Esileht Ajaviite- ja muud jutud Valus löök

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Teema: Valus löök

Postitas:
Kägu

Kujutage ette, Helmed peavad vihatud Tarandi käest alandlikult vabandust paluma!

https://www.err.ee/1608254106/kohus-otsustas-et-ekre-peab-indrek-tarandi-ees-vabandama

+10
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 19 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nad teevad sellest vabanduse palumisest PR kampaania.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nad teevad sellest vabanduse palumisest PR kampaania.

Nad võivad üritada, kuid alandavad ennast ikka. Lisaks on Tarand põhimõtteline mees, ta juba hoiatas, et kui tuleb ekreiitlik tsirkus, siis kohtuasi jätkub. Tarand pole loll. Seda oli tõsiselt naljakas vaadata, kuidas need 2 vägivallatsejat kokutasid, kui Tarandiga kohtus kokku said. Lisaks tegi Varro ennast lolliks, kui kandis raha Tarandile üle enda nimel.

+13
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Selle showga tuletab Tarand jälle kord meelde, kui nõme ta tollel üritusel oli ja otse eetris olles oli selgelt näha, et ta oli purjus. Samuti oli näha, et keegi teda ei peksnud vaid tema saagiks sai põlglik saapajälg tagumikul. See aga ei takistanud tal esineda raskelt läbipekstuna ja kaelatuge kandes. Tsirkus missugune.</p>

+13
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Selle showga tuletab Tarand jälle kord meelde, kui nõme ta tollel üritusel oli ja otse eetris olles oli selgelt näha, et ta oli purjus. Samuti oli näha, et keegi teda ei peksnud vaid tema saagiks sai põlglik saapajälg tagumikul. See aga ei takistanud tal esineda raskelt läbipekstuna ja kaelatuge kandes. Tsirkus missugune.</p>

Sa siis õigustad vägivalda? Jalaga löömist?

+16
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nagu praegu teeb seda Vaba Eesti eest võitleja D. Rüütmann 🤣

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

4.6 seadusrikkumisele üleskutsuvad ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevad sõnumid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms)

Perekooli Moderaator

+1
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

elle showga tuletab Tarand jälle kord meelde, kui nõme ta tollel üritusel oli ja otse eetris olles oli selgelt näha, et ta oli purjus

On ju politsei poolt tõendatud, et ei olnud purjus, aga vastupidist tõendatud ei ole. Seega ära seleta.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ei võiks PK eraldi rubriik poliitikale olla? Nii tüütu iga päev mitu teemat neist helmestest lugeda/märgata.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

On ju politsei poolt tõendatud, et ei olnud purjus,

Kus sa meil mingit politseid näed?

On mingid reffarite sülekoerad, kes vajadusel ka rahumeelseid protestijaid käsu peale tulistavad ja neile koeri kallale ässitavad, aga mingit politseid ma küll ei tea, et EV-s oleks.

+2
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

On mingid reffarite sülekoerad, kes vajadusel ka rahumeelseid protestijaid käsu peale tulistavad ja neile koeri kallale ässitavad, aga mingit politseid ma küll ei tea, et EV-s oleks.

Mitte midagi sellist pole politsei teinud, vaid talus rahumeelselt mingite lamemaalastest osside mölinat. Sellepärast arvavadki sinusugused, et võib suust välja ajada mida iganes. Selliste seaduserikkujate suhtes võiks politsei tõesti olla resoluutsem, liiga pehmo, sellega olen nõus.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte midagi sellist pole politsei teinud, …

Asoo.
Ma ei teadnudki, et nad plastmassist automaatide ja patareidega mängukoertega seal Toompeal kambakesi jõlkusid.

Kambakesi ja kuulivestides – et oleks julgem, kuna see mannergutinistaja oleks võinud neid oma pulgakesega lüüa ja siis oleks neil väga valus olnud.
Valusam, kui Tarandil, kes jalaga per..se sai.

