Esileht Pereelu ja suhted Vana aasta õhtul lastega üksi

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Vana aasta õhtul lastega üksi

Postitas:

Minu pakkumises pole seksihuvil mingit kohta. Suunatud oli see lastele kelle aastavahetus ei peaks piirduma kodus nelja seina vahel.Tean et kõiki lapsi ei suuda ma sellest päästa aga teemaalgataja lastele tahaks küll paremat pakkuda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 14:09; 29.12 15:04;
To report this post you need to login first.

Mehega läksime lahku ja ei tea kas see ongi siis nii, et vana aasta õhtu olen kolmekesi lastega? Või mida teie teete, kes olete üksi lastega? Lähete kuhugi?

Oleme Tallinnas. Selliseid sõpru ei ole kelle juurde minna. Saame keskööl vabakale minna, see ka ainus mis pähe tuleb. Ma ei oska seda õhtut kuidagi pidulikuks või eriliseks teha. Varem olime mehega, ja vahel oli mehe vend perega meil külas. Nüüd kuidagi hale tundub. Mitte et mul endal sellest midagi oleks, aga laste pärast võiks mingit fun-i olla.

Kuidas teistel, kes sarnases olukorras?

Ei saa aru viginast, et oled ükski, kui oled ise ometigi koos kolme lapsega. Täiesti normaalne seltskond ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul lapsi ei ole ja veedan vana-aasta õhtu kodus koos kahe sugulasega. Ei tahagi, et fun oleks, tahan lihtsalt kodus olla ja rahu nimg vaikust nautida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Vana aasta õhtul lastega üksi