Esileht Lapse ootamine Valulik urineerimine ja valu alakõhus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Valulik urineerimine ja valu alakõhus

Postitas:

Tere!

Olen 22 nädalat rase ja mul on valus urineerida. Eriti just siis, kui hakkan nagu häda tegemise lõpetama, see lõpp on eriti just tundlik. Ja tihti on selline tunne, et kohe kohe on jälle vaja wcsse minna aga nagu samas ei ole ka. Alakõhus on nõrk valu,mis meenutab päevade laadset valu ja kõndimisel annab see tunda. Lähen teisipäeval arsti juurde, siis räägin ka kindlasti sellest. Aga olen juba murelikuks muutunud. Kas kellegil on ka midagi sarnast olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:42; 16.04 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht kindlalt on see põiepõletik, mine käi valvetoas ära, saad ravi peale. Teisipäevani sellega küll ei kannata oodata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus eelmisega. Kindlasti kohe emosse minna. Põiepõletik ei ole naljaasi ja see läheb kiiresti hullemaks. Mida kauem ootad, võib ka veri uriini tulla ja neerudesse edasi põletik minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Anatoomiliselt naistel on lühem kusejuha, mis kergendab mikroobide sattumist väliskeskkonnast kusepõide. Emaka suurenemine raseduse ajal vähendab põie mahtu, kuna kusepõis ja emakas asuvad lähestikku, see omakorda võib tekitada olukorra, kus mikroobid sattuvad kergesti ka põiest ülespoole neerudesse. Kõik kokku loob olukorra, kus rasedatel on suurem risk haigestuda neeruvaagnapõletikku. Sellega seoses soovitan Teile pöörduda arsti poole abi saamiseks ja analüüside tegemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud!
Käisin pühapäeval erakorralises ja sain antibiootikume ????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 12:42; 16.04 15:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Valulik urineerimine ja valu alakõhus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.