+6
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei teadnudki, et nad plastmassist automaatide ja patareidega mängukoertega seal Toompeal kambakesi jõlkusid.

Ma jälle ei teadnudki, et mõni juba politsei nägemisest püksi teeb, nii šokeeriv vaatepilt. Mõnele oleks väike kops kumminuiaga vastu pead ära kulunud küll, kui ametiisiku korraldusi ei kuula ja vaenu õhutab. Midagi sellist ei toimunud ja ossid said aina julgust juurde. Käitu kuidas tahad, midagi sinuga ei juhtu.

+8
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma jälle ei teadnudki, et mõni juba politsei nägemisest püksi teeb, nii šokeeriv vaatepilt.

Eks sa ikka tead, aga lihtsalt ei tunnista.
Ja kui nad ühel heal päeval ka sinu ukse taga on ja vägivalda kasutades sisse trügivad, on sul nutt ja hala lahti.
Isegi siin perekoolis kukud ilmselt teematama, kui betooni peale samal päeval ära ei viida.

Nagu praegu osad juba teematavad, et “ma olen küll kõva liberaal ja Alde koerte valija, aga kui mu oma laps tahab sugu vahetada, siis ma tegelikult ikka nii liberast ei ole”

+3
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kambakesi ja kuulivestides – et oleks julgem, kuna see mannergutinistaja oleks võinud neid oma pulgakesega lüüa ja siis oleks neil väga valus olnud.

Relvastatud politseid oli vaja juhuks, kui ilmuvad välja ekreiitlikud ja kremliitlikud provokaatorid, kes võivad olla relvastatud ja kes võivad üritada korraldada riigipööret, nagu juhtus Krimmis ja Ukraina idaosas.

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellel “teematajal” on jaanipäev üsna varakult alanud. Veel nõmedam kui tavaliselt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

+

Ikka jaurad. Kohtu otsus on et ei olnud ei purjus ega laksu all.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks tegi Varro ennast lolliks, kui kandis raha Tarandile üle enda nimel.

Hämmastav, et sa arvad, et selles juhtumis just Varro end lolliks tegi?! Minul oli 180 kraadi vastupidi, hinnang Tarandist kukkus nulli, kui ta nii alatult sisuliselt lihtsalt varastas raha. Muide, mulle on jäänud mulje, et Varro vist ei saanudki kogu raha tagasi, vaid tegid mingi kompromisskokkuleppe, kuid selle summat pole minu teada avaldatud. Igal juhul Tarand käitus selles olukorras väga alatult, autult, valelikult ja koolikiusajalikult. Ma siiralt imestasin, et inimesed, kes rõhuvad sellele, et ekretiinid on ebaeetilised, olid samas lihtsalt vait, kui Tarand siin ikka väga odavat ja alatut “sucker punchi” harrastas.

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

+

Ei olnud nii. Kohus ei otsusta selliseid asju, ega nad mingid ekspertiisi tegevad meedikud pole. Kohus hindab, et kas tõendid on veenvad või mitte ja Helmel paraku polnud positiivset alkotesti näidata.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Telekapildis nägi Tarand ikka väga ebaadekvaatne välja.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Telekapildis nägi Tarand ikka väga ebaadekvaatne välja.

Ise muidugi lällab, et ta oli kaine.

Ei ole ta isa kaine ja ei ole ta ise.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

+

Ei olnud nii. Kohus ei otsusta selliseid asju, ega nad mingid ekspertiisi tegevad meedikud pole. Kohus hindab, et kas tõendid on veenvad või mitte ja Helmel paraku polnud positiivset alkotesti näidata.

