Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Valus vanemat last süles kanda.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Valus vanemat last süles kanda.

Postitas:

Tere, paar-kolm päeva on suuremat last(12,5kg) sülle tõstes/süles kandes naba piirkonnas selline nagu venitusvalu, et nahk on nii-nii piges, et millimeetritki ei veni, selline tunne on. Lisan ka, et 2010 oli mul keiserlõige. Kas peaksin sellele rohkem tähelepanu pöörama, või on selline asi nö tavaline?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:38; 16.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, peale operatsioone kõhu piirkonnas ei tohi naised üle 2kg raskust tõsta vähemalt pool aastat. Sinu keiser pole ka teab mis kaua aega tagasi. Pealegi see arm ju venibki praegu ja mina sinu asemel oleksin küll ettevaatlik. Suuremat last saad ju ikka süleshoida, kui istud diivanil luba tal endale sülle istuda nii ei pea sa punnitama ja laps saab nautida sinu lähedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on vananenud info. Peale keisrit ütlesid arstid et raskus mida võib tõsta on võrdne lapse raskusega ehk siis nii nagu kasvab beebi, kasvavad ka raskused mida tõsta võib!

Kas keegi on su armi olukorda hinnanud? peale selle paranemist või nüüd raseduse ajal?Üldjuhul seda tehakse. Ma poleks julgenud muidu uut rasedust planeeridagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see venitusvalu annab siiski märku, et 12.5kg tõstmine on sulle 30n rasedana liiga raske. Kuula oma keha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keiser oli 2010 jaanuar, armi kontrolliti pool aastat pärast lõiget. Hetkel pole keegi midagi kontrollinud, 35. nädalal on see nn keisrikomisjon, kus arm üle vaadatakse ja otsustatakse sünnituse käik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:38; 16.01 11:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Valus vanemat last süles kanda.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.