Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Valusad rinnad?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Valusad rinnad?

Postitas:

Kuidas iseloomustaksite raseduse tundemärgina “valusaid rindu”?

Olen aastaid triibupyydja olnud ja ravi tõttu võtnud duphastoni, mis on mu rinnad tundlikumaks muutnud tsükli lõpus. See kuu ma duphastoni võtnud ei ole ja täna on ilmselt 12DPO ja mu rinnad valutavad päris märgatavalt aga pigem puudutades, pestes, riietudes. Niisama diivanil istudes ei valuta. Kas see ongi normaalne siis kui on õnnestunud rasestuda või on see valu ikkagi äratuntavam/ pidev?

Ma ei taha veel testi teha, sest ma ilmselt ei kannata enam negatiivse testi nägemist välja aga uudihimu on ikka. Milline see rindade valu, millest kõik räägivad, siis täpsemalt on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 03:37; 17.03 05:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Minul oli just nii 🙂 Rinnad valutasid, kui nt rinnahoidja ära võtsin, millegagi rindade vastu läksin vms. Väga harva, kui rinnad niisama istudes endast tunda andsid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnad pole niivõrd valusad kui lihtsalt tundlikud. Seda põhjustab progesterooni tõus, mis toimub peale ovulatsiooni nii et tegu on nii päevade-eelse kui raseduse tunnusega. Lihtsalt rasestudes kestab ilmselt kauem. Muidugi kõikidel seda sümptomit ei ole ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisama istudes jah ei valuta, aga mul olid nad nii tundlikud, et kui millegiga vastu läksin siis see oli nii valus. Eriti pesemas käies oli isegi veejuga rindadel valus. Öösel hakkasin magama rinnahoidjatega, sest ilma oli nii valus. Rindade valulikkus oligi esimene märk, et peaks rasedustesti tegema. Tulin sellele teadmisele siis, kui üks öö ärkasin ülesse, sest keerasin külge ja rinnad olid nii valusad, et äratas ülesse. Test oli hommikul kohe positiivne ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on rasedus täitsa alguses, aga jah, rinnad on nii tundlikud, et kui vastu minna on ikka päris valus. Muidu ei pane nagu tähele, küll aga veidi raskemaks on läinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mul on pcos ehk ebaregulaarne tsükkel. Ja alati enne PÄEVASID valutavad mul tohutult rinnad. Tavaliselt 10 päeva enne oodatavat päevasid hakkavad valutama ja tekivad tumedad veenid rindadele ning muutuvad suuremaks ja raskemaks.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb välja, et mul ka valutavad nyyd enne päevi isegi ilma tablettideta. Mul hakkasid päevad 1p hiljem, kui neid ootasin. Sel päeval, kui okeks pidanud hakkama päevad siis rinnad ei valutatud yldse. Selle järgi sain aru, et  tuleb ikka menstruatsioon – tuligi.
Mul ka PCOS.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 03:37; 17.03 05:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Valusad rinnad?