Esileht Ilu ja tervis Valusähvatused peas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Valusähvatused peas

Postitas:

Viimasel ajal, umbes mõned kuud tagasi hakkas aeg-ajalt paremal pool pead pistma. Sellised torked nagu nõelaga suskaks närvi pihta, tavaliselt just õhtuti ja magamise pealt, olen valust üles võpatanud. Olgu lisatud, et kunagi varem midagi taolist pole olnud, olen 50. Kuna on viimasel ajal ka probleemid päevadega, lohutan et äkki on see menopausist tingitud. Tööjuures üks naine ütles, et tal hakkas hirmus peavalu just päevade ärajäämisega. Aga kardan hoopis et äkki tekib insult nii, mu vanaema ja ema surid insulti, äkki olen nendel pärinud selle, neil hakas ka umbes minu vanuselt jamad peaga.
Teisest küljest on mul istuv töö ja olen palju arvuti taga, vahel tunnen et kael on nii kangeks jäänud et lausa ragiseb kui pead keeran, ei teagi, kas hoopis sellest, et kiirgab pähe.
Kas kellegi veel midagi taolist olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühepoolsed sähvatused tavaliselt kaela ja õlavöötme pingetest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konsulteeri neuroloogiga, vajadusel kompuuteruuring. Hingerahu maksab ka midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis veel võib olla on näiteks auto konditsioneer. Olen märganud, et suviti, kui on kuumad ilmad ja olen auto konditsioneeri kõige külmema peale pannud, siis see puhub väga salakavalalt läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun mine naistearst-endokrinoloogi juurde kontrolli ja tee kindlasti vereproov (igaksjuhuks prolaktiini kontrollida).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Valusähvatused peas