Esileht Ilu ja tervis Valutab emaka/munasarjade juurest ja määrib(sünnitusest pea 3 kuud)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Valutab emaka/munasarjade juurest ja määrib(sünnitusest pea 3 kuud)

Postitas:

Eile mul määris hästi natuke, paar piiska roosakat.
Täna määris veidi rohkem- pruunikas verine ja paar tükki kah. Lisaks viimased 30min on valutanud- umbes nagu päevade ajal…
9 päeva olen võtnud Cerazettet, arst ütles et need ei \”kutsu\” päevi esile…äkki siiski kutsusid? Sünnitusest möödas 2,5 kuud ja nõme küll kui nii vara peaks päevad tulema.
Lisaks on nädal aega seen olnud(ilma erilise vooluseta aga kiheles) ja ravisin Canifug kreemiga..Nüüd hakkab järele andma. EHk sellest? Kuna panin kreemi ka sissepoole aplikaatoriga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 15:09; 21.07 07:15; 21.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cerazette võtmise ajal määris ja veritses mul ( ja määrib, valutab, veritseb ka paljudel teistel naistel) 4 kuud järjest. Peale seda viskasin pillid nurka. Rohkem pole ma eluski mingeid pille tarvitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 16:13; 21.07 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõenäoliselt algavad siiski päevad.

endal tulid päevad umbes-täpselt aasta peale viimaseid päevi enne rasestumist, ehk siis samuti siis kui laps oli umbes 2,5 kuune

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi vist päevad, sest õhtul hakkas juba verd tulema ntuke ja praeguseni kah….Nõme lugu küll.
Ise ootasime just hullult seda aega et peale pillide alustamist see 7 päeva lisakaitse aeg läbi saaks 😀 AGa noh, pole midgai teha vist…Kurb lihtsalt…Mõni saab kogu imetamis aja olla päevadeta ja mul siis peavad nii vara hakkama.
Võtsin peale esimest last ka cerazettet ja siis mul küll mitu kuud järjest ei veritsenud..usun ja loodan et sel korral kah nii…
ELu on ikka nii ebaaus 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 15:09; 21.07 07:15; 21.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lase hormoonspiraal paigaldada, kui päevi ei taha – viis aastat muretut elu. või mis see probleem on?
ma oleks mures siis, kui mul päevad EI hakkaks 2 kuud peale sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lase hormoonspiraal paigaldada, kui päevi ei taha – viis aastat muretut elu. või mis see probleem on?
ma oleks mures siis, kui mul päevad EI hakkaks 2 kuud peale sünnitust. [/tsitaat]Imetamise ajal hormoonspiraal?? Enamusel imetavatel emadel algavad päevad peale imetamise lõppu. Mul näiteks 2 aastat peale sünnitust kolmel korral – ja see oli täiesti normaalne ja väga mugav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.07 16:13; 21.07 11:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole selles et ma päevi ei taha…vaid selles et miks paljudel või isegi enamusel hakkavad päevad kõige varem peale imetamsie lõppu ja mul nüüd ainult 2,5 kuud peale sünnitust…NÕME!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.07 15:09; 21.07 07:15; 21.07 12:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Valutab emaka/munasarjade juurest ja määrib(sünnitusest pea 3 kuud)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.