Artiklis on lisaks lause: “Kuigi Indrek Tarand väitis kohtus, et lasi politseil oma joobe puudumise tuvastada, ei esitanud ta selle kohta protokolli.”
Ju siis oligi nii, et ühel polnud ette näidata protokolli, et Tarand oli joobes ja/või laksu all, teisel polnud ette näidata protokolli, et ei olnud joobes ega laksu all, ja kohus lähtus süütuse presumptsioonist: kui ei saa tõestada, et oli süüdi (st joobes või laksu all), tuleb eeldada, et ei olnud.

Tarand meenutab mulle kirjandusklassikast Andrese ja Pearu kohtuskäimisi. Andres püüdis õigusega, Pearu kõverusega. Kuna kohus pidi lähtuma tõenditest, olid otsused sellised, nagu olid. Ja on nüüdki. Tarandit löödi? Löödi. Tarandit nimetati purjus olevaks, aga vastavat politsei protokolli ette näidata pole? Nimetati ja protokolli pole. Ja siis ongi olukord, kus kogu pilti vaadates tunnevad inimesed (noh, vähemalt need, kelle objektiivsust ei pimesta vajadus EKREle iga hinna eest koht kätte näidata), et midagi on väga valesti, aga kohus lihtsalt ei saa teistmoodi otsustada.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kujutage ette, Helmed peavad vihatud Tarandi käest alandlikult vabandust paluma!

Mis seal siis halvasti peaks sinuarust olema?
Eks ikka lähevad mõned asjad pekki ja möned õnnestuvad.

Kas teemaaalgataja, kes on ilmselgelt liberast, on nõus rahva raha 17 miljonit vara ohverdama?
Eks ta ilmselt on oma Oravate või KE eest nõus seda tegema. Keda ta valib, ta on kahjuks vait. Sest ta on liberast.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõendama peab kohtus see pool, kes väite esitab. Kui EKRE esitas väite, et Tarand oli purjus, siis oli temal tõendamiskoormis ehk siis ei pea teine pool nii kaua oma väiteid tõendama, kui väite esitanud pool ei ole tõendeid esitanud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõendama peab kohtus see pool, kes väite esitab. Kui EKRE esitas väite, et Tarand oli purjus, siis oli temal tõendamiskoormis ehk siis ei pea teine pool nii kaua oma väiteid tõendama, kui väite esitanud pool ei ole tõendeid esitanud.

EKRE valijad on harjunud tõendama, et nad pole purjus. Seepärast nõuavad ka Tarandilt tõendust, et too ei olnud purjus.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainult siis kui peanäitejuht rasedale naisele jalaga virutab. Muul juhul mitte.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis rumal küsimus?

Loomulikult võib liberasti jalaga lüüa, eriti purjus ja räuskavat liberasti. Ega neile muul viisil ju midagi kohale ei jõua.

Ja jalaga EI TOHI lüüa koera, lehma, inimest jne. See on selge.

Et ma siis võin ka ekrekat jalaga kostitada, kui ta mulle ei meeldi? Või võiks inimesed siiski osata viisakalt omi asju ajada?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et ma siis võin ka ekrekat jalaga kostitada, kui ta mulle ei meeldi? Või võiks inimesed siiski osata viisakalt omi asju ajada?

Aga mis viisakust  sa ootad alaarenenud tüüpidelt? Joovad ennast poe taga täis, siis räuskavad ja tülitavad inimesi. Loomulikult võid enesekaitseks lüüa, nad on ohtlikud ja jutust aru ei saa.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lisaks tegi Varro ennast lolliks, kui kandis raha Tarandile üle enda nimel.

Hämmastav, et sa arvad, et selles juhtumis just Varro end lolliks tegi?! Minul oli 180 kraadi vastupidi, hinnang Tarandist kukkus nulli, kui ta nii alatult sisuliselt lihtsalt varastas raha.

Varastas raha, mis vabatahtlikult tema jaoks korjati ja temale üle kanti?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Loomulikult on valus löök. Iga löök õiglustunde pihta on valus. Sinu jaoks ei ole? Sinu kõrgeim väärtus on võidurõõm?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 75 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Valus löök