Esileht Ilu ja tervis Valulik koht naha all sünnimärgi lähedal

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Valulik koht naha all sünnimärgi lähedal

Postitas:

Juba paar nädalat tunnen kuidas kulmu all naha sees on väike valulik koht. Välispidiselt karvade sees ei paista midagi. Ei punni, ei punetust, ei paistetust. Mitte midagi. Aga kui katsun või näiteks pead käe peale toetan, siis on tunda sellist kummalist valu. Ebamugavustunne annab katsumatagi tunda.

Kuna lähedal on suur sünnimärk, siis olen hakanud enda peas juba igasuguseid jubedusi mõtlema… Nahaarsti juurde panin aja, aga see alles kuu aja pärast…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 16:50; 25.07 23:08;
To report this post you need to login first.

sissekasvanud karv vbl

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasvajad ei tee reeglina mingit valu vajutamisel. Pigem mingi ummistunud poor või sissekasvanud karv.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Missugune see sünnimärk seal on ja kui kaua ta sul juba olnud on?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 21:20; 26.07 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Missugune see sünnimärk seal on ja kui kaua ta sul juba olnud on?

Sündisin selle sünnimärgiga ja muutunud väga ei ole. Kontrollisin käisin täpselt aasta tagasi. Siis olid kõik märgid korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 16:50; 25.07 23:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Missugune see sünnimärk seal on ja kui kaua ta sul juba olnud on?

Sündisin selle sünnimärgiga ja muutunud väga ei ole. Kontrollisin käisin täpselt aasta tagasi. Siis olid kõik märgid korras.

Mulle nahaarst kunagi sünnimärkide kontrollis seletas nii, et kui mingi kasvaja tekib (sünnimärgid on ju ka kasvajad), siis on see kas hea- või halvaloomuline ja seda naljalt ei juhtu, et healoomuline hiljem halvaks muutuks. Ütles, et ta ei saa öelda, et see on võimatu, aga pigem seda siiski ei juhtu. Nii et kui sul see sünnimärk nii vana juba on, siis pole teda vaja karta, kui tegemist oleks vähiga, siis oleks see juba ammu tunda andnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 21:20; 26.07 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Missugune see sünnimärk seal on ja kui kaua ta sul juba olnud on?

Sündisin selle sünnimärgiga ja muutunud väga ei ole. Kontrollisin käisin täpselt aasta tagasi. Siis olid kõik märgid korras.

Mulle nahaarst kunagi sünnimärkide kontrollis seletas nii, et kui mingi kasvaja tekib (sünnimärgid on ju ka kasvajad), siis on see kas hea- või halvaloomuline ja seda naljalt ei juhtu, et healoomuline hiljem halvaks muutuks. Ütles, et ta ei saa öelda, et see on võimatu, aga pigem seda siiski ei juhtu. Nii et kui sul see sünnimärk nii vana juba on, siis pole teda vaja karta, kui tegemist oleks vähiga, siis oleks see juba ammu tunda andnud.

Minu isal oli sünnimärk nii kaua, kui ma mäletan. Ja siis ühel hetkel läks melanoomiks. Aga valus seal küll ei olnud, lihtsalt suur hele-helepruun ebamäärase kujuga sünnimärk läks ebaühtlaselt tumedaks, piirjoon muutus ka. Teist melanoomi olen ka näinud, see oli ka ebaühtlase kuju omandanud ja tumedamaks läinud sünnimärk. Valus polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Valulik koht naha all sünnimärgi lähedal