Esileht Ilu ja tervis Valus punane laik kaenla all

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Valus punane laik kaenla all

Postitas:
Kägu

Eile hakkasin tundma, et kaenlaalune valutab. See oli väga veider tunne, no kuidas saab valutada kaenla alt. Öösel valutas edasi ja läksin peegli ette, nägin, et kusagil rinna ja kaelaaluse ühenduskohas on punane laik. Appi, mis see on selline? Proovisin katsuda, aga see koht on puudutades nii valus, et ma ei saa aru, kas seal all mingi mügarik on või ei. Valu on nagu seespool lihases juskui, mitte et oleks nahkal mingi marrastus vms.
Mul vajus süda saapasäärde praegu, sest parasjagu on mul ovulatsioon, aga eelmised päevad olid ka äärmiselt imelikud. Mul hakkavad päevad alati nii, et WC-s käies avastan, et määrib natuke, ok, paigalda varustus, vaikselt hakkab pihta. Eluaeg on nii olnud, ma juba 39. Nüüd viimased päevad hakkasid ÖÖSEL (wtf, ausalt) ja hommikul avastasin end lombist pmst. Tagatipuks jäi pärast määrimine venima, peaaegu ovulatsioonini välja. Ok, seda on mul varem ka vahel olnud. Aga nüüd on mul kaenla all mingi kahtlane valus asi JA päevad olid imelikud.
Krdi puhkuste hooaeg on ka praegu. Kas peaks üritama nüüd kibekähku esimese saadaoleva naistearsti aja rabada? Appi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindel, et puuk ei ole? Mõni võib nii väike olla, et ei saa arugi, aga pahandust teeb palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ega deodorandi alumiiniumisooladest ei saa olla ärritus? mul lausa tulid paised ükskord. pane igaks juhuks tsinksalvi, ja ära kasuta môni päev tugevaid deodorante, vaid vaheta loodusliku vastu, nt weleda pihusti sidruniga. ja vaata, kas paraneb. vôib olla ka karvanääpsu pôletik vôi varruka ärritus vôi kôik kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pakkuks hoopis sääsepunni.
Tänavu on neid vähe aga vihased. Mul jalal mitu mügarikku ja tissi peal ka täna ööga tekkinud. Peaaegu kaenla all. Meil on igal aknal sääsevõrgud aga ikka on kusagilt mingi põrguline sisse pääsenud.

See punane laik vaevalt su tsükkliga seotud on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ega deodorandi alumiiniumisooladest ei saa olla ärritus? mul lausa tulid paised ükskord. pane igaks juhuks tsinksalvi, ja ära kasuta môni päev tugevaid deodorante, vaid vaheta loodusliku vastu, nt weleda pihusti sidruniga. ja vaata, kas paraneb. vôib olla ka karvanääpsu pôletik vôi varruka ärritus vôi kôik kokku.

täpselt, tahtsin pakkuda samuti allergilist reaktsiooni deodorandile. See on üsna valulik ja ebameeldiv, samuti suured punased laigud. Suhttüüpiline, et tekib ühel pool. Soovitaks pigem kui vähegi võimalik deodokaga mõned päevad vahet pidada. Tõenäoliselt pead vahetama ja võibolla tuleb üldse apteegist ostma hakata. Mina enam muid ei kannata kui hüpoallergeenilisi. Vastikult kallid, aga mis sa teed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul tuli ka deodorandist. Ilmselt. Kasutasin korraks ühte töö juures seisma jäänut. Tumedam laik veel siiani aimatav.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ilu ja tervis Valus punane laik kaenla all