Esileht Ilu ja tervis Valvehambaarstid Tõnismäel

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Valvehambaarstid Tõnismäel

Postitas:

Kes viimasel ajal on käinud Tõnismäel valvehambaarsti juures, kuidas kogemused on? Kas lapsega tasub sinna minna või saab pigem halva kogemuse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sa küsid seda praegu? Reede õhtul? Sul pole oma lapsele leitud kindlat arsti, kus regulaarselt käia, et olukord oleks kontrolli all ja nüüd homme hommikul on vaja esmaabi? Parem lased lapsel kannatada hambavalu, kui et riskid sellega, et äkki seal on valvearst, kes sulle ei meeldi? Mis vahet seal on, et kellelgi oli halb kogemus. Su laps kannatab ja vajab abi!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa ka aru, mis küsimus see on. Kui on erakorraline probleem, siis ei saa ju küsida, kas tasub minna või mitte. Kui ma jalaluu ära murran, ma ei küsi, et ei tea, kas EMO on meeldiv koht või ei hakka äkki minema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean siia kahjuks kirjutama kevadisest kohutavast kogemusest. Laps läks hommikul rõõmsalt kooli ja neli tundi hiljem oli põsk paistes kui hamstril. Tõnismäe registratuuris öeldi, et numbreid ei ole ja pole mure ka tõsine. Palusin, et ehk saaks siis järgmisesse hommikusse, kohe esimeseks panna. Ei saavat, tuleb hommikul kohale tulla ja siis saab siis kui saab. Teenindaja lahkus demonstratiivselt. Olin nõutu oma valust nutva lapsega. Ühel teisel proual hakkas vist kahju ja ta helistas kuskile, andis numbri. Arst tegi põhjaliku töö. Hammas oli pealt terve, kuid lahti puurimise ajal purskas sealt mäda – selgus, et lastel võibki hambas nii kiirelt põletik tekkida. Arvet tasuma minnes (ma ei teadnud, et laste esmaabi on tasuta) ütlesin neutraalselt, et oli ikka suur mure küll ja teenindaja hurjutas seepeale mind hoolimatuks emaks, kes lasi lapse hamba nii hulluks minna…
Loodan, et minu lugu oli erandlik.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tõsta sinna enam lapsega jalgagi. Oli laupäev ja lapsel hammas valutas, Tõnismäele kohale minnes selgus, et 20 inimest, peamiselt täiskasvanud, elavas järjekorras ja arste vaid üks, kes lõunale suundus. Registratuuris arvati, et vähemalt neli tundi ooteaega. Guugeldasin ja leidsin, et neid kohti teisigi, kus nädalavahetusel vastu võetakse. Helistasin Lasnamäel asuvasse Balneomi ja sain kohe aja ning laps abi, ei pidanud ka vähimatki maksma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemused on küll mitme aasta tagused. Algklassilaps murdis hamba, oma arst püüdis seda küll päästa, aga murdekoht oli liiga närvi lähedal. Pani rohu sisse, prooviplommi peale ja kutsus paari nädala pärast tagasi. Nädalavahetusel hakkas lapsel hammas veidi valutama, keelega katsudes tundus, et prooviplomm on ära tulnud.Enda arst nädalavahetusel ei töötanud ja järgmisel päeval oli lapsel spordilaagrisse sõit, otsustasime siis minna Tõnismäele valvearsti juurde kontrollima, kas prooviplommi ja rohuga on ikka kõik korras või vajaks see asendamist. Järjekorda praktiliselt polnud, rääkisin oma mure arstile ära. Tegi laps suu lahti ja arst ilma midagi kommenteerimata lihtsalt tõmbas veel suremata närvi (see ilmselt valu tegi ja prooviplomm oli tõenäoliselt ka ära tulnud nagu kartsime) ropsti välja. Ei kujuta ette, kui valus see võis olla, õnneks käis kõik kiiresti. Ise veel tänitas ka, et nii tulebki teha, mis selle närvi suretamisega ikka aega viita vms. Siiani kahetsen, et tema peale kaebust ei esitanud. Peaks küll viimane häda käes olema, et sealsete lihunike juurde uuesti läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Valvehambaarstid Tõnismäel