarnase pere. Ja lapsed saavad kordamööda külas käia, ka näiteks koos teatris, muuseumis, veepargis vms. Hiljem üha pikemalt. Töötab suurepäraselt, tasuta ja lapsed on õnnelikud.
Ka juba üsna väikestele lastele saab selgeks teha, et kui vanemate magamistoa uks on kinni, siis neid seal ei segata. Lukk ka muidugi abiks.
Kui laste huvid on peres kõige tähtsamad, siis lõppkokkuvõttes kannatavad kõige enam needsamad lapsed. Lapsed soojendavad end vanemate armastuse paistel. Kui lõke ei põle, ei anna see sooja. Lõke ei saa põleda, kui puid alla ei viska (ei leia teineteise jaoks aega).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles oma praeguse mehega koos olnud üle 10 aasta (suure osa sellest ajast rase või imetav ema) arvasin, et ju see ongi normaalne, et lapsed ja kõik see kiire elu sinna juurde tingibki olukorra kui ei taha, ei ole aega jne…

…ja võid üsna kindel olla, et su mees kõik need 10 aastat käppa ei imenud küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võid üsna kindel olla, et su mees kõik need 10 aastat käppa ei imenud küll.

Oleneb mehest. Aga sellised halvustavad märkused võiks omale hoida. Et Sinusugune kägu käppa ei imeks, on siililegi selge, aga teiste inimeste koha pealt võiksid moka maas pidada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.11 10:37; 30.11 18:08; 03.12 14:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Valulik ja ebamugav vahekord ?!? Enam ei ole :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.