Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Valusad roided

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Valusad roided

Postitas:

On kellelgi kogemusi? Nimelt paremalpoolsel roidel rinna all selline tulitav terav valu. Üldjuhul swlline püsiv vahepeal lööb teravalt/järsku. Vajutades on roided valusad. Rasedus 30n. On see rasedusega seonduv? Mis aitaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt kirjeldusele vastav valu samas kohas. Mina ja ämmakas seostasime seda lihasvaluga (ja venimisega). Mul annab seda rohkem tunda, mida enam ma olen kätega (eriti parema käega) pingutavaid tegevusi teinud (siis on kuidagi see valus koht ka pinges). Kõht on ka väga suur ja roided venivad rohkem laiali.. Samas see ei pruugi olla õige valu põhjus. Ämmakas käskis igatahes ühendust võtta, kui läheb hullemaks ja enam leevendust ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu levib ulatuslikult viirus, mille üks osa on roietevaheliste lihaste põletik (võib esineda ka köha ja nohu aga muid tunnuseid ei olegi). Ravi sellele ei ole, läheb ise mõne nädalaga paremaks. Mul endal oli eelmisel nädalal alumise kihi seljalihastes ja pühapäeval “kolis” rangluu alla nii et hingata ka ei saa. Hoidke end soojas ja elame üle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on küll valusad roided rasedusega seotud. Tekkis see raseuse viimasel kolmandikul, kui emakapõhi jõudsalt ülespoole kasvas. Nimelt, kui ma magan, siis jäävad valusaks selle külje alumised roided, mille peal ma magan. Siis tuleb teine külg keerata. Vahepeal on valusad mõlema külje alumised roided, siis on keeruline külge valida 🙁

Päeval ja püstiolemisel roidevalu tunda pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega muud ei aitagi kui ära sünnitamine ma eeldan. Endal 29+2 nädalat. Algul olid vasakult poolt roided valusad. Hakkas juba üsna varakult. Nüüd paremalt poolt ka. Vaheldumisi küljed valutavad. Peab lihtsalt pikali viskama ja puhkama siis mõnda aega. Kuna ise olen väike ka, 154cm ainult, siis ma ei imesta, et mul need küljed valutavad nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas füüsiliselt justkui roided või valu seal kandis. Mu ämmakas tõi selle 1 kõrge vererõhu tunnusena välja, lisaks oimukoha peavalule ja õhupuuduse tundele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Valusad roided